رفتن به مطلب

بررسی Razer DeathAdder Chroma

AmirMahmood
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

2128wff8vs1zswxrf98d.jpg

چندین سال است که شهرت سری  موس های Deathadder  شرکت Razer  در میان گیمر ها فراگیر شده و به دلیل کیفیت ساخت و نوع طراحی ارگونومیک به همراه استفاده اسان محبوبیت خاصی را برای خود ایجاد کرده به گونه ای که شرکت Razer  را وادار به ساخت مدل های جدید آن در سال های بعدی کرد . امروز قصد داریم نسخه جدید و  Deathadder  را که لباس رنگی Chroma  رو به تن کرده را مورد بررسی و آزمون قرار دهیم تا ببنیم مانند نسل های پیش میشود برای انجام کار های حرفه ای و گیمینیگ به این موس اطمینان کرد یا خیر ؟ با ما همراه باشید.

بدون شک ریزر جزو شرکت هایی است که بهترین بسته بندی ها را با طراحی ساده و مقاوم و  کار آمد ، بروی محصول خود پیاده سازی مکند و Deathadder Chroma  از این قاعده مستثنا نیست و به همین دلیل نیاز نمیبینم که بر روی بسته بندی خیلی تمرکز کنیم و مستقیم میرویم سراغ محصول اصلی ولی شما می توانید در زیر بستبندی و  متعلقات همراه را ببینید .

1mdo659acq0nujy9v9oy.jpg

egvfnpcaho5onctvp1h0.jpg

6yb3l9kk9h95f98elipe.jpg

مشخصات کلی :

·  Ergonomic right-handed design with textured rubber side grips

·  10,000dpi optical sensor

·  Chroma lighting with 16.8 million customizable color options

·  Razer Synapse enabled

·  Five independently programmable Hyperesponse buttons

·  1000Hz Ultrapolling

·  On-the-fly sensitivity adjustment

·  Always-on mode

·  200 inches per second/50g acceleration

·  Gold-plated USB connector

·  Seven-foot, lightweight, braided fiber cable

·  Approximate size: 127mm/5” (Length) x 70mm/2.76” (Width) x 44mm/ 1.73” (Height)

·  Approximate weight: 105g/0.23lbs

Deathadder Chroma :

همان گونه که از اسم پیداس "دث ادر" از قابلیت خانواده تازه وارد و رنگی خود "Chroma" بهره برده است و به جای استفاده استفاده از LED ها تک رنگ در زیر بدنه برای آرم و دکمه وسط موس از LED RGB استفاده شده که قابلیت انتخاب بین 16.8 میلیون رنگ رو بهتون به صورت جدا گانه برای هر قسمت را خواهد داد ، همچینین میتوان تعیین کرد که به صورت خودکار رنگ ها در حول دایره رنگ ها نیز تغییر کند .

uoyxjcnuwv7029g2oqtj.jpg

بدنه تمام پلاستیک با طراحی ارگونومیک بوده و در اطراف ان از دو لاستیک بافت دار استفاده شده تا از خستگی انگشتان و یا عرق جلوگیری کند که به خوبی دارند وظیفه خود را با توجه به ارگونومیک بودن موس انجام میدهند ، وزن تقریبی موس 105 گرم و دارای 5 کلید قابل برنامه ریزی بوده که توسط razersynapse کنترل میشود ، از لحاظ خاک گیر بودن و کثیف شدن بدنه Deathadder chroma  به نظر من از مدل های NAGA  و Ouroboros  مقاومت تره ولی هنوز مشکل کثیفی زود هنگام بدنه پابرجاس و وقتی بدنه کثیف شود به راحتی قابل شستشو نیست در صورتی که مدل های خیلی معمولی از موس های mirosoft   ویا لاجیتک این مشکل را خیلی وقته حل کرده اند و با کوچک ترین دستمالی موس ماندد روز اولش خواهد شد .

e6i5sinfxh8s9p7vxcxc.jpg

hupl0zuouao7gi5qqfso.jpg

t17duj1sxvij5p5ozzhv.jpg

iwsnljksnrwlvzg5cleo.jpg

سیستم حساسیت پیشرفت خوبی نسبت به مدل 2013 داشته و از 6400 به 10000dpi  ارتقاع یافته و جزو اولین موس هایی که دارای این میزان دقت و احساسیت قرار گرفته  ، البته این حساسیت برای تصویر ها 23 اینچ FHD  یا پایین تر تقریبا غیر قابل استفادس و شما حتی در کار های روز مره هم موس را نمی توانید کنترل کنید و این  میزانن دقت و حساسیت برای 3 مانیتوره ها ویا رزولیشن های بالا FHD  کار آمد تر بوده و دیگر انها را برای جابجایی بیش از حد موس بی نیاز میکند . فرکانس پاسخگویی همچنان 1000hz بوده و قابلیت انتخاب بین 125 و 500 و 1000 را در برنامه synapse  به شما میدهد.

8f1j2rpagnvw8xja67jf.jpg

5rbl0fpt1wv3qu9a57xe.jpg

رابطه ارتباطی یک کابل USB با روکش فیبر ضد خم بوده و برای ارتباط با سیستم از کانکتور  با روکش طلا استفاده شده تا صحت و سرعت ارسال دیتا به حد کمال برسد .

3ixcsd9c3ui850thi1bi.jpg

+ مثبت : به جرات میتوان گفت که این محصول ریزر اولین محصولیست که در هنگام پخش جهانی دارای مشکل نرم افزار نبوده ( حداقل روی سیستم ما)و برنامه synapse کاملا به آن سازگار بوده ، برای همین مسئله باید به ریزر آفرین گفت !

نتیجه گیری :

Deathadder chroma   به نظر من توانسته با دارا بودن طراحی ارگونومیک و حساسیت 10000 dpi  درکنار استفاده از قابلیت خانواده chroma  می تواند همانند مدل های قبل تر خود را در لیست محبوب های گیمر ها قرار دهد و تنها مشکل آن را میتوان کثیفی زود هنگام بدنه دانست .  

نویسنده : AmirMahmood

------------------------------------

LIONCOMPUTER.IR

a1h4i1avx6wjksrexmx0.jpg

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیر محمود جان خسته نباشی خیلی خوب بود  دستت درد نکنه -

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی میگیم قدرت یافته توسط امیر محمود

مثل اینه که  بگیم

POWERED BY UNREAL ENIGNE!!!!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

وقتی میگیم قدرت یافته توسط امیر محمود

مثل اینه که  بگیم

POWERED BY UNREAL ENIGNE!!!!

بله دیگه قدرت مغز و جیب امیر محمود :laughing: :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خریدی قطعه رو ؟؟

اصلاح میکنم

POWERED BY AMIR MAHMOOD WALLET!!

لینک به دیدگاه

به به ریویوی جالبی بود. ممنون. @};-

یه سوال

نورهای ایجاد شده  شدت روشنایی مدل  2013 رو دارند؟

با گارانتی گرفتی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خریدی قطعه رو ؟؟

اصلاح میکنم

POWERED BY AMIR MAHMOOD WALLET!!

:D

اره دیگه ، ما از شانسا نداریم دندونمون که بیوفته بزاریم زیره بالش موس دث ادر فرداش از زیر بالش در بیاریم :D باید بخریم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به به ریویوی جالبی بود. ممنون. @};-

یه سوال

نورهای ایجاد شده  شدت روشنایی مدل  2013 رو دارند؟

با گارانتی گرفتی؟

نورش اندازه lvl 2روشنایی blackwido 2013 است

بله گارانتی پانا شده ( هر چند که بود و نبودش فرقی نمیکنه :)))) )

لینک به دیدگاه

درود

عالی بود امیر محمود جان :clapping:

راستی مبارکتم باشه

ایشاالله فقط باش رمپیج بزنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیر جان مدل 2013 هم از مشکل کثیفی زود هنگام رنج می بره؟!

راستش اونو تست نکردم ولی ظاهرا این مشکلی ارثیه ی و تمام محصولات ریزری که من گرفتم به سرعت باد کثیف میشن و تمیز کردنشون کار سختیه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

امیر محمود جان عزیز بسیار بسیار تشکر میکنم از وقتی که گذاشتی برای بررسی این ماوس زیبا 

که با این مقاله به زیباییش افزودین که دست مریزاد داره این کارتون و اشنالله این مقالات و مطالب ارزشمندتون

همیشه تداوم داشته باشه تا من و دوستان استفاده کنیم .

لینک به دیدگاه

درود

این بررسی دو تا مورد کم داشت 

یکی قیمت که ذکر نشد yvki2h00l55o8whzjmvw.gif

یکی هم یه عکس از موس با LED روشن 

پیشاپیش ممنون 6j4dwmx2m0luupkyuy2f.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

این بررسی دو تا مورد کم داشت 

یکی قیمت که ذکر نشد yvki2h00l55o8whzjmvw.gif

یکی هم یه عکس از موس با LED روشن 

پیشاپیش ممنون 6j4dwmx2m0luupkyuy2f.gif

به دلیل بازار  خر تو خر ما قیمت رو نمیشه اعلام کرد ولی خودتون می تونید از سایت های فروش قطعات کامپیوتری ببینید قیمت رو

2- می خواستم بزار ولی به دلیل نبود دوربین خوب عکس های این موس تو شب که LED هاشم روشن باشه اصلا خوب از اب در نمیومد و همش تار بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون و متشکر از استاد امیر محمود جان بابت زحمتی که برای مقاله کشیدن بسیار بسیار ممنون و واقعا لذت بردیم . 

@};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

به دلیل بازار  خر تو خر ما قیمت رو نمیشه اعلام کرد ولی خودتون می تونید از سایت های فروش قطعات کامپیوتری ببینید قیمت رو

2- می خواستم بزار ولی به دلیل نبود دوربین خوب عکس های این موس تو شب که LED هاشم روشن باشه اصلا خوب از اب در نمیومد و همش تار بود

ای بابا :| راحت بگو 244 تومن okbzyjcd6hgb0a2hzrf6.gif احتمالا پایین تر از قیمت این سایت ها خریدی

من خودم Taipan دارم ولی دلم میخواد اینو بخرم y8k0wb9n92uhpgy98zj1.gif

لینک به دیدگاه

Razer مارکه خوبیه ولی هیچوقت اون انتظاری که بااین تبلیغات ازش دارید رو نمی بینید. 

من هدفن و موس و پد موس Razer دارم . اون حسی که باید بده رو نمی ده . گاهن اشکالاتی توش دیده میشه که انتظار نمی ره داشته باشه.

مثلا  USB هدفون باید با شارژر موبایل به پریز برق وصل بشه وگرنه نویز میندازه.

یا موس با تمام محکم کاری و طلا کاری که روش انجام شده بعضی وقت ها قطع و وصل میشه .

ویرایش شده توسط hotdog94
لینک به دیدگاه

سلام

خسته نباشید

واقعا عالی و جامع

انشالله خدا جور کنه و ما هم بخریم

فقط تو بررسی یه جا نوشتی هدفون. گفتم اینم اصلاح کنی که بی نقص باشه :-)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Razer مارکه خوبیه ولی هیچوقت اون انتظاری که بااین تبلیغات ازش دارید رو نمی بینید. 

من هدفن و موس و پد موس Razer دارم . اون حسی که باید بده رو نمی ده . گاهن اشکالاتی توش دیده میشه که انتظار نمی ره داشته باشه.

مثلا  USB هدفون باید با شارژر موبایل به پریز برق وصل بشه وگرنه نویز میندازه.

یا موس با تمام محکم کاری و طلا کاری که روش انجام شده بعضی وقت ها قطع و وصل میشه .

قطع و صل میشه ؟؟ کودوم مدلش؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

خسته نباشید

واقعا عالی و جامع

انشالله خدا جور کنه و ما هم بخریم

فقط تو بررسی یه جا نوشتی هدفون. گفتم اینم اصلاح کنی که بی نقص باشه :-)

خیلی ممنون بابت اطلاع ، اصلاح شد

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون بابت اطلاع ، اصلاح شد

خواهش میکنم

اینقدر زیبا نوشتید که کلمه به کلمه خوندمش.

واقعیت از عنوان متوجه نشدم موسه یا هدفون ! ( بسوزه پدر بی سوادی ) بعد که کامل مطالعه کردم متوجه شدم.

فقط این ۱۶.۸ میلیون رنگ چطوره؟ خیلی برام عجیبه. به چه دردی می خوره و چطور تنظیم میشه رنگاش. منظورم دقیق کدوم شماره رنگ انتخاب بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خواهش میکنم

اینقدر زیبا نوشتید که کلمه به کلمه خوندمش.

واقعیت از عنوان متوجه نشدم موسه یا هدفون ! ( بسوزه پدر بی سوادی ) بعد که کامل مطالعه کردم متوجه شدم.

فقط این ۱۶.۸ میلیون رنگ چطوره؟ خیلی برام عجیبه. به چه دردی می خوره و چطور تنظیم میشه رنگاش. منظورم دقیق کدوم شماره رنگ انتخاب بشه.

عین فوتوشاپ که گزینه انتخاب رنگ داره ، اینم تو برنامه synapse یه بخش داره کپی اون ، میتونی با موس یا کد های باینری مثل #fffff رنگ رو انتخاب کنید

لینک به دیدگاه

ممنون از اینکه تست زدی

واقعا اگه تمامی قطعات اینطوری تست بزارید و رو نمای کنید ممنون میشم مثل GTX970 G1 GAMEING

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از اینکه تست زدی

واقعا اگه تمامی قطعات اینطوری تست بزارید و رو نمای کنید ممنون میشم مثل GTX970 G1 GAMEING

اینو یکی از دوستان تو انجمن به صورت تخصصی بررسیش کرده بودن ، یه سرچی بکنید باید بیاد

لینک به دیدگاه

اینو یکی از دوستان تو انجمن به صورت تخصصی بررسیش کرده بودن ، یه سرچی بکنید باید بیاد

مرسی دادشم خیلی کار جالبیه خیلی کار خوبیه همه بچه ها خسته نباشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...