رفتن به مطلب

خریدار یا تعویض باندل سوکت 1155 یا AMD FX یا 1366یا تعویض با ps3

Recommended Posts

سلام دوستان همنطوری که از عنوان مشخصه خریدار باندل های ذکر شده هستم. اولویت با خرید باندل 1155 هست سی پی یوش ترجیحا i5 باشه کسی i7 قیمت مناسب هم داشته باشه یه ندا بده اولویت دوم سری fx AMD هست البته سری 8 هسته مثل 8320 یا 8350 گزینه آخرم سوکت 1366 هست ترجیحا CPU 950 باشه سقف هزینه حدود 700 تومن هست.اگه مورد خوبی باشه میتونم سقفشو بالاتر ببرم. در ضمن یه دونه PS3 160 گیگ پلمپ ،کپیخور نرم افزاری همراه 2 تا دسته و یه بازی اورجینال و متعلقاتش هم جهت تعویض موجود هست.

ویرایش شده توسط axor
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 1366 هم دارم توی پستام نگاه کنید

لینک به دیدگاه

سلام i5 4460 mb asus h81 mc دارم با ps3 تعویض دارم 

سلام دوست عزیز  ps3 رو یکی از دوستان  در پی تی خواستن ،اگه معامله مون نشد مزاحم شما میشم.

لینک به دیدگاه

M5a97r 2.0 دارم تا ۲۰۱۶ گارانتی داره فقط کارتون نداره مخصوص سی پی یو ۸ هسته ای ۸۳۲۰ و ۸۳۵۰ س البته به درد اورکردن سی پی یو نمیخوره تقدیم میشه۲۵۰ خواستین پ خ کنید قیمت الانم فکر کنم ۳۲۰ باشه

لینک به دیدگاه

M5a97r 2.0 دارم تا ۲۰۱۶ گارانتی داره فقط کارتون نداره مخصوص سی پی یو ۸ هسته ای ۸۳۲۰ و ۸۳۵۰ س البته به درد اورکردن سی پی یو نمیخوره تقدیم میشه۲۵۰ خواستین پ خ کنید قیمت الانم فکر کنم ۳۲۰ باشه

خیلی ممنون دوست عزیز از پیشنهادتون ،بیشتردنبال باندلم

لینک به دیدگاه

البته ۸۳۵۰ هم دارم که باهم تقدیم میشه ۸۵۰ (هردو تا ۲۰۱۶ گارانتی دارن) ببخشید باندلو نمیدونم یعنی چه؟

اگه ps3 مشخصاتشو بده تعویض هم دارم

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

باندل ،به ست کامل مین وسی پی یو میگن دوست عزیز ،فعلا یه بنده خدایی تو p.t کنسولو   خواسته اگه معملم باهاش نشد ،مزاحمتون میشمو

اینم لینک فروش در p.t

http://forum.persiantools.com/threads/%D8%AA%D8%B9%D9%88%DB%8C%D8%B6-ps3-160-%D8%A8%D8%A7-%DB%8C%D9%87-%D8%A8%D8%A7%D9%86%D8%AF%D9%84-%D9%82%D9%88%DB%8C.639764/#post-10538773

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...