رفتن به مطلب

کمک در مورد خرید مانیتور (شناسایی پیکسل سوخته)

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان بنده قراره امروز یک مانیتور دسته دوم بخرم ولی نمیدونم باید به چ چیزهایی هنگام خرید توجه بکنم مثل خط و خش روی مانیتور و یا پیکسل سوخته ممنون میشم راهنمایی بفرمایید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من رفتم مانیتور نو بخرم گفتم تست کن طرف صفحه رو با عکس های رنگهای مختلف هر چند ثانیه یک رنگ نشون میداد اجرا کرد برام گفت دقیق ببین رنگها کامل نشون میده و در هم نمیشه بعد پیکسل سوخته هم که اگه موجود باشه بصورت نقطه در صفحه پیدا میشه، من که کاملا لدت بردم دمش گرم... اگه بتونی گیربیاری اینجوری برات تست کنند خیلی خوبه یا خودت تست کنی، کلا بعدش میدونی چی قراره بخری یا خریدی !  ^_^

لینک به دیدگاه

درود

من رفتم مانیتور نو بخرم گفتم تست کن طرف صفحه رو با عکس های رنگهای مختلف هر چند ثانیه یک رنگ نشون میداد اجرا کرد برام گفت دقیق ببین رنگها کامل نشون میده و در هم نمیشه بعد پیکسل سوخته هم که اگه موجود باشه بصورت نقطه در صفحه پیدا میشه، من که کاملا لدت بردم دمش گرم... اگه بتونی گیربیاری اینجوری برات تست کنند خیلی خوبه یا خودت تست کنی، کلا بعدش میدونی چی قراره بخری یا خریدی !  ^_^

ممنون از راهنماییت ولی منظورتو نفهمیدم یعنی شما برای تست مثلا 10 تا عکس مختلف رو نگاه کردی که مثلا هر 3 ثانیه یک بار عوض میشد درسته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از راهنماییت ولی منظورتو نفهمیدم یعنی شما برای تست مثلا 10 تا عکس مختلف رو نگاه کردی که مثلا هر 3 ثانیه یک بار عوض میشد درسته

دوست عزیز انگار شما عکس های با کیفیت بالا دارید از رنگ های مختلف مثلا یه عکس کامل صفحه سبز،یا قرمز،یا ابی، یا مشکی، یا سفید، بعد چندتا رنگ کنار هم بعد همه رنگها کنار هم  تو یه عکس ... بصورت تمام صفحه ببینید ... من دقیق یادم نیست نرم افزار بود کلیپ بود یا شایدم عکس بود که با برنامه معمولی نمایش عکس خود ویندوز نشون میداد .... کلا هدف دیدن نمایش رنگ امیزی و تفکیک و رنگ بندی و سلامت پیکسل های مانیتور بودش ... 

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

درود

عزیز کنار کی رفتی اینجوری تست کرد . اگه اینکارو کرده خیلی آدم با انصافی بوده . معمولا مانیتور رو پلمپ تحویل میدن مییگن بعدش خودت هستی و گارانتی. اگه آدرسش رو داری برام پیام خصوصی کن ممنون. ضمنا بهترین راه برای دیدن پیکسل سوخته این هست تمام صفحه رو به رنگ سفید در بیاری پیکسل معیوب قشنگ خودش رو نشون میده چون برای تشکیل رنگ سفید سه رنگ آبی قرمز سبز هر پیکسل باید روشن شه اگه هر رنگ مشکل داشته باشه خودش رو نشون میده. برای پیکسل درخشان (روشن) هم تمام صفحه به رنگ سیاه باید دربیاری که زود خودشو نشون میده.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

ممنون از تمامی دوستانی که راهنمایی کردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...