رفتن به مطلب

بد بخت شدم.3 تا کارت 290 هم زمان سوخت! کمک

sashaelit
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان خواهش میکنم، حالم خوب نیست، سرزنش الان زمان خوبی نیست، آدم باید درس بگیره که من خوب رگ رفتم ، سکته نکنم خیلیه،

این تعمیر کار های تو تهران که تبلیغ میزان خوبن ؟

گارانتی الماس طول میده؟ بعضی پستا خوندم حتی مین طرف یک ساله گرفتن تعمیر نکردن

لینک به دیدگاه

• ارسال 216
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

احسان جان شما به این تاپیک مراجعه کنید http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=34845

دیگه چقدر به این دوستمون باید می گفتیم 970 بگیره . یا اینکه کنترل حرارت یه کارت 290 سخته چه برسه به سه تا کارت 290 با کولر رفرنس :)

9 صفحه تایپک ایشان پیش رفته و اخر هم به حرف کسی گوش نکردن عجیبه . 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پاسخ به دوست عزیزم در پست 25

چشم زخم :laughing:

پس چرا اونی که مازراتی تو تهران داره ما ایرانی ها هم که ندید بدیدیم چشم زخم بهش نمیرسه و ماشینش منفجر نمیشه

بشه هم میره یه مازراتی دیگه میخره

اصلا چرا باید چشم زخم به ما بدبخت بیچاره ها برسه

عزیزم منظور از این آیه

« نزدیک است کافران هنگامى که آیات قرآن را مى‏شنوند با چشم‏زخم خود تو را از بین ببرند، و مى‏گویند: «او دیوانه است! ». 

اینه که ان قوم با چشم و ابرو کج کردن مسخرت میکنن

اشتباهات ما انسانها به کسی ربطی نداره و تمام ضرر و زیانش از جانب خودمان هست

اگه ایشون سیستم های اند با کانفیگ 4k داشتن و اگه چند بار اظهار داشتن کردن قصدشون تعریف کردن از داراییشون نبوده و خواستن تجربه خودشون رو به اشتراک بزارن

و اگه ادمی باشن که ذره ای تجربه دنیوی داشته باشن میدونن که این داراییشون ذره ای از دارایی انسانهای دیگه نیست و نباید فخر بفروشن

اگه فخر فروختن خدا مجازاتشون کرده نه من و شمای بنده

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

انشالا که درست میشه

گارانتی الماس یکی از بهترین گارلنتیای ایرانه

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

9 صفحه تایپک ایشان پیش رفته و اخر هم به حرف کسی گوش نکردن عجیبه . 

درود

فکر میکنم بالغ بر 20 نفر از دوستان به ایشون گفتند که کراس کردن 2 و یا حتی 3 عدد کارت رفرنس 290 کا اصلا خوبی نیست. اما فکر میکنم این دوستمون بیشتر به فکر تعدد کارت ها بودند و شاید به نوعی ترجیح می دادند 3 تا کارت 290 رفرنس داشته باشند به جای 2 تا کارت 970. ( لابد کلاسش بیشتر بوده ! )

امیدوارم مشکلتون حل بشه

ویرایش شده توسط MehDi-ZP
لینک به دیدگاه

پاسخ به دوست عزیزم در پست 25

چشم زخم :laughing:

پس چرا اونی که مازراتی تو تهران داره ما ایرانی ها هم که ندید بدیدیم چشم زخم بهش نمیرسه و ماشینش منفجر نمیشه

بشه هم میره یه مازراتی دیگه میخره

اصلا چرا باید چشم زخم به ما بدبخت بیچاره ها برسه

عزیزم منظور از این ایه

« نزدیک است کافران هنگامى که آیات قرآن را مى‏شنوند با چشم‏زخم خود تو را از بین ببرند، و مى‏گویند: «او دیوانه است! ». 

اینه که ان قوم با چشم و ابرو کج کردن مسخرت میکنن 

ایشون تاپیکی برای مشاوره و حل کردن مشکلشون زده اند.

و جای این بحث ها اینجا نیست دوست گلم.

بنده پستم را ویرایش کردم و فرمایش شما کاملا صحیح میباشد.

@};-

لینک به دیدگاه

آقا جون کلا یه ups بگیر و سر راه سیستمت بزار ...20 دقیقه ش فک کنم 300 تومن دربیاد ولی مهم اینه که استابلایزر داره و یه عمر سیستمت رو بیمه میکنی ... :D :D :D

گارانتی الماس واقعا کارانتی خوبیه و  درسته ممکنه هزینه بگیره ولی کارت رو راه میندازه .. حداقل واسه من که اینطور بوده .... :D :D :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بهترین کار همین هست که کارتها را با چند نفر هماهنگ کنی و با اسم چند نفر ببری برای گارانتی که قبول کنه اگر هم 2 نوع گارانتی دارن که چه بهتی اونهایی که متفاوت هستن را خودت ببر گارانتی اون یکی که گارانتی مشابه داره بده یکی دیگه ببره

تاپیکی را هم که زدی معنی نداره چون اینجا تعمیرکار نداریم و در کل خود گارانتی هم ببری در صورتی تعمیر میکنه که لوارم مورد نیاز برای تعمیر  را داشته باشه نه که هیچی تحویلت میدن میگن مبارکت باشه و به پای گرافیکهات چیز که شدی هیچ      پیرهم بشی  :D

و باید بگم که اگر پاور سیستمت ضعیف بود همچین اتفاقی نمی افتاد و شاید سیستمت هنگ میکرد یا یجورایی خوب کار نمیکرد به احتمال زیاد زیاد داغ کردن و شما هم بدون توجه به گرما و فشاری که به سیستم وارد میشده از سیستم استفاده کردید که در نتیجه خازنها یا سیستم کنترل کننده برق VRM اسیب دیده احتمال درست شدنش توست گارانتی زیاد هست ببر ببین چی میشه

موفق باشی

لینک به دیدگاه

منم با شما موافقم ...

یکیش رو بده ببرم گارانتی واست درست کنم ولی اگه درست شد مال خودما ... =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

منم با شما موافقم ...

یکیش رو بده ببرم گارانتی واست درست کنم ولی اگه درست شد مال خودما ... =)) =)) =)) =)) =))

مهدی جان لطف بزرگی در حق دوستمون انجام میدی 1 کارت کمتر یعنی حرارت کمتر و مصرف برق کمتر  @};-

=))  =))  =))

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فقط میتونم بگم متاسفم.....

لینک به دیدگاه

:(

پست گذاشتن تو اینجا بهم یکم آرامش و امید میداد همین :(

لینک به دیدگاه

مهدی جان لطف بزرگی در حق دوستمون انجام میدی 1 کارت کمتر یعنی حرارت کمتر و مصرف برق کمتر  @};-

=))  =))  =))

والا ...تازه یه فقیر رو به آرزوش میرسونه ...

یه سوالی 3 تا کارت رو واسه چه مصرفی گذاشتی ؟؟؟ به جاش یه R9295X میگرفتی خیلی کافی بود تا 3 تا کارت بگیری ...

لینک به دیدگاه

امیدوارم آرامش رو در همه ی مراحل زندگیت تجربه کنی ...

لینک به دیدگاه

هنوز دیر نشده دوست عزیز فردا صبح زود برو گارانتی و کارتها را تحویل بده و یادت باشه هرسوالی که کردن بگو سالم بود کار میکرد بدون هیچ دلیلی تصویرش رفت و بعد از ریستارت هم تصویر نمیداد

و بگی که استفاده ای هم نداشتی چون اگر یک کلمه ای در حرفهایی که میزنی به نفع شرکت باشه همونجا گارانتی کارتت را باطل میکنن و دستت به هیچ جایی بند نیست

لینک به دیدگاه

اینقدر ناراحت نباش .........فدای سرت........حالا خوب خودت چیزیت نشده  :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مگه گرافیک تصویر نده مشکل از گرافیکه!!

شما کارت ها رو روی یک کامپیوتر سالم تست کن

احتمالا مادربر یا سی پی به قول شما سوختن

لینک به دیدگاه

ببین مدیونی اگه درست شد یکیش رو به من ندی ... =)) =)) =))

بخند به روی دنیا تا دنیا به روت بخنده ...منم هاردمو شکوندم فرداش رفتم گارانتی و دو روز بعدش ULTRA ش رو گرفتم ... :D :D :D

ولی روش فک کن اگه میبینی لازمه هماهنگ کن فردا با هم بریم ... اینم شمارمه 09395422772 :D :D :D

لینک به دیدگاه

دقیقا میدونم چه حالی الان داری . متاسف شدم . 

امیدوارم گارانتی به کارتون بیاد .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه کارت ها بردی گارانتب و برات تعویض کردن حتما یکی یا دو تا از کارت ها رو بفروش بجاش غیر رفرنس بگیر

و حتما پاور رو با برند معتبر و خوش نام تر بگیر مثل انرمکس یا کولر مستر

لینک به دیدگاه

فردا میام تهران،حضورا میدم الماس، ببینم چی میشه، :(

لینک به دیدگاه

سیتمتون رودیدم اینچیه خب یه کیس بهتر یه پاور بهتر اصلا این همه خرج اضافی یه دونه 295x می گرفتین هم بازدهیش خوب بود وهم خنکتر بود

امیدوارم سیستمتون درست شه و گارانتی کارت هارو تعویض وتعمیر کنه

بعد از درست شدن سیستمتون چندتا کار باید انجام بدین

1- کیس  بهتر =کیسو 750d یا 760t پیشنهاد میدم چون درب شیشه ای دارن وهمچین سیستم هایی هیف پشت در کیس بمونن و دوما شدیدا کاستم هستند هر تغیری می تونیند روشون انجام بدین

2-پاور بهتر = پاور تون باید با کیفیت و مصرف برق بهینه داشته باشه اگر کمبود بودجه ندارین پاور های 1500 وات رو بخرین (که گل سرسبدشون 1500axi)

3- مادربرد هم  با سوکت 2011v3

4-این کارتا رو رد کن دو تا 970 گیگا بردار یا یه دونه 295x(مطمعنا بعد ها قیمت این کارت گرافیک پایین تر میاد ومی تونی کراس کنی)

5-این گزینه ها در صورتی بود که مشکل بودجه نداشته باشید در صورت کمبود بودجه حتما دو مورد اول باید عملی بشه

در ضمن اصلا از پنکه جولوی کیستون استفاده نکنید چون باعث خنک شدن که نمیشه باعث تجمع گرما هم میشه (چون مکانیزم عملکرد کیس مثل تنفس هوازی هوای خنک وارد و هوای گرم خارج با گزاشتن پنکه به صورت باد مستقیم باعث اختلال در این مکانیزم میشه)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و احترام

دوستان الان متوجه شدم که همراه با مین ، 3 عدد گرافیک من سوخته، حالا نمیدونم چه خاکی بریزم.

همه شما داداش من هستین، کمکم کنین، جایی هست تعمیر کنن؟

کجا برم؟ دارم دیوانه میشم، به شما امید دارم، کمک کنید دوستان ، به خاطر خدا

اول باید بگم که متاسفم از کجا میدونید سوختند ؟؟چه نشانی  داشت که اینو فهمیدید؟

ببخشید سه تا کارت با پاور کم بستید توی یک کیس بدون اینکه ذره ای تهویه داشته باشه کیپ کیپ -دما 86 درجه روی gpu ها-برد هاشون چسبیده به هم -4k خروجی گرفتی   ازشون -دما رفته بالا پاورت هم کم بوده -فشار اومده روش معلوم نیست اورلود کرده -!!

من اون عکسی که دیدم وحشت کردم انقدر بی نظم بود که  نگو.....

باید مراقب باشید همینجور چیز  قراردادن توی کیس که  نمیشه

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و احترام

دوستان الان متوجه شدم که همراه با مین ، 3 عدد گرافیک من سوخته، حالا نمیدونم چه خاکی بریزم.

همه شما داداش من هستین، کمکم کنین، جایی هست تعمیر کنن؟

کجا برم؟ دارم دیوانه میشم، به شما امید دارم، کمک کنید دوستان ، به خاطر خدا

~x( ~x( ~x( ~x(

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...