رفتن به مطلب

بد بخت شدم.3 تا کارت 290 هم زمان سوخت! کمک

sashaelit
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان شما میرین مراسمی فاتحه میخونین تسلیت میگین منظورتون این هست که خوشحالین از فوت بنده خدا?

خوب نظر من هم اینه این دوستمون از پاور مناسب استفاده نکردن.چون با استناد به قوانین فیزیک با افزایش دما مصرف هم بالا میره شما یک سیم رو تصور کنین که از الکترون ها در جهت جریان از یک سمت مشخص به سمت دیگه حرکت میکنن با افزایش جریان الکترون ها با سرعت بیشتری حرکت میکنن و این موجب میشه تو برخورد الکترونها گرما تولید بشه حالا هر چی جریان بیشتر شه دمای سیم هم میره بالا بعضی وقتا که مشاهده میشه سیم برق مناسب تو قسمتی از سیمکشی ها استفاده نشده و با افزایش جریان آتیش سوزی میشه ...! دلیلش هم همین هست.

حالا همین مساله تو قطعات هم صادق هست و مسالعی مهمتر اینجاس با اضافه کردن جریان به سیمی که تحملش رو نداره باعث سریعتر شدن الکترونها نمیشیم فقط امار تصادف بیشتر میشه و دما بالا تر میره و هر چی دما بالاتر میره اضافه کردن جریان بینظمی رو بیشتر میکنه.

حالا تو قطعات هم همین مورد هست گرافیک از پاور تغزیه میکنه هرچی دما بالاتر میره بینظمی الکترونهاش بیشتر میشه وقتی در حالت فول لود ازش کار میکشیم جریان بیشتری طلب میکنه هر چی جریان بیشتر میشه داغتر میشه و هر چی داغتر میشه جریان بیشتری طلب میکنه تا حدی که پاور از عهده این کارتا بر نمیاد.

یعنی اگه زدن برای هر کارت 600وات پاور میخوان بیخود نمیخوان.دلیل داره عزیز.به نظر من اگه تو فول لود از این کارتا استفاده میکردین بهترین انتخاب پاورتون برای ایجاد امنیت باید حد اقل 1500وات میبود.

لینک به دیدگاه

• ارسال 216
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان شما میرین مراسمی فاتحه میخونین تسلیت میگین منظورتون این هست که خوشحالین از فوت بنده خدا?

خوب نظر من هم اینه این دوستمون از پاور مناسب استفاده نکردن.چون با استناد به قوانین فیزیک با افزایش دما مصرف هم بالا میره شما یک سیم رو تصور کنین که از الکترون ها در جهت جریان از یک سمت مشخص به سمت دیگه حرکت میکنن با افزایش جریان الکترون ها با سرعت بیشتری حرکت میکنن و این موجب میشه تو برخورد الکترونها گرما تولید بشه حالا هر چی جریان بیشتر شه دمای سیم هم میره بالا بعضی وقتا که مشاهده میشه سیم برق مناسب تو قسمتی از سیمکشی ها استفاده نشده و با افزایش جریان آتیش سوزی میشه ...! دلیلش هم همین هست.

حالا همین مساله تو قطعات هم صادق هست و مسالعی مهمتر اینجاس با اضافه کردن جریان به سیمی که تحملش رو نداره باعث سریعتر شدن الکترونها نمیشیم فقط امار تصادف بیشتر میشه و دما بالا تر میره و هر چی دما بالاتر میره اضافه کردن جریان بینظمی رو بیشتر میکنه.

حالا تو قطعات هم همین مورد هست گرافیک از پاور تغزیه میکنه هرچی دما بالاتر میره بینظمی الکترونهاش بیشتر میشه وقتی در حالت فول لود ازش کار میکشیم جریان بیشتری طلب میکنه هر چی جریان بیشتر میشه داغتر میشه و هر چی داغتر میشه جریان بیشتری طلب میکنه تا حدی که پاور از عهده این کارتا بر نمیاد.

یعنی اگه زدن برای هر کارت 600وات پاور میخوان بیخود نمیخوان.دلیل داره عزیز.به نظر من اگه تو فول لود از این کارتا استفاده میکردین بهترین انتخاب پاورتون برای ایجاد امنیت باید حد اقل 1500وات میبود.

یعنی شما میخاین بگین ای دیSolo ای دی دوم شماست؟!(البت جسارت نشه فقط سوال بود)

در کل در مراسم فاتحه تسلیت رو خندان همرا با دست زدن نمیگن(تسلیت گفتن در اینجا هم به جای هم دردی حالت تمسخر داره)

ویرایش شده توسط mehrxad(سید مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

فکر کنم تجربه تلخ ایشون یه آموزش خوبی واسه خودش و بچه های فروم باشه

ولی ای کاش این آموزش با ضرر بسیار زیادی همراه نبود :(

در کل از دست دادن سیستم مخصوصا از نوع حرفه ایش علاوه بر جنبه مادی آدمو عصابشو داغون میکنه

امید وارم گارانتی وظیفه شو خوب انجام بده وهم ایشون و هم مارو شادمان کنن

لینک به دیدگاه

درود

متاسفانه شاهد بودیم برخوردی اشخاصی در فروم ها و شبکه های اجتماعی بدوراز تجربه  و منطق است -البته د رفروم لایون  اکثربحث ها اساس علمی دارند و با توجه به داشتن  بچه های حرفه ای اشنا به سخت افزار در سطح بالا و یا مباحث نرم افزار و بازی ها و ... کلا جو عمومی فروم سودمند و مناسبه اما گهگاهی دیده میشه کاربرانی که  حالا شاید تجربه  ندارند یا اشنا نیستند  چیز هایی میگند عجیب مثلا همین مورد :

اینکه شخصی بیاد تسلیت بگه بعد از :D استفاده کنه -نه چیز خنده داری است نه  کسی خوشش میاد //خوب دراین تاپیک خیلی ها .

.

.

،تجربه خود را با دیگری به اشتراک گذاتشن خیلی خوبه و اصلا زندگی یعنی تقسیم کردن تجربه ها منتها  این الفاظ نه  دردی رو  دوا میکنه ونه بدرد کسی میخوره .

سلام

متسفانه همین هست والا یه تاپیک مثل این نباید 11 صفحه پیش بره و...

اول اخرش اینه ببر گارانتی بده برات درست کنن و اینکه فلان جای سیستم رو باید اصلاح کنی

ولی تو این 11 صفحه ... بگذریم

یه مقدار باید دوستان دقت کنن که جو فروم بهم نریزه

یاعلی

لینک به دیدگاه

نخیر داداش ایشون فرد بسیار محترمی حستن که بنده برای فروش کارت گرافیکم ازشون کمک خواستم در ضمن برای اطلاع شما تو پت آشنا شدم باهاشون.و اونجا ازشون یه cpu i3 4160 خرید کردم که واقعا خیلی ازیتشون کردم امما خیلی هم ازشون راضی هستم چون به شدت دنبال اون cpu بودم و ایشون بنده رو به مراد رسوندن.

دیدم دارین در مورد تسلیت بحث میکنین خواستم یه حمایتی بکنم دیگه عیبی داره عزیز?

در ضمن زود قضاوت نکنین solo آیدی دوم من نیست.

یعنی شما میخاین بگین ای دیSolo ای دی دوم شماست؟!(البت جسارت نشه فقط سوال بود)

در کل در مراسم فاتحه تسلیت رو خندان همرا با دست زدن نمیگن(تسلیت گفتن در اینجا هم به جای هم دردی حالت تمسخر داره)

لینک به دیدگاه

برا دوستمون هم خیلی ناراحت شدم به هر حال چو عضوی به درد آورد روزگار دگر عضو ها را نماند قرار.

لینک به دیدگاه

من داشتم پست های شما رو میخوندم و به یه نتیجه رسیدم : اینکه یه حرف چقدر میتونه موضوع رو به حاشیه بکشه .... *dry# *dry# *dry#

استارتر محترم پس از درست شدن کارت شیرینی ما یادت نره ... ناپلئونی باشه ها ... :D :D :D

لطفا بد به دلت راه نده ... انشاا... درست میشه و ماهم دلی از عزا درمیاریم ... :D :D :D

اگه به مشکلی برخورد کرده ای یا میخوای برخورد کنی روی کمک ما حساب کن ... :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

مثل اینکه پستی که توسط بنده نوشته شده باعث این شده تا بعضی از دوستان ناراحت بشن، بنده نه از نوشتن این پست منظوری داشتم نه اینکه از ناراحتی دیگران خوشحال میشم و پیشاپیش از دوستمون هم اگر چنین برداشتی از عرض بنده داشتن عذر میخوام...
 من خودم و نه تنها من بسیاری از دوستان تا حالا چندتا قطعه سوزوندن و این نه تو جامعه کامپیوتر بلکه تو بیشتر کارا پیش میاد... دیدم همه اومدن ابراز تآسف کردن گفتم منم با مزاح این کارو بکنم حالا بعضی ها با سنگ خودشون همه رو محک میزنن تقصیر من نیست ( فقط مزاح بود نه خوشحالی از ناراحتی دوستمون) و بیان زودی مقاله حمایتی از هنجار و انزجار از ناهنجارهای موجود در فرومها و جامعه بنویسن و همه دق دلشون رو سر یک نفر خالی کنن به نظرم کار درستی نیست، این کار بیشتر به جانماز آب کشیدن شبیهه تا حملیت.

باز هم از دوستمون اگر باعث مکدرشدن خاطرشون شدم عذر میخوام و باقی دوستان

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنده یه چیزی بگم درمورد اینکه دوستان اعتراض داشتن به اینکه چرا استارتر تو تاپیک مشاوره به حرف دوستان گوش نکردن ؛ هرچند کارشون درست نبوده ولی من میخوام در این پست ازشون دفاع کنم .

ما ایرانی هستیم ، بالابریم پایین بیایم ؛ حرف حرف خودمونه ، جرمم نیست بیماریه . نخند آقا ، بحث جدیه ! بنده با تاپیک های مشاوره سطحی مخالفم . مثل «مشاوره سیستم 5 ملیونی» . خب داداشم شما اگه میدونی سخت افزار چیه + اینجارو بلدی + قطعاتی که بهت معرفی میشن رو میشناسی ... پس خودت بلدی سیستم ببندی ... تاپیک زدنت وقت حدر دادنه چون هرچی بهت معرفی کنن چه خوب باشه چه بد ، میگی همونی که خودم گفتم بهتره ؛ خدارو شکر اکثرمونم مثل همیم (خودمم تا حدودی هستما فکر نکنیم الان خودشو نمیگه) و احساس غریبی نمیکنیم تو این مساله. اگه هم نوبی و از این چیزا سر در نمیاری ... پس بدون شک نمیتونی یه خرید موفقی داشته باشی ، پس باید یه مهنس ببری با خودت که سیستم بخری .

بنده خودم فردا روزی بخوام گجت قابل حمل غول مثلا (لپ تاپ،تبلت،گوشی ... هرچند اعتقادی بهشون ندارم) بگیرم میام اینجا یا هرجای دیگه تاپیک میزنم میگم «کی خدای تبلته؟» پیدا میشن بگن «من» میگم فلان روز میتینگ میزارم باهات یه چیزی هم مهمونت میکنم بزنیم به بدن یه خرید خوب و منطقی هم داشته باشیم. چون از این چیزایی که اسم بردم خیلی کم سردرمیارم نسبت به دسکتاپ ، ملتم آواره این تاپیک اون تاپیک نمیکنم. وطنم پاره طنم !

تاپیک مشاوره باید جوری باشه که مثلا یکی بیاد از تجربش بگه که واقعا تک باشه ؛ نه اینکه این قطعه خوبه اون قطعه خوبه . مثلا همین تاپیک مشاوره ساخت کیس پلکسی مهدی جان ؛ چیزی نیست که کار هر ننه قمری باشه ، پس ایجادش مانعی نداره خیلی هم مفیده . سیستم دسکتاپ مشاوره دادن رو کاغذ یکی از ساده ترین کارهاست ؛ اگه نیست ، بگو نیست . هیچ کسی هم برای قطعه پیشنهادیش دلیل نمیاره . پس نباید انتظار حرف شنوی مطلق از کسی داشته باشیم . حالا اومدین به ایشون گفتین نبند سه تا 290 تو کیس زیقی ؛ ایشون گوش نکرده چون تجربشو نداشته یا اینکه به سخت افزارش از لحاظ کولینگ و تغزیه مطمئن بوده ... هرچند به هیچ چیز نمیشه اعتماد 100% کرد و ایشون هم اشتباه کردن ، الان متوجه اشتباهش شده که دیگه سودی نداره . اما دیگه الان روش کار دستش اومده و همین خودش جای تقدیر داره .

خودم سال ها پیش همینجا تاپیک مشاوره سیستم 3.5 ملیونی (قیمتارو ببینین برق از سرتون می پره!) زدم حتی نمیدونستم چجوری باید پاور رو به قطعات اتصال داد (یه چیزای تئوری میدونستم ولی شک داشتم چون در عمل اسمبلی حرفه ای نداشتم) ، با اینکه در این موارد ابتدایی راهنمایی خواستم ؛ هیشکی به دادم نرسید . فقط اومدن لیست خرید نوشتن . شاید بگین وظیفشون نبوده ولی چه کنیم هرکسی از یه جایی شروع میکنه . اما سر این سیستمم که تو امضامه از هیچکسی مشاوره نگرفتم ، هر بلایی هم که سر بیاد میدونم کار و اشتباه خودم بوده و انگشت اتهامو به سمت کسی نشونه نمیگیرم . هرچند امیدوارم هیچ اتفاق نا خوش آیندی برای هیچکس ، مخصوص ماها در زمینه سخت افزار ؛ رخ ندهد .

ایشالله مشکل هر کسی ، همچنین استارتر حل بشه و همه در خوشی به سر ببرند .

استارتر جان بیا اسمتو بگو بدونیم چی صدات کنیم !

لینک به دیدگاه

اصلا بحث درس گرفتن و عبرت گرفتن نیست

بحث احترام گذاشتن به کسی هست که اومده وقت گذاشته و راهنمایی کرده

بچه ها تو اون تاپیک با حوصله و منطق توضیح دادن و دلیل اوردن و کسی سطحی راهنمایی نکرد

سوال من اینه که وقتی 9 صفحه یه تاپیک مشاوره جلو میره نباید حتی به 1% از حرف دیگران توجه کرد ؟

واقعا این بچه ها گل بودن که دوباره تو این تاپیک هم اومدن و کمک کردن و یکم دلداری دادن ، من بودم اصلا روم نمیشد دیگه تاپیک بزنم و کمک بخوام

والا منم ایرانیم اگه کسی درست راهنمایی کنه گوش میکنم و حتما هم اعمال میکنم 

اون جمله دوستمون هم که تسلیت گفت و 3 صفحه واسش جبهه گرفته شد هم درست نبود ، اول منظور طرف رو بفهمید بعد نصحیت و گله گذاری بکنید ، تاپیک هم قفل بشه بهتره چون نتیجه ای نداره فقط باعث فرسایش اعصاب میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثل اینکه پستی که توسط بنده نوشته شده باعث این شده تا بعضی از دوستان ناراحت بشن، بنده نه از نوشتن این پست منظوری داشتم نه اینکه از ناراحتی دیگران خوشحال میشم و پیشاپیش از دوستمون هم اگر چنین برداشتی از عرض بنده داشتن عذر میخوام...

من خودم و نه تنها من بسیاری از دوستان تا حالا چندتا قطعه سوزوندن و این نه تو جامعه کامپیوتر بلکه تو بیشتر کارا پیش میاد... دیدم همه اومدن ابراز تآسف کردن گفتم منم با مزاح این کارو بکنم حالا بعضی ها با سنگ خودشون همه رو محک میزنن تقصیر من نیست ( فقط مزاح بود نه خوشحالی از ناراحتی دوستمون) و بیان زودی مقاله حمایتی از هنجار و انزجار از ناهنجارهای موجود در فرومها و جامعه بنویسن و همه دق دلشون رو سر یک نفر خالی کنن به نظرم کار درستی نیست، این کار بیشتر به جانماز آب کشیدن شبیهه تا حملیت.

Soloجان درود

این جمله شما خوب نبود قبول کن -همین  پذیرفتن اشتباهات خودمون  در جامعه  نبوده که اینچنین در این جور فضاهای مجازی پر شدیم به قول شما از انزجار و ناهنجاری--

دوست من کسی جانماز اینجا آب نمیکشه یا مثلا بیاد از هنجارها و ناهنجارها  بگه که البته باید گفت  و چه خوب میشد اگر همیشه گفت تا جا بیفته ، خوب شما خودتون الان یک نمونه اش رو ایجاد کرده اید  و دق دلی هم نیست ، ما که شما رو نمیشناسیم  --شما فرمودید ( فقط مزاح بود نه خوشحالی از ناراحتی دوستمون) شما با پستی که میزارید  نظر و دیدگاه خودتون رو معرفی میکنید  .درعوض اون پست شما ،بنده وظیفه خودم دیدم توضیح غیر مستقیم بدم دقت کنید من حتی پاسخ پست شما رو ندادم جدا توضیح دادم-راهنمایی کردن در این مواقع خوبه نه اینکه حالا بیایم یک زخمی بزنم به  روح و روان آن شخص آسیب مالی دیده -هر چند گفته شده که ضرر تا میخوره به مال بخوره و تن سلامت باشه ولی همین جمله شما ایشون رو میدونی یاد چی انداخته؟  بازهم نزدیک به  4 میلیون یا حتی بیشتر ضرری که ایشون متحمل شده -مادربرد هم هست پاور هم هست  خوب درسته  اشتباه خودش بوده و ماهم به ایشون گوشزد کردیم و با شما هم که خدای نکرده  دشمنی نداریم -من ناراحت شدم اولین برخورد شما با  دوستان در فروم خوب پیش نرفت من هم از اینکه خودتون بالا  توضیح دادی  ممنونم و موفق باشید. @};- @};-

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

سلام دوستان ، اسم من ساشا هستش،

والا دو عدد کارت رو تحویل گارانتی دادم، یکی رو دادم تعمیرات

مین رو رفتم شرکت آواژنگ گفتن مین شما نرسیده،

زنگ زدم تیپاکس گفت دیروز تحویل دادیم آقا (( مسخره بازی در نیار )) !!!!

حالا یک شب گذشت تیپاکس زنگ زد گفت ببخشید بسته تو بایگانی بود غروب تحویل آواژنگ میدم، حالا من تو این بدبختی گوشی رو توی تاکسی جا میزارم، هر چی زنگ زدم کسی جواب نداد، بد خاموش کرد و بعد یک ساعت روشن شد اومد داد بهم منم 50 تومن بهش انعام دادم.خلاصه روزگار بدی دارم ، برام دعا کنید خیلی بد باری دارم به قرآن قسم،

قرار شد 3 هفته دیگه هم مین هم 3 تا کارت تعمیر شده تحویلم بدن،

لینک به دیدگاه

کاش بدونید و بفهمید چه قدر دوستتون دارم و گاهی وقت ها از خوندن پست های عزیزان که با من هم دردی کردن و احترام میگذارند احساساتی میشم و حتی اشکم در میاد، من تجربه بدی داشتم و از این به بعد میدونم که باید به حرف دوستان توجه کنم،

چه خوب چه بد چه شوخ ،، دوستتان دارم

لینک به دیدگاه

حالا یک شب گذشت تیپاکس زنگ زد گفت ببخشید بسته تو بایگانی بود غروب تحویل آواژنگ میدم، حالا من تو این بدبختی گوشی رو توی تاکسی جا میزارم، هر چی زنگ زدم کسی جواب نداد، بد خاموش کرد و بعد یک ساعت روشن شد اومد داد بهم منم 50 تومن بهش انعام دادم.خلاصه روزگار بدی دارم ، برام دعا کنید خیلی بد باری دارم به قرآن قسم،

دوست عزیز فقط یک کلام بگم توکلت فقط و فقط به خدا باشه انشااله مشکلتون حل میشه. فقط آرامش خودتونو حفظ کنید و مطمئن باشید ما هم از خداوند منان میخوایم که همه چی رو براه بشه

فقط این نکته رو فراموش نکنید صبور باشید (چون ممکنه یه مقدار طول بکشه) به گارانتی آواژنگ هم شک نکنید فوق العادس

یه راهنمایی هم می تونم بکنم. این هستش که یکی از کاربرای فروم   shahrsakhtafzar.com با نام کاربری nima_hl ارتباط بسیار قوی و فوق العاده ای با شرکت های گارانتی کننده داره. حتماً از ایشون راهنمایی بگیرید و ازش کمک بخواید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز چشم و امیدت به تعمیرکار باشه که ادم ناشی نباشه

راستی کارت 3وم چی شد ؟

حالا بعد از این اتفاقات چه ایده ونظری داری برای دوستان تازه کار ؟ من جمله Overclock بکنن یا نه ؟ ....از چه گرافیکی استفاده کنن ؟.......وووووو

چون در اینطور مواقع تجربیات انسان خیلی بیشتر میشه

من خودم به موقعش حسابی ظرر دادم تا تجربه جمع کردم ولی ته در این حد که سیستمم بره توی ابرها

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به سلامتی

اسم تاپیک رو هم ویرایش کنید لطفا اون بدخت شدم رو پاک کنید اسم تاپیک رو بگذارید مشکل سخت افزار گسترده در سیستم-یا آسیب رسیدنب ه سه عدد کارت 290 به صورت همزمان بهتره

لینک به دیدگاه

عزیز هر وقت مشکلات به سمت من سرازیر میشه این جمله خیلی کمکم میکنه  " این نیز بگذرد" :)

لینک به دیدگاه

عزیز هر وقت مشکلات به سمت من سرازیر میشه این جمله خیلی کمکم میکنه  " این نیز بگذرد" :)

این هم باید بهش اضافه کنی

"چون میگزد غمی نیست"

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

منم تا این مطلب رو خوندم خیلی ناراحت شدم

اما خدا بزرگه به فکرش نباش تنت سالم

درس میشه اینشاا...

به خدا هرچی بیشتر خودت رو ناراحت کنی بیشتر خودت رو گم میکنی

فقط تورو خدا داخل ناراحتی به هیچ عنوان کاری نکن من یه بار چوبش رو خوردم

موفق باشی گل

لینک به دیدگاه

والا من آور کلا ک نکردم، چون میدونم آورکلاک یعنی مرگ تدریجی دستگاه،

من نتیجه گرفتم پاور دقیقا مثل قلب میمونه، خیلی باید نگران پاور باشید ، خیلی خطرناک هستش،

لینک به دیدگاه

پس هنوز خوب درسات را یاد نگرفتی داداش

سیستم شما مشکل برق شاید داشت ولی دلیل اصلیش که این اتفاق براش افتاد گرما بوده چون توی حالت SLI و CrossFire گرافیکها بیشتر داغ میشن و چون فاصله کمی هم باهم دارن اگر کیس خوب و یا تهویه هوای خوبی نداشته باشی گرافیکها هوای گرم تولید شده را انقدر توی خودشون نگه میدارن که باعث اسیب دیدن میشه حالا شاید گرما داخل کیس جمع بشه و همه اجزای سیستم را در بر بگیره

بعد از این یه کیس خوب بخر با فنهای خوب و اگر حس میکنی پاورت ضعیف هست یه پاور قویتر هم بخر اگر هم کیس نخریدی در کیس را باز بزار و یجوری هوای خنک را به گرافیکها برسون و همیشه موقع کار دما را زیر نظر بگیر که خدایی ناکرده مشکل پیش نیاد

امیدوارم حاله سیستمت هرچی زودتر خوب بشه و به اغوش سرد کیست برگرده ^_^

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

شیرینی  ما یادت نره ... البته تا 3 هفته دیگه کی زندس کی مرده ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

درود(شرمند الان نقل قول میکنم 2 روزه ان نبودم)

خوب من وقتی رفتار شما رو تو پرانتز میزارم و مینویسم یه جوارایی دلیلش این که تاکیدی ندارم که حتما شما خوشحالید!!!!

خودتونم الان میگید "دیدم همه اومدن ابراز تآسف کردن گفتم منم با مزاح این کارو بکنم"

منم تو بازار کامپیوترم ,وقتی کسی مشکلی داره یا مشکلو خودش باعث شده این مزاحها رو دارم باش ,ولی حد مشکلو نیگا میکنم و شاید اصلا باش مزاح نکنم

بازم تو این حالی که دوستمون داره ناپسند بوده(شما به عنوان تاپیک نیگا کنید)

خودتون این ادعا رو میکنید

حالا بعضی ها با سنگ خودشون همه رو محک میزنن تقصیر من نیست

اولین کسی هم که با متن تذکر داد من بودم

حالا بگذریم مخاطب کی بوده ولی شما براحتی همه رو با سنگ خودتون محک زدین واین متنو مینویسید

همه دق دلشون رو سر یک نفر خالی کنن به نظرم کار درستی نیست، این کار بیشتر به جانماز آب کشیدن شبیهه تا حملیت.

من اینو بت بگم من تذکر دادم خیلی راحت و رو در رو (من حتی اصلا بت منفی هم ندادم)شما هم امدین از نوع برخوردتون دفا کردین

از این رفتارتون هم خیلی خوشم امد

من یا دیگران دق دلی هم نداریم سر کسی خالیش کنیم خیلی خوبه مشکلی داریم یا مشکلی دیدم با یه صحبت خیلی ساده حلش کنیم (به سادگی همین صحبت)

موفق باشیم

ویرایش شده توسط mehrxad(سید مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

دوست عزیز خبری از گرافیکها نشد ؟ گارانتی با شما تماس نگرفته ؟

لینک به دیدگاه

خدایی من یه سوال دارم :

3 تا کارت گرافیک ...به خدا من با همین 210 هم اتوکد کار میکنم و مشکلی هم ندارم ...به فرض بگیم که 3دی کار حرفه ای هستی و میخوای رندر بگیری ...به نظرم اصلا کار درستی نبود که سه تا رو روی مین ببندی ...حالا واسه اینکه تنبیه بشی و دیگه از اینکارا نکنی ...وقتی درست شد هم شیرینی میدی و هم یه دونه از کارت هاتو ... :D :D :D

یکی مثل ما میره 280 ش رو میفروشه و بعضیا هم 3تا 3تا میبندن ... *dry#  *dry#  *dry# :-S :-S :-S :-S :blink: :blink: :blink: :blink: 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...