رفتن به مطلب

بد بخت شدم.3 تا کارت 290 هم زمان سوخت! کمک

sashaelit
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام، والا تا الان هیچ تماسی نگرفتن، فکر میکنم هنوز زوده که اتفاقی بیفته، راستی کیس X9 رو دیدم، خییییییلییییی بزرگ هستش و عالی، 700 تومن گفت ، درسته قیمتش!!!!؟؟؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 216
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

کیس x9 ? هفتصد تومان؟؟کجا گفت؟گرون شده مگر؟اخرین بار 500 بود-شدن هم قیمت  کولر مستر  ها دیگه!

لینک به دیدگاه

با 700 میتونی کیس کولر مستر بخری داداش از گرین بیرون بکش فقط ظاهر گول زننده داره

کیس خوبی هست نمیگم بده خیلی هم جا داره ولی CoolerMaster توی این رنج قیمت خیلی بهتر هست

برای گارانتی هم خودت زنگ بزن ج.ن سرشون شلوغ هست دیر خبر میدن

یه شماره برات پ خ میکنم زنگ بزن ببین کیس CoolerMaster چی داره من یکی تو مغازش دیدم خیلی خشکل بود رنگش هم سفید بود اشتباه نکنم قیمتش 740 تومان بود

لینک به دیدگاه

استارتر محترم پاور رو حسابي با يه تستر تست کن که اگه ميخواى بفروشي حد اقل نزنه سيستم اون بنده خدا رو بسوزونه , ممکنه کار کنه ولي بازدهي اون نسبت به قبل کمتر شده باشه.

يه چيز بگم من يه بار يه پاور وصل کردم به گرافيکم که دو تا برق اضافه ميخوره. بعد حواسم نبود يکي از کابل هاى شش پين رو وصل نکرده بودم , سيستمو که روشن کردن فن گرافيک داشت چند برابر قبل ميچرخيد و صدا زيادى داشت , در واقع چون يکي از برق هاش وصل نبود اين اتفاق افتاد

راجب اون حرفي که زدى که يکي از کارت ها با سرعت خيلي زياد ميخيد گفتم که ممکنه برق به کارتت نميرسيده.

لینک به دیدگاه

سلام، والا تا الان هیچ تماسی نگرفتن، فکر میکنم هنوز زوده که اتفاقی بیفته، راستی کیس X9 رو دیدم، خییییییلییییی بزرگ هستش و عالی، 700 تومن گفت ، درسته قیمتش!!!!؟؟؟

دست دومشو امروز 320قیمت گذاشته بودن تو فوروم همسایه

لینک به دیدگاه

سلام ... شما باید هرروز پاپیچشون بشی و بلا نسبت شما و دوستان مثل کنه بهشون بچسبی ... من واسم پیش اومده ها ...

بعدش به نظر من یه کولر آبی بگیر و توشو خالی کن و قطعاتت رو توش بزار ...چون خیلی گرما تولید میکنه ... :D :D :D

یه سوالی گلوگاه نمیشه اونوقت سه تا ... :-? :-? :-?

به نظرم یه کیسی بگیر که درشو نبندی ... یا کارت هاتو بفروش یه آرس 3 بگیر ... :) :) :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته من فکر میکنم گارانتی برای ایشون کاری نکنه چون خرابی کارتها رو میشه پای اشتباه کاربر گذاشت پس احتمالا متوجه میشوند  اونها  و فکر نمیکنم کار خاصی کنند.نهایتش هزینه ای بگیرند اگر قابل تعمیر باشه یا اینکه رد کنن.

لینک به دیدگاه

نه خیلی گرون گفته قیمتش حدود 500 تومن هست http://lioncomputer.ir/product/107/GREEN+X-9+PREDATOR/

لینک به دیدگاه

البته من فکر میکنم گارانتی برای ایشون کاری نکنه چون خرابی کارتها رو میشه پای اشتباه کاربر گذاشت پس احتمالا متوجه میشوند  اونها  و فکر نمیکنم کار خاصی کنند.نهایتش هزینه ای بگیرند اگر قابل تعمیر باشه یا اینکه رد کنن.

شما هم بد به دلت راه نده ...هرچی خدا بخواد همون میشه ...ایشالا صحیح و سالم تحویل میگیره ... این حرفا واسه خودت بده چون بعدا شیرینی بهت نمیرسه ها ... =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

اره راست میگی تازه پاکش کنه بهتره تا منفی بارانش نکنن :cool:

گارانتی کاری نداره به تاریخ نگاه میکنه تازه کارتها که اتیش نگرفتن فقط از کار افتادن .... شما هرچی گفتن مقاومت کن دیگه حرفی برای گفتن نخواهند داشت و مجبور میشن تعویضش کنن یا بدون دریافت وجه نقدی تعمیرش کنن

اگر تعمیر کردن و درست کار نکرد حرف دوستمون جلوتر هست و میتونه برای تعویض اقدام کنه

لینک به دیدگاه

باهات کاملا موافقم ... ولی نباید خودشو یه شخص وارد به کامپیوتر نشون بده ... مثلا بگه نمیدونم داشت کار میکرد صبح که اومدم روشن کردم تصویر بالا نمیومد ... :devilish: :devilish: :devilish: :devilish:

لینک به دیدگاه

دقیقا منظور من هم همین هست

میری گارانتی انگار رفتی اداره اگاهی خودت را ببازی زندگیت را باختی همشون منتظر هستن یه کلمه ای از دهنت بشنون که مثلا بگی دکمه پاورم شل بود برق خونمون رفت امدم روشنش کنم بارون گرفت و......................

یعنی تا یه کلمه اشتباه صحبت کنی با اردنگی از شرکت پرتت میکنن بیرون ماشالا همشون هم تو این امر مار 7 خط هستن

باید مثل هنرپیشه فیلم 007 وارد ساختمون بشی و اخر هم با قیافه ترول از اونجا خارج بشی :laughing:

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

من که مثل یه آدمای تازه به دوران رسیده رفتم گارنتی و گفتم این چه وضعشه یه بار هاردم رو میخونه و یه بار نمیخونه ...دو روز بعدش یه مای پاسپورت اولترا آک بهم دادن ...جالبه که خودم هاردم از دستم افتاده بود و قشنگ تلق تلق میکرد ...ولی هم خدارو شکر و هم اینکه دمشون گرم واقعا ... =)) =)) =)) =)) =))

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

=)) کارت درسته :clapping:

البته صداقت یه چیز دیگس ولی شامل حال گارانتی نمیشه :Hee Hee:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

کیس X9 خوب هست به مقدار کافی قیمتش هم خوبه با توجه به بزرگ بودنش و فکر نمیکنم رقیبی داشته باشه در اون سطح قیمتی ولی اگه قرار باشه پول آنچنانی برای کیس بدید بهتر هست به فکر خرید HAF X باشید که با قیمت حدود 770 تومن در بازار موجود هستش

البته رقیب سر سختی هم داره به نام Xigmatek Elysium که اون هم عجوبه ایی هست با توجه به قیمت خیلی خوبی که داره و شک نکنید که چیزی از HAF X کم نداره و نمیاره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد کارتهای AMD به دلیل وجود مسئاله ای به نام ماینینگ  :D  اصولا گارانتی ها هم دنبال این هستند که به هر بهانه ای از خودشون سلب مسئولیت کنن و بگن به دلیل این که در شرایط غیراستاندارد و برای کاربرد غیر متعارف ازش استفاده شده شامل گارانتی نمیشه. چون به دلیل همون مسئاله ماینینگ خرابی کارتهای AMD هم زیاد بوده

لینک به دیدگاه

=)) کارت درسته :clapping:

البته صداقت یه چیز دیگس ولی شامل حال گارانتی نمیشه :Hee Hee:

کاملا باهات موافقم ... وقتی که خودشون با هزار دوز و کلک میخوان مسئولیت رو از خودشون سلب کنند و وقتی این وسط تنها و تنها این مشتریه که متضرر میشه پس چرا ما هم با خودشون اونطوری که خودشون با ما برخورد میکنن ، برخورد نکنیم ... از قدیم گفتن دست بالای دست بسیار است ...

ولی در کل انشاا... که ایشون هم متنبه شده باشن و دوباره نیان هر سه تا رو با هم بندازن ...

طبق عقل و استدلال اگه به جای 7.5 میلیون پول بی زبون 6.5 پول آرس 3 میدادن خیلی خیلی بهتر بود در ضمن این کارت مستقیم به واتر کولینگ متصل میشه و گرمای فوق العادش گرفته میشه ...اگه ایر کولینگ توانایی این کار رو داشت اورکلاکر ها به جای نیتروژن و واتر کولینگ همون ایر کولینگ رو میبستن ... گرافیک هم قضیه همون پردازندس و فرقی نمیکنه ...یا اگه خیلی اصرار بر داشتن 3 تا گرافیک 290x با هم داری مشکلی نیست اول یه مین خیلی قوی بردار ... یه پاور حداقل 1600 وات که فک کنم کم هم بیاد .... و بعد 3 تا براکت مخصوص 290 که EK جدیدا تولید کرده و تایپیکش هم خبات جان زحمتش رو کشیدن ... :cool: :cool: :cool: :cool: :cool:

لینک به دیدگاه

در کل اگر Nvidia میخرید خیلی بهتر بود  هم برای بازی هم برای UHD Video

البته اگر بازی نمیکرد AMD بهتر بود

بر اساس تجربیات من AMD یا همون ATI در پخش تصاویر کیفیتش خیلی بهتر هست نسبت به Nvidia ولی Nvidia برای هر دو منظور بهتر و باصرفه تر هست

لینک به دیدگاه

سلام ، امروز زنگ زدم گفتن هنوز آماده نشده،

لینک به دیدگاه

سلام ، امروز زنگ زدم گفتن هنوز آماده نشده،

درود

انشنالله که به خوبی و خوشی ختم میشه.

دوست من الان از این اتفاق هم درس گرفتی هم باتجربه تر شدی.

لینک به دیدگاه

نگفتن چی شده ؟ تعمیرش کردن دارن تعمیرش میکنن یا .................در کل هیچی نگفتن ؟

تحدیدشون کن بگو اگر درست نشه میارم تعویضش کنید یا مثل قبل کار نکنه میارم تعویضش کنید خلاصه جای پات را محکم کن

وقتی هم تحویل گرفتی بیار یکی یکی تستشون کن بعد اگر توی تستهای تکی جواب گرفتی روی CrossFire هم تستشون کن که ببینی توی همه حالتها درست کار میکنن یا نه

کارت سوم را چیکار کردی ؟

لینک به دیدگاه

نگفتن چی شده ؟ تعمیرش کردن دارن تعمیرش میکنن یا .................در کل هیچی نگفتن ؟

تحدیدشون کن بگو اگر درست نشه میارم تعویضش کنید یا مثل قبل کار نکنه میارم تعویضش کنید خلاصه جای پات را محکم کن

وقتی هم تحویل گرفتی بیار یکی یکی تستشون کن بعد اگر توی تستهای تکی جواب گرفتی روی CrossFire هم تستشون کن که ببینی توی همه حالتها درست کار میکنن یا نه

کارت سوم را چیکار کردی ؟

آره تهدیدشون بکن بگو اگه درست نشه شیرینی بچه ها رو اونا باید بدن :D :D :D :D

هیچی دیگه قراره کارت سوم رو بده به من تا به همه اعلام کنم که ایشون کاملا متنبه شده ... =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

گفت که هنوز حتی چک نشده و تو صف هست

کارت سوم تو تعمیرگاه هست و فکر میکنم تعمیر میشه، البته اونجا گفتن 3 هفته دیگه خبرت میکنیم،!!!

از آونگ هم خبری نیست

لینک به دیدگاه

درسته تو صف هست ولی هر روز بهشون زنگ بزن و دست از کله کچلشون البته خانوماشون که مو دارن ....بر ندار ^_^ ^_^ ^_^ ^_^

نگو فکر میکنم ... بگو انشاا... که درست میشه ...

به هر حال ما آرزوی سلامتی هم واسه خودت و هم واسه کارت هات داریم ... :) :) :) :)

حالا خدایی یه سوالی ازت دارم ... چرا 3 تا ؟؟؟ :-? :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

یکی عین مشکل من رو داشته

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=643286

3 تا قشنگ 4k رو جواب میداد،،، نمیدونی چه سیستمی شده بود، بی نظیر

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...