رفتن به مطلب

بد بخت شدم.3 تا کارت 290 هم زمان سوخت! کمک

sashaelit
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

اهان این شد یه چیزی حرف دلت رو بزن جانم.چرا الکی کش میدی تاپیک رو.

گراف اینا همش نقش بازی کردنه بگو میخوام جهبه گیری کنم علیه شرکتی.گو از اینتل بد میاد.

داستان درست نکن عین یه مرد حرف رو بزن ترس که نداره پشت سیستم نمیام بخورمت که منفی هم خوردی که خوردی نوش جونت باشه.

الان فهمیدم هدف از استارت این تاپیک چیه.

واقعا متاسفم برات همین رو میگم این اخرین پست من تو این تاپیکه.

سلام

بالاخره به حرف من رسیدید؟

چند صفحه پیش من گفتم که اقا کشش ندید فایده نداره ولی کو گوش شنوا!

اخرش اینتل و گرین اخ شدند؟

من از هیچ کدوم دفاع نمیکنم ولی کی گفته اینتل گارانتی نداره؟

اونم داره ولی تو ایران معمولا تاکید میکنم معمولا نه همیشه بدون گارانتی عرضه میشه ولی این دلیل نمیشه بد باشه

تا حالا هم نشده سی پی یو اینتل دست من بسوزه

حرف زیاده و جاش اینجا نیست بگذریم

یاعلی

اصل قضیه رو اگر نگاه بکنی حق شما نبوده که برات همون مین و 2 تا گرافیک رو گارانتی قبول بکنن. چون عامل خرابی اونها شرکت سازنده نبوده و اشتباه خود شما در انتخاب پاور نامناسب این بلا رو سرشون آورده. حالا به جای این که شکر گزار باشی که پول کل قطعاتت از جیبت نرفته گیر دادی به این که CPU اینتل درایران گارانتی نداره؟؟ و AMD بهتره؟ به جاش یه کم به این فکر کن که الان شما حق اون اشخاصی رو که مثلا گرافیکشون یا مین بردشون به دلیل مشکل سازنده سوخته و گارانتی هم به هزار و یک بهانه واهی قبولشون نکرده رو خوردی عزیز!!

خدا پدرت رو بیامرزه حرف دل مارو زدی!

یاعلی

ویرایش شده توسط Alinajafi_q
لینک به دیدگاه

• ارسال 216
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من به شما دوست عزیز پیشنهاد می کنم . این تاپیک رو ببندید .یه تاپیک بزنید و از با تجربه های سایت نظیر آقای حامد٬ آقای بهمن ٬ آقای عطا و دیگر دوستان با تجربه و با دانش بخواید بیان شما رو راهنمایی کنن . بلکه مشکلتون حل شه. اینجوری تاپیک شلوغ میشه همه دوستان میخوان کمک کنن اما یکم هرج و مرج شده و حالت فرسایشی به خودش گرفته.

لینک به دیدگاه

درود 

در مورد گارانتی من با ایشون موافقم کالای الکترونیک فاقد گارانتی خریدش ریسک بزرگی است 

نداشتن گارانتی روی سی پی یو های اینتل ظلم بزرگی به کاربران داخل ایران است 

لینک به دیدگاه

متسفانه بیرون تست کردم، پردازنده سوخته

:(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

متسفانه بیرون تست کردم، پردازنده سوخته

:(

بده بفرستن دبی واست تعویض شه 

لینک به دیدگاه

علان موندم مین رو بفروشم، و برم سر وقت amd گارانتی دار،FX 9590

یا یه 4790 دیگه بگیرم،

نظر شما چیه؟

نمیتونین تصور کنین چه حسی داره وقتی یک قطعه کوچیک رو که براش 1 تومن اونم کمتر از 3 ماه پول دادین اینجوری بسوزه و تنها کاری که میشه کرد با حصرت و پشیمانی نگاهش کرد ،،،:(

لینک به دیدگاه

علان موندم مین رو بفروشم، و برم سر وقت amd گارانتی دار،FX 9590

یا یه 4790 دیگه بگیرم،

نظر شما چیه؟

نمیتونین تصور کنین چه حسی داره وقتی یک قطعه کوچیک رو که براش 1 تومن اونم کمتر از 3 ماه پول دادین اینجوری بسوزه و تنها کاری که میشه کرد با حصرت و پشیمانی نگاهش کرد ،،، :(

شما اول از همه یک کیس مناسب بهمراه یک پاور قوی تهیه کنید 

برای سی پی یو هم از فن مناسب استفاده بفرمایید 

از قدرت تامین توان برق سیم های منزلتون مکانی که سیستم رو قرار میدید اطمینان حاصل کنید میتونید پریز رو باز کنید ببنید سیم چند رشته است 

و سیم از رو کنتور تا بیاد به پریز سیستم شما چند تا انشعاب داشته 

++++++++++++++++++++++++

در موردانتخاب cpu درست است که اینتل گارانتی نداره ولی با استفاده صحیح میتونید به پایداری عمرش اطمینان داشته باشید 

انتخاب مین خوب و سپس سی پی یو اینتل پیشنهاد میشه 

لینک به دیدگاه

چرا انقدر به این بنده خدا منفی دادید آخه ! خب دلش میخواد جنس با گارانتی بخره ! من خودم به شخصه امکان نداره اینتل رو ول کنم برم سمت AMD ولی خب ایشون صدمه دیده و ترسیده طبیعی هم هست .

در مورد پاور هم متاسفانه گرین تا الان 2 تا بورد و 1 وی جی ای من رو هم سوزونده دوستان قدیمی در جریان هستند . یا ما انقدر بد شانسیم یا اینکه یه چیزی هست دیگه !

دشمنی نداریم که داریم اطلاع رسانی میکنیم ! تا مشکلی اگر تو گرین هست رفع بشه خدا شاهده کلی ضرر کردم بخاطر پاور :(

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

اشکال نداره اين پول ها ميرنو ميان, اينجاست که ادم تجربه کسب ميکنه(اخه يه تومن هم زياده :D)

شما قطعاتتو اب کن بعد برو سراغ amd که هم ارزون تره هم گارانتي داره

به نظر من يدونه 980 بگير خودتو خلاص کن , تو هيچ بازى هم کم نمياره

نميخواد سيستم فضاى ببندى , يه سيستم جمعو جور ست کنو بازى کنو حالشو ببر :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز خودت هم فهمیدی چیکار باید بکنی.........بله باز هم 4790K باید بخری ولی اگر مثل دفعه قبل میخوای سیستم جمع کنی بیخیال سیستم بشی بهتر هست

من نمیدونستم با 2 تا پاور سیستمت کار میکرده.........اگر سیستم من را هم ببینی با 2 تا پاور کار میکنه ولی پاور دوم برای هاردها و LED و پنل کیس هست شما برای چه چیزی استفاده میکردی ؟

اون 2 تا گرافیکها را هم نگه دار که خیلی بهتر از AMD هستن یا اگر میفروشی یه 980 بخر و خیال خودت را هم راحت کن

تو فکر اور کردن هم نباش که کار شما نیست برای شرکتهای گارانتی کننده هم دلم نمیسوزه کاره خوبی کردی خودشون انقدر سر مردم کلاه میزلرن که جای بحث نمیمونه

CPU را هم بنا به گفته دوستان عزیز یه جای دیگه تستش کن تو فکر خارج فرستادن هم نباش چون رسید خرید مطعلق به ایران هست و اعتبار خارجی فکر نکنم داشته باشه

رمها چی شدن تستشون کردی ؟

لینک به دیدگاه

برای شرکتهای گارانتی کننده هم دلم نمیسوزه کاره خوبی کردی خودشون انقدر سر مردم کلاه میزلرن که جای بحث نمیمونه

دقیقا همینطوره البته نه همشون ولی متاسفانه اکثرا اینجوری هستن که شما میفرمایید .

یه بلاهایی سر کاربران میارن تا از زیر مسئولیت فرار کنن که خدا میدونه ! اونوقت واقعا فکر میکنن با این پول ها خوشبخت میشن !!!!!!! جای تاسف عمیق داره .

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

کاملا موافق هستم ولی در نظر داشته باشید که دوستمون به دلیل نداشتن اطلاعات کافی در جمع کردن و نگهداری سیستم باعث و بانی این مشکل شده

حالا دیکه این حرفها باسه ......طی .......بون نمیشه باید راهنماییش کنیم که کار درست را انجام بده

جهت اطلاع هیچ وقت از پاور جداگانه و برند متفاوت برای گرافیک برق نباید گرفت چون باعث سوختن کارت میشه این را در سایت Youtube هم میتوانید پیگیری کنید

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

بله تقریبا ماهایی که چندین سال هست با PC زندگی میکنیم گزرمون به شرکتهای گارانتی کننده افتاده و میدونیم با چه بهانهایی سر مردم کلاه میزارن خوب قطعا باید از مردم هم همین انتظار را داشته باشن

ولی خوب دوستمون نباید یادش بره که AMD که گارانتی داره توسط همین شرکتها گارانتی شده

لینک به دیدگاه

بله تقریبا ماهایی که چندین سال هست با PC زندگی میکنیم گزرمون به شرکتهای گارانتی کننده افتاده و میدونیم با چه بهانهایی سر مردم کلاه میزارن خوب قطعا باید از مردم هم همین انتظار را داشته باشن

ولی خوب دوستمون نباید یادش بره که AMD که گارانتی داره توسط همین شرکتها گارانتی شده

کاملا درست میفرمایید یعنی داشتن گارانتی خوبه ! ولی وقتی آدم کارش گیر این شرکت ها میوفته معمولا خودش 7 خوانی میشه واسه خودش .

ویرایش شده توسط Monk
لینک به دیدگاه

عزیز یه پیشنهاد . از این گفتگو ۲۲ صفحه ای چیز زیادی حاصل نمیشه. یه بار برای همیشه تمام قطعاتت رو بردار بیار تهران برو فروشگاه لیون بذار این دوستان براتون تصمیم بگیرن چه قطعه یا کیس یا پاوری خوبه خودشون به نحو احسن اسمبل میکنن بعد با خیال راحت سیستم رو میبری خونه استفاده میکنی لذتش رو میبری. عزیز نمی گم در نحوه اسمبل یا انتخاب قطعات وارد نیستید اما حداقل تجربه به شما باید نشون داده باشه که حتما باید از یک فرد مطلع راهنمایی بگیری .این تاپیک با کامنتای خیلی زیادش احساس می کنم شما رو گیج کرده نمی تونید راهنمایی درست بگیرید. پس یه بار دیگه زحمت بکشید بیاید تهران انشاالله که مشکلتون رفغ بشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز اولین توصیه ای که به شما میکنم اینه که شما مشاوره میگیرین وقت اساتید رو هم میگیرین اخرش هم کار خودتون میکنین و هی تایپکهای متعدد درست میکنین و ابراز ندامت میکنین . 

شما یمک باره م شده بحرف دوستان و اساتید گوش بدید اساتید لیون کامپیوتر الانشون نیست که قطعه میخرن خیلیهاشون اورکلارهای بزرگن و خیلی هاشون گیمرهای بزرگ و خیلیهاشون مشاورین معتبر . 

اگر فکر میکنین ماها نمیتونیم مشاوره خوب بدیم پس لطفا مشاوره نگیرین به دو دلیل ! 

1 اینکه وقت خودتون هدر نمیره 

2 اینکه وقت ما هدر نمیره و اساتید محترم . 

------------------------------------------------------------------

ایندفعه رو من پیشنهاد میدم اما باز هم اگر گوش ندید فایده نداره به من ربطی نداره به هر حال . 

اول اینکه توصیه میکنم پاور رو یک برند معتبر مثل Enermax , Corsir AXI , Corsir Rm , EVGA انتخاب کنید من پیشنهاد میکنم انرمکس برو تهیه کنید مدل پلاتینیوم خیلی پاورهای خوبی هستند و بسیار با کیفیت با گارانتی معتبر عقیق هستند . 

در مورد سی پی یو هم اصلا سمت AMD نرین سی پی یو های بسیار داغ بازدهی پایین مصرف بالا سه عامل تخریب کننده !!!! 

بجای وجود 4790K چرا باید رفت سمت AMD ؟؟؟؟!!! 

شما یه مین گیمینگ تهیه کنین که برای گیم باشه و راحت از 4 گرافیک پشتیبانی کنه . 

در مورد گرافیک توصیه میکنم گرافیک های سری 900 به ویژه دو عدد 970 تهیه کنید بازدهی بالا ، خنک و بسیار کم مصرف .

لینک به دیدگاه

من از یک پاور استفاده کردم،،، پاور دوم رو سیستم نبود، پاور دوم 850 وات گرین هستش،

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...