رفتن به مطلب

روشن شدن خود به خودی سیستم

Eisenberg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نمی دونم چرا سیستم خود به خود روشن میشه

1-مودم تست کردم مشکل از اون نیست

2-پورت ها رو کلا جدا کردم وباز دوباره روشن شد

3-تنظیمات بایوس رو امتحان نکردم می گن شاید از اون باشه

4-یه جا خوندم شاید مشکل از ویروس باشه وانتی ویروس Kaspersky ابدیتش هم کردم ولی هیچی

Motherboard:ASRock FATAL1TY Z87 Killer

CPU:4690k

H.D.D:Seagate Barracuda 1TB

ram:4GBx2 1600Mhz DDR3

Power Supply:RaidMax RX-850AE 80Plus Gold

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

ممکنه مادربرد به بدنه اتصال داشته باشه ...

پاور به نظر من نمیتونه باشه ...چون باید اول از مادربرد دستور بگیره ولی به فرض اینکه پاور مشکل داشته باشه باز هم مادر برد اجازه ورود جریان به سیستم رو نمیده ...

ولی در کل اول ببین مین اتصالی نداشته باشه ... بعد کانکتور دکمه روشن کردن سیستم رو چک کن ... قطعات رو تک تک جدا کن و یکی یکی چک کن ...

مرحله ی آخر هم اینکه نتیجه رو اینجا بنویس تا بیشتر کمکت کنیم ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

با اجازه استارتر

داداش ماهم همین مشکلو داریم. بعد از شات داون کردن سیستم با فشردن هر دکمه ماوس یا صفحه کلید سیستم دوباره روشن میشه. تمام تنظیمات مادربرد رو تست کردم ولی حل نشد. ضمنا دوتا سیستم دارم دوتاش هم همینطوریه

یکی مادربرد گیگا ودیگری ایسوس هست. سی پی یو هم  g850 , g2030

لینک به دیدگاه

ممکنه مادربرد به بدنه اتصال داشته باشه ...

پاور به نظر من نمیتونه باشه ...چون باید اول از مادربرد دستور بگیره ولی به فرض اینکه پاور مشکل داشته باشه باز هم مادر برد اجازه ورود جریان به سیستم رو نمیده ...

ولی در کل اول ببین مین اتصالی نداشته باشه ... بعد کانکتور دکمه روشن کردن سیستم رو چک کن ... قطعات رو تک تک جدا کن و یکی یکی چک کن ...

مرحله ی آخر هم اینکه نتیجه رو اینجا بنویس تا بیشتر کمکت کنیم ... :D :D :D :D

یه بار مشکل از کانکتور دکمه ی روشن کردن بود با هویه درستش کردم  وبازم چک کردم مشکل از اون نبود حالا بعد از ظهری قطعاتو تست می کنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما در شهر های شمالی کشور هستید ؟ من یک سیستم داشتم تو تهران اوکی بود بردمش ویلا شمال یک وقت وسط کار خاموش میشد و یهو میدیدی نصفه شب روشن میشد عجیب شده بود دیگه ترسیده بودم شاید روحی چیزی باشه خخ :D

این کیسه هایی هست که تو لباس و کفش میزارن رطوبت میگیره 3-4 تا گزاشتم و سیستم رو با سشوار اروم زدم مشکلش اون سال حل شد مشکل از رطوبت هوا بود :|

لینک به دیدگاه

شما در شهر های شمالی کشور هستید ؟ من یک سیستم داشتم تو تهران اوکی بود بردمش ویلا شمال یک وقت وسط کار خاموش میشد و یهو میدیدی نصفه شب روشن میشد عجیب شده بود دیگه ترسیده بودم شاید روحی چیزی باشه خخ :D

این کیسه هایی هست که تو لباس و کفش میزارن رطوبت میگیره 3-4 تا گزاشتم و سیستم رو با سشوار اروم زدم مشکلش اون سال حل شد مشکل از رطوبت هوا بود

من در استان فارس هستم وهوا اینجا گرم وخشک ولی چند وقته هوا شدیدا مرطوب بوده نمی دونم شاید

لینک به دیدگاه

نمی دونم چرا سیستم خود به خود روشن میشه

1-مودم تست کردم مشکل از اون نیست

2-پورت ها رو کلا جدا کردم وباز دوباره روشن شد

3-تنظیمات بایوس رو امتحان نکردم می گن شاید از اون باشه

4-یه جا خوندم شاید مشکل از ویروس باشه وانتی ویروس Kaspersky ابدیتش هم کردم ولی هیچی

Motherboard:ASRock FATAL1TY Z87 Killer

CPU:4690k

H.D.D:Seagate Barracuda 1TB

ram:4GBx2 1600Mhz DDR3

Power Supply:RaidMax RX-850AE 80Plus Gold

درود دوست عزیز ممکنه کیس اتصالی داشته باشه ببینید کیس برق نداره.یعنی برق نمیگیره؟

با اجازه استارتر

داداش ماهم همین مشکلو داریم. بعد از شات داون کردن سیستم با فشردن هر دکمه ماوس یا صفحه کلید سیستم دوباره روشن میشه. تمام تنظیمات مادربرد رو تست کردم ولی حل نشد. ضمنا دوتا سیستم دارم دوتاش هم همینطوریه

یکی مادربرد گیگا ودیگری ایسوس هست. سی پی یو هم  g850 , g2030

درود

یکی از دوستان تازه  سیستم خریده بود.زیاد در مورد  سیستم  نمی دونست . خاموش کردنش رو درست بلد نبود .به جای خاموش کردن رو حالت اماده به کار یا اسلیپ میذاشتش بعد که موس رو که تکون میداد میگفت سیستم با حرکت موس روشن میشه  . :)

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

سلام

اخوی این یه سری تنظیمات داره ربطی هم به روح و رطوبت و مکانتون نداره!!!؟؟!

دوست عزیز توی کنترل پنل گزینه POWER OPTIONS رو بزنید و بعدش :

change plan settings > Change advanced power settings > Sleep

تو این قسمت، روی + کنار Sleep کلیک کن و سپس روی + کنار Allow wake timers رو بزنید و روی Enable کلیک کرده و اون رو به Disable تغییر بده و  روی Apply کلیک کنید.

بعد از این کار روی my computer کلیک راست کن device manager رو انتخاب کن و  تمام دستگاههای جداشدنی مثل موس و کیبورد رو برید توی Properties و در سربرگ Power Management تیک Allow Wakeup رو بردارید. 

با این کارها باید مشکلت رفع بشه اگه نشد قطعا تو قسمت بایوس سیستم باید پیداش کنی.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز ممکنه کیس اتصالی داشته باشه ببینید کیس برق نداره.یعنی برق نمیگیره؟

درود

یکی از دوستان تازه  سیستم خریده بود.زیاد در مورد  سیستم  نمی دونست . خاموش کردنش رو درست بلد نبود .به جای خاموش کردن رو حالت اماده به کار یا اسلیپ میذاشتش بعد که موس رو که تکون میداد میگفت سیستم با حرکت موس روشن میشه  . :)

درود منم تازه وارد دنیای کامپیوتر شدم فکر کنم 19 الی 20 سالی بشه :-?

لینک به دیدگاه

سلام

تو این قسمت، روی + کنار Sleep کلیک کن و سپس روی + کنار Allow wake timers رو بزنید و روی Enable کلیک کرده و اون رو به Disable تغییر بده و  روی Apply کلیک کنید.

بعد از این کار روی my computer کلیک راست کن device manager رو انتخاب کن و  تمام دستگاههای جداشدنی مثل موس و کیبورد رو برید توی Properties و در سربرگ Power Management تیک Allow Wakeup رو بردارید. 

با این کارها باید مشکلت رفع بشه اگه نشد قطعا تو قسمت بایوس سیستم باید پیداش کنی.

دستتون درد نکنه درست شد

لینک به دیدگاه

سلام

داداش مشکل من هم حل شد. دستت درد نکنه. واقعا احسنت

دوستان بنده نمیتوانم امتیازی به این دوست بسیار عزیز بدهم. کسانی که براشون این امکان بازه یه امتیاز خوشگل به ایشون بدهند . اجرکم عند اله :clapping:

لینک به دیدگاه

مگه اینکارا رو نکرده بودین ؟؟؟ :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...