رفتن به مطلب

درس عبرت و فروش یک عدد evga GTX570

Javadhp
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

بله اینطوری که من می  بینم این مملکت فقط با زور درست میشه و اگه پرخاش نباشه اسفالت میشه. طرف نمونه من خودم از سایت آنلاین پیشرو خرید کردم جنسی که نداشتن فروختن و پس دادن پول دو هفته اعصاب خوردی داشتیم تا این که یه بچه ها به جای بنده با شیشه نوشابه اقدام کرد و من به پولم رسیدم.

تقریبا توجیه میکنه موارد بسیاری که مربوط به اوضاع مالی میشه ،من نمیگم، حضرت محمد (ص) می فرماید که:

« من لا معاش له، لا معاد له » کسیکه زندگی مادی ندارد، دروغ میگوید که « اندرونم از نور پر است !!! » اندرون باید پر از غذا باشد؛ کسیکه زندگی مادی و اقتصادی ندارد، زندگی مذهبی و معنوی هم ندارد. در فقر جهل میزاید نه دین .

دین وقتی وجود دارد که زندگی مادی , اقتصادی جامعه، یک زندگی مرفه پر از برخورداری و پر از عدالت اجتماعی باشد . اگر فقر هست ، جهل هست . جهل، فساد است و فساد، انحطاط است و فساد اخلاقی است.

دکتر علی شریعتی / ریشه‌های اقتصادی رنسانس صفحه۷۳,۷۴

خوب شما که ماشالاه زورت زیاده ..

بیا برو چند تا ازین کله گنده هارو که ثروت میلیاردی زدن به جیب بگیر بزن شاید یکم وضع مملکت بهتر شه و آسفالت نشه .  :clapping:  :clapping:

توی اون 8 سال طلایی بالای 60 میلیارد دلار بردنو خوردن که اگه میخواست تقسیم شه بین همه ایرانیا 3 میلیونش میرسید به خود جناب عالی ... چرا نرفتی یقشون کنی بزنیشون ؟؟

زورشم که داشتی  :-?  :-?

مشکل ما ایرانیا اینه قبل ازین که دو دقیقه از فکرمون استفاده کینم میریم سراغ حدیثو آیه .. بعدم یه تفسیر از توش درمیاریم و با همون نتیجه گیریمونو میکنیم و والسلام

هروقتم کم بیاریم یا فحش یا مشت  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

بیا برو چند تا ازین کله گنده هارو که ثروت میلیاردی زدن به جیب بگیر بزن شاید یکم وضع مملکت بهتر شه و آسفالت نشه .  :clapping:  :clapping:

توی اون 8 سال طلایی بالای 60 میلیارد دلار بردنو خوردن که اگه میخواست تقسیم شه بین همه ایرانیا 3 میلیونش میرسید به خود جناب عالی ... چرا نرفتی یقشون کنی بزنیشون ؟؟

مشکل ما ایرانیا اینه قبل ازین که دو دقیقه از فکرمون استفاده کینم میریم سراغ حدیثو آیه .. بعدم یه تفسیر از توش درمیاریم و با همون نتیجه گیریمونو میکنیم و والسلام

درود

:excl: دوستان دارین بحث رو س ی ا س ی و مذهبی میکنید که این خلاف قوانین هستش.لطفا رعایت کنبد :excl:

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

لطفا بحث رو سیاسی نکنید چون این مسئله هیچ ربطی به سیاست نداره . ممنونم

یه اتفاقی افتاده :

1 - اتفاق = این دوستمون کالای زبون بستش رو داده به یه نفری که اینو پیچوند

2 - ایشون راهی رو که فکر کرد انجام داد و ایشون رو به هوشی که داشت پیدا کرد و کالا رو خلاقانه پس گرفت .

اینجا خشونتی صورت نگرفته و تازه صورت بگیره هم مهم نیست . هر کسی تا جایی ممکن باید سعی کنه حقش رو صلح امیز بگیره وگرنه میتونه از راههای دیگه حقش رو بگیره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با عرض سلام وادب خدمت دوستان 

اولا که خوشحال شدم که دوستمون به حقشون رسدیدند نظرات دوستان روخوندم

چیزی که مسلمه هیچ توجیه برای این حرکت زشت که  مال دیگران رو برای خودت قرار بدی وجود نداره جزاینکه انسان بخواد خودشو فریب بده و بدتر اینکه احساس زرنگی و افتخارهم به آدم دست بده که دیگه فاجعست!

بدترین پیامد این قضایا که از ضرر مادی خیلی بیشتره ، متاسفانه ایجاد جو بدبینی و بی اعتمادی وناامنیست. 

انشاا.. دیگه شاهد این مسایل نباشیم و جو خوش بینی و دوستی واعتماد بیشتر حاکم باشه 

خلاصه کلام اگر همه پایبند این سخن بزرگان دین بودن خیلی از این بدبختی ها، درگیریها، استرس ها،  دادگاهها،  ناامنیها واقعا ومسلما  نبود (( آنچه برای خود میپسندی برای دیگران هم بپسند وآنچه برای خود نمی پسندی برای دیگران هم نپسند ))

بنده هم دراین قضیه کارخاصی نکردم لطف خدا بوده که اونم برمیگرده به صاحب مال که مسلما مال حلال بوده و صاحبش انسان شریف

در آخر هم جاداره از دوستان که نظر لطف به بنده داشتند بخصوص استارتر محترم آقا جواد عزیز و دوستان عزیز کاربران  hamid5556 , nasabam  تشکر کنم.

درخدمتم

لینک به دیدگاه

خخخخخ دمش گرم که کمک کرده خدا خیرش بده.از این نمونه آدما کم پیدا میشه.دم شما هم گرم که خوب موقعی از پشت زدی رو شونت.

لینک به دیدگاه

اقای فردوسی واقعا نمونه یه انسان شریف و با مرام هستن خدا خیرشون بده.

لینک به دیدگاه

با تشکر از ابراز محبت و نظر همه دوستان مجددا.

و مجددا آرزو می کنم این اتفاق دیگه برای هیچ کسی به هیچ شکلی نیفته

بازم تکرار میکنم که بزرگترین اشتباه در فضای مجازی، اعتماد بی پشتوانه است. لطفا به هیچ کس اعتماد نکنید و بدون تعارف از شیوه های مطمئن برای برای معامله استفاده کنید.

با تشکر از همه.

درضمن چون کارت هم فروخته شد با اجازه دوستان ختم تاپیک رو اعلام می کنم.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...