رفتن به مطلب

بستن هارد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان چند تا هارد خریداری کردم ولی کیسم براشون جا نداره میشه اونارو روی زمین گزاشت پایهای توی بازار هست بخرم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

به نظرم کیس را بفروشید و یه کیس دیگه بخرید بهترین کار ممکن را کردید حالا این وسط هزینه ای که می خواهید واسه باکس بدید را واسه مابه تفاوت کیس بدید

البته بستگی داره چند تا هارد داشته باشید :|

لینک به دیدگاه

به نظرم کیس را بفروشید و یه کیس دیگه بخرید بهترین کار ممکن را کردید حالا این وسط هزینه ای که می خواهید واسه باکس بدید را واسه مابه تفاوت کیس بدید

البته بستگی داره چند تا هارد داشته باشید :|

بجز فروش کیس و باکس راه حل دیگهای نیست

5 تا هارده باکس که فکر نکنم بصرفه راه حل ارزانتر ندارید

لینک به دیدگاه

بجز فروش کیس و باکس راه حل دیگهای نیست

5 تا هارده باکس که فکر نکنم بصرفه راه حل ارزانتر ندارید

اگه دست به ورقکاری و آهنگریت خوبه و وسایلشو داری می تونی در جای اپتیکال درایو ها(dvd writer) برای هارد هات جا درست کنی

فکر کنم هاردها رو اگر زمین بزاری براشون خطرناک باشه

لینک به دیدگاه

اگه دست به ورقکاری و آهنگریت خوبه و وسایلشو داری می تونی در جای اپتیکال درایو ها(dvd writer) برای هارد هات جا درست کنی

فکر کنم هاردها رو اگر زمین بزاری براشون خطرناک باشه

اگه پایه براش درست کنم و با اون روی زمین بزارم و براش فن وصل کنم بام مشکل داره شما از لحاظ لرزش میگی یا داغ کردن این باکساهم یکم لرزشو داره

لینک به دیدگاه

بهترین راه حل خرید کیس هست.با 40 تومن یه کیس خوب گرین میتونی بخری.که 5 6 تا هارد میشه توش گذاشت و فن پشت هارد هم

:|داره./ که هاردها زیادی داغ نکنند.

ویرایش شده توسط Mohsen Parhizkar
لینک به دیدگاه

اگه پایه براش درست کنم و با اون روی زمین بزارم و براش فن وصل کنم بام مشکل داره شما از لحاظ لرزش میگی یا داغ کردن این باکساهم یکم لرزشو داره

نه منظورم این بود که اگر هارد بی دفاع و بی حفاظ یه جا بذاری ممکنه که ضربه بخوره و یا هر عامل مخرب دیگه به هاردت برسه پس در کل یه جوری توی کیس بذاری بهتره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...