رفتن به مطلب

مشکلات ، سوالات و درخواست ها در رابطه با بازیها

rahmanshahi
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان و اساتید.

با عجازه مدیران فروم اقدام به ایجاد این تاپیک نمودم تا هر کس سوالی ، درخواستی ، مشکلی درباره بازی ها داره اینجا اعلام کنه تا انشاالاه به جواب و راه حل برسه.

post-10820-0-06142200-1416986513_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طبق عُرف اولین سوال رو خودم میپرسم.

دوستان من به علت تعویض ویندوز سیو های بازی ryse رو از دست دادم ، الان دنبال سیو های بازی در مرحله 60درصد هستم ، آیا کسی میدونه چطور میتونم سیو 60درصد رو پیدا کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

طبق عُرف اولین سوال رو خودم میپرسم.

دوستان من به علت تعویض ویندوز سیو های بازی ryse رو از دست دادم ، الان دنبال سیو های بازی در مرحله 60درصد هستم ، آیا کسی میدونه چطور میتونم سیو 60درصد رو پیدا کنم؟

ممنون از کمک دوستان ، بازی رو دوباره تموم کردم!!!!
لینک به دیدگاه

در بازی evil within یک جا هست که مرد آره موتوری رو زنجیر کردن، من وقتی بهش تیر میزنم زنجیرش رو باز میکنه، بعدش باید چه کنم؟ یه در هم هست که تنها نگاه ممیکنتش،

لینک به دیدگاه

در بازی evil within یک جا هست که مرد آره موتوری رو زنجیر کردن، من وقتی بهش تیر میزنم زنجیرش رو باز میکنه، بعدش باید چه کنم؟ یه در هم هست که تنها نگاه ممیکنتش،

باید بکشیش و اره برقی رو برداری تا بتونی بری مرحله بعدش.

لینک به دیدگاه

با سلام دوستان عزیزاگر مقدوره سیوی 8 درصد به بالای بازی assassins creed unity رو برام قرار بدین؟؟ ممنون میشم اخه تو 8 درصد بازی تو لود برام میمونه هیچ کاری نمیکنه سیوی کامل هم گرفتم ولی دیگه فایده ای نداره @};-

ویرایش شده توسط siablack1
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...