رفتن به مطلب

سوال درباره مانیتور ایسوس

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

الان من مانیتور رو از برق بکشم یا فرق نمیکنه؟

اره باید امتحان کنید همه راههارو تا شاید به نتیجه برسین 

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اکبنده خریدین ؟ یا کارکرده ؟ من چیزی به ذهنم نمیرسه ولی کمی صبور باشین دوستانی که از این مدل دارن 

شاید بهتر تونستن راهنمایی کنن و راه حل دوم اگر از تنظیماتش مطمئن هستین میتونید به یه نمایندگی نشونش بدین 

اکبند خریدم از همین لیون.به نمایندگی زنگ بزنم راهنمایی میکنه؟

ویرایش شده توسط ralf4
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اکبند خریدم از همین لیون.به نمایندگی زنگ بزنم راهنمایی میکنه؟

خب میتونید از مهدی جان هم سوال کنید که مسئول فروش هستند نام کاربریه ایشون (  Mahdi-Lion) هست و دیگر عزیزان که مطمئنن میتونن راهنمایی کنن 

لینک به دیدگاه

خب میتونید از مهدی جان هم سوال کنید که مسئول فروش هستند نام کاربریه ایشون (  Mahdi-Lion) هست و دیگر عزیزان که مطمئنن میتونن راهنمایی کنن 

مرسی از شما از ایشون هم سوال میکنم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مرسی از شما از ایشون هم سوال میکنم.

خواهش میکنم 

بازم شرمنده که کاری نتونستم براتون انجام بدم و انشاالله هر چه زودتر مشکلتون حل میشه 

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم 

بازم شرمنده که کاری نتونستم براتون انجام بدم و انشاالله هر چه زودتر مشکلتون حل میشه 

خواهش میکنم این حرفا چیه ممنون از وقتی که گذاشتید انشالله حل میشه مشکل بازم ممنون.

لینک به دیدگاه

از تو کنترل پنل انویدیا برو ببین میتونی کاری بکنی . قسمت دیسپلی از نمودار درختی سمت چپ . منترل پنل رو از طریق کلیک راست رو دستکتاپ میتونی بیاری . تو قسمت تنظیمات اندازه و مکان بذار روی حات فول اسکرین . ببین درست میشه یا نه .

لینک به دیدگاه

از تو کنترل پنل انویدیا برو ببین میتونی کاری بکنی . قسمت دیسپلی از نمودار درختی سمت چپ . منترل پنل رو از طریق کلیک راست رو دستکتاپ میتونی بیاری . تو قسمت تنظیمات اندازه و مکان بذار روی حات فول اسکرین . ببین درست میشه یا نه .

تو قسمت display رفتم ولی حالت full screen رو پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

تو تنظیمات درایور کارت گرافیک نمیشه درست کرده؟ با جابجا کردن تصویر؟

لینک به دیدگاه

تو تنظیمات درایور کارت گرافیک نمیشه درست کرده؟ با جابجا کردن تصویر؟

فک نکنم. از تنظیمات مانیتوره.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست بزرگوارم مطمئن هستین که از تنظیمات مانیتور هست ؟

اون روشی که حامد جان گفتند رو حتما امتحان کنید

من چون گرافیک ندارم و از گرافیک مجتمع استفاده میکنم و مانیتورم هم ایسوس نیست زیاد نمیتونم کمک کنم

به پورتهای دیگه هم وصل کنید ببینید تغییری ایجاد میشه ؟

لینک به دیدگاه

Position فقط در حالت آنالاگ (RGB) فعال میشه.

شما یه عکس هم با گوشیت بگیر لطفا

لینک به دیدگاه

دوست بزرگوارم مطمئن هستین که از تنظیمات مانیتور هست ؟

اون روشی که حامد جان گفتند رو حتما امتحان کنید

من چون گرافیک ندارم و از گرافیک مجتمع استفاده میکنم و مانیتورم هم ایسوس نیست زیاد نمیتونم کمک کنم

به پورتهای دیگه هم وصل کنید ببینید تغییری ایجاد میشه ؟

والا مطمئن نیستم.اون روش هم رفتم تو کنترل پنل و دیسپلی ولی فول اسکرین رو پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

در حالت انالوگ باید کابلو عوض کنم؟ کابل hdmi وصل هست

لینک به دیدگاه

اینم عکس زیاد معلوم نیست ولی از سمت راست رو دقت کنید و با سمت چپ مقایسه کنید  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گلم شما تهران تشریف دارین ؟

لینک به دیدگاه

اگه به گفته چند نفر کابل انالوگ بزنم position فعال میشه؟

ویرایش شده توسط ralf4
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه عزیز رشت هستم چطور مگه؟ :)

خب منظورم این بود که اگر همشهری بودیم میتونستم بیام و مشکلتون رو حل کنم که نشد ( البته من تهران نیستم )

اگرم تهران بودین میتونستین تشریف ببرین لیون کامپیوتر و از اساتید محترم اونجا کمک بگیرین که تهران هم نیستین

میمونه رشت و نمایندگی لیون کامپیوتر که جناب حامد جان هستند و میتونید با یه پیغام خصوصی ازشون راهنمایی بگیرین یا در نهایت زیارتشون کنید

لینک به دیدگاه

خب منظورم این بود که اگر همشهری بودیم میتونستم بیام و مشکلتون رو حل کنم که نشد ( البته من تهران نیستم )

اگرم تهران بودین میتونستین تشریف ببرین لیون کامپیوتر و از اساتید محترم اونجا کمک بگیرین که تهران هم نیستین

میمونه رشت و نمایندگی لیون کامپیوتر که جناب حامد جان هستند و میتونید با یه پیغام خصوصی ازشون راهنمایی بگیرین یا در نهایت زیارتشون کنید

ممنون از شما . بله خودم سیستم رو پیش اقا حامد بستم راهنمایی هم گرفتم ولی ایشون به مانیتوری دسترسی نداشتن که بخوان به صورت دقیق راهنمایی کنن.حالا یکی از کاربرا گفت از انالوگ میشه تنظیم کرد یه نفر دیگه هم همینو گفته بود حالا موندم کابل انالوگ بزنم فعال میشه یا نه! ولی امتحانش ضرر نداره در نهایت نشد زنگ میزنم نمایندگی ایسوس.نظر شما چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون از شما . بله خودم سیستم رو پیش اقا حامد بستم راهنمایی هم گرفتم ولی ایشون به مانیتوری دسترسی نداشتن که بخوان به صورت دقیق راهنمایی کنن.حالا یکی از کاربرا گفت از انالوگ میشه تنظیم کرد یه نفر دیگه هم همینو گفته بود حالا موندم کابل انالوگ بزنم فعال میشه یا نه! ولی امتحانش ضرر نداره در نهایت نشد زنگ میزنم نمایندگی ایسوس.نظر شما چیه؟

خواهش میکنم / پس خیلی خوب شد که با حامد جان ملاقات داشتین و دیگه فکر میکنم مشکل شما حل شده باشه

بله همین کارو بکنید / اگر بتونید و مانیتور رو تا نزد حامد جان حمل کنید فک کنم ایشون کاملا بتونن حل کنن مشکل رو

بازم امیدوارم مشکلتون هر چه زودتر حل بشه

لینک به دیدگاه

خواهش میکنم / پس خیلی خوب شد که با حامد جان ملاقات داشتین و دیگه فکر میکنم مشکل شما حل شده باشه

بله همین کارو بکنید / اگر بتونید و مانیتور رو تا نزد حامد جان حمل کنید فک کنم ایشون کاملا بتونن حل کنن مشکل رو

بازم امیدوارم مشکلتون هر چه زودتر حل بشه

خیلی ممنون از شما عزیز انشالله.

لینک به دیدگاه

یک عکس از رو به رو میگیری ؟ میخوام ببینم از رو به رو چطوره . اندازه خط سیاه در بیشترین مقدارش چقدره ؟

لینک به دیدگاه

یک عکس از رو به رو میگیری ؟ میخوام ببینم از رو به رو چطوره . اندازه خط سیاه در بیشترین مقدارش چقدره ؟

از روبرو فک نکنم تو عکس معلوم بشه خیلی کمه ولی یکم بالاتر بیای نوار مشکی رو میبینی تو عکسا فقط این دو تا معلوم بود که صفحه ی قبل گذاشتم

لینک به دیدگاه

از روبرو فک نکنم تو عکس معلوم بشه خیلی کمه ولی یکم بالاتر بیای نوار مشکی رو میبینی تو عکسا فقط این دو تا معلوم بود که صفحه ی قبل گذاشتم

اگر صلاح دونستی میتونی فلش رو روشن کنی و دوربین رو از رو به رو با کمی زاویه به چپ یا راست بگیری تا مشخص بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...