رفتن به مطلب

مشکل با پاور 600 وات گرین

Recommended Posts

سلام دوستان من به تازگی یک عدد کارت گرافیک r9 270x گرفتم و همراه با اون البته کمی دیرتر هم یک عدد پاور 600 وات گرین گرفتم حالا دارم میبینم که یک مایع خمیر مانند داخل پاور داره اب میشه ایا مشکلی برای پاور و سیستم درست میکنه این اب شدن؟

post-17740-0-23636200-1417122204_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

باید دقیق تر نگاه کنی ببینی چیه ...ممکنه همون مایعی باشه که روی خازن ها و بعضی قطعات میرین ...ولی نباید ذوب بشه ..مگه دماش چقدره ؟؟؟ :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مایع از پاور زده بیرون؟؟؟؟خاموش کن دوست من این چیه؟

لینک به دیدگاه

از پاور بیرون نزده داخل پاور هستش دما در بیشترین حالت با کارت گرافیک 77 درجه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من که تو عکس چیز واضحی ندیدم.دوست من ببینید یه ماده سفید هست که فکر می کنم برای عایق کردن هست داخل پاور هست و روی یکسری قطعات میریزن. اگر همون هست فکر نمی کنم آب بشه و قبلا هم بوده و شما بهش دقت نکردی !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ابن مال خود عایق است مشکلی نیست همین شکله

لینک به دیدگاه

داداش گلم این همون خمیر سیلیکون هست انقدر زیاد ملیدن بهش که داره میریزه

مشکل نداره ولی گرمای پاور را چک کن به گمانم سیستمت خیلی بسته هست و تهویه هوای خوبی نداره و گرما از طریق فن پاور به سمت خارج هدایت میشه

اگر اینطور باشه در اینده ای نچندان دور پاورت دلش برای گارانتی تنگ میشه

لینک به دیدگاه

عزیز جان،

اون یک نوع خاص چسب هستش که مثل چسب چوب می مونه !!! ظاهرش رو نگاه نکن، در عین الاستیک بودن، خیلی سفته. ظاهرش جوریه که انگار شره کرده ولی خیلی سفته و به راحتی آب نمی شه. برای نگه داشتن هرچه بیشترو بهتره قطعات داخلی پاور استفاده می شه و هیچ جای نگرانی نداره.

post-5233-0-33419500-1417424710_thumb.jpgpost-5233-0-50164900-1417424723_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...