رفتن به مطلب

چه کیسی بخرم ؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان سلام

بین کیسهای ANTEC 1200 و HAF 932 و ANTEC 900 خیلی تفاوت هست ؟ راستش HAF 932 کیس خیلی خوبیه ولی چون نورش قرمزه خوشم نیومد حالا میخوام بدونم من یه ANTEC 900 بخرم با قیمت 160 تومن یا یه ANTEC 1200 بگیرم با قیمت 230 تومن یا یه HAF 932 بگیرم با قیمت 180 تومن یا haf 922 با قیمت 150 تومن

اینم بگم که از دو تا کارت گرافیک در حالت کراس ایر میخوام استفاده کنم و همچنین سی پی یو کولری که دارم PCCOOLER-1216X هست (شبیه ترو بلکه از لحاظ اندازه ) میخوام بدونم کیسهای بالا که فن بقل دارن مزاحم سی پی یو کولر که نیست

از واتر کولینگ هم نمیخوام استفاده کنم

با توجه به شرایط بالا کدام یک از کیسهای زیر خنک تره و بهتره که بخرم

ANTEC 900 OR ANTEC 1200 OR COOLERMASTER HAF 932 OR COOLER MASTER HAF 922

لینک به دیدگاه

انتخاب من 932 هستش نظر کاملا شخصی

خودمم haf 932 رو خیلی دوست دارم ولی به دلیل اینکه نور قرمز داره خوشم نیومد البته شاید ایرادم الکی باشه ولی سیستم به دلیل دانلود شبها تا صبح روشنه و دوست دارم نوری که از کیس متسعد میشه آبی باشه چون سیستم توی اتاق خوابمه و ....

آیا این کیس به رنگ سیاه و نور آبی تو ایران وجود داره >؟

مثل این http://images17.newegg.com/is/image/newegg/11-119-213-TS?$S180W$

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

خودمم haf 932 رو خیلی دوست دارم ولی به دلیل اینکه نور قرمز داره خوشم نیومد البته شاید ایرادم الکی باشه ولی سیستم به دلیل دانلود شبها تا صبح روشنه و دوست دارم نوری که از کیس متسعد میشه آبی باشه چون سیستم توی اتاق خوابمه و ....

اين كيس هم انتخاب خوبيه هم خنكه هم ارزونتره هم فناش آبيه كه دوست داري

Enermax Tower Case Phoenix Neo

http://www.takrayan.ir/takrayan/mainsite/details.asp?itemid=1313#

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

بین کیسهای ANTEC 1200 و HAF 932 و ANTEC 900 خیلی تفاوت هست ؟ راستش HAF 932 کیس خیلی خوبیه ولی چون نورش قرمزه خوشم نیومد حالا میخوام بدونم من یه ANTEC 900 بخرم با قیمت 160 تومن یا یه ANTEC 1200 بگیرم با قیمت 230 تومن یا یه HAF 932 بگیرم با قیمت 180 تومن یا haf 922 با قیمت 150 تومن

اینم بگم که از دو تا کارت گرافیک در حالت کراس ایر میخوام استفاده کنم و همچنین سی پی یو کولری که دارم PCCOOLER-1216X هست (شبیه ترو بلکه از لحاظ اندازه ) میخوام بدونم کیسهای بالا که فن بقل دارن مزاحم سی پی یو کولر که نیست

از واتر کولینگ هم نمیخوام استفاده کنم

با توجه به شرایط بالا کدام یک از کیسهای زیر خنک تره و بهتره که بخرم

ANTEC 900 OR ANTEC 1200 OR COOLERMASTER HAF 932 OR COOLER MASTER HAF 922

به نظر من اگر پولش برات مهم نیست مدل زیر رو بگیر، نورشم آبی هست

http://www.phoniran.com/_-fa/product/product.asp?pid=1025&c=f,596,605,284,294

البته اگر هنوز موجود باشه .

لینک به دیدگاه

فقط HAF 932 ... قیمت مناسب - کولینگ فوق العاده ..

عزیز یه فن قرمز بیشترنداره که پس کیس منو ببینید چی میگید که کلا قرمزه فنهاش :| درضمن با فن قرمز به نظر من HAF 932 خیلی زیباست

pogsx6kpe2pf91vx7.jpg

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

بنده 932 داشتم و بسیار بسیار کیس خوبی هست . اتفاقآ من هم همیشه نظرم روی نور آبی بود ولی بعد از خرید این کیس متوجه شدم که قرمز خیلی قشنگتره . حداقل به این کیس که خیلی میاد

لینک به دیدگاه

بین اون مدلهایی که نام بردی در antec 1200 که شکی به خودت راه نده چون اکثر حرفه ای ها از این کیس استفاده میکنند. ولی اگر میخوایی کمتر هزینه کنی haf 932 بهترین گزینه هست.

فن قرمز مسئله مهمی نیست. احتمالا بتونی عوضش کنی.

لینک به دیدگاه

ممنون از نظرات همگی حالا بهتر میتونم تصمیم بگیرم به احتمال زیاد haf 932 بگیرم البتهاگه بودجه جور کنم سعی میکنم antec 1200 بگیرم

دیگه الان نظرم فقط روی antec 1200 یا haf 932 هست

لینک به دیدگاه

در کيس haf 932

فول تاور يعني چي؟

قسمت بالاي کيس يه مايعي چيزي نشون داده توي تصاوير قضيه اين چيه؟

علت گراني اين کيس چيه ؟

منظورم اينه که چي داره که گرونش کرده چيز خاصي داره؟ اگه داره چي هست اين که چهار تا فن قرمز و .. ديگه که خوب سر جمع ده بيست تومن تفاوت معامله است بقيه ماجرا کجاست ؟

در کل مي شه اين قيمت رو درش ديد يا خير ؟

ویرایش شده توسط internet
لینک به دیدگاه

در کل مي شه اين قيمت رو درش ديد يا خير ؟

در کل اگر سیستم شما خیلی حرفه ای نباشه بالای 100 اصلا نیاز نیست کلا کیس های بالای 100 هزارتومان برای کل کل کردن بین شرکتها هست که بگن ما اینیم و پرچم شرکتشون رو بالا نگه دارن وگرنه 1000 تا کیس زیر 50 هزارتومان میفروشن و 1 دونه بالای 100 میفروشن و براشون صرفه اقتصادی نداره

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...