رفتن به مطلب

جمعه سیاه...تخفیف بزرگ اوریجین وea

mad4tex
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

جمعه سیاه..هدیه بزرگ اوریجین و ea به گیمرها :D بازیهای شرکت معظم ea برای امروز روز جمعه تخفیف قابل توجهی خوردند فقط امروز

همین الان بخرید که از فردا قیمتها دوباره برمیگرده سره جاش :D

بتلفیلد 4 پرمیوم تنها 29یورو !

کرایسیس 3 تنها 5 یرورو

فیفا 14 10یورو

نید فور اسپید 2ونیم یورو

و الی اخر

@-)

لینک استور:

https://www.origin.com/en-ie/store/

اگر قصد خرید سی دی کی دارید از دست ندید به خصوص بتلفیلد 4

تنها جهت اطلاع

post-16202-0-13468200-1417164230_thumb.png

ویرایش شده توسط mad4tex
لینک به دیدگاه

ای خدا نمیشد NFSW هم از این جمعه سیاه ها واسه خرید BOOST میذاشت ~x( ~x( ~x( ~x( ~x(

لینک به دیدگاه

با تشکر از اطلاع رسانی

اضافه کنم فقط  Origin نیست Steam هم کلی تخفیف داده.

من که دیروز این دوتا رو از Origin گرفتم:

NFS Most Wanted 2012  فقط 4.99 دلار

FIFA 13 فقط 4.99 دلار

اینا هم رو مخن ولی من بالایی ها بسمه :

Tomb Raider فقط 4.99 دلار

Crysis فقط 4.99 دلار

Need for Speed Rivals فقط 14.99 دلار

Plants vs. Zombies فقط 2.49 دلار

Titanfall فقط 4.99 دلار

در استیم هم مافیا به شدت رو مخمه کسی تجربه ی آنلاینشو داره؟ اگه ارزش داره بگیرمش

Mafia II نسخه ی معمولی فقط 7.49 دلار

Mafia II Digital Deluxe نسخه ی لوکس 9.99 دلار

((ویرایش انگار این بازی اصلا مولتی نداره))

توجه کنید تخفیفات استیم تا  چند روز آینده ادامه داره ولی انگار Origin از یکی دور روز پیش بوده تا پایان امروز پس دست دست نکنید

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

با تشکر از اطلاع رسانی

اضافه کنم فقط Origin نیست Steam هم کلی تخفیف داده.

من که دیروز این دوتا رو از Origin گرفتم:

NFS Most Wanted 2012 فقط 4.99 دلار

FIFA 13 فقط 4.99 دلار

اینا هم رو مخن ولی من بالایی ها بسمه :

Tomb Raider فقط 4.99 دلار

Crysis فقط 4.99 دلار

Need for Speed Rivals فقط 14.99 دلار

Plants vs. Zombies فقط 2.49 دلار

Titanfall فقط 4.99 دلار

در استیم هم مافیا به شدت رو مخمه کسی تجربه ی آنلاینشو داره؟ اگه ارزش داره بگیرمش

Mafia II نسخه ی معمولی فقط 7.49 دلار

Mafia II Digital Deluxe نسخه ی لوکس ( با تمام DLC ها ) فقط 9.99 دلار

توجه کنید تخفیفات استیم تا چند روز آینده ادامه داره ولی انگار Origin از یکی دور روز پیش بوده تا پایان امروز پس دست دست نکنید

شما چطوری مستقیم از اریجین خرید کردید.منظورم چطوری کیف پول اریجین خریدید؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

لینک به دیدگاه

شما چطوری مستقیم از اریجین خرید کردید.منظورم چطوری کیف پول اریجین خریدید؟

Sent from my GT-I9100G using Tapatalk

خیلی از سایتهای ایرانی هستن که قیمتشونم بین 75 الی 85 متغیره به حسابشون واریز میکنی و براتون کد گیفت رو ایمیل میکنن.

ضمنا هنوز تخفیفات black friday پا برجا هستن هم Origin و هم Steam. پس اگه قصد خرید دارید عجله کنید

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

با master cart باید خرید کرد دیگه اره؟

نه دوست من با همین کارت بانکهای ایران که عضو شتاب باشه و اینترنشون فعال باشه.

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

نه دوست من با همین کارت بانکهای ایران که عضو شتاب باشه و اینترنشون فعال باشه.

یعنی از سایت origin هم میشه خرید یا این سایتی که شما دادید باید خرید؟

لینک به دیدگاه

یعنی از سایت origin هم میشه خرید یا این سایتی که شما دادید باید خرید؟

درسته از یکی از سایتهای ایرانی (الزاما نه اونی که من گفتم) میخرید و اونا کد کارت رو  بهتون ایمیل میکنن و شما اون کد رو به اون قسمت که اموزش دادن وارد میکنید و اکانت شما شارژ میشه و میتونید مستقیم از Origin خرید کنید.

مثلا این سایت هم هست 76 تومن گذاشته . تستش نکردم من

http://persiankey.ir/game-card-and-time/steam-wallet

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

http://originalkey.net/EA-Origin/Battlefield%204-Premium-EU-Cd-Key اینو ببینید یک راست از اینجا بخریم فرق میکنه؟

لینک به دیدگاه

http://originalkey.net/EA-Origin/Battlefield%204-Premium-EU-Cd-Key اینو ببینید یک راست از اینجا بخریم فرق میکنه؟

Battlefield 4 چون از انتشارش یکسال نگذشته فقط 50 درصد تخفیف خورده

الان Battlefield 4 نسخه ی Premium Edition با تخفیفات جمعه ی سیاه به مدت محدود قیمتش شده $29.99 دیگه خودتون حساب کنید . خب به نظر این قیمتشون خوبه چون اگه با کش کارت بخواید خرید کنید باید دو تا 20 دلاری بگیرید چون ده دلاری موجود نیس . بازم خودتون حساب کنید . البته همونطور که میدونید Battlefield 4 سه نسخه داره ارزونترین نسخش با تخفیفه جمعه سیاه الان شده 14.99 دلار . یه نسخه ی لوکس هم داره 19.99 دلار.

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

گرون فروش تر از اورجینال کی وجود نداره ! :d البته قیمتاش درسته، بلکه بقیه روش های دیگه ایی دارن :d

در ضمن اوریجین زیاد تخفیف هاش تو بازار داخلی تاثیری نمیذاره چون اکثر فروشنده های داخلی به صورت سی دی کی از جاهای دیگه ! بازیا رو میخرن ! البته همین الان هم حتی بدون آف خوردن ها bf4 به 70 تومن رسیده بود ! که خب اصلاً با قیمت دلاریش جور در نمیاد !

در ضمن همیشه موقع خرید بازی دقت کنید گیم هایی که رجین لاک هست (مثل بازی های اورجین و خیلی از بازی های جدید تو استیم) رجین ru نخرید که دردسرش زیاده !

شارژ کارت هایی هم که تو سایت های ایرانی هست به دو صورته (در واقع 3 صورت) یه سری مستر کارت های اعتباری غیر قابل شارز یا گیفت کارتن که میرید تو حساب کاربری اکانت میزنی افزایش حساب و با شماره کارت و ccv2 و تاریخ کارتی که بهتون دادن، اکانت رو شارژ میکنید (اوریجینال کی اینجوری بود) و مدل دوم، یه سری کارت ها گیفت خود استیم هست مثلاً یه کده، از طریق پروفایلتون کد رو میزنید به حسابتون افزوده میشه . سری سوم هم همون اولیه و دلار کانادا ارزش هست که خب داستان زیاد داره ولی از اونجایی که استی یه سری تغییرات تو سیستم رجین هاش داده دیگه غیر قابل استفادست !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من از اینجا گرفتم 75 اوشلوق

http://arsangame.com/Gift-Card/ea-cash-cards-20

البته چند روز پیش گرفتم در عرض چند روز 5 تومن گرون کردن . فک کنم به خاطر همین جمعه سیاه که فروششون زیاد بوده طمع کردن. شایدم دلار گرون شده

درباره اطمینانشم گوشه سمت چپ پایین پشتیبانی آنلاین داره که سریع به صورت چت جواب میدن. البته من نماد اطمینان پیدا نکردم.

الان دوباره چک کردم باز 3 تومن گرون کردن . البته سایتهای دیگه هم میفروشن فقط اینجا نیست

ضمنا هنوز تخفیفات black friday پا برجا هستن هم Origin و هم Steam. پس اگه قصد خرید دارید عجله کنید

دلار دوباره رفت روی حدود 3500 

لینک به دیدگاه

یه راه دیگه هم هست برید مسترکارت بخرید کلی سایت ایرانی هست مسترکارت میده روش دلار بریزید بعد برید هرچی دلتون خواست بخرید

لینک به دیدگاه

Battlefield 4 چون از انتشارش یکسال نگذشته فقط 50 درصد تخفیف خورده

الان Battlefield 4 نسخه ی Premium Edition با تخفیفات جمعه ی سیاه به مدت محدود قیمتش شده $29.99 دیگه خودتون حساب کنید . خب به نظر این قیمتشون خوبه چون اگه با کش کارت بخواید خرید کنید باید دو تا 20 دلاری بگیرید چون ده دلاری موجود نیس . بازم خودتون حساب کنید . البته همونطور که میدونید Battlefield 4 سه نسخه داره ارزونترین نسخش با تخفیفه جمعه سیاه الان شده 14.99 دلار . یه نسخه ی لوکس هم داره 19.99 دلار.

خب الان کش کارت 20 دلاری چند در میاد؟

لینک به دیدگاه

خب الان کش کارت 20 دلاری چند در میاد؟

سایتهای مختلف قیمتاشو ن فرق داره . ولی حدود 75 الی 85 هزار تومن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این تخفیف ها تا کِی ادامه داره؟

خواهشا یه نفر مراحل کامل ایجاد اکانت و خرید و نحوه دانلود رو توضیح بده.

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

کسی هست بتونه بازی Titanfall رو از Origin بخره برام؟

مبلش + حق الزحمه تقبل مییشه

اوریجین زده 5 دلار و یک روزم وقت داشت.

ممنون

لینک به دیدگاه

ببینید اوریجین مثل استیم نیست که الان من بیام cdkey بخریم بعد گیفت کنم به شما ! قابلیت پیفت در اوریجین وجود نداره ! یعنی خرید از اونجا حتماً باید توسط خودتون و توسط گیفت کارت یا کردیت کارت انجام بشه،که به قول دوستمون الان فقط کارت 20 دلاری هست و کارت اعتباری هم نباید نمونه اعتباری و مجهول الحال داشته باشه ....

این سایت های ایرانی که میبین پیم های اوریجین رو میفروشن، از واسطه ها و سایت های دیگه Cdkey تهیه میکنن و یا تو فروم های معامله با چنس های دیگه تعویش میکنن به خاطره همینه که خیلی از عنوان ها از قیمت دلاریش پایینتره و دلیلیش این اف خوردن ها نیست !

اگه دنبال فروش های ویژه اوریجین هستید، یه سرچ کنید سایت هایی هستن که کارت اعتباری صادر میکنن براتون، با اون کارت ها خودتون میتونید از اوریجین خرید کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...