رفتن به مطلب

با این سیستم موافقین؟تا کی برای گیم روی LOW دووم میاره؟کار های گرافیکی چی؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام فک نکنم چیزی مونده باشه که بگم!!!!

خرید قطعیه! :D

yunb24n19dcqepbdghr7.jpg

ویرایش شده توسط DR.A
لینک به دیدگاه

سیستم خیلی خوبیه

فکر نکنم به این زودی ها به مشکل برخورد کنید

فقط شاید لازم باشه تا یکی دو سال دیگه دو ماژول 4 گیگ رم بهش اضافه کنید

برای گیم روی low که به نظر نمیاد تا 4-5 سال دیگه مشکلی داشته باشه.....البته رزولوشن هم خیلی مهمه

:-?  :-?

لینک به دیدگاه

سیستم خیلی خوبیه

فکر نکنم به این زودی ها به مشکل برخورد کنید

فقط شاید لازم باشه تا یکی دو سال دیگه دو ماژول 4 گیگ رم بهش اضافه کنید

برای گیم روی low که به نظر نمیاد تا 4-5 سال دیگه مشکلی داشته باشه.....البته رزولوشن هم خیلی مهمه

:-?  :-?

تا دوسال دیگه خدا کریمه

روزلیشن هر چی باشه از 1024x768 الان من خیلی بهتره

فقط یه سوال

رم اگه بخوام اضافه کنم حتما باید هم برند باشن ؟(بقیه چیزاش حتما باید یکی باشن مث باس و غیره)

این تو قسمت مادربرد نوشته 3200 O.C تو قسمت مموری یعنی چی؟ چند تا باس دیگه هم زده اینجوری!!!!!

ویرایش شده توسط DR.A
لینک به دیدگاه

سیستمت اوکی هست

البته من فن ای ام دی هستم و دوستان اینتلی میتواند درباره ی cpu و مینبوردتوضیح بدهن

واقعیتش با این پیشرفت سریع تکنلوژی( بخصوص در قطعات کامپیوتری ) کسی نمیتونه نظری بده که سیستم شما تا کی جوابگو هست

البته به نظر من تا زمان عرضه کونسولای نسل بعدی (احتمالا سه سال بعد) جوابگو هست اون هم حداقل روی high

لینک به دیدگاه

سیستمت اوکی هست

البته من فن ای ام دی هستم و دوستان اینتلی میتواند درباره ی cpu و مینبوردتوضیح بدهن

واقعیتش با این پیشرفت سریع تکنلوژی( بخصوص در قطعات کامپیوتری ) کسی نمیتونه نظری بده که سیستم شما تا کی جوابگو هست

البته به نظر من تا زمان عرضه کونسولای نسل بعدی (احتمالا سه سال بعد) جوابگو هست اون هم حداقل روی high

اگه بخوایم با تکنولوژی پیش بریم باید پول هایی مثل 9 یا 10 میلیون تومن بدیم البته برای ما اینجوریه!!!(آینده رو گفتم 9 یا 10 میلیون!)

لینک به دیدگاه

من مانیتور سامسونگ  S24D395  رو دارم فرقش با این فقط در ورودی usb و پایه هاشه  همزمان هم LG 22MP55HQ داشتم به نظرم رنگ مدل الجیه  بهتره بود  احتمالا دلیلش PLS  بودن پنل سامسونگه هست که رنگش به IPS  الجیه نمیرسه به نظرم روی مانیتور بیشتر هزینه کن یه ایسوسVX239Hبگیری بهتره تعریف  LG 25UM65رو هم  زیاد شنیدم روی زمان تاخیر حساسیت به خرج نده پنل هایIPS/PLS اکثرا تفاوت چندانی نسبت به پنل TN  در مورد زمان تاخیر نسبت به هزینه ای که می کنی نشون نمی دن! حتی مدل های Q ایسوس بالای یه تومن هم این موضوع در اونها در بعضی صحنه های سریع دیده میشه

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

خیالت راحت روی  low  سیستمای ضعیفتر از اینم جواب میدن این که ماشالا واسه خودش حرفی داره واسه گفتن

لینک به دیدگاه

برای بازی به هر قیمتی ، حاقل 5 سال روش حساب کن . بعد از اون هم فقط ممکنه نیاز باشه رم رو اضافه کنی .

برای کارهای گرافیکی 2 بعدی که خیلی بیشتر میتونی استفاده کنی . برای کارهای گرافیکی 3 بعدی هم میتونی مدت زیادی استفاده کنی . ولی سرعت کار تو نرم افزارهای جدید و به روز ممکنه کمی کمتر بشه .

لینک به دیدگاه

تا دوسال دیگه خدا کریمه

روزلیشن هر چی باشه از 1024x768 الان من خیلی بهتره

فقط یه سوال

رم اگه بخوام اضافه کنم حتما باید هم برند باشن ؟(بقیه چیزاش حتما باید یکی باشن مث باس و غیره)

این تو قسمت مادربرد نوشته 3200 O.C تو قسمت مموری یعنی چی؟ چند تا باس دیگه هم زده اینجوری!!!!!

بهتره که دقیقا از همون مدلی باشند که الان میخوای بخری

البته من دیدم که بعضی از افراد با ماژول های متفاوت هم کار کردند و مشکلی نداشتند

کلا قانون خاصی نداره ممکنه بعدا یک مدل متفاوت بخری و سیستم هم شناساییش کنه و بدون مشکل کار کنه

شاید هم اصلا به صورت دوال چنل شناسایی نکنه یا حتی سیستم بوت نشه!!!!

ولی ماژول هایی که قراره توی اسلات های هم رنگ نصب بشند حتما باید مثل هم باشند

اون اعداد هم فرکانس های مختلفیه که مادربورد پشتیبانی میکنه

راستی،پیشاپیش سیستم جدید مبارک! @};-  @};-  :D  :D

لینک به دیدگاه

اگر این سیستم رو روی LOW براش حساب باز کردی پس سیستم من دیگه  :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

همه چیزش خوبه

از یک رم 8 گیگ استفاده کن بجای استفاده از دو عدد چهار گیگ !

اگه برای بازی بخوای ببین فعلا سیستم شما چندین برابر کنسول قدرت داره ! شما تا 1نسل دیگه یعنی تا ps5 xbox 2 میتونی با این سیستم اوکی باشی

بعدم برای نسل بعدی هم اوکی هستی فقط سه عدد رم 8 دیگه استفاده کن که جمعا بشه 32 و کارت گرافیک هم اضافه کن و sli استفاده کن با اضافه کردن یکی دیگه موافق نیستم تاثیری نداره ولی میتونی از 3way sli اون موقع استفاده کنی

لینک به دیدگاه

یه پیشنهاد کوچک داشتم اونم اینه که هاردتون رو 2 ترا بگیرید که بعدا فضا کم نیارید. چون ماشالا با این سیستم غول آدم دوست داره روی هرچی بازی جدیده کم کنه! و الان هم که بازیها 30 گیگ 40 گیگ روی شاخشونه.

یه مقدار هم ویدیو و سایر دیتا بریزید روش پر میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من سیستم گیمینگ High end است شما برای Low روش حساب میکنید؟

رم کمی بیشتر بشه-هارد اگر تونستی بعدا هارد بازهم ضاف کن چون باز یهای نسل جدید pc هم همه شده  50 گیگ !

کیس رو در موردش نظر نمیدم کار نکردم -

پاور هم از این برند باید ببنید دوستان کسی داشته

لینک به دیدگاه

شما رم رو 16 گیگ در نظر بگیرید و تا چند سال خیال خودتون رو راحت کنید... بعد از 4-5 سال دیگه مدل های جدید و خفن اومده اونموقع به کل سیستم رو عوض کنید!

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هم رم جدید بهتره هم پاورجدید

مبارک - به جمع  بازیباز های Pc خوش آمدی @};- @};- :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

اگه بتونی 980 بگیری خیلی خوب میشه می تونی ssd رو بعدا بگیری روش فک کن 

رم مارک های geil و g.skill بهترینن البته تو حیطه گیمینگ 

کورسیر زیاد خوب نیس    پاور هم گرین خوبه به نظرم زیاد خرج نکن واسش مگر این که بخوای بعدا اسلای کنی 

لینک به دیدگاه

سیصد چهار صد بیشتر هزینه کن رمو ۸×۲ بردار تا ۳ چهار سال دیگه رو فول اچدی با خیال راحت بازی کن.

لینک به دیدگاه

اگه بتونی 980 بگیری خیلی خوب میشه می تونی ssd رو بعدا بگیری روش فک کن 

رم مارک های geil و g.skill بهترینن البته تو حیطه گیمینگ 

کورسیر زیاد خوب نیس    پاور هم گرین خوبه به نظرم زیاد خرج نکن واسش مگر این که بخوای بعدا اسلای کنی 

بر فرض مثال ssd رو نگرفتم

پولشو بزارم رو گرافیک میشه 2/150

با 2/150 که نمیشه 980 خرید که!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...