رفتن به مطلب

فوری فوری ویندوز...

..sajjad..
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان الان توی این عکس درایو اخری  اسمش فرق میکنه و گزینه ی فرمت  و دلیت هم غیر فعاله چیکارش کنم

http://upload7.ir/im...24253738604.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ضمن تشکر از محمد جان و دوستان عزیز و پوزش بابت دخالت دوباره

________

دوست گلم پیشنهاد میکنم همون سه پارتیشن رو ایجاد کنین ( یک پارتیشن برای درایو c و دو پارتیشن هم برای ذخیره )

همونطور که در تایپیکهای قبلی گفتم و میتونید از داخل درایو یک پارتیشن ایجاد کنید با پوشه اینطوری بعدا هم وقتی

ویندوز زدین دوباره احتمال داره فعالش کنین همونطور که سر خودم هم اومده چند سال پیش

هارد بنده یک پارتیشن داره و از داخلش خیلی تمیز با پوشه طبقه بندی کردم

یا همونطور که دوستمون فرمودند در داخل ویندوز میتونین فعالش کنین

لینک به دیدگاه

ضمن تشکر از محمد جان و دوستان عزیز و پوزش بابت دخالت دوباره

________

دوست گلم پیشنهاد میکنم همون سه پارتیشن رو ایجاد کنین ( یک پارتیشن برای درایو c و دو پارتیشن هم برای ذخیره )

همونطور که در تایپیکهای قبلی گفتم و میتونید از داخل درایو یک پارتیشن ایجاد کنید با پوشه اینطوری بعدا هم وقتی

ویندوز زدین دوباره احتمال داره فعالش کنین همونطور که سر خودم هم اومده چند سال پیش

هارد بنده یک پارتیشن داره و از داخلش خیلی تمیز با پوشه طبقه بندی کردم

یا همونطور که دوستمون فرمودند در داخل ویندوز میتونین فعالش کنین

اگه الان با همین وضعیت ویندوز نصب کنم اشکال داره؟

بعدا از داخل ویندوز درستش کنم

لینک به دیدگاه

سلام دوست من ...موفق شدی ویندوز نصب کنی و گزینه ی next فعال شد یا خیر ؟

لینک به دیدگاه

دکمه ی نکست فعال شد ولی به عکس پست اول دقت کن درایو آخری انگار فعال نشده

لینک به دیدگاه

داداش روی همون 100 گیگ ویندوز رو نصب کن. بعد از نصب ویندوز، توی Run سرچ کن Disk Management بعد یه برنامه برات اجرا میشه (برای خود ویندوز هست) از اونجا میتونید اون مقداری از هاردتون که پارتیشن بندی نشده رو، پارتیشن بندی کنید.

لینک به دیدگاه

توی هارد چیزی داری یا میتونی به طور کامل پاکش کنی ... ؟؟

لینک به دیدگاه

اگه الان با همین وضعیت ویندوز نصب کنم اشکال داره؟

بعدا از داخل ویندوز درستش کنم

یعنی الان که 4 تا پارتیشن دارم باز خواستم ویندوز عوض کنم ممکنه مشکل غیر فعال شدن دکمه ی  نکست پیش بیاد ولی وقتی کلا 3 پارتیشن داشته باشم این مشکل پسش نمیاد درسته

منظورتون اینه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

توی هارد چیزی داری یا میتونی به طور کامل پاکش کنی ... ؟؟

عزیز دل کل هارد را پاک کردم دوباره پارتیشن بندی کردم الان پارتیشن آخری تایید نمیشه

لینک به دیدگاه

دوست من غیر فعال شدن دکمه ی next برای اینه که شما هاردت به صورت gpt فرمت شده و شما داری ویندوز رو به صورت mbr روش نصب میکنی که به این مشکل برخوردی... حالا اگه میتونی کل هارد رو پاک کنی بگو که راهنماییت کنم .

لینک به دیدگاه

داداش روی همون 100 گیگ ویندوز رو نصب کن. بعد از نصب ویندوز، توی Run سرچ کن Disk Management بعد یه برنامه برات اجرا میشه (برای خود ویندوز هست) از اونجا میتونید اون مقداری از هاردتون که پارتیشن بندی نشده رو، پارتیشن بندی کنید.

الان اگه همین طوری ویندوز نصب کنم مشکلی پیش میاد یا باید 2 تا درایو دیگه  را هم پاک کنم

لینک به دیدگاه

دوست من غیر فعال شدن دکمه ی next برای اینه که شما هاردت به صورت gpt فرمت شده و شما داری ویندوز رو به صورت mbr روش نصب میکنی که به این مشکل برخوردی... حالا اگه میتونی کل هارد رو پاک کنی بگو که راهنماییت کنم .

!!!!

نه هیچ اطلاعاتی ندارم تازه خریدم لب تاب رو اما یک بار ویندوز نصب بوده و پارتیشن بندی شده بوده  حالا دوباره میخوام ویندوز نصب کنم

لینک به دیدگاه

خوب شما در همین صفحه که ازش عکس گذاشتی دکمه های shift+f10 رو بزن تا محیط cmd باز بشه ...اونجا این دستور رو بزن : diskpart و بعد از اون این دستور : list disk  و بعدش یه عکس ازش بزار

لینک به دیدگاه

خوب شما در همین صفحه که ازش عکس گذاشتی دکمه های shift+f10 رو بزن تا محیط cmd باز بشه ...اونجا این دستور رو بزن : diskpart و بعد از اون این دستور : list disk  و بعدش یه عکس ازش بزار

http://upload7.ir/imgs/2014-11/19026540870957696665.jpg

لینک به دیدگاه

دستور دوم بینش یه فاصله داره که نزدی و ارور داده بین list و disk یه اسپیس بزن ..

لینک به دیدگاه

دستور دوم بینش یه فاصله داره که نزدی و ارور داده بین list و disk یه اسپیس بزن ..

http://upload7.ir/imgs/2014-11/18583940139487795491.jpg

الان لبتاب روشنه کاری نمیشه

لینک به دیدگاه

خوب حالا این دستورات رو بزن select disk 0 و بعدش این دستور : clean و بعدش برای محکم کاری این یکی : convert mbr  خوب حواست به فاصله ی بین دستورات باشه ... بعد از این دستورات کل هارد با mbr فرمت میشه و دوباره تو همون محیط نصب پارتیشن بندی میکنی ...

لینک به دیدگاه

خوب حالا این دستورات رو بزن select disk 0 و بعدش این دستور : clean و بعدش برای محکم کاری این یکی : convert mbr  خوب حواست به فاصله ی بین دستورات باشه ... بعد از این دستورات کل هارد با mbr فرمت میشه و دوباره تو همون محیط نصب پارتیشن بندی میکنی ...

cmdرا ببندم و داباره باز کنم یا ادامه ی همین بزنم

لینک به دیدگاه

تو ادامه ی همینا بزن

خب تمام دستورات را زدم به فاصله ها هم دقت کردم هر دستور اینتر زدم خب حالا cmdرا ببندم و دوباره پارتیشن بندی کنم ؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

خوب الان cmd رو ببند دوباره برو سراغ پارتیشن بندی ... برای ویندوز بهتره 50 گیگ اختصاص بدی و یه پارتیشن کلی هم برای کارهای دیگه درست کنی و پوشه بندیش کنیش .

لینک به دیدگاه

خوب الان cmd رو ببند دوباره برو سراغ پارتیشن بندی ... برای ویندوز بهتره 50 گیگ اختصاص بدی و یه پارتیشن کلی هم برای کارهای دیگه درست کنی و پوشه بندیش کنیش .

هنوز نبستم ببین درست انجام دادم؟

http://upload7.ir/imgs/2014-11/50178392268055965300.jpg

50 گیگ برای ویزوال استدیو و فتو شاپ و.. کم نیست

لینک به دیدگاه

همه رو درست زدی جز آخری رو ...

convert mbr

اون دو نقطه اضافی بود ... اشتباه از من بود که نوشتم ... 

لینک به دیدگاه

همه رو درست زدی جز آخری رو ...

convert mbr

اون دو نقطه اضافی بود ... اشتباه از من بود که نوشتم ... 

حا لا  چی کار کنم ببندم از اول تمام دستورات را بزنم

لینک به دیدگاه

50 گیگ برای ویندوز + فتوشاپ + آفیس خوبه ولی نمیدونم حجم ویژوال استدیو چقدره ... حالا اگه فکر میکنی نرم افزار های زیادی قرار نصب کنی همون 100 گیگ رو برای جدا کن . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...