رفتن به مطلب

تست و بررسی Dragon Age Inquisition برروی GTX 970

Recommended Posts

سلام رضا جان.گروه 3DM خبر داده که تونسته Denuvo DRM رو کرک کنه.این ویدئو رو هم از کرک بازی Dragon Age: Inquisition منتشر کرده.به نظرت شایعه است یا واقعا صحت داره؟

Dragon Age Inquisition Team 3DM Crack Proof Denuvo DRM.mp4.zip

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا تایید نشده این گروه همه چیز میگه  معلوم نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تاپیک اصلی صفحه 1 اپدیت شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینجا هم میزارم بخش جدید رو

تست و بررسی Dragon Age Inquisition  برروی  GTX 970

خوب دوستان چشممان به جمال این غول روشن شد!!بهترین بازی سال همین دراگون ایج خواهد بود- چون سال 2009 هم گیم سال شد.دانلود بازی تمام شد و بعد از ویرایش نهایی و سینک شدن با سرور کلود EA بدون هیچ دردسری بازی اجرا شد !!برخلاف گفته های که  قفل اذیت میکند و اکتیوشدنش سخت است  و .....SSD ها راخراب میکند و اجرا نمیشود و .....همه  تا اینجا اشتباه  بودند-با سرعت اینترنت 200 کیلوبایتی بدون هیچ مشکلی بازی اکتیو و اجرا شد و کلی هم بازی کردیم!

عکس آغازین بازی درگرافیک ریل تایم

0lparl6jylpt8z3x3tg.jpg

حتی منوی بازی هم نشان از بالا بودن سطح کیفی تولیدات Bioware دارد. اجرا با اخرین تنظیمات و supersampling 2x  و MFAA روشن با 60 فریم یکی از بهترین گرافیک های نسل جدید را نمایش میگذارد و قدرت فراست بایت 3 در نمایش جزییات خیره کننده است -به شخصه از دیدن اولین صحنه بازی به شدت جا خوردم- چهره ها تقریبا به  مرز CG رسیده اند و وقتی حرف میزنند آدم حس میکند که کنارش ایستاده اند.

خوب اول تعیین نژاد و تعیین کلاس و جنیست و طراحی چهره به بهترین شکل ممکن به رسم این سری شروع کننده بازی سال است.

y08eom8o92qxkwtn4lj.jpg

بهترین سیستم چهره سازی در تاریخ بازی های رایانه ایی بدون شک

cfu7qj98uikfjsjkak.jpg

به رسم همیشه شخصیت سری دراگون من یک خانم elf است:

0nzbb1zvrq7uwi1sjd2s.jpg

شخصیت ها  با همان گارفیک فوق العاده به  بازی راه می یابند و د ربعضی نماها چهره ها به CG  شبیه اند.

dw6mfmxovxtxcxqtij6m.jpg

سیستم محاوره ایی مشهور بایو ور - اولین سوال بازی را اینجا کاساندرا از شخصیت من میپرسد -یک پرسش کوچک ولی تاثیر گذار و ایجاد گر یک سفر طولانی و فراموش نشدنی-سطح امبینت و بافت ها  بینظیرند.براستی دراگون ایج نسخه PC  را یک بازی نسل جدید مینامم-با اینکه کلی بازی نسل جدید عرضه شده است.

lhj0wm2bk1g53q11ybhj.jpg

اولین جایی که کنترل را دست گرفتم Afterburner را فعال کردم -60 فریم قفل الترا های -با Mfaa و 2x سوپر سمپلینگ -

j2jay1n8nu1mrnrn6kfk.jpg

اولین ریفت بازی که باید ببندم کلا داستان بازی حول محور بستم این پرتال های شیطانی میگذرد.

5qjp5lckil19lk3fiide.jpg

خوب در این تاپیک به بررسی کل سری بزرگ RPG های شاخص سالهای اخیر پرداختم و بعد از پایان رساندن این نسخه جدید باز هم آن را به نقد و بررسی خواهم گذاشت .براستی این بازی خوب ارزش خریدن را داشت و امروز بعد از چهار سال به  فرلدون و قاره تیداس برگشتم.

موفق باشید

رضا

لینک به دیدگاه

با سلام .من همیشه هم از نقدهای شما لذت میبرم و هم از نوشته های تحلیلی

من سری یک دراگون ایج رو بازی کردم استراتژیک بود و اصلا باهاش حال نکردم.این قسمتش چه جوریه؟ اکشنه سوم شخصه یا استراتژی ؟گیم پلی بیشتر شبیه به چه بازی هستش اسکایرم یا ویچر یا...؟

لینک به دیدگاه

این طور که آقا رضا میگن باس حتما تجربش کنیم  :(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام .من همیشه هم از نقدهای شما لذت میبرم و هم از نوشته های تحلیلی

من سری یک دراگون ایج رو بازی کردم استراتژیک بود و اصلا باهاش حال نکردم.این قسمتش چه جوریه؟ اکشنه سوم شخصه یا استراتژی ؟گیم پلی بیشتر شبیه به چه بازی هستش اسکایرم یا ویچر یا...؟

درود

ممنون از شما

ببنید دراگون ایج کلا سبک بازیش نقش آفرینی old schools است- راحت تر بگم سبک مکتب قدیمی و پیچیده RPG که از سری فال اوت و بازی  دروازه بالدور بوجود آمده و د رواقع این سری دراگون ایج (سه قسمت)وارث معنوی همین بالدور گیت است-در این سری شما باید در مبارزات زمان رو نگه دارید و نقشه بکشید -بدونید کدم یارتون چه کنه - چه استراتژی رو میخواید پیاده کنید -و...مثل یک شطرنج بزرگ و پیچیده وزیبا- همون قسمت یک که میگید بازی برتر سال 2009 شد! ویچر RPG اکشن سوم شخص  است و اسکایرم هم  Rpg اول شخص -هردو real time هستند -

قسمت سوم دراگون ایج کاملا میشه اکشن بازیش کرد مثل ویچر ودارک سایدرز یا هر باز یاکشن سوم شخص دیگه ولی درکنارش شما قابلیت نمای ایزو متریک  رو دارید یعنی میتونید سوییچ  کنید به این نما ای اکشن بازی کنید ولی اگر یک رو دست نداشتید اصلا این رو بازی نکنید چون کسی که  دو قسمت قبلی رو بازی نکرده باشه هیچ پیش زمینه ایی از این جهان بازی نداره و دنیایش برای او خیلی بیگانه است ضمنا داشتن کمی دانش زبان انگلیسی هم حیاتیه چون صد ها ساعت دیالوگ است  که بدون گوش کردن بهشون اصلا بازی نکنید بهتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نتایج بنچمارک بازی روی نهایت گرافیک در فول HD-

صد درصد  چند تا اپدیت باید عرضه بشه من اورجین رو گذاشتم روی اتو اپدیت که بازی رو خودش پچ کنه در صورت عرضه اپدیت ها- ضمنا درایور انویدیا مخصوصا این بازی هنوز عرضه نشده ببنیم  آیا  در 2k قابل بازی است -من هنوز 2k رو تست نکردم-

ljkyqen0fsydeigsx5jt.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درباره ی بازی فقط یک چیز : عالی 

من نزدیک به 16 - 17 ساعت از دیروز بازی کردم واقعا بازی زیباست خیلی وقت بود که دلم هوس همچین بازی رو کرده بود و باز دوباره bioware من رو شگفت زده کرد مثل سری ME 

گرافیک بازی چشم نواز  هست چشم به خاطر زیبایی بازی اصلا خسته نمی شه من دیروز از ساعت 7 شب تا ساعت 3:30 نیمه شب داشتم بازی می کردم بدون این که حتی خسته بشم ( اینجا هست گرافیک زیبا و عالی بازی رو به جلو می بره ) 

داستان تا جایی که من بازی کردم واقعا عالی بود ( خطر اسپویلر من به جایی رسیدم که قلعه ی با شکوه SKYHOLD رو بعد از شکست در نبرد پیدا می کنی و به اینکوزیتور تبدیل می شی 

مراحل فرعی بسیار بسیار زیاد ( از لحاظ تعداد به پای SKYRIM نمی رسه ) و در عین حال زیبا ( البته بعضی هاشون تکراری می شه ولی به لطف مناظر زیبا شما رو خسته نمی کنه ) 

صدا گذاری عالی مثل همیشه 

:clapping:

وجود دیالوگ های زیبا و خنده دار ( یه جایی بازی قبل از پیدا کردن اون قلعه همه با هم یه آواز می خونن که به دلیل عجیبی اشک توی چشم هام جمع شد )  :clapping: 

انیمیشن های عالی هم در گیم پلی و هم در کات سینس ها ( فقط کات سینس های روی 30 فرم قفل شده به دلیلی  :-? )

کلا همه چیز عالی هست عالی  :clapping:  :clapping: 

به جز یک چیز :mad:  :mad: : کنترل بد با کیبورد و موس که خیلی روی مخ هست البته من چون کلاس ارچر رو انتخاب کردم خیلی توی در گیری ها خیلی بد نمی شه ولی با شمشیر خیلی بد هست 

البته اگر کنترلر دارید با اون بازی کنید خیلی راحتر هست 

با اجازه من رفتم دیگه پای بازی به جاهای حساس رسیدم  =))  =))  :D 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند تا عکس  از گرافیک بازی الترا های ،مقایسه کنید با ac UNITY  -این بازی هیچ پچ یا آپدیتی نداشته تا الان(به این بزرگی و پیچیدگی ) محیط های خیلی بزرگی هم داره خودتون قضاوت کنید

tfzbmovg97bp2i3xdhjw.jpg

از آن صحنه های عجیب

62w9c92e0pfmygfqh6u.jpg

سایه های با کیفیت عالی در همه جای بازی هستند.ببنید فراست بایت در امبینت اکلوژن چه کرده - ریگ های کف زمین

jf4gbaan8g4zmdmbzyef.jpg

طراحی صورت ها  در مقایسه با  ac UNITY که شبیه صورت چاکی عروسک شیطانی بودند!!

om71h0b16iq64unmm6k.jpg

سطح جزییات لباس های شخصیت و تعداد پالیگان ها!فقط خدا میداند و بایوور!

967qd3zustn9dekv0mti.jpg

دموهای بازی در موتور نزدیک به  cg شده اند

9wmlz1z6t937frhr6aq7.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

ممنون از شما

ببنید دراگون ایج کلا سبک بازیش نقش آفرینی old schools است- راحت تر بگم سبک مکتب قدیمی و پیچیده RPG که از سری فال اوت و بازی  دروازه بالدور بوجود آمده و د رواقع این سری دراگون ایج (سه قسمت)وارث معنوی همین بالدور گیت است-در این سری شما باید در مبارزات زمان رو نگه دارید و نقشه بکشید -بدونید کدم یارتون چه کنه - چه استراتژی رو میخواید پیاده کنید -و...مثل یک شطرنج بزرگ و پیچیده وزیبا- همون قسمت یک که میگید بازی برتر سال 2009 شد! ویچر RPG اکشن سوم شخص  است و اسکایرم هم  Rpg اول شخص -هردو real time هستند -

قسمت سوم دراگون ایج کاملا میشه اکشن بازیش کرد مثل ویچر ودارک سایدرز یا هر باز یاکشن سوم شخص دیگه ولی درکنارش شما قابلیت نمای ایزو متریک  رو دارید یعنی میتونید سوییچ  کنید به این نما ای اکشن بازی کنید ولی اگر یک رو دست نداشتید اصلا این رو بازی نکنید چون کسی که  دو قسمت قبلی رو بازی نکرده باشه هیچ پیش زمینه ایی از این جهان بازی نداره و دنیایش برای او خیلی بیگانه است ضمنا داشتن کمی دانش زبان انگلیسی هم حیاتیه چون صد ها ساعت دیالوگ است  که بدون گوش کردن بهشون اصلا بازی نکنید بهتره

بسیار ممنون از توضیحات شما دوست عزیز

لینک به دیدگاه

فردا صبح به جمع شما اضافه میشم یه طراحی چهره خوب هم مده نظر دارم

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

بدطور وسوسه شده بودم بازی رو بخرم که خدارو شکر صبر کردم و با اون همه ادعای denuvo خیلی راحت drgon age inquisition کرک شد و حالشو بردیم :D جالب اینجاست که همزمان با آپدیت دوم برای نسخه کرک شده هم آپدیت اومد که جای تقدیر از گروه 3DM داره... در کل بازی فوق العادس ... الان چند شبانه روزه که درگیرشم... چیزی که واقعا دوست داشتم تو بازی بدست بیارم یکی از mount ها به اسم Light Torn Steed بود که فقط با کد promo نیو اج میشه فعالش کرد و به بازی اضافش کرد خیلی خوشکله لامصب :D ... در کل خوش حالم که پولو نگه داشتم واسه پیش خرید نسخه PC GTA V برای بخش Multiplayer ... بعد از این قضیه فهمیدم که هیچی برای hacker ها و Cracker ها نشد نداره... این عکس همون mount هست :D

dragon-age-logitech-light-torn-steed.jpg

لینک به دیدگاه

بدطور وسوسه شده بودم بازی رو بخرم که خدارو شکر صبر کردم و با اون همه ادعای زخیلی راحت drgon age inquisition کرک شد و حالشو بردیم :D جالب اینجاست که همزمان با آپدیت دوم برای نسخه کرک شده هم آپدیت اومد که جای تقدیر از گروه 3DM داره... در کل بازی فوق العادس ... الان چند شبانه روزه که درگیرشم... چیزی که واقعا دوست داشتم تو بازی بدست بیارم یکی از mount ها به اسم Light Torn Steed بود که فقط با کد promo نیو اج میشه فعالش کرد و به بازی اضافش کرد خیلی خوشکله لامصب :D ... در کل خوش حالم که پولو نگه داشتم واسه پیش خرید نسخه PC GTA V برای بخش Multiplayer ... بعد از این قضیه فهمیدم که هیچی برای hacker ها و Cracker ها نشد نداره... این عکس همون mount هست :D

dragon-age-logitech-light-torn-steed.jpg

منم خوشحال شدم این قفل denuvo  هم به زباله دان تاریخ پیوست  :D  سازندگان denuvo فکر کنم بعد هک شدنش خودشون تو جوب دم خونشون غرق کردن  :D  :laughing:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...