رفتن به مطلب

کیس گرین X 8 RAPTOR

Recommended Posts

• کاربر ویژه

با سلام

دوستان داشتم در نت یک مقدار کیس ها رو بررسی میکردم به این موجود که قرار هست گرین با نام X 8 وارد بازار کنه رسیدم

شاید OEM اصلی نباشه ولی من در این سایت پیدا کردم (البته در Newegg هم موجود هست با قیمت 140 اودلار)

لینک مورد داره :( : http://www.casecom.com.tw/fulltower/CL86.html

عکس های مربوطه (حجم هر دو عکس 500KB)

51493951455450448734.jpg44207827135720825717.jpg

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

کپی میشه شاید نشه معلوم نیست 

البته گرین کپی نمی کنه سفارش میده براش می سازن مگر نه می تونست کپی کنه خیلی کیس های بهتری بود برای کپی ...

لینک به دیدگاه

متاسفانه کیفیت کیسهای گرین اخیراً اومده پایین ... همین 2 هفته پیش یه کیس x9 گرفتیم واسه یه بنده خدایی ... کنترلر فن رو تکون میدادی کل پنل جا به جا میشد :-S

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

جدیدا اکثر کیس هایی که گرین میاره خیلی شبیه همدیگه شدن و خصوصیت خاصی ندارن ، و بیشترشون هم انگار پایشون از x7 گرفته شده.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باسلام

کیسهای سری قبل باونکه وزنشون بالاست ولی انصافا کیقیت خیلی خوبی داشتند مثل dragon

لینک به دیدگاه

من نمی دونم این همه آپشن قائل میشن واسه کیس ها. چی میشه  یه ال سی دی ناقابل با نمایشگر دما بذارن!!!!!!!!!!!!! ~x(  ~x(  ~x(  ~x(  ~x(

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نمی دونم این همه آپشن قائل میشن واسه کیس ها. چی میشه  یه ال سی دی ناقابل با نمایشگر دما بذارن!!!!!!!!!!!!! ~x(  ~x(  ~x(  ~x(  ~x(

خیلی دوست دارن جلو کیس همون ظاهر سنگین و خاص خودش رو حفظ کنه ( حتی DVD RW  رو برمیدارن) 

البته دلیل دیگه به نظر من گرون شدن کیس هست ( اگر کسی بخاد مانیتورینگ در بازار هست که بگیره ) 

تازه نرم افزارهای مانیتورینگ این روزها دیگه واسه چیزه دیگه جایی نمیزارن 

در کل کیس جالبیه 

باید دید قیمتش چقد جالبه  :)

لینک به دیدگاه

سلام

مشخصات تکمیلی:

کیس X8 Raptor رباینده ی حرفه ای ها ...

کیس گرین ایکس 8 رپتور با امکانات استثنایی، طراحی شده برای افراد حرفه ای و گیمرها ...

شرکت سیاره سبز GREEN به جهت تکمیل سبد محصولات خود در رده کیس های حرفه ای، اقدام به معرفی و عرضه کیس X8 Raptor نموده است. کیس ایکس8 رپتور، دارای اسکلت مستحکم Super Full Tower است که از ساختار اسکلت معکوس (نصب پاور در قسمت پایین) بهره می برد تا موجب عملکرد بهتر سیستم در بحث کولینگ داخلی کیس شود.

X8_raptor.jpg

کیس X8 Raptor نه تنها در گروه بهترین کیس های گرین، بلکه با توجه به پارامترهای قیمت، کیفیت، امکانات و عملکرد استثنایی اش، بدون شک جزو برترین کیس های حرفه ای بازار به شمار می رود که مطمئنا نظر بسیاری از کاربران حرفه ای را به خود جلب خواهد نمود.

در ادامه توجه شما را به برخی از خصوصیات کیس حرفه ای X8 Raptor گرین، جلب می نماییم:

اسکلت اصلی و فضای داخلی:

- بهره مندی از ساختار اسکلت معکوس (نصب پاور در قسمت پایین کیس) به جهت افزایش عملکرد کولینگ فضای داخلی.

- قابلیت مدیریت کابل کشی آسان از فضای پشت سینی مادربرد به دلیل فضا و فاصله بسیار مناسب بین سینی مادبرد و کاور بغل سمت راست.

- کیس بزرگ و مستحکم X8 Raptor در سایز استاندارد  Super Full Tower طراحی و تولید شده است و دارای ابعاد بیرونی با ارتفاع 615 میلی متر و پهنای 255 میلی متر و عمق 580 میلی متر می باشد.

- جنس ورق اسکلت کیس از نوع استیل ژاپنی ( Japanese SECC) و با ضخامت 0.8-1.0mm می باشد.

- پوشش بیرونی و درونی آنتی استاتیک به رنگ مشکی جهت زیبایی سیستم پس از اسمبل.

- قابلیت پشتیبانی از انواع مادربردهای حرفه ای در سایزهای  XL-ATX, L-ATX, E-ATX, CEB, ATX,…   ( یک قابلیت کم نظیر )

- دارای قابلیت نصب تمامی CPU COOLER های حرفه ای و بدون محدودیت در ابعاد کولر.

- دارای دریچه بزرگ در قسمت سینی مادربرد و پشت سوکت پردازنده، جهت تعویض و یا سرویس آسان کولر پردازنده.

- قابلیت پشتیبانی از کارت های گرافیکی حرفه ای تا طول 340 میلی متر

- پشتیبانی از نصب تا چهار کارت گرافیکی حرفه ای به واسطه بزرگی فضای داخلی و تعبیه 9 عدد Expansion Slot در بخش سینی پشت.

- قابلیت پشتیبانی از هفت عدد هارد دیسک درایو ( HDD) در سایز متداول 3.5 اینچ و سایز جدید 2.5 اینچ (SSD)

- قابلیت نصب چهار عدد اپتیکال دیسک درایو (ODD) در سایز متداول 5.25 اینچ

- دارای ابزار نصب آسان و سریع برای تمامی محفظه های ODD و HDD

- دارای پوشش اصطلاحا شیشه ای (Transparent) برروی کاوربغل به جهت زیبایی و رویت داخل کیس.

- دارای پایه های بلند و مستحکم جهت افزایش استقامت کیس و ایجاد فاصله مناسب برای تهویه بهتر پاور

X8_Raptor_Forma_Factor.jpg

بخش خنک کنندگی:

- کیس X8 Raptor گرین، مجموعا به همراه چهار عدد فن عرضه می شود. (سه عدد  فن در سایز 220 میلی متر و یک عدد فن در سایز 140میلی متر برروی کیس نصب شده اند)

- بهره مندی از یک فن 220میلی متری با نور LED سفید در قسمت جلوی کیس جهت ورود هوای خنک به فضای داخلی کیس.

- بهره مندی از یک فن 220میلی متری با نور LED سفید در قسمت کاور سمت چپ کیس جهت ورود هوای خنک به فضای داخلی کیس.

- بهره مندی از یک فن 220میلی متری با نور LED سفید در قسمت سقف کیس جهت خروج هوای گرم از فضای داخلی کیس.

- بهره مندی از یک فن 140میلی متری سفید در قسمت پشت کیس جهت خروج هوای گرم از فضای داخلی کیس.

- قابلیت نصب دو عدد فن 60 میلی متری در بالای قسمت اسلات های پشت کیس (E-Slots) جهت تهویه هوای گرم فضای اطراف کارت های گرافیک حرفه ای.

- قابلیت نصب یک عدد فن 140/120 میلی متری در قسمت پایین کیس جهت ورود هوای هوای خنک به فضای داخلی کیس.

- دارای پنج شکاف مخصوص عبور لوله های واتر کولینگ به همراه لاستیک محافظ.

- قابلیت نصب دو عدد رادیاتور 280 میلی متری در قسمت سقف کیس و جلوی کیس. (رادیاتور جلوی کیس، از فن های Slim 140mm برای نصب در پشت پنل پشتیبانی می کند)

- دارای شکاف های تهویه هوا برروی تمامی براکت های E-Slots پشت کیس.

- دارای چهار کانال کنترل سرعت فن با قابلیت تنظیم سرعت چهار عدد فن داخلی برای ایجاد فشار هوای مثبت یا منفی، بنابر شرایط مورد نیاز کاربر.

- دارای فیلتر سلولوزی کشویی در قسمت پایین کیس با قابلیت جداسازی سریع و اسان جهت شستشوی دوره ای.

- دارای فیلتر در تمامی سطح پشت پنل جلوی کیس.

X8_Raptor_Cooling_System.jpg

سایر قابلیت ها:

- یکی از ویژگی های جالب کیس X8 Raptor برای کاربران حرفه ای، قابلیت اتصال سریع و آسان هارد های  متداول3.5  و یا 2.5 اینچی با درگاه SATA در قسمت سقف این کیس می باشد. قابلیت Easy-Swap ، این امکان را فراهم می کند تا شما به راحتی نسبت به ذخیره سازی و ایجاد آرشیو اطلاعات در سطح نامحدود اقدام نمایید. این آیتم برای کاربرانی که نیاز به تعویض و جابجایی مکرر هارد دیسک جهت ذخیره سازی و ایجاد آرشیو اطلاعات دارند، یک نکته بسیار با اهمیت به شمار می رود.

- دارای دو عدد پورت USB3.0 با قابلیت نصب مستقیم برروی مادربرد به وسیله کانکتور داخلی 20-pin و دو عدد پورت USB2.0 و جک های ورودی – خروجی صدا با قبلیت پشتیبانی از هر دو حالت HD و AC-97

- دارای پوشش اصطلاحا شیشه ای (Transparent) با طراحی بسیار زیبا برروی کاوربغل به جهت زیبایی و رویت فضای داخلی کیس.

- دارای خشاب های بسیار زیبا و با پلاک GREEN ، مخصوص نصب هارد دیسک در هر دو سایز متداول که منجربه زیبایی نمای داخلی کیس می گردد. چرا که اغلب سیستم ها در شرایط متعارف، دارای مخزن های خالی در محفظه هارد می باشند که تصویر نمای داخلی کیس را نا منظم جلوه می دهد، اما با وجود این خشاب ها، هیچ فضای خلی داخل محفظه هازرد مشاهده نخواهد شد.

X8_raptor_easyswap.jpg

X8_raptor_front_back.jpgX8_raptor_top_bottom.jpg

جدول مشخصات فنی کیس GREEN X8 RAPTOR:

Model

X-8  RAPTOR

Case Type

Advance Super Full Tower (Upside-Down Chassis Layout)

Motherboard Support

13.6”x10.5” XL-ATX, 12”x13” E-ATX, 12.8”x9.6” L-ATX

12”x10.5” CEB, 12”x9.6” ATX, 9.6”x9.6” mATX

Housing Material

1.0mm - 0.8mm Japanese SECC Chassis

Dimension (HxWxD)

615mm x 255mm x 580mm

VGA Length Space

340mm (max) - Support HD7990 / GTX580 Longest VGA Cards

Expansion Slots

9 PCS (Support 4-Way SLI / 4-Way CrossFireX)

Color Variety

1 (Black)

Inner Color

Black Coating

Net Weight

12750g

Drive Bays

4 x 5.25” External (For ODD Installation)

7 x 3.5” / 2.5” Internal (For HDD Installation)

1 x Easy Swap On Top Cover (Support 3.5”/2.5” HDD/SSD)

Front I/O Port

2xUSB3.0 Int., 2xUSB2.0, HD/AC-97 Audio

Cooling Design

Front Mounted; 1x220mm Silent White LED Fan (Intake)

Top Mounted; 1x220mm Silent White LED Fan (Exhaust)

Rear Mounted; 1x140mm Silent White Fan (Exhaust)

L-Side Mounted; 1x220mm Silent White LED Fan (Intake)

VGA Slots “Optional”; 2x60mm Fan (Exhaust)

Bottom “Optional”; 1x140/120mm Fan (Intake)

* Quad Fan Speed Controller for Adjusting +/- Air Pressure

CPU Cooler Height

Support Tallest CPU Coolers Up to 190mm Height

X8_raptor_insidesystem_sidecover.jpg   X8_raptor_insidesystem.jpg   X8_raptor_inside.jpg

X8_raptor_sidecover2.jpg   X8_raptor_hdd.jpg   X8_raptor_sidecover.jpg

X8_Raptor_VGA_Fan.jpg  X8_Raptor_HDD_1.jpg  X8_raptor_filter.jpg

X8_raptor_watercooling.jpg

لینک مشاهده اطلاعات تکمیلی کیس گرین مدل ایکس8 رپتور (GREEN X8) در سایت اصلی گرین

لینک به دیدگاه

درود

دقیقا همون کیسه که دوست عزیزمون گذاشتن...

آره ولی اون با یکدونه فن 12 سانتی قیمتش 140 ادلاره:

http://www.newegg.com/Product/Product.aspx?Item=2AM-000Y-00001

140دلار*3400 تومان = 476000 تومان

گرین رنگ پنل جلو و یک پلیت آلمینیومی هم به سقف اضافه کرده و 1 فن 14 سانتی و 3 فن 22 سانتی LED دار هم روش گذاشته...

قیمت رسمی گرین: 477.000 تومان

قیمت لیون: 459.000 تومان ;)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

و البته کیفیت جنس بدنه ضعیف تر شده

لینک به دیدگاه

سیستم کولینگ تقریبا شبیه HAF X هستش ای کاش کیفیت ساخت هم مثل اون باشه در این صورت گزینه مناسبی میشه واسه خرید.

لینک به دیدگاه

و البته کیفیت جنس بدنه ضعیف تر شده

کیفیت و قطر بدنش چی بوده، بعد الان این چی شده؟!

ویرایش شده توسط OverExtreme
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

1mm

0.8 :-)

=======

ویرایش:

اشتباه شد
:D

کیفیت تغییر نکرده

@};- @};-

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان :)

من یکشنبه رفته بودم دفتر مرکزی گرین و این کیس رو روی میز قرار داده بودن. بسیار کیس زیبایی هست و احتمالاً تا آخر هفته یکیش رو میخرم.

تعدادی عکس هم ازش گرفتم.

لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان :)

من یکشنبه رفته بودم دفتر مرکزی گرین و این کیس رو روی میز قرار داده بودن. بسیار کیس زیبایی هست و احتمالاً تا آخر هفته یکیش رو میخرم.

تعدادی عکس هم ازش گرفتم.

لینک به دیدگاه

چشم :)

آپلود میکنم لینک میذارم.

البته پیشاپیش عذرخواهی میکنم که عکس ها هنری نیستن . چون گفتن عکس نگیرم اما خوب با خواهش گفتم فقط 2 تا دونه.

لینک به دیدگاه

خدمت شما :)

کیس کناریش هم ایکس7 هست.

آوردم گذاشتم کنارش که قابل مقایسه باشه.

امیدوارم مورد پسند دوستان واقع بشه.

post-15790-0-89713800-1417627719_thumb.jpg

post-15790-0-41287700-1417627780_thumb.jpg

post-15790-0-97133400-1417627861_thumb.jpg

post-15790-0-28841300-1417627920_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدمت شما :)

کیس کناریش هم ایکس7 هست.

آوردم گذاشتم کنارش که قابل مقایسه باشه.

امیدوارم مورد پسند دوستان واقع بشه.

من که چشم گرفتش 

:x  :x  :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی عکس +X3 هم دیده میشه

چجوری ها بود؟

پاور های پلاتینیوم هم دیده میشود :D

لینک به دیدگاه

بله واقعاً زیبا بود :)

من به احتمال زیاد فردا میخرمش.

لینک به دیدگاه

توی عکس +X3 هم دیده میشه

چجوری ها بود؟

پاور های پلاتینیوم هم دیده میشود :D

سلام :) حقیقتش من اینقدر حواسم به این ایکس8 بود و حاله ی نوری که دورش رو گرفته بود، اجازه نداد به بقیه ی چیزها توجه کنم ;)

لینک به دیدگاه

سلام مجدد به همه ی دوستان :)

من امروز کیس ایکس 8 رو خریدم و الان هم سیستمم رو روش بستم.

واقعاً زیباست.

از هر زاویه ای دوستان مد نظر دارن بگن تا براشون عکس بگیرم.

لینک به دیدگاه

سلام مجدد به همه ی دوستان :)

من امروز کیس ایکس 8 رو خریدم و الان هم سیستمم رو روش بستم.

واقعاً زیباست.

از هر زاویه ای دوستان مد نظر دارن بگن تا براشون عکس بگیرم.

سلام برادر @};-

میشه قیمت خرید را بیان کنید :x

در ضمن از هر زاویه ی دوست داشتی یه عکس بگیر لطفا :D

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...