رفتن به مطلب

کیس گرین X 8 RAPTOR

Recommended Posts

• کاربر ویژه

منم همین بالایی :D

مبارکتون باشه در تاپیک عکس کیس کاربران بزارید بهتر هم میشه

لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان خدمت شما :)

پیشاپیش بخاطر کیفیت تصاویر معذرت میخوام :)

لامپ ها رو هم خاموش کردم که حدود نور پردازی داخل کیس رو ببینید.

ال ای دی های فن کنترلر، 3 حالت رنگ دارن. در دور مینیمم، آبی  ، در متوسط، بنفش و در دور بالا قرمز میشن.

باز هم اگر از نمای دیگه ای میخواید، امر کنید تا عکس بگیرم :)

از تبریکات دوستان هم سپاسگزارم :)

post-15790-0-41181100-1417895460_thumb.jpg

post-15790-0-37615900-1417895488_thumb.jpg

post-15790-0-93307900-1417895504_thumb.jpg

post-15790-0-30049600-1417895541_thumb.jpg

post-15790-0-26022800-1417895561_thumb.jpg

post-15790-0-40456100-1417895598_thumb.jpg

ویرایش شده توسط saeid.kh
لینک به دیدگاه

دوستان خدمت شما :)

پیشاپیش بخاطر کیفیت تصاویر معذرت میخوام :)

لامپ ها رو هم خاموش کردم که حدود نور پردازی داخل کیس رو ببینید.

ال ای دی های فن کنترلر، 3 حالت رنگ دارن. در دور مینیمم، آبی  ، در متوسط، بنفش و در دور بالا قرمز میشن.

باز هم اگر از نمای دیگه ای میخواید، امر کنید تا عکس بگیرم :)

از تبریکات دوستان هم سپاسگزارم :)

ممنون برادر @};-

میشه از درون کیس هم عکس بزاری!؟

در ضمن قیمت خرید رو عرض نکردید؟ :)

ویرایش شده توسط hi1
لینک به دیدگاه

ممنون برادر @};-

میشه از درون کیس هم عکس بزاری!؟

در ضمن قیمت رو عرض نکردید؟ :)

چند لحظه اجازه بدید از داخل کیس هم عکس میگیرم.

قیمت هم مثل قیمت سایت لیون بود دوست من.

لینک به دیدگاه

از داخل کیس و اون حالت هایی که رنگ چراغ ها عوض میشه،دستت طلا + قیمت

ویرایش شده توسط Abol DAdA
لینک به دیدگاه

این هم از نمای داخل کیس :)

با توجه به اینکه برای بستنش و بررسی ظاهرش عجله داشتم، زیاد به کابل کشی دقت نکردم ~x(

شما عفو کنید @};-

post-15790-0-33355300-1417896772_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

از داخل کیس و اون حالت هایی که رنگ چراغ ها عوض میشه،دستت طلا + قیمت

دوست من، منظورم از تغییر رنگ ال ای دی ها، ال ای دی های روی فن کنترلر هست که در تصاویر به رنگ های مختلفش تنظیم کردم.

الان تصویری دقیق تر میگیرم و قرار میدم.

لینک به دیدگاه

این هم از نمای داخل کیس :)

با توجه به اینکه برای بستنش و بررسی ظاهرش عجله داشتم، زیاد به کابل کشی دقت نکردم ~x(

شما عفو کنید @};-

ممنون بابت عکس ها :clapping:

یه سوال داشتم موقع نصب قطعات داخل کیس راحت بودید یا نه(منظورم جادار بودن کیسه)!؟ :-?

لینک به دیدگاه

ممنون بابت عکس ها :clapping:

یه سوال داشتم موقع نصب قطعات داخل کیس راحت بودید یا نه(منظورم جادار بودن کیسه)!؟ :-?

سلامت باشید :) قابل نداشت.

من که هیچ مشکلی نداشتم. فضای باز داخل کیس خیلی خوب بود، همچنین وجود مسیر های عبور کابل های پاور و ...

در کل من خیلی راضی بودم.

این کیس، ترکیبی از ایکس 7 و ایکس 9 هست. بزرگی ایکس 9 در کنار امکانات ایکس 7، با کمی خوش سلیقگی در طراحی کلی، و قیمت خیلی خوب نسبت به ایکس 9، به نظر من محصولی عالی از گرین هست.

ویرایش شده توسط saeid.kh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فوق العادست سعید جان انشالله به خوشی استفاده کنید

لینک به دیدگاه

فوق العادست سعید جان انشالله به خوشی استفاده کنید

ارادت دارم نوید خان :)

از لطف و محبت شما بینهایت سپاسگزارم.

لینک به دیدگاه

کانفیک سیستم رو هم میگی 

@};-

سلام :)

شب شما بخیر.

کانفیک سیستم طبق امضام هست(مشخصات سیستم در پروفایلم.)

لینک به دیدگاه

آقا مبارکتون باشه کسایی که خریدان،وکسایی  هم که میخوان بخرن بازم مبارکشون باشه،و اگه خدا بخواد ما هم بریم این هفته یکی بگیریم

لینک به دیدگاه

آقا مبارکتون باشه کسایی که خریدان،وکسایی  هم که میخوان بخرن بازم مبارکشون باشه،و اگه خدا بخواد ما هم بریم این هفته یکی بگیریم

سلامت باشید قربان :)

انشا ا... شما هم این کیس رو بخرید و هواره بهترین ها رو داشته باشید.

لینک به دیدگاه

دوست خوبم مبارکتون باشه خیلی . @};-

طبق مشخصات اعلامی  کیس گفته  شده دو عدد واتر کولر با رادیات 28 سانتی متری یکی در جلو و یکی در سقف کیس جا میشه

طبق عکسی که گذاشتید  به نظر خودم و از زاویه ای که عکس صفحه قبل از نمای داخلی رو دیدم  به نظرم از نظر طولی عملاً رادیاتور با این ابعاد نصبش ممکن نباشه  در سقف  . باز هم شما که  به کیس عملاً دسترسی دارید  بهتر می تونید نظر بدید

البته  این نکته لازم هست عرض کنم  رادیات 28 سانتی با واترکولر 28 سانتی  یک تفاوت ریز داره  .

واتر کولر 28 سانتی  که گفته میشه منظور واترکولرهایی هستند که دو عدد فن 14 سانتی روی هر طرف رادیات  میشه نصب کرد که سایز خود رادیات بزرگتر هست  نزدیک به 31 سانتی متر به عنوان مثال در 280L 

رادیات 28 سانتی که گفته میشه  منظور سایز خود رادیات هست که شامل واترکولرهای 24 سانتی که دو عدد فن 12 سانتی رو ساپورت می کنند میشه که سایز خود رادیات  نزدیک به 28 سانتی متر هست مثل H100i

در مجموع از  شما و دوستانی که این کیس رو از نزدیک  دیدند  ممنون میشم  نظرشون رو در این خصوص اعلام کنند @};-

ویرایش شده توسط eshraghi2012
لینک به دیدگاه

دوست عزیز مبارکت باشه

یه سوال دارم از اساتید :

با توجه به اینکه روی کیس جای اتصال hdd و ssd داره، اگه hdd رو به صورت عمودی استفاده کنیم به هارد آسیبی نمیرسه؟؟

لینک به دیدگاه

دوست خوبم مبارکتون باشه خیلی . @};-

طبق مشخصات اعلامی  کیس گفته  شده دو عدد واتر کولر با رادیات 28 سانتی متری یکی در جلو و یکی در سقف کیس جا میشه

طبق عکسی که گذاشتید  به نظر خودم و از زاویه ای که عکس صفحه قبل از نمای داخلی رو دیدم  به نظرم از نظر طولی عملاً رادیاتور با این ابعاد نصبش ممکن نباشه  در سقف  . باز هم شما که  به کیس عملاً دسترسی دارید  بهتر می تونید نظر بدید

البته  این نکته لازم هست عرض کنم  رادیات 28 سانتی با واترکولر 28 سانتی  یک تفاوت ریز داره  .

واتر کولر 28 سانتی  که گفته میشه منظور واترکولرهایی هستند که دو عدد فن 14 سانتی روی هر طرف رادیات  میشه نصب کرد که سایز خود رادیات بزرگتر هست  نزدیک به 31 سانتی متر به عنوان مثال در 280L 

رادیات 28 سانتی که گفته میشه  منظور سایز خود رادیات هست که شامل واترکولرهای 24 سانتی که دو عدد فن 12 سانتی رو ساپورت می کنند میشه که سایز خود رادیات  نزدیک به 28 سانتی متر هست مثل H100i

در مجموع از  شما و دوستانی که این کیس رو از نزدیک  دیدند  ممنون میشم  نظرشون رو در این خصوص اعلام کنند @};-

سلام :) صبح شما بخیر و شادی. سپاسگزارم از تبریک شما.

در مورد نصب رادیاتور و شیوه ی انجامش، متاسفانه من اطلاعاتی ندارم، اما چنانچه هر تصویر و ابعادی مد نظرتون هست (از سقف کیس و جای پیچ ها و...) امر بفرمایید تصویر قرار بدم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز مبارکت باشه

یه سوال دارم از اساتید :

با توجه به اینکه روی کیس جای اتصال hdd و ssd داره، اگه hdd رو به صورت عمودی استفاده کنیم به هارد آسیبی نمیرسه؟؟

سلام :) صبح شما بخیر و شادی. از تبریک شما سپاسگزارم.

در مورد نصب هارد باید خدممتون عرض کنم که به نظر من در ایکس7 با توجه به اینکه هارد بصورت خوابیده قرار میگرفت، کمی امنیتش بیشتر بود!!! اما خوب، اون قسمت پر از خط و خش میشد.

اما در مورد آسیب، چون بصورت کاملاً عمودی قرار میگیره و حدوداً نصف هارد وارد درگاه میشه، مشکلی پیش نمیاد :)

ویرایش شده توسط saeid.kh
لینک به دیدگاه

بنا به درخواست دوستان ، از سقف کیس عکس گرفته شد.

فقط با توجه به اینکه سیستمم داره ران فلوئنت میگیره، امکان خاموش کردن و اندازه گیری با خط کش رو در حال حاضر ندارم.

معذرت میخوام.

post-15790-0-77722800-1418125974_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

درود 

کیس خوبی هست 

گرین هم بجای سفارش به چین  و کپی برداری بهتره از کارشناسهای داخلی برای طراحی و ساخت کیس استفاده کنه 

پاور رو پایین بزارن برندهای معتبر سریع گرین هم پاور رو پایین میزاره هر کاری کنن این هم همون کار رو میکنه 

نوع اوری دیگه در ساخت کیس شاخ غول شکستن نیست .اینهمه مهندس طراحی و سیالات توی این کشورهست 

یکم از سود کاری خودشو صرف R&D کنه و فقط بفکر سود نباشه 

مثلا بجای اینکه پاور رو در انتهای کیس بزاره پاور رو در بالا و در جلوی کیس بزاره طوری که فنس رو به جلو باشه 

من نمیدونم از چه فلزی در ساخت این کیس استفاده شده ولی میتونه برای انتقال حرارتی از الیاژهای الومینیوم استفاده کنه 

که هم سبک هست و هم میتونه انتقال دهنده حرارت باشه 

کلا کار زیاد میشه روی طراحی یک کیس مناسب انجام داد ولی توی این کمشور کسی که سرمایه دستش هست فقط ترجیح میده 

از چین جنس اسمبل شده سفارش بده و وارد کنه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بنا به درخواست دوستان ، از سقف کیس عکس گرفته شد.

فقط با توجه به اینکه سیستمم داره ران فلوئنت میگیره، امکان خاموش کردن و اندازه گیری با خط کش رو در حال حاضر ندارم.

معذرت میخوام.

ران فلوئنت میگیره؟؟؟ :I Do not Know:

لینک به دیدگاه

ران فلوئنت میگیره؟؟؟ :I Do not Know:

سلام :) بله قربان.

run or iteration

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...