رفتن به مطلب

کیس گرین X 8 RAPTOR

Recommended Posts

سلام

من بین x7 و x8 مونده بودم کدومو بخرم که اومدم اینجا

مادربورد x99  ud5 giga میخوام بردارم شک دارم تو x7 جابشه یا نه

میشه درب کیس ببندی یه عکس از سمت در بندازی طوری که قطعات داخل کیس دیده بشه. یعنی میخوام ببینم وضعیت دید داخلیش چجوریه ؟!!گرافیک و کولر پردازنده دیده میشه ؟!!!

ممنون

ویرایش شده توسط starwar
لینک به دیدگاه

• ارسال 65
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام :) تا دقایقی دیگه امر شما انجام میشه. هم از ایکس 7 براتون عکس میذارم هم از ایکس 8

لینک به دیدگاه

این تصویر هر دو کیس در کنار هم هست.

البته از دوستان بخاطر بینظمی کیس ایکس 7 معذرت میخوام :)

مدتهاست که گوشه ی اتاقم افتاده و لنگ گرافیکه برای همین هنوز مدیریت کابلها رو انجام ندادم و فقط چند مرتبه برای مدت کوتاه تست گرفتم.

post-15790-0-32608700-1421004509_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اقا ممنون زحمت کشیدید. @};-  :x

مبارکتون باشه.

دیگه دلیلی نمیبینم X7 بخرم-درسته که X8  حدود 70 تومان گرونتره ولی خیلی جادارتره و کولینگش هم بهتره و زیباتره و E-ATX ساپورت هستش.

لینک به دیدگاه

سلامت باشید دوست من :)

خوشحالم که تونستم در انتخاب شما موثر باشم و کمکی کرده باشم.

به نظر من هم با وجود کیس فوق العاده ای مثل ایکس8 ، دیگه کمتر کسی سراغ ایکس 6، 7 و 9 میره.

لینک به دیدگاه

سلام خسته نباشید.

دوست عزیز این کیس از x9 predator بالاتر است؟

ممنون

لینک به دیدگاه

سلام :) شب شما بخیر. بنده چون از ایکس 9 برای خودم استفاده نکردم، نمیتونم راجع به بهتر بودنش نظر بدم.

بعضی امکانات مفید مثل قسمت ایزی سواپ(قرار دادن هارد اینترنال از سقف کیس) در ایکس9 نیست.

ظاهر ایکس8 جدیدتر و جذابتر هست و وزن کمتری داره.

بزرگ و جادار هم هست و فضای خنکی داره.

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از راهنمایی تون چون دیدم x9 حدود80 هزار تومان گرون تر هست گفتم شاید امکانات بهتری داره اما بعد از اینکه دیدم x9 حدود 5 تا 10 سانتی متر از نظر تمامی ابعاد کوچکتر هست کنجکاو شدم بدونم پس چرا گرون تر هست

ممنون از راهنمایی شما

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام

فیلترهای جلویی و بالا و پایین کیس قابلیت شستشو با آب دارند؟

سلام :) روز بخیر. من که با آب شستم و مشکلی هم پیش نیومده.

ویرایش شده توسط saeid.kh
لینک به دیدگاه

من هم با آب شستم مشکلی پیش نیومد.

هیتسینگ Lucifer هم با آب شستم گذاشتم جلو آفتاب خشک شد مشکلی پیش نیومد کلا هر قطعه ای که توش برق نباشه رو میشه شست.

لینک به دیدگاه

با سلام به دوستان عزیزم در لیون

چند قسمت از کیسx8  برای نصب فن شاید کمکی باشه به دوستان.

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

دوستان بنده این کیس رو دارم.

نکات مثبت.

فضای زیاد

پشتیبانی از واتر کولر 280 و 240

داشتن فن کنترل

داشتن Easy - Swap(قسمت نصب جلویی برای گذاشتن هارد)

قرار گیری فن بسیار زیاد روش.(دوتا 140  جلو - دوتا 120 بالا - یه 140 بقل - یه 140 عقب)

نکات منفی.

کیفیت ساخت پایین.(در حد پراید)

بیشتر کیس از پلاستیک هست

کیفیت جای هارد به شدت پایین.

کیفیت فن های 200 به شدت پایین.

داشتن فن بقل (که باعث میشه کیس به طور کامل side window نباشه)

من که به فکر یه Master Pro 5 هستم.

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

سلام دوستان.

منم کیس ایکس 8 رو دارم و واقعا فوق العاده بی صداس و نسبتا خنک هم هست و راضیم کرده.

دوستان چند تا سوال راجع به این کیس داشتم که گفتم درست نیست تاپیک جدید بزنم و همینجا اومد بپرسم :

قضیه واترکولینگ 360 توی این کیس مثله 240 سانتی توی کیس ایکس 7 هستش و میشه یجوری جا دادش یا که کلا باید غیدش رو بزنم؟

چرا این سایزه 280 رو گذاشتن برای این کیس؟ مگه اونموقع 360 نبوده؟کلا واتر 280 چند مورد تولید شده؟ اینا مگه واحد تحقیقی چیزی ندارن که این موارد رو پیش بینی کنن؟

با اومدن سری جدید z7 که میتونه رقیب جدی این کیس باشه که فکر میکنم به راحتی z7 برنده باشه چه بلائی سره این کیس میاد؟ سیاره سبز به من عین متن زیر رو پشت تلفن زده :

"کیس شما حداقل تا 5 سال دیگه روی موده و تا ده سال دیگه قوله پشتیبانیش رو به شما میدیم(بهمن 94)"

آیا قراره این کیس هم مثه یکسری کیس قدیمیه گرین مثله فالکون که یه زمانی برای خودشون یه چیزی بودن (دقیقا عین ایکس 8 الان من) از سایت گرین برداشته و حذف بشن؟یا فقط دیگه تولید نمیشن و پشتیبانیشون همچنان هست.

مرسی.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان.

منم کیس ایکس 8 رو دارم و واقعا فوق العاده بی صداس و نسبتا خنک هم هست و راضیم کرده.

دوستان چند تا سوال راجع به این کیس داشتم که گفتم درست نیست تاپیک جدید بزنم و همینجا اومد بپرسم :

قضیه واترکولینگ 360 توی این کیس مثله 240 سانتی توی کیس ایکس 7 هستش و میشه یجوری جا دادش یا که کلا باید غیدش رو بزنم؟

چرا این سایزه 280 رو گذاشتن برای این کیس؟ مگه اونموقع 360 نبوده؟کلا واتر 280 چند مورد تولید شده؟ اینا مگه واحد تحقیقی چیزی ندارن که این موارد رو پیش بینی کنن؟

با اومدن سری جدید z7 که میتونه رقیب جدی این کیس باشه که فکر میکنم به راحتی z7 برنده باشه چه بلائی سره این کیس میاد؟ سیاره سبز به من عین متن زیر رو پشت تلفن زده :

"کیس شما حداقل تا 5 سال دیگه روی موده و تا ده سال دیگه قوله پشتیبانیش رو به شما میدیم(بهمن 94)"

آیا قراره این کیس هم مثه یکسری کیس قدیمیه گرین مثله فالکون که یه زمانی برای خودشون یه چیزی بودن (دقیقا عین ایکس 8 الان من) از سایت گرین برداشته و حذف بشن؟یا فقط دیگه تولید نمیشن و پشتیبانیشون همچنان هست.

مرسی.

؟

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...