رفتن به مطلب

بهترین پاور 1100-1200 وات از دید شما ؟

اشتراک گذاری

بهترین پاور 1100-1200 وات از دید شما ؟  

66 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین پاور 1100-1200 وات از دید شما ؟

• Acbel R9 1100W
      4
    • Antec TruePower Quatro TPQ-1200
      16
    • CoolerMaster UCP 1100W
      14
    • Enermax Revolution85+ 1250W
      35
    • Green 1235W
      17
    • NZXT Precise PRC-1200W
      2
    • PC Power Turbo-Cool 1200W
      1
    • SilverStone Zeus ZM1200M
      5
    • Tt ToughPower 1200
      1
    • Xigmatek NRP-HC1201
      1

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز...

این تاپیک رو ایجاد کردم که به بحث و بررسی پاور ها بپردازیم و نظرات شما دوستان عزیز رو بدونیم ....

در ضمن در نظر سنجی هم شرکت کنید...

با تشکر..

ویرایش شده توسط DOMINATOR
لینک به دیدگاه

رضا جان بحث جالبی مطرح کردی ، pc power and cooling پاور های بسيار با کيفيتی توليد ميکنه ولی متاسفانه قيمت های واقعا بالايی داره بگذريم که در ايران نآشناخته است...

------------------------------------------------------------------------------------------

ويرايش شد

درسته به اشتباه درج شده بود منظور برند ديگری بود که در ادامه معرفی ميکنم

ویرایش شده توسط ZeroWatt
لینک به دیدگاه

Green 1235W

با اطمینان کامل :->

هرکس شک داشت حاضرم براش تست کنم حداقل در قیمت به کارائی یکه تازی میکنه =D>

در هر حال حاضریم کل بخوابونیم دی: :|

لینک به دیدگاه

با عرض سلام

رضا جان واقعا بحثی رو شروع کردند که خیلی وقته کمبودش حس میشد.:|

تنها چیزی که با یک نگاه میتونم بگم اینه که مدل NZXT قابل قیاس با این مدلها نیست...!!

من به Revolution85+ 1250W رای دادم.

يکی از کارخانه های مادر خوشنام توليد کنندهABS است که خودشم به نام برند خودش توليد کننده است

تا اونجایی که بنده اطلاع دارم:

ABS SL1050>>OEM:EnermaX

با اطمینان کامل

هرکس شک داشت حاضرم براش تست کنم حداقل در قیمت به کارائی یکه تازی میکنه

در هر حال حاضریم کل بخوابونیم

علی جان از این حرفها نزن..:D

SevenTeam رو چه به این کارا...:D

لینک به دیدگاه

ببخشید اینو می گم

ولی به نظر من تا پایان نظر سنجی نباید کسی نظر جهت دار بنویسه اینطوری نظر سنجی خراب می شه!

لینک به دیدگاه

ببخشید من یه چند تا سوال ایجا بپرسم،نخندید بهم :D

این پاورهای گرین ساخت ایرانن؟ ایران داره این پاور ها رو تولید میکنه؟ اصلش مال کدوم کشوره؟

اگه ایران این پاورهارو تولید میکنه چرا اینطور گرون هستن؟ :|

--------------------------------------------------------------------

پاور corsair چرا تو نظر سنجی نیست؟ ینی قابل قیاس با این پاورها نیست؟!

لینک به دیدگاه

درود

دوستان ضمن تشکر از شرکت در این نظر سنجی ممنون میشم که دلایلتون رو هم برای انتخاب گزینه مد نظر تون و مزیتش نسبت به سایر محصولات رو هم بفرمایید. بحث علمی باشه بهتره تا تعصبی =d>

لینک به دیدگاه

نظر من روی pcpower and cooling / seasonic

هر وقت به ريتينگ اين 2 نگاه کردم جزء بهترين ها بودن ،سيسونيک oem مدل موفق کرسر hx520 بود

لینک به دیدگاه

باز هم میگم حاضرم با Green 1235W کل بخوابونم

شما پاور خودتون رو بیارید من هم میارم دی : و بعد کل خواهیم خوابوند

در ضمن امید جان به درخواست گرین بر روی همان پاور سون تیم تغییراتی داده میشه که اون وقت کل همه را خواهد خوابوند

لینک به دیدگاه

در ضمن امید جان به درخواست گرین بر روی همان پاور سون تیم تغییراتی داده میشه که اون وقت کل همه را خواهد خوابوند

بله میدونم.ولی باز هم فکر نمیکنم حداقل برای منی که دنبال یک پاور برای OC باشم بهترین گزینه باشه(جدا از قیمت).

من 1035W گرین رو تو رده ی خودش بهتر از 1235W میبینم.البته علی جان پست قبلی بیشتر جنبه ی شوخی داشت به دل نگیرید.:|

درود

دوستان ضمن تشکر از شرکت در این نظر سنجی ممنون میشم که دلایلتون رو هم برای انتخاب گزینه مد نظر تون و مزیتش نسبت به سایر محصولات رو هم بفرمایید. بحث علمی باشه بهتره تا تعصبی =d>

Enermax +12V=104A

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

ببخشید من یه چند تا سوال ایجا بپرسم،نخندید بهم :D

این پاورهای گرین ساخت ایرانن؟ ایران داره این پاور ها رو تولید میکنه؟ اصلش مال کدوم کشوره؟

اگه ایران این پاورهارو تولید میکنه چرا اینطور گرون هستن؟ :|

--------------------------------------------------------------------

پاور corsair چرا تو نظر سنجی نیست؟ ینی قابل قیاس با این پاورها نیست؟!

آره عزیز ساخت ایران هستند/.بله ایران اینها رو تولید میکنه.بستگی داره به مدلهاش.بعضی مدلها، مدل بهینه شده ی پاور های خارجی هستند.

قیمت بازار همین هست.بعد هم اینجا ایرانه ها.حواست نیست دوست عزیز؟

لینک به دیدگاه

ببخشید اینو می گم

ولی به نظر من تا پایان نظر سنجی نباید کسی نظر جهت دار بنویسه اینطوری نظر سنجی خراب می شه!

دوست عزیز حق با شما هست و عذر میخوام ... پستم رو حذف کردم :|

لینک به دیدگاه

بله میدونم.ولی باز هم فکر نمیکنم حداقل برای منی که دنبال یک پاور برای OC باشم بهترین گزینه نباشه(جدا از قیمت).

من 1035W گرین رو تو رده ی خودش بهتر از 1235W میبینم.البته علی جان پست قبلی بیشتر جنبه ی شوخی داشت به دل نگیرید.:|

نظر یکی از دوستان

من فکر میکنم هیچ پاوری تو دنیا به این ANTEC نمیرسه از کیفیتش همچنان متحیرم

اگه دیده باشین آقای شامینو تو اکستریم سیستم از 1200 واتش 1621 وات توان کشید و پاور آخ نگفت اینم لینکش

http://www.xtremesystems.org/forums/showthread.php?t=239539

خوب 1200 وات

در تاپیک نظر سنجی: مقایسه و بررسی فنی پاورهای 400 الی 450 وات موجود در بازار ایران توسط عصر شبکه که در فروم دیگر بحث شده بود جناب عمرانی یک تست ار 1035 گرین گرفتن و توضیحاتی نیز دادن :

- اما در مورد Antec 1200 صحبت فرمودید. بنده که ارتباطی بین این پاور با این مقایسه نمی بینیم. (اگر حمل بر عدم تحمل بنده نمی شود!) اما در پاسخ به اعمال بار 1621وات هم عرض نمایم که این موضوع شاید برای شما یا برخی از حرفه ای های جهانی ، تعجب برانگیز باشد، اما لطفا قبل از تحیر جدید تر به همان عکس مجددا نگاه فرمایید:

i21755_Antec1200.jpg

این عدد 1621 وات، میزان مصرف انرژی پاور در بخش ورودی است و نه میزان قدرت خروجی!

حال لطفا به تصویر ذیل که مربوط به اورلود کردن پاور GP1035B گرین است توجه فرمایید: (این تست ، همین چند لحظه پیش انجام شد)

i21757_GP1035BTestoverload.jpg

از Antec که بهتره خودتون نتیجه گیری بکنید حال اگر از 1235 تست گرفته شود چه خواهد شد

اما کولر مستر هم که من حداقل به شخصا دیدم که 900 واتش در مقابل 885 گرین مطمئنا برتر نیود حال اگر هم بخواهم بگویم برتر بود که نبود با قیمت 270 هزار تومانیش ( به گفته r&d واردات کننده ) در مقابل 150 هزار تومانی گرین هیچ حرفی برای گفتن نداشت

در ضمن تا آنجایی که من میدانم Enermax1200 وات با قیمت تقریبی 400 هزار تومان یا 350 هزار تومان دارد به فروش میرسد که کولر مستر هم قیمتی در این رده دارد حال 1235 وات گرین قیمتی تقریبا 200 هزارتومان ( 199 هزار تومان در نمایندگی ) دارد در صورتی که خدمات گارانتیش کاملا راضی کننده میباشد در صورتی که در ایران برای برند های دیگر چنین گارانتی نداریم .

لینک به دیدگاه

آره عزیز ساخت ایران هستند/.بله ایران اینها رو تولید میکنه.بستگی داره به مدلهاش.بعضی مدلها، مدل بهینه شده ی پاور های خارجی هستند.

خواهشمندم در بعضی موارد با دقت پاسخ بدید دوست خوب من.

از Antec که بهتره خودتون نتیجه گیری بکنید حال اگر از 1235 تست گرفته شود چه خواهد شد

البته این بحث بیشتر باعث میشه تاپیک منحرف شه ولی در حد کوتاه پاسخ میدم.

علی جان شما چطور به این نتیجه رسیدید؟

برداشت شما از صحبتهای مهندس عزیز اشتباه بوده ظاهرا.تا اونجایی که من میدونم اصلا شرایط تست پاور Antec با مدل گرین یکسان نبوده که بخوایم مقایسه ای رو صورت بدیم.:| و کلا بحث و صحبت جناب عمرانی به موارد دیگه ای اشاره داره.

در همین تست Over Load هم کامل مشخصه که مدل 1035W ریل +12V خیلی قوی نداره!

اما کولر مستر هم که من حداقل به شخصا دیدم که 900 واتش در مقابل 885 گرین مطمئنا برتر نیود حال اگر هم بخواهم بگویم برتر بود که نبود با قیمت 270 هزار تومانیش ( به گفته r&d واردات کننده ) در مقابل 150 هزار تومانی گرین هیچ حرفی برای گفتن نداشت

علی جان هنوز هم من در مورد نحوه و نتایج اون تست شک دارم....بهتره بحثش رو نکنیم که بی ربطه به موضوع.

در ضمن تا آنجایی که من میدانم Enermax1200 وات با قیمت تقریبی 400 هزار تومان یا 350 هزار تومان دارد به فروش میرسد که کولر مستر هم قیمتی در این رده دارد حال 1235 وات گرین قیمتی تقریبا 200 هزارتومان ( 199 هزار تومان در نمایندگی ) دارد در صورتی که خدمات گارانتیش کاملا راضی کننده میباشد در صورتی که در ایران برای برند های دیگر چنین گارانتی نداریم .

اصلا بحث قیمت در عنوان نظرسنجی مطرح نیست.:D

علی جان با عرض پوزش این بحث رو تموم کنید بهتره.بحث دفاع کردن مطرح نیست و نتیجه گیری رو میسپاریم به دست خوانندگان مطلب.

لینک به دیدگاه

باشه امید جان

ولی امیدوارم که خواننده هم مثل شما زا عکس نتیجه گیری نکنه ( کشیدن 1300 وات از 12 ولت کمه ؟ یعنی ضعیف بودن )

در ضمن در اون تست افراد زیادی بودن اگر جای شکی بود خود مسئولان r&d واردکننده ها میگفتن و ....

بهتره دیگه ما بحثی نکنیم

ولی باز هم میگم من از انتخابی که دارم اطمینان کامل دارم و حاضرم با پاور انتخابی شما تست کنم تا ببینید کدوم بهتر خواهند بود

در ضمن فقط سبز

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به نظر من بهتر بودن همیشه نسبیه!!

حالا یکی میگه بیشترین پاور-یکی میگه ریپل- یکی میگه قیمت- یکی میگه عمر-یکی میگه جنس خودم-یکی میگه pfc...

این نظر سنجی هم برای همینه دیگه

لینک به دیدگاه

به نظر من بین این پاورهایی که لیست شده فرق زیادی نیست مگر در اختلاف بین وات هاشون (که رنجشون بین 1100 تا 1250 هست) و جزئیات خیلی کم که معمولا به چشم نمیاد. این پاورها آنقدر قدرتمند هستند که پاسخگوی اکثر سیستم های حرفه ای امروزی باشند و یا هموشون از پس اورکلاکهای خیلی بالا بر بیاند.

در ضمن پاورهای جدید گرین ( 1035 و 1235 وات ) تولید سون تیم نیست و تولید یه شرکت دیگه هست. و گرین هم مثل بقیه وارد کننده هست نه تولید کننده. (حداقل تا اونجایی که من میدونم در اکثر مدلها این امر صدق میکنه)

ویرایش شده توسط alirezairan
لینک به دیدگاه

یک برند جهانیه که همه سایتها قبولش دارن . به نظر من کولر مستر در زمینه تولید پاور و کیس اگر بهترین هم نباشه ! جزو بهترینها هست .

همیشه منصفانه باید دید قضیه رو نه از دید تعصب .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام

فکر کنم چون کرسیر 1000 واته و نظر سنجی بین پاورهای 1100 وات و 1200 وات هست کرسیرو در لیست قرار ندادن .

GP-1000B GOLD گرین هم که بهترین پاور گرین هست در لیست قرار نداره ولی GP-1235B رو در نظر سنجی شرکت دادن .

لینک به دیدگاه

یک برند جهانیه که همه سایتها قبولش دارن . به نظر من کولر مستر در زمینه تولید پاور و کیس اگر بهترین هم نباشه ! جزو بهترینها هست .

همیشه منصفانه باید دید قضیه رو نه از دید تعصب .

سلام

از نظر پاور شاید بهترین نباشه ولی در مورد کیس خیلی ها میگن بهترینه .

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

با سلام

ببخشید ظاهرا تاپیک هم یکم قدیمی شده ولی من یک سوال خیلی واجب داشتم

این پاور Antec TruePower Quatro TPQ-1200 مگه تو ایران اصلا موجود هست ؟

لیون که نگاه کردم نداشت !! کسی از رنج قیمتش خبر داره ؟

ممنون میشم از دوستان جواب بدن !

لینک به دیدگاه

• 10 ماه بعد...

GP-1200B-GOLD گرین.

عرض شود که برد مرجع متعلق به شرکت HIGH POWER هستش که اخیرا برای مدل های 1000 و 1200 گواهی نامه 80PLUS PLATINUM دریافت کرده که این 2 مدل هما مدل های "GP-1200B-GOLD" و " GP-1000B-GOLD هستند.

به خاطر راندمان بالا و قیمت مناسب و 100 ماه گرانتی تعویض من این مدل رو میپسندم.

ویرایش شده توسط saman20
لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...

فقط silverSton از کیفیتش کف خواهید کرد! من 1000 واتشو دارم هنوز هم شاخه ی +12 روی 12.20 هست توی فول لود.

در درجه ی بعد هم Tt.

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...