رفتن به مطلب

مشکل با پایین امدن سرعت اینترنت

Rexxar
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان من هم ار مخابرات 1مگ دارم سرعتش اوکی هست یعنی 120-130 در نوسان هست اما یه مشکل دیگه دارم اونم این هست که هیچ سایت خارجی رو باز نمیکنه امروز اینطوری شد!!!

یا باید 50 بار ریلود کنم صفحه رو

هم با wifi هم باlan تست کردم

مثلا guru3d یا newegg

ویرایش شده توسط ramin9500
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من هم ار مخابرات 1مگ دارم سرعتش اوکی هست یعنی 120-130 در نوسان هست اما یه مشکل دیگه دارم اونم این هست که هیچ سایت خارجی رو باز نمیکنه امروز اینطوری شد!!!

یا باید 50 بار ریلود کنم صفحه رو

هم با wifi هم باlan تست کردم

مثلا guru3d یا newegg

درود

رامین جان وقتی کلید اینترنت ملی رو زدن و میخش رو کوبیدن زمین

کلید سوئیچ هم میوفته دستشون که هر وقت دلشون بخواد بزنن اینترنت ملی و هر وقت دلشون خواست بزنن اینترنت جهانی

علی رغم اینکه فرمودند اینرنت جهانی قطع نخواهد شد ولی خیلی راحت از اونی خواهد شد

که فکرشو بکنین و خیلی راحت ON یا OFF خواهند زد و من و شما هم فقط نگاه خواهیم کرد

متاسفانه اینجا نمیشه زیاد در مورد برخی چیزا توضیح داد ولی هر روز بدتر از دیروزه

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

ببخشید دادش های عزیز

بنده سرعت 18.5 مگابیت رو تجربه کردم یعنی 18.5 دانلود که اگه در 8 بیت ضربش بکنیم 18.5*8=148kb که این مال فیبر بوده نه adsl شکی توش نیست که ی دزدی آشکاره چون همین افغانستان سرعت و کیفیتش از مابهتره

دوست عزیز لاجرم از نرم افزار پینگ باز استفاده کن تا پینگ پایین بیاد pingbaz.ir

اخترای خودم برای خنک نگهداشتن مودمم

cisco n120 واقعا ی غول بی شاخ و دمیه هر کاری بخوای برات توشبکه میکنه از فایروال Auto تا شبکه شخصی انتقال داده درست کردن (شبکه شخصی انتقال داده یعنی شبکه خصوصی) و...

post-17517-0-32320100-1417365727_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

درود

رامین جان وقتی کلید اینترنت ملی رو زدن و میخش رو کوبیدن زمین

کلید سوئیچ هم میوفته دستشون که هر وقت دلشون بخواد بزنن اینترنت ملی و هر وقت دلشون خواست بزنن اینترنت جهانی

علی رغم اینکه فرمودند اینرنت جهانی قطع نخواهد شد ولی خیلی راحت از اونی خواهد شد

که فکرشو بکنین و خیلی راحت ON یا OFF خواهند زد و من و شما هم فقط نگاه خواهیم کرد

متاسفانه اینجا نمیشه زیاد در مورد برخی چیزا توضیح داد ولی هر روز بدتر از دیروزه

بله متاسفانه داره عملی میشه مثل اینکه.

ispمخابرات که کلن نسبت به بقیه ispها سایت های بیشتری رو مصدود کرده

حتی clash of clan هم با isp مخابرات باز نمیشه.

لینک به دیدگاه

!

ویرایش شده توسط Rexxar
لینک به دیدگاه

!

ویرایش شده توسط Rexxar
لینک به دیدگاه

!

ویرایش شده توسط Rexxar
لینک به دیدگاه

سلام دوباره خدمت دوستان ! ممنون از راهنمایی هاتون نمیرسم تک تک پاسخ بدم پس کلی میگم!

والا خودم هم اولش فکر کردم مودم نمیکشه واسه همین مودم نو گرفتم ولی هیچ فرقی نکرده! برای اطمینان باید یه مودم دیگه هم بیارم تست کنم.در مورد اسپلیتر هم گفتم شاید کهنه شده مستقیم به تلفن وصل کردم ولی بازم هیچ!

کامپیوتر هم بعید میدونم ویرسی باشه روش انتی ویروس نصبه.خداوکیلی این isp ها هم دیگه شورشو در اوردن. زنگ زدم میگه ما الان اصلا مشکل کندی نداریم! رفتم دفترشون اینجوری جواب میدن: ما حتی برای رضایتمندی مشتریان برای سرویس های بالای 128 پهنای باندو تا 16 مگ باز کردیم!!! گفتم اخه مرد حسابی دم از چی میزنی؟من دارم با 80تا دانلود میکنم اونم با سرویس 2مگ محدود! یه نفر تو شرکتشون نبود یه راهکار بده یعنی چیزی حالیشون نبود  *dry#

گفتن مشکلت قابل برطرف شدن نیست با همین 80تا بساز.

حالا بازم رو نت کار میکنم اگه درست نشد میرم سراغ یه شرکت دیگه اگه بازم درست نشه میرم سراغ مخابرات !

الان حدوده 40 دقیقه وایسادم تا فروم لیون کامپیوتر باز بشه تو باز کردن سایتها هم مشکل داره at%20wits%20end.gif

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوباره خدمت دوستان ! ممنون از راهنمایی هاتون نمیرسم تک تک پاسخ بدم پس کلی میگم!

والا خودم هم اولش فکر کردم مودم نمیکشه واسه همین مودم نو گرفتم ولی هیچ فرقی نکرده! برای اطمینان باید یه مودم دیگه هم بیارم تست کنم.در مورد اسپلیتر هم گفتم شاید کهنه شده مستقیم به تلفن وصل کردم ولی بازم هیچ!

کامپیوتر هم بعید میدونم ویرسی باشه روش انتی ویروس نصبه.خداوکیلی این isp ها هم دیگه شورشو در اوردن. زنگ زدم میگه ما الان اصلا مشکل کندی نداریم! رفتم دفترشون اینجوری جواب میدن: ما حتی برای رضایتمندی مشتریان برای سرویس های بالای 128 پهنای باندو تا 16 مگ باز کردیم!!! گفتم اخه مرد حسابی دم از چی میزنی؟من دارم با 80تا دانلود میکنم اونم با سرویس 2مگ محدود! یه نفر تو شرکتشون نبود یه راهکار بده یعنی چیزی حالیشون نبود  *dry#

حالا بازم رو نت کار میکنم اگه درست نشد میرم سراغ یه شرکت دیگه اگه بازم درست نشه میرم سراغ مخابرات !

الان حدوده 40 دقیقه وایسادم تا فروم لیون کامپیوتر باز بشه تو باز کردن سایتها هم مشکل داره at%20wits%20end.gif

باز حتماً یه خبری هست

من هم الان چند ساعتی هست که با اختلال روبرو هست نت م سایتهای خارجی رو یکی در میون باز میکنه

مخابرات م

ویرایش شده توسط momo000000
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز

192.168.1.1 رو تو مرورگر وارد کرده وارد تنظیمات مودم شده و از قسمت Statistics یه شات اینجا بزارید.

لینک به دیدگاه

خب،داداش نظر بنده هم اینه که شما با همین سرعت 80 کی سپری کنین خیلی بهتره :) 

چون سرعت خودتون هم خیـــلی پایینه....

بدرود

لینک به دیدگاه

تو تنظیمات مودم از مقادیرsnr margin و line attenuation یه شات کامل بذارید

لینک به دیدگاه

سلام.تو اين دنيا هر مشكل و هر چيزي ثابل برطرف شدنه جز مرگ!

وقتي خودشون دارن بهت ميگن مشکلت قابل برطرف شدن نیست با همین 80تا بساز يعني چي؟ يعني اينكه اين مشكل از طرف خودشونه بدون شك و برات محدوديت گذاشتن

شما گفتي سرعتت 2 مگ داري ولي الان من عكس هايي كه از اطلاعات مودمت گرفتي ديدم سرعت رو زده 1024 همون 1 مگ سرعت دانلودتم زده 256

يه زماني صحبت سر اين بود كه ميان يه اشتراك رو بين 8 نفر تقسيم ميكنند كه پول بيشتري بزنن به جيب.حالا يه مدتي هست كه اومدن حجم مصرفي رو هم دستكاري كردم تقريبا شده 1 به 3 يعني شما يه فايل 30 مگابايتي رو وقتي دانلود ميكنيد تقريبا 90 مگابايت از حجمتون كم ميشه به خاطر همين خيلي ها شكايت دارن از اينكه چرا انقد حجمشون زود تموم ميشه حالا باز برا هر شركتي متفاوته خيلي ها هم اين موضوع رو نميدونن

يه نكته اي رو بگم كه خيلي ها هم ميدونن دوستاني كه سيم تلفنشون وصله وصله هست بهتره يه سيم از همون وصله اول برا مودم بكشن و كسايي هم كه تو خونشون چند تا پريز تلفن دارن اگه براشون مقدوره همرو امتحان كنن چون سرعت نت فرق ميكنه من پريز داخل اتاق خودم سرعت دانلودم بين 450 تا 500 بود اما داخل يه اتاق ديگه بالاي 650 بود حالا ميخوام يه سيم از وصله اول از داخل كوچه بكشم ببينم چقد تقاوت داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...