رفتن به مطلب

پی سی یا پلی استیشن4؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام.

دوستان چند وقتی هست به سرم زده گرافیکو(770جی تی ایکس) بدم و یه پلی4 بگیرم حالا درگیرم که بکنم این کارو یانه!

آخه کیس گیمینگ تو مغازس و تو مغازه هم کارام گرافیک کار داره و کیس خونه جوابگو نیس.از اینورم وقتی میخوام بازی کنم مغازه فایده نداره و هیچ جا خونه نمیشه.کیس تو خونه هم ضعیفه برا گیم.حالا موندم که گرافیکو با پلی4 معاوضه کنم یا نه!!!

بیشتر از هزینه خرید بازی میترسم که ورشکسته ام بکنه :D از اینورم دارم سختی میکشم برا بازی(هفته ای یک شب بازی :( :crying:  )

نظرتون چیه؟؟؟ممنون پیشاپیش @};-

لینک به دیدگاه

اگه اینطور که میگی باشه بهتره  پلی 4 بگیری ...

ولی اگه بتونی یه سیستم واسه خونه بگیری یا سیستم اونجا رو بیاری خونه همین کامپیوتر خیلی بهتره ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

اوضا مالی خوبه پلی 4 بگیر اما خوب بازی هاش ادم ورشکست میکنه 2 تا بخریی  گرافیک پایین تری هم دربرابر کامپیوتر داره

خلاصه فریم  ریت هم هست / در کل از نزدیک پلی 4 تست کنید شاید خوشتون بیاد جدا از قیمت بازی ها

درکل کامپیوتر گرافیک بهتریی داره 

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

در صورتی که نمیتونید PC گیمینگ بخرید، بهترین راه خرید کنسول گیم هست. بسته به علاقه و کارایی و نیاز، به سمت یکی از کنسول ها میرید...

توی ایران PS4 بیشتر جا افتاده و به راختی میتونید بعد از بازی کردن عناوین، بازی رو با بازی های جدیدتر معاوضه کنید.

مثلا الان یه دونه Farcry 4 میخرید، بعد از اینکه بازی رو تموم کردید و مولتی پلیرش رو کلی بازی کردید، مثلا با بازی CoD:AW تعویض میکنید و ...

دیگه بسته به موقعیت، نظر و کار خودتون داره.

(به نظر من گیمر های بی پول خیلی خوب میتونن از گیم کنسول ها لذت ببرن!)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما اهل کنسول نیستیم //pc تنها بماند!

خیانت به انویدیا>>>!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: ~x( ~x( ~x(

لینک به دیدگاه

آقا رضا شرمنده مثبت هام تموم وگرنه بهت یه + کله گنده میدادم :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

ولى من مٽبت دادم .

اما در جواب دوستمون.

تا اونجاى که مىشه پى سى . اگر نشد کنسول .

حتى لاشه ىک پى سى رو با کنسول عوض نکنىد که اول و اخرش پشىمونىه .

موفق باشىد .

ویرایش شده توسط big VULTURE
لینک به دیدگاه

پی سی بخر بهتره اگر بخوای دوتا بازی برای ps 4 بخری همون رو روی پولت بزار یه پی سی بخر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا رضا شرمنده مثبت هام تموم وگرنه بهت یه + کله گنده میدادم :D :D :D :D

دشمنت من به شما مثبت میدم جاش!!+++++++++++++

لینک به دیدگاه

خیلی مخلصیم ... فردا به جاش بهتون مثبت میدم ... :D :D :D :D

لینک به دیدگاه

استارتر عزىز ىه کارى کن !!!

اول دور کنسول رو خط بکش بعد مشخصات سىستمى که توى خونه دارىد رو بنوىسىد و بودجه اى که مىتونىد خرج کنىد رو هم مشخص کنىد تا دوستان براى خرىد ىه سىستم خوب شما رو راهنماىى کنن .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بد بختی با اینکه  میگم only pc این جمله رو نمیشه در موردش به کار برد چون اون زمان pc در کار نبود

یار دبستانی من/ با منو همراه منی  :D 

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام.

دوستان چند وقتی هست به سرم زده گرافیکو(770جی تی ایکس) بدم و یه پلی4 بگیرم حالا درگیرم که بکنم این کارو یانه!

آخه کیس گیمینگ تو مغازس و تو مغازه هم کارام گرافیک کار داره و کیس خونه جوابگو نیس.از اینورم وقتی میخوام بازی کنم مغازه فایده نداره و هیچ جا خونه نمیشه.کیس تو خونه هم ضعیفه برا گیم.حالا موندم که گرافیکو با پلی4 معاوضه کنم یا نه!!!

بیشتر از هزینه خرید بازی میترسم که ورشکسته ام بکنه :D از اینورم دارم سختی میکشم برا بازی(هفته ای یک شب بازی :( :crying:  )

نظرتون چیه؟؟؟ممنون پیشاپیش @};-

درود

دوست من شما می فرمایید گرافیک رو بفروشم و پلی 4 بخرم و از طرفی میفرمایید شغلتون در مغازه نیاز به کارت گرافیک داره !

به نظر من همین گرافیک رو حفظ کنید ویکم کیس خونه رو ارتقا بدید ببرید مغازه و کیس مغازه رو به خونه منتقل کنید.

چون با همین 770 براحتی تا 3-2 سال دیگه نمیگم با کیفیت عالی ولی با کیفیت مطلوب میتونید پلی کنید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

استارتر محترم نظر بده در مورد کنسول منفی هست  :)

دوستان من زیاد اهل بازی با کنسول نیستم

اما هیچ کنترل گیمی تو دنیا به پای کیبرد نمیرسه  :big hug:

عصبی شدم با دسته های PS3  تو بازی کال اف .....   ~x(

ویرایش شده توسط Uranium
لینک به دیدگاه

بله کاملا موافق هستم

استارتر عزیز بیا خودم بهت یه سیستم میدم کمتر از قیمت PS4 و کیفیت بالاتر

یه سیستم X48 دارم که رم DDR3 هم ساپرت میکنه CPU هم Q6600 هست گرافیک نداره چون فروختم 8 گیگ رم Geil 1333 داره ولی مطمئن باش از PS4 چند برابر بهتر هست و قابلیت CrossFire  کردن هم داره

این یعنی PS4 را پشمش میکنه و دودش میکنه

حرف اخر دور کنسول را خط بکش هزینه نگهداریش خیلی زیاد هست شما میگید هفته ای 1 روز بازی میکنی اگر کنسول بخری شاید ماهی 1 بار هم نتونی بازی کنی فکر همه جا را بکن

لینک به دیدگاه

ما اهل کنسول نیستیم //pc تنها بماند!

خیانت به انویدیا>>>!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: ~x( ~x( ~x(

درود به شرفت  @};-

لینک به دیدگاه

این کاملا به شرایط بستگی داره من یه زمانی PC گیم داشتم یه زمان هم کنسول بذار اینجور بت بگم تو بلند مدت مثلا 5 سال دیگه نمیخوای هزینه ای کنی و نگران هیچیم نباشی کنسول بهتره ولی اگر مشکلی برای تعویض کامپیوترت هر 3 سال با قیمت حداقل 4 میلیون نداری بهتره PC بگیری .

در مورد ورشکستگی هم بگم با اینکه بازی های کنسولی الان حدود 200 تومان برات اب میخوره ولی هر وقت بخوای میتونی پولتو زنده کنی (برعکس بازی های کامپیوتر) یجورایی مثل خرید سکه میمونه .

خرید یه کنسول مثل PS4 با 3 تا بازی نهایتا 2100 برات تمام میشه که پول یه سیستم گیمینگ زاقارت هم نمیشه و این سه بازی تا زمانی که کنسول رو عوض نکردی با 30 تومان که الان پول یه بازی کرکی کامپیوتر مثل کال آف هست بازی ها رو عوض کنی و به صرفه تر درمیاد برات .

در آخر اینم بگم کیفیت بازی های کنسولی که الان میبینی با بازی های 5 سال اینده تقریبا تفاوتی نمیکنه همینه که هست ولی بازی های PC تقریبا هر 1 سال یه جهش گرافیکی دارن و هر ماه باید منتظر یه سوپرایز باشی برعکس کنسول .

ویرایش شده توسط Danial_4139
لینک به دیدگاه

خب PS4 که حالشو میده. خوبه ولی به چه قیمتی!؟ خداییش حیف نیست GTX 770 رو بفروشی حیفه حیف!

لینک به دیدگاه

درود به شرفت  @};-

شرف به درودت :D

لینک به دیدگاه

ممنون بابت راهنمایی @};-

فک کنم پس فعلا یه هفته در روز بازی میکنیم تا ببینیم خدا چی میخواد :D

لینک به دیدگاه

البته الان یه مسئله مهم پیش اومده.

بازیهای pc فعلا مثل قدیم کرک نمیشن.

نمیدونم کجا خوندم که بازی های کرک شده باگ و کرش های بیشتری دارن.

واسه همین من خودم کوچ کردم به سمت اریجینال.

فقط مسئله اینه که بازی کنسولی فیزیکیش خریدار دست دوم داره ولی بازی فیزیکی pc یا تولید نمیشه یا گیر نمیاد.

لینک به دیدگاه

این کاملا به شرایط بستگی داره من یه زمانی PC گیم داشتم یه زمان هم کنسول بذار اینجور بت بگم تو بلند مدت مثلا 5 سال دیگه نمیخوای هزینه ای کنی و نگران هیچیم نباشی کنسول بهتره ولی اگر مشکلی برای تعویض کامپیوترت هر 3 سال با قیمت حداقل 4 میلیون نداری بهتره PC بگیری .

در مورد ورشکستگی هم بگم با اینکه بازی های کنسولی الان حدود 200 تومان برات اب میخوره ولی هر وقت بخوای میتونی پولتو زنده کنی (برعکس بازی های کامپیوتر) یجورایی مثل خرید سکه میمونه .

خرید یه کنسول مثل PS4 با 3 تا بازی نهایتا 2100 برات تمام میشه که پول یه سیستم گیمینگ زاقارت هم نمیشه و این سه بازی تا زمانی که کنسول رو عوض نکردی با 30 تومان که الان پول یه بازی کرکی کامپیوتر مثل کال آف هست بازی ها رو عوض کنی و به صرفه تر درمیاد برات .

در آخر اینم بگم کیفیت بازی های کنسولی که الان میبینی با بازی های 5 سال اینده تقریبا تفاوتی نمیکنه همینه که هست ولی بازی های PC تقریبا هر 1 سال یه جهش گرافیکی دارن و هر ماه باید منتظر یه سوپرایز باشی برعکس کنسول .

این پست جالبی بود به طور منطقی هم از کنسول دفاع شدو هم به طور ویژه گفت شده پی سی هر چند ماه یک بار یک جهش گرافیکی بزرگ داره 

جدا از همه اینا شما میتونید تمام بازی ها کامپیوتر روی هارد خریداریی کنید و با هزینه حدود 100 تا 150 تومن 3 تا 4 ترا بازی و یک عمر حال کنید 

جدا از بازی ها جدید که میتونی از اینترنت دانلود کنی    :)

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

کنسول یه خوبی که داره بدون هیچ دردسری میشینی بازی میکنی و PC چون بازیهاش میدزدن هک میکنن همیشه یه جاش میلنگه همین watch dog اینقدر اوایل باگ داشت که ادم پشیمون میکرد از بازی کردن هنوزم به نظرم زیاد جالب نشده با این همه اپدیت متعدد

بعد تو PC بعد از یه مدت مجبور یشید سیستم عوض کنید با این بازیهایی که جدیدا اینقدر سیستم های سنگین میخواد مثلا برای assassin's creed unity حداقل گرافیک زده 680 که احتمالا تع نسخه بعدی بیشترم میشه ولی با کنسول چندین سال راحتی بدون هیچ گونه عذابی راحت بازی میکنی

برای بازیهاشم لازم نیست هر دفعه هزینه بالا بدی یدونه میگیری میبری با 10 - 20 عوضش میکنی 

لینک به دیدگاه

خب کنسول وقتی هارد 500 هست 10 تا بازی نمیشه ریخت

بعدشم حالی که کیبورد میده خیلی بیشتره

pc رو میشه اور کرد چرا دیگه قطعات عوض کنیم ؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...