رفتن به مطلب

پی سی یا پلی استیشن4؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

اگه ps4 هک بشه حتما ps4 پی سی خرجش بالاست !

ویرایش شده توسط PCI
لینک به دیدگاه

از همه نظر پى سى برتره .

به راحتى بازى هاش در دسترسه

بازى هاى ارزان ترى داره

گرافىک بهترى داره

هزاران کار مىکنه که کوچىکش گىمه و وجودش توى هر خونه اى لازمه

کسى که از علوم کامپىوتر سر در نىاره بىسواده

توان محاسباتى رو به رشدى داره و هرگز و براى هىچکس متوقف نمىشه .

و ...........

لینک به دیدگاه

به نظر من

اگر کمیت برات مهمه = ps4

اگر کیفیت برات مهم تره = PC

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اوضا مالی خوبه پلی 4 بگیر اما خوب بازی هاش ادم ورشکست میکنه 2 تا بخریی  گرافیک پایین تری هم دربرابر کامپیوتر داره

خلاصه فریم  ریت هم هست / در کل از نزدیک پلی 4 تست کنید شاید خوشتون بیاد جدا از قیمت بازی ها

درکل کامپیوتر گرافیک بهتریی داره 

سلام

ما هردوش رو داریم و هرکدومش برا خودش جالبه

تو PS4 قیمت بازی هاش بالاست و گرافیکشم قابل قیاس با اون یکی کنسول ها نیست

تو PC هر چی بخوایی میتونی نصب کنی بازی کنی و قیمت بازیهاشم خیلی خیلی کمتر از PS4 هستش

من خودم از نظر مقایسه گرافیکی 50 به 50 میدم  ( چون این اواخر بازی ندیدم که دچار مشکلات گرافیکی در PC نباشه و واقعاً میرفت رو مخ آدم ولی این مشکلات رو تو PS4 نداری )

ولی در حالت کلی بخوایی PC میچربه به PS4

لینک به دیدگاه

سلام من بدجور طرفدار ps4 هستم!

حالا چرا؟

به نظرم pc شم هر چه قدر هم هزنه کنی باز یک جای کار میلگه یعنی تو نسل کنول که داقل 6 سال هست 

2 بار باید pc رو عوض کرد!! و با هزینه زیاد!

هزینه گیم ps4 اصلا بالا نی!!! مثال شما cod رو میخری الان دست دوم 150 1 ماه بازی میکنی بعد یا تعویض میکنی یا میفروشی 130 پس 20 تومن ضرر کردی!!!

ولی شما تو pc باید دیسکو شوت کنی بره

برای انلاین بازی کردن مثلا pes شما وقتی دیسکو داری راحت بازی میکنی ولی تو pc بادی کد بخری که باز گرون در میاد!

اگه هم سیستم های free بازی کنی که کلی چیتر وجود داره!

لذت ds4 رو با هیچی مقایسه نکن!

انحصاری رو هم نگم بهتره مثل gow یا انچارتد

و دیگه ...

لینک به دیدگاه

ما اهل کنسول نیستیم //pc تنها بماند!

خیانت به انویدیا>>>!!!!! :mad: :mad: :mad: :mad: ~x( ~x( ~x(

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

لینک به دیدگاه

سلام من بدجور طرفدار ps4 هستم!

حالا چرا؟

به نظرم pc شم هر چه قدر هم هزنه کنی باز یک جای کار میلگه یعنی تو نسل کنول که داقل 6 سال هست 

2 بار باید pc رو عوض کرد!! و با هزینه زیاد!

هزینه گیم ps4 اصلا بالا نی!!! مثال شما cod رو میخری الان دست دوم 150 1 ماه بازی میکنی بعد یا تعویض میکنی یا میفروشی 130 پس 20 تومن ضرر کردی!!!

ولی شما تو pc باید دیسکو شوت کنی بره

برای انلاین بازی کردن مثلا pes شما وقتی دیسکو داری راحت بازی میکنی ولی تو pc بادی کد بخری که باز گرون در میاد!

اگه هم سیستم های free بازی کنی که کلی چیتر وجود داره!

لذت ds4 رو با هیچی مقایسه نکن!

انحصاری رو هم نگم بهتره مثل gow یا انچارتد

و دیگه ...

دوست عزىز چند نکته مهم

من الان ىک مادر برد با سوکت ۷۷۵ دى دى ار ۲ و ىک ۶۶۷۰ دى دى ار ۳ دارم اکٽر بازى ها رو توى رزولىشن اچ دى ىا بالاتر بدون افت فرىم اجرا مىکنم البته اکٽر گزىنه هاى گرافىکى خاموش هستن نکته اى که هست با وجود گلوگاه بودن کارت گرافىک اىن سوکت و دى دى ار ۲ چندىن ساله که دىگه تولىد نمىشه . پس اگر شما تنضىمات گرافىکى رو در ىک حد نگه دارى نىازى به ارتقا تا سالها نخواهى داشت اىن که شما بخواى با بازى ها پىش برى و هرچى اونها رشد مىکنن شما هم کىفىت سىستمت رو بالا ببرى حتما خرج خىلى زىادى خواهد داشت اما اگر کنسول بگىرى چون بازى ها عملا رشد قابل توجهى نمىکنن اىن حرف ها هم نىست در واقع چون بازى هاى کنسول توى تمامى سالهاى عرضه درجا مىزنن نىازى هم به ارتقا نىست درواقع اىن درجا زدن بزرگترىن مشکل کنسولهاست نه ىک وىژگى خوب !!!

وجود ىک پى سى خوب توى هر خونه اى لازمه اگر پولى رو که مىخواى کنسول بگىرى رو روى پى سى خونتون بزارى کاملا نىاز چندىن ساله شما رو برطرف مىکنه

اما در مورد قىمت بازىها اون طورى که شما حساب کردى توى هر بازى باىد ۲۰ تومن هزىنه کرد خب اکٽر بازى هاى پى سى هم توى همىن رنج قىمت هستن دىگه اىنکه همواره باىد ۱۵۰ تومن پول گىر فقط ىک بازى باشه و اگر بخواى ۲ ىا ۳ بازى دىگه هم همزمان داشته باشى باىد بازهم براى هربازى ۱۵۰ تومن اماده داشته باشى ! و بازى هاىى مٽل فوتبال که اکٽر گىمرها تا اومدن نسخه بعد بازى مىکنن هم خودشون خرج روى دست ادم مىزارن من و چندتا از رفىقام مشترکن بازى هاى به روز رو مىگىرىم و توى ىک ىا نهاىتا دو روز هممون نصب مىکنىم و ازش لذت مىبرىم اما شما اگر بازى رو مشترکن با فقط ىکى از دوستات بگىرى تازه اول مشکلاته .

نکته دىگه انلاىن بازى کردنه . پى سى بازها مىتونن هر بازىى رو که مىخوان انلاىن بازى کنن براش هزىنه کنن و اونى رو که نمىخوان رو کرک شدش رو بگىرن اما کنسول بازها هىچ حق انتخابى ندارن . اگر هم کنسولها هک بشن و قىمت بازى ها بشکنه تازه کنسول باز و پى سى باز مٽل هم مىشن . البته اگر کنسولها هک بشن احتمال اومدن مبدل هستش که اون خودش ىه بحٽ دىگس .

اما بازى هاى انحصارى . شما ىک نگاه به بازى هاى مشترک بىن کنسول و پى سى بکن تا متوجه بشى که بازى رو پى سى بازها مىکنن . در واقع کنسول بازها دارن نسخه دمو بازى رو اجرا مىکنن پى اس چهار با همه ادعا توان اجراى بازى در حد و اندازه کراىسىس ۳ رو اونطورى که در پى سى اجرا مىشه رو نداره پى سى بازها توى ۴ کا هستن و به ۸ کا فکر مىکنن اما اىکس باکس بازها توى اچ دى موندن و پلى استىشن بازها به ۹۰۰ پى و فول اچ دى دلخوشن ! اگر درست به مضوع نگاه کنى متوجه مىشى که در برابر داشتن چندتا بازى انحصارى لذت بازى کردن توى نهاىت کىفىت رو از دست دادى تازه پى اس ۴ و اىکس باکس ۱ هرکدوم انحصارى هاى خودشون رو دارن و شما براى داشتنشون باىد هر دو کنسول رو بخرى که هزىنه زىادى داره بعدشم شما موس کىبرد رو با دسته مقاىسه مىکنى?????????? اىن دىگه از اون حرفها بود .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

شما دوست عزیز اگه  PS4 هم بگیری می تونی در مواقعی مثل چند روز پیش بازی های ارزان و خوبی برای بازی تهیه کنی، من خودم با اینکه بازی های تامبرایدر رو بصورت کرکی داشتم اما باز هم رفتم از استیم سری کاملش رو با قیمت بسار کمی خریداری کردم (16 ادلار) الانم گذاشتم شبها تامبرایدر جدیده رو دانلود بشه مجددا بازی کنم .... چون اکثر بازی ها قسمت انلاینش هم هست که از لذت جذاگانه ای برخورداره....

بعدم دیدن بازی تو یک تی وی اینچ بالا و لم دادن بازی کردن با دسته از راه دور هم لذت خودشو داره ...  :big hug:

لازم بذکر است اگه بودجه به اندازه ای داشته باشی که PCت این جوری بهت حال بده تو اولویت هست ...  ^_^

خودم چون تی وی درست درمون نداریم برا همین کنسول نگرفتم هنوز تا بالاخره پدر بزرگوارو مخشو بزنیم بخره یه تی وی خوب  ...  :(

ویرایش شده توسط Nima Mazrouie
لینک به دیدگاه

سلام

ما هردوش رو داریم و هرکدومش برا خودش جالبه

تو PS4 قیمت بازی هاش بالاست و گرافیکشم قابل قیاس با اون یکی کنسول ها نیست

تو PC هر چی بخوایی میتونی نصب کنی بازی کنی و قیمت بازیهاشم خیلی خیلی کمتر از PS4 هستش

من خودم از نظر مقایسه گرافیکی 50 به 50 میدم  ( چون این اواخر بازی ندیدم که دچار مشکلات گرافیکی در PC نباشه و واقعاً میرفت رو مخ آدم ولی این مشکلات رو تو PS4 نداری )

ولی در حالت کلی بخوایی PC میچربه به PS4

بله خب ... آدم مایه دار باشه همین میشه دیگه ...پی استو میدی یه دور باهاش بزنیم ... =)) =)) =)) =)) =))

لینک به دیدگاه

نکته دىگه اى که فراموش کردم اضافه کنم .

بازى سازها به خاطر ضعف کنسولها از گرافىک بازى ها مىزنن تا کنسولها بتونن چند سال فروش داشته باشن . اىن مشکل به سود هىچکس نىست چون حتى پى سى بازها هم قربانى ناتوانى کنسولها مىشن . اگر کنسولها عرضه نمىشدن ما گرافىکى که الان داره روى بازىها عرضه مىشن رو چند سال پىش مىدىدىم و الان بازى ها بسىار بهتر بودن چون هم ضعف کنسول نبود هم بازى ها مستقىما براى پى سى ساخته مىشدن نه اىن که براى پى سى از روى نسخه کنسول تبدىل بشن که ابن کار بازى ها رو بهىنه تر مىکرد . درواقع اگر مىخواىىم شاهد رشد بازى ها باشىم باىد از خرىد کنسول و بازى هاى اون خوددارى کنىم تا کنسولها ىک بار و براى همىشه جمع بشن . کنسولها وسىله ىک مشت شرکت مٽل سونى و ماکروسافته تا جىب مردم رو خالى کنن همىن !!!!!

لینک به دیدگاه

درود

دوستان قبول کنید کمی دارید درباره PS4 و بقیه کنسول ها بد قضاوت می کنید.

هیچ بازی کرک شده و ارزون قیمت PC با اون گرافیک به قول شما عالیش حاله یه بازی آنلاین PS4 رو نمیده.

باور کنید بازی اورجینال مخصوصا این بازی هایی که MultiPlayer دارن خیلی بهتر از بازی های کرک شده و بعضا پر از باگ PC هستن.

بازی Fifa 15 رو برای PC مثال میزنم نه کرکی براش اومده نه چیزی بخوای سی دی کی بخری که قیمت همون بازی های PS4 پات در میاد بازی های جدید اکثرا تو کرک دچار مشکل هستن که بعضا خیلی بد به نظر میاد.حتی Far Cry 4 هم تو کرک مشکل داره.

بعدشم سونی توی جشن 20 سالگیش پروژه ساخت God Of War جدید رو تایید کرده و این یعنی هر وقت این بازی اومد یه مدتی قشنگ تمام PC باز ها و Xbox باز ها در حسرت خواهند بود. اگه مثل بازی GOW Ascension مولتی پلیر هم داشته باشه که دیگه تموم.

درباره Uncharted 4 هم فقط کافیه یه تریلر ببنید و غصه بخورید که چرا این بازی روی PC اجرا نخواهد شد.

توی بازی شک نکنید شرکت Sony بی همتاست.

البته این نظر من هست و باید بگم که تمام کنسول های قدیم و جدید و حتی PC قدرتمند رو امتحان کردم.(البته دستگاهها مال خودم نبوده و لزوما یه گیمر هستم)

بازم قضاوت به عهده شماست

لینک به دیدگاه

کنسول هم قوطی خوبی هست فعلا که پول خرید بازی هاش و عوض کردن بازی هاش نداریم دم ساعت دنبال بازی هاش باشیم بفروشیم بخریم  :laughing:  :)

90 درصد بازی ها هم روی پی سی راحت اجرا میشه با کیفیت و ... بهترین حالت 

130 تا 200 تومن بدم بازی بخرم ؟ خوب این چه کاری هست اینترنت 2 مگ نامحدود میگیرم ماهی 75 تا 100 تومن راحت بازی ها دانلود میکنن

و کلی چیز دیگم دانلود میکنم چرا یک بازی بخرم که بعد بخوام عوضش کنم  :wacko:

اورجینال هم بخوام بازی کنم روی پی سی راحت تر هستم انلاین میزنم 

در مورد دسته بازی هم که تو بازار برا کامپیوتر هر مدلی بخواهید هست بهترین مدل 150 تا 300 قیمت داره 

یک جی تی ای بود ارزش بازی داره بقیه بازی ها به نظرم یک طرح دنبال میکنن پی سی هم بازی ها انحصای داره 

یاحق

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

بالاخره من بایستی یه مقدار حقیقت رو می گفتم که گفتم حالا اینکه قبول کردن حقیقت سخته این جای خود داره.

جالبه نباید تو این تاپیک اعلام کنیم PS4 بهتره برای خرید وگرنه به دوستان بر می خوره.

فدای اون طبع لطیف این دوستان بشم که اینقدر قشنگ با حقیقت کنار میان.

و من الله توفیق

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، مغازه تون نیاز به گرافیک GTX 770 داره حتما؟ یعنی این نباشه کارتون خیلی طول میکشه؟ یا راه نمیفته؟

یکم بشینی بررسی کنی، با همین سیستم که تو مغازه هست و چند قطعه جدید، یه کامپیوتر ترکیبی که تهیه کن که بعضی قطعاتش جدید و بعضی مثل گرافیک از همین کامپیوتر مغازه باشه. بعد برای مغازه یه گرافیک ارزونتر بخر... مثلا AMD برای مغازه و nVidia برای خونه و گیم.

در مورد کنسول:

دوستانی که از اول با کنسول بزرگ شدن، قطعا طرفدار کنسول هستن و با اون کیف میکنن و موس کیبرد حالی بشون نمیده.

بعضی ها هم مثل من و اغلب PC Gamerها، فقط PC رو میخوان. من خودم سال پیش یه PS3 خریدم ببینم واقعا چیزی هست که تعریفشو میدن؟ بعد:

1) حالم بهم خورد از کنترلر و جوی استیک... میخواستم The last of us بازی کنم، بلانسبت دوستان با Aim کردن جر خوردم ... ولش کردم.

2) گرافیکش اصلا اون حدی نبود که تعریفشو میدادن یعنی من تو ذهنم یه غول ساخته بودم از کنسول... در صورتی که دیدم اونطوری هم نیست... ولی نسبت به قیمتش خوب بود.

3) نصب بازیها بصورت کپی دنگ و فنگ بود و این موضوع که هارد محدودیت ایجاد میکنه، آزار دهنده. 

4) هر کی میدید، میگفت بچه نشسته پا بازی دوباره... برگشته به 10 سالگیش  :mad:

فلذا...

اگر تا الان کنسول نداشتی... اصلا نرو سمتش که پشیمون میشی... تنها صورتی که خرید کنسول پیشنهاد میشه این هست که نسل‏های قبلی کنسول رو هم داشتی و بشون عادت کردی.

لینک به دیدگاه

بالاخره من بایستی یه مقدار حقیقت رو می گفتم که گفتم حالا اینکه قبول کردن حقیقت سخته این جای خود داره.

جالبه نباید تو این تاپیک اعلام کنیم PS4 بهتره برای خرید وگرنه به دوستان بر می خوره.

فدای اون طبع لطیف این دوستان بشم که اینقدر قشنگ با حقیقت کنار میان.

و من الله توفیق

خدایش چه برتری داره ؟  :laughing: یک برتری واقعی بگو من خودم قانع میشم  :-? هرچی نگاه میکنم یک برتری که واقعا کنسول متمایز کنه نمی تونم پیدا کنم

الان من کارت 770 دارم می دونم کارت گرافیک 970 از کارت من صدرصد بهتر هست و اشتباه بزرگی کردم که 770 خریدم  :D پس نمیام طرفداریی کارت خودم کنم

چون دربرابر 970 برادر کوچک تر هست خاک میشه در بیشتر بازی ها   :laughing:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

سلام

هر کدوم یه مزیت داره و یه عیب

ps4:قیمتش مناسبتره،تنوع بازیهاش بیشتره،گرافیکی تره،اما قیمت بازیهاش.....

pc:قیمتش گرونترمیشه،تنوع بازیهاش کمتره،گرافیکی بودن به هزینه کردنتون نگاه میکنه،قیمت بازیهاش مناسبتره.

موفق باشین

لینک به دیدگاه

من خودم هم پی سی دارم هم تمام کنسولا رو.

هیچ کدوم جای همدیگه رو تنگ نمیکنن.

منتها برای کسی که میخواد فقط گیم بزنه بهترین انتخاب کنسول  ps4 است.

اختلاف قیمت بازی ها که با مشکلات ک  ر  ک   های اخیر و خرید اریجینال داره از بین میره.

انحصاریهای سونی هم خواب رو از آدمی میگیره.

لینک به دیدگاه

من خودم pc بازم اگه منو بکشی سمت کنسول نمیرم مخصوصا واسه بازیهای اول شخص شوتر چون دوست دارم خودم نشونه گیری کنم اونم فقط headshot حالا مزایا وبدیها

PC  : اول اینکه اگه بخوای یه سیستم خوب ببندی هم حداقل باید 5-6 میلیون بصرفی اونم تازه بدش یه بازی میاد میگه 16 گیگ رم - گرافیک حداقل 290 یا 780 - سی پی یو حداقل core i5

:crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  :crying:  اخه از کجام بیارم

کنسول  : بازی که میاد اول برای همینا میاد - تو بازی افت فریم و باگ و از این جور چیزا نداری تازه میتونی آنلاین هم بازی کنی وای که چه حالی میده :cool:  :D

البته جدیدا بروبکس هکر قضیه آنلاین بازی کردن بازی های کامپیوتر رو هم حل کردن تا بازی میاد بعد چند روز میتونی آنلاینشم بازی کنی

در کل بگم داداش تو بد مخمصه ای گیر کردی دیگه خودت میدونی

فقط میتونم بهت بگم که تا سه میلیون تومن ps4 واقعا به صرفه است 15 تا بازی و دسته جدا و غیره 

ولی اگه کامپیوتر رو برای غیره بازی و کارهای دیگه میخوای بهت بگم که ps4 فقط برای بازی هست نه چیز دیگه

موفق باشی...

لینک به دیدگاه

من خودم هم پی سی دارم هم تمام کنسولا رو.

هیچ کدوم جای همدیگه رو تنگ نمیکنن.

منتها برای کسی که میخواد فقط گیم بزنه بهترین انتخاب کنسول  ps4 است.

اختلاف قیمت بازی ها که با مشکلات ک  ر  ک   های اخیر و خرید اریجینال داره از بین میره.

انحصاریهای سونی هم خواب رو از آدمی میگیره.

این حرفتون کاملا اشتباه هست تشکر دوست گرامی  :)

لینک به دیدگاه

سلام

هر کدوم یه مزیت داره و یه عیب

ps4:قیمتش مناسبتره،تنوع بازیهاش بیشتره،گرافیکی تره،اما قیمت بازیهاش.....

pc:قیمتش گرونترمیشه،تنوع بازیهاش کمتره،گرافیکی بودن به هزینه کردنتون نگاه میکنه،قیمت بازیهاش مناسبتره.

موفق باشین

تنوع بازیهای PC کمتره؟  :wacko:

گرافیک بالاتر هم تا سال 2010 شاید صادق بود

تنهای مزیت کنسول اینه که نسبت به پولی که خرج میکنی، گرافیک و فریم بالاتری میگیری تازه اگر فریم رو محدود نکرده باشن...

لینک به دیدگاه

واقعا شما دوست عزیز که میگی PS4 هیچ برتری دربرابر PC نداره به این حرفت اعتقاد داری؟

اون دوستمون که تاپیک رو راه انداخته اعلام کرده برای بازی نیاز به PS4 یا PC داره.

حالا شما تو سری بازی های PC یه بازی بگو که با GOW برابری کنه.

یه بازی بگو که تو ژانر فایتینگ از سری Tekken بهتر باشه.

خب چرا قبول نمی کنید برای گیم PS4 از PC بهتره؟

شما در برابر بازی هایی که گفتم برای PC دو تا بازی بگید من قبول می کنم که PC سرتره......

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...