رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید سی پی یو ومینبردفقط برای گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

به نام الله

دوستانچون یک R9290ویک280xدارم

یک مین ویک سی پی یو برای گیم که گلوگاه نشه اینتل یا amdمیخوام اهل اور کلاکم اصلا نیستم ونمیخوام خرج الکی کنم

دوستان پیشنهاد بدید؟

ویرایش شده توسط SOUL REVER
لینک به دیدگاه

مادربرد رو حتما گيمينگ بردار اگر پول داري ايسوس اگرم نه برو رو برند هاي ديگه كه يكمي ارزونتراند . سي پي هم چون خيلي مهمه زيره i3 كه اصلا اما اگه پول داري i5 يا i7 بخر ضرر نميكني

لینک به دیدگاه

با درود

بنده هم همین چند روز پیش سیستمم رو ارتقاء دادم، در اصل مین و پردازنده رو ارتقاء دادم که توی امضام هست.

برای گیم اینکار رو نکن یعنی سراغ 4790 نرو، هر چند بنده با بودجه ی محدود بازم همین کار رو کردم.

شما می تونی یه 4690 برداری + مین که توی امضام هست، خیلی خوب هم در میآد، توی بخش خرید و فروش یکی عین مین  بنده رو داره می ده 215 فکر کنم. پردازنده رو هم دست دو بگیر، پیش میاد یکی پول نیاز میشه فوری اینجوری هم شما خوش قیمت می خری هم اون طرف کارش راه می افته.

بهترن پیشنهادی که بنده می تونستم بکنم همین بود.

ویرایش: شما یه زحمت بکش حداقل بودجه رو هم بگو که بشه یه بیس در نظر گرفت.

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا بودجه مشخص نشه که نمیشه راهنمایی کرد 

لینک به دیدگاه

بودجه نداره؟ ارزون ترین / بدون بودجه که نمیشه عزیز

p1 بگیر سریی اول بود خود اینتل کیس کامل میزد دوربر 40 هزارتومن قارچ خور فول اچ دی میاره  :D

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

بودجه نداره؟ ارزون ترین / بدون بودجه که نمیشه عزیز

p1 بگیر سریی اول بود خود اینتل کیس کامل میزد دوربر 40 هزارتومن قارچ خور فول اچ دی میاره  :D

800

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

800

شما میتونید i3 بگیرید با یک مین h97

البته میتونید i5  کارکرده با یک مین میان رده هم بگیرید 

لینک به دیدگاه

شما میتونید i3 بگیرید با یک مین h97

البته میتونید i5  کارکرده با یک مین میان رده هم بگیرید 

i5 4430برای دوتا گرافیک گلوگاه نمیشه بگیرم؟؟

لینک به دیدگاه

دوست عزیز برو سراغ i5. چون به راحتی از پس اجرای بازی بر میاد. (این تا اینجا 500 تومن | حدودی) مین هم تو رنج قیمت 300 تومن چیز خوبی گیرت نمیاد... بهتره 100-200 تومن اضافه کنی یه H97 گیمینگ یا Z87 بگیری.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما کل مبلغتون 800 تومنه 

با این مقدار نمیشه که i7 بردارید 

لینک به دیدگاه

شما کل مبلغتون 800 تومنه 

با این مقدار نمیشه که i7 بردارید 

رفیق من همه قطعاتو دارم فقط مونده مین وسی پی یو که تا 1تومن خرج میکنم .فقط سی پی یو میخوام که گلوگاه نشه  برای2تا کارت i7خرج الکی هست  برای گیم فقط ضرره چون اگه تاپیکای فروشمو دیده باشه خرج الکی کردم وکلی ضرر دادم  :(

لینک به دیدگاه

اینها چطوره

Intel® Core™ i5-4430Haswell Processor

ASUS H97-Pro Gamer LGA1150 H97 

لینک به دیدگاه

اصلا 4460

هان بهتر نیست ؟

مین اچ 97 هم که خوبه هر برندی باشه خوبه.ولی اون ایسوس قد یه زد 97 قیمت داره خریدش یه خورده اهمقانس.

:|

با اون پول یه زد 97 میخری الان قیمت بازار رو نبین خرکی رفته بالا.هفته ی پیش قیمتا بهتر بود.

خواستی هم یه بی 85 ام اس ای بگیر بایوس اپ کن 4460 بنداز روش ارزونتر تموم میشه با کارایی مشابه 

سی پی یو مگه چطوره؟!میخوام کارکرده از دوستان390 تومن بگیرم گلوگاه میشه واسه 2تا290؟

مین خوبه قابلیت کراسم داره خوگشله :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما برای کراس فایره 2 تا کارت 280 حد اقل باید یه i7  داشته باشید چه برسه به 2 تا 290 

نمونه تست رو براتون میزارم 
تو این تست 2 عدد کارت 280 ایکس رو کراس کردم با سیپیو i5 4440  

عکس رو ببینید 

کرایسیس 3 بالاترین تنظیمات ممکن 

فریم بینه 28  تا 45 در نوسان هست و لی کارت دوم نهایت تا 95 درصد و کارت اول کمتر از 65 درصد درگیر میشه که  در همین حین سیپیو 99 تا 100 درصد درگیر هست 

v7l5a0mu3xx3g1df7eqn.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما برای کراس فایره 2 تا کارت 280 حد اقل باید یه i7  داشته باشید چه برسه به 2 تا 290 

نمونه تست رو براتون میزارم 

تو این تست 2 عدد کارت 280 ایکس رو کراس کردم با سیپیو i5 4440  

عکس رو ببینید 

کرایسیس 3 بالاترین تنظیمات ممکن 

فریم بینه 28  تا 45 در نوسان هست و لی کارت دوم نهایت تا 95 درصد و کارت اول کمتر از 65 درصد درگیر میشه که  در همین حین سیپیو 99 تا 100 درصد درگیر هست 

v7l5a0mu3xx3g1df7eqn.jpg

پس i7بگیرم مدل وقیمتشو میشه بدید ممنون میشم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پس i7بگیرم مدل وقیمتشو میشه بدید ممنون میشم؟

شما برای کراس فایر به 2 چیز نیاز دارید 

یه سیپیو مثه 4770 معمولی بدون K  یا 4790 

و یه مادربورد که حد اقل 2 تا خروجی X8  بهتون بده تا کارت از تمام قدرتش استفاده بشه 

مثه Z97X-SLI گیگا یا ... 

لینک به دیدگاه

دوست عزیز پیشنهاد من 4690K ومین گیگابایت H97 Gaming 3 هست کولاک میکنه این دوتا باهم.

قیمت پردازنده 800 تومن

قیمت مادربرد هم 460 تا 470 با3 سال گارانتی اواژنگ

خودم یه هفتس هردوشونو خریدم کاملا راضی هستم :)  @};- 

لینک به دیدگاه

والا منم  میخوام سیستم ببندم کارت رو 970  یا 980 بگیرم بازی در الویت سوم برام هست بیشتر برای تماشای فیلم میخوام و ادیت .از هرکی سوال میکنم مینو یسه سوکت 2011 و سی پی یو 5930 یا 5960 بگیر .

بیشتر برای انکود کردن فیلم HD میخوام استفاده کنم یا تغییر رزولوشن با SVP  در حالت ریل تایم 

لطفا ی سی پی یو مناسب به من هم معرفی کنید 

و یک نکته مگر خود انیدیا کارتش CUDA پردازش تصویر رو نمیکنه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

والا منم  میخوام سیستم ببندم کارت رو 970  یا 980 بگیرم بازی در الویت سوم برام هست بیشتر برای تماشای فیلم میخوام و ادیت .از هرکی سوال میکنم مینو یسه سوکت 2011 و سی پی یو 5930 یا 5960 بگیر .

بیشتر برای انکود کردن فیلم HD میخوام استفاده کنم یا تغییر رزولوشن با SVP  در حالت ریل تایم 

لطفا ی سی پی یو مناسب به من هم معرفی کنید 

و یک نکته مگر خود انیدیا کارتش CUDA پردازش تصویر رو نمیکنه ؟

خوب اگر نرم افزار شما سیپیو محور هست و رندر رو فقط با سیپیو میگیره قدرت سیپیو واسه شما اصلی ترین نکته هست 

کارت های انویدیا به خاطر کوداشون هست که برای رندر و سیستم های رندری انتخاب میشن چون تو بیشتر نرم افزار های روز استفاده از قابلیت کودا گنجانده شده که تایم رندر رو کوتاه میکنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...