رفتن به مطلب

سیستم گیم تا 8 ، 9 میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

اگر دنبال بستن سیستم برای 4k باشید 9 میلیون پایین هست .ولی برای 1080p میتونید سیستم مناسبی تهیه بفرمایید 

دوستان توضیح کاملی دادند و بنده اضافه بر توضیح دوستان چیزی ندارم بنویسم .4k رزولوشن جدیدی هست و 

شرکت های ساخت مانیتور و کارت گرافیک و سایر سخت افزارها هر روز برای مناسب کردن و بهینه سازی 

این رزولوشن سخت افزارهای خودشونو ارتقا میدن .از نظر من سال تکامل سیستم کامپیوتری برای بازی  سال 

2016 است و تا اونوقت هر سیستمی جمع بشه باز قسمتی از کارش در 4k مشکل داره .نمونه این مشکلات 

هم کم نیست مثل بازی میان نسلی کال اف دیوتی که دوستان با دو کارت قدرتمند 970 در 1080 p باز نتونستن 

به مطلوب برسن 4k رزولوشنی 4 برابر 1080 داره و سخت افزار قویتری رو میطلبه 

شاید  نوشته من در مورد انتخاب سوکت مین اشتباه باشه ولی بنظر من سوکت 2011 با چیپ x99 رو انتخاب بفرمایید 

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

• ارسال 101
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوستان شما فکر میکنید این مادربرد بهترASUS Maximus VII Hero LGA1150 Z97 MB که انتخابش کردم یا این GIGABYTE Z97X-Gaming G1 WIFI-BK LGA1150 Z97 Mainboard لطفا یک توضیح مختصر بهم بدین.

ممنون.

بنده همون asus رو پیشنهاد میکنم

لینک به دیدگاه

چرا شما سراغ مدل asrock نمیرین همش به ایسوس که خیلی هم گرونه گیر دادین یه دونه asrock z97x بگیر هم ارزون تره هم تمام نیاز هاتون رو براورده می کنه cpuهم 4690kیا با هزینه ی بیشتر 4790k

کیس و پاور خیلی مهم برای همچین سیستم هایی کیس رو خواهشن خسیس بازی در نیارین وزیاد روی هم نکنید پیشنهاد من x4 ,x8,وx7 والبته بهتر هم هست ولی متاسفانه قیمت ها یه مقدار مناسب نیست با توجه به قیمت دلاری اصلا نمیصرفه  البته این چند وقته خیلی بهتر شده مثلا haf-x از یک ملیون اومده رو 750هزار تومن که خیلی خوبه و.پاورو ازاین سه برند بگیر coler master ,corsairوEnermax اگر اینده نگری می کنی دوسداری در اینده sli یا cross کنی باید پاورت حداقل برای sli 850 وات باشه برای cross 1000 وات باشه

کلا پیشنهاد من اینه 

مادربرد:asrock z97x

پردازنده:4790k

حافظه:Kingston HyperX Beast 2×8GB=16GB DDR3 2133MHz

کارت گرافیک:Gigabyte GTX 970 G1 Gaming OC WF 3X 4GB

درایور جامد:Plextor M6S 256GB

هارد:2tb green 

درایور نوری:24x

واتر کولر:Cooler Master Nepton 280Lو140xl اگه از واتر کولر استفاده میکنی

ایر کولر:Cooler Master V8 GTS به خاطر خوشکلیش اگه دوست نداری برای ایر کولر اینقدر خرج کنی 

این دو گزینه هم هستن

1-Thermal Right HR-02 Macho Black

2-Thermal Right HR-02 Macho

منبع تغزیه:Cooler Master V1000 *Gold*

اینم خیلی خوبه*Enermax Revolution 87+ 1200W *Gold

کیس :پیشنهاد بنده Xigmatek Assassin Black | Side Panel Window 

البته من اینو کفتم تا همچین سیستمی پشت درب بسته ی کیس نباشه اگه براتون مهم نیست استفاده از واتر کولر براتون مهم تره  x8 بردارین 

ولی اگه هم از واتر کولر می خواید استفاده کنید وهم ساید ویندو Cooler Master Cosmos SE با وجود گرو ن بودنشون (650هزار تومان)از هر دو مورد بالا بهتر از جهت داشتن واتر کولر وساید ویندو

جمع بندی: باتوجه به انتخاب هاییکه در بالا می تونیین انجام بدین کیس بی 6 تا 5 ملیون براتون در میاد هم مناسب قیمتش هم اگه یه مقدار به رنگ بندی تو انتخاباتون توجه کنید اسمبلش خوشکل میشه (که من مشکی و قرمز رو پیشنهاد میدم)

یه چیزی رو یادم رفت Xigmatek Midgard II اینم کیس خوبیه 

ویرایش شده توسط Eisenberg
لینک به دیدگاه

چرا شما سراغ مدل asrock نمیرین همش به ایسوس که خیلی هم گرونه گیر دادین یه دونه asrock z97x بگیر هم ارزون تره هم تمام نیاز هاتون رو براورده می کنه cpuهم 4690kیا با هزینه ی بیشتر 4790k

کیس و پاور خیلی مهم برای همچین سیستم هایی کیس رو خواهشن خسیس بازی در نیارین وزیاد روی هم نکنید پیشنهاد من x4 ,x8,وx7 والبته بهتر هم هست ولی متاسفانه قیمت ها یه مقدار مناسب نیست با توجه به قیمت دلاری اصلا نمیصرفه  البته این چند وقته خیلی بهتر شده مثلا haf-x از یک ملیون اومده رو 750هزار تومن که خیلی خوبه و.پاورو ازاین سه برند بگیر coler master ,corsairوEnermax اگر اینده نگری می کنی دوسداری در اینده sli یا cross کنی باید پاورت حداقل برای sli 850 وات باشه برای cross 1000 وات باشه

کلا پیشنهاد من اینه 

مادربرد:asrock z97x

پردازنده:4790k

حافظه:Kingston HyperX Beast 2×8GB=16GB DDR3 2133MHz

کارت گرافیک:Gigabyte GTX 970 G1 Gaming OC WF 3X 4GB

درایور جامد:Plextor M6S 256GB

هارد:2tb green 

درایور نوری:24x

واتر کولر:Cooler Master Nepton 280Lو140xl اگه از واتر کولر استفاده میکنی

ایر کولر:Cooler Master V8 GTS به خاطر خوشکلیش اگه دوست نداری برای ایر کولر اینقدر خرج کنی 

این دو گزینه هم هستن

1-Thermal Right HR-02 Macho Black

2-Thermal Right HR-02 Macho

منبع تغزیه:Cooler Master V1000 *Gold*

اینم خیلی خوبه*Enermax Revolution 87+ 1200W *Gold

کیس :پیشنهاد بنده Xigmatek Assassin Black | Side Panel Window 

البته من اینو کفتم تا همچین سیستمی پشت درب بسته ی کیس نباشه اگه براتون مهم نیست استفاده از واتر کولر براتون مهم تره  x8 بردارین 

ولی اگه هم از واتر کولر می خواید استفاده کنید وهم ساید ویندو Cooler Master Cosmos SE با وجود گرو ن بودنشون (650هزار تومان)از هر دو مورد بالا بهتر از جهت داشتن واتر کولر وساید ویندو

جمع بندی: باتوجه به انتخاب هاییکه در بالا می تونیین انجام بدین کیس بی 6 تا 5 ملیون براتون در میاد هم مناسب قیمتش هم اگه یه مقدار به رنگ بندی تو انتخاباتون توجه کنید اسمبلش خوشکل میشه (که من مشکی و قرمز رو پیشنهاد میدم)

یه چیزی رو یادم رفت Xigmatek Midgard II اینم کیس خوبیه 

ممنون از راهنمایی شما.

لینک به دیدگاه

درود 

اگر دنبال بستن سیستم برای 4k باشید 9 میلیون پایین هست .ولی برای 1080p میتونید سیستم مناسبی تهیه بفرمایید 

دوستان توضیح کاملی دادند و بنده اضافه بر توضیح دوستان چیزی ندارم بنویسم .4k رزولوشن جدیدی هست و 

شرکت های ساخت مانیتور و کارت گرافیک و سایر سخت افزارها هر روز برای مناسب کردن و بهینه سازی 

این رزولوشن سخت افزارهای خودشونو ارتقا میدن .از نظر من سال تکامل سیستم کامپیوتری برای بازی  سال 

2016 است و تا اونوقت هر سیستمی جمع بشه باز قسمتی از کارش در 4k مشکل داره .نمونه این مشکلات 

هم کم نیست مثل بازی میان نسلی کال اف دیوتی که دوستان با دو کارت قدرتمند 970 در 1080 p باز نتونستن 

به مطلوب برسن 4k رزولوشنی 4 برابر 1080 داره و سخت افزار قویتری رو میطلبه 

شاید  نوشته من در مورد انتخاب سوکت مین اشتباه باشه ولی بنظر من سوکت 2011 با چیپ x99 رو انتخاب بفرمایید 

سلام ممنون از شما.

شما سیستمتون سوکت 2011 هست یا نه؟

اگه هست چقدر براتون آب خورد؟

من اگر سیستم ddr4 بگیرم بالای 10 میلیون در میاد نظر شما چیه ارزششو داره آدم همچین سیستمی بگیره مثلا برای آینده نگری؟

اگر سیستم با سوکت DDR4 بگیرم تا 4 یا 5 سال دیگه آدم از نظر ارتقای سیستم خیالش راحت میشه بجز گرافیک که باید هر سال عوضش کنم.

لینک به دیدگاه

شما اگر واقعا بخواید 9 ملیون هزینه کنید . خرید سیستم 1150 به نظرم اشتباه هست .نسل جدید این سوکت سال آینده 1151 هست چیپست z170 اگر اشتباه نکنم و این سوکت ها هر ساله به روز رسانی میشوند . وباعث افت شدید قیمت قطعات ماقبل خودش می شود .

ولی در سوکت 2011 این بروز رسانی ها بسیار با تاخیر انجام میشه . چیپست x99 برای شما بهترین انتخاب خواهد بود 

قطعات پیشنهاد نمیدم خودتون میتونید با توجه به بودجه از سایت لیون برای خودتون انتخاب کنید 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ان شاء ا... بزودی پولی میرسه ما هم میتونیم برای خودمان یک سیستم دستو پا کنیم. :)

حالا موندم این همه پول میدم اون سیستمی که در صفحه 3 گفتم رو بگیرم یعنی سوکت 1150 یا سیستمی بگیرم با سوکت 2011 .

اینم سیستمی که سوکتش 2011 هست:

Motherboard :  IGABYTE X99-Gaming G1 WIFI LGA2011-3 X99 Mainboard

Cpu : Intel® Core i7-5820K Haswell-E Processor

Graphics : GIGABYTE GTX 980 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5

Hard Drive : Western Digital caviar Black 2TB H.D.D

Memory : Gskill Ripjaws 4 16GB 4GBx4 2400Mhz DDR4 Ram

Case : GREEN X-9 PREDATOR

Power Supply : Corsair RM1000 80Plus Gold Full Modular PSU

Monitor : ASUS VG278HE 27inch 2ms 144Hz 3D Monitor یا ASUS ROG SWIFT PG278Q 1ms 144Hz WQHD G-Sync 3D Gaming Monitor

Keyboard : Razer BlackWido Expert STEALTH 2014 Mechanical Gaming keyboard

Mouse : Logitech G400s 4000Dpi Gaming mouse

Fan Cpu : DeepCool GAMER STORM Maelstrom 240 AiO Liquid CPU Cooler

SSD : Plextor M5 Pro Xtreme 128GB SATA3 SSD

بلندگو  speaker : Creative SBS A520 5.1 Gaming Speaker

Bluray Writer : ASUS BW-16D1HT Pro 16x SATA Bluray Writer

لطفا بگید کدام یک از مانیتورهارو بگیرم باصرفه تره ؟

نظرتون در مورد رایتر چیست؟

ssd خوبه یا نه؟

گرافیک چی؟

ممنون. :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کیس رو این بگیر x9  دیگه قدیمی شد 

http://lioncomputer.ir/product/4626/Green+X8+Raptor+Case/

ولی خوب اگه من بودم الان نمیخریدم چون هنوز از گرافیک های بعدی و سوکت z107  اطمینان نیست 

خصوصا گرافیک ها باید نسل بعد افزایش کارایی قابل توجهی داشته باشن 

سوکت 2011 بیشتر کاری هست تا گیم 

لینک به دیدگاه

آیا این قطعات از نظر ساپورت مشکلی ندارند همه توی این کیس x9 یا Green X8 Raptor Case جا میشن؟

ان شاء ا... سال بعد کارت گرافیکو عوض میکنم.

لینک به دیدگاه

قطعه

ASUS Z10PE-D8 WS Workstation Motherboard - Intel C612 Chipset - Socket R3 (LGA2011-3)

1 عدد 555.99 دلار - مینی که  4 اسلات  pcie3 را همزمان x16 ساپورت میکنه یعنی x64

Intel Xeon HASWELL-EP V3 2.4GHz Processor 12-CORE LGA 2011-3 Turbo : 3.0G Max

2 عدد 1400 دلار  (به نظرم این سی پی یو عالیه، از es بودنش نترس تمام مادربردها را با این سی پی یوها میسازن قبل از اینکه بیاد بیرون) دو سی پی یو همزمان در حالت توربو به پهنای کاری 72 گیگاهرتز می رسند

G.SKILL Ripjaws 4 series 16GB (4 x 4GB) 288-Pin DDR4 SDRAM 2400 (PC4-19200) Desktop Memory Model F4-2400C15Q-16GRK

1 عدد 298.88 دلار

Gigabyte GeForce GTX 970 Overclocked 4GB GDDR5 PCiE Video Graphics Card GV-N970WF3OC-4GD

2 عدد 800 دلار sli کن حالشو ببر با 400 دلار اضافه میتونی 3 تاش کنی (لیون زوتاک خوش قیمت از این مدل هم داره)

Samsung 850 Pro 256GB 2.5-Inch SATA III Internal SSD (MZ-7KE256BW)

1 عدد 164.99 دلار

Seagate Desktop ST4000DM000 HDD 4 TB SATA 6Gb/s NCQ 64MB Cache 3.5-Inch Internal Bare Drive 5900rpm

1 عدد 129.99 دلار

Corsair AX1500i 1500 Watts ATX 12V/EPS 12V Power Supply with Titanium Efficiency CP-9020057-NA

1 عدد 387.99 دلار

Corsair Hydro Series Extreme Performance Liquid CPU Cooler H100i 

2 عدد 179.98  دلار

جمع کل به دلار

3917.82

فکر نمیکنم تا 5 یا 6 سال دیگه کسی بتونه به گردش برسه هم بازی سی پی یو محور و هم گرافیک

البته با کم کردن یک سی پی یو و گرافیک و خنک کننده جمعا میشه 2727.83 دلار

ویرایش شده توسط esi-esi
لینک به دیدگاه

قطعه

ASUS Z10PE-D8 WS Workstation Motherboard - Intel C612 Chipset - Socket R3 (LGA2011-3)

1 عدد 555.99 دلار - مینی که  4 اسلات  pcie3 را همزمان x16 ساپورت میکنه یعنی x64

Intel Xeon HASWELL-EP V3 2.4GHz Processor 12-CORE LGA 2011-3 Turbo : 3.0G Max

2 عدد 1400 دلار  (به نظرم این سی پی یو عالیه، از es بودنش نترس تمام مادربردها را با این سی پی یوها میسازن قبل از اینکه بیاد بیرون)

G.SKILL Ripjaws 4 series 16GB (4 x 4GB) 288-Pin DDR4 SDRAM 2400 (PC4-19200) Desktop Memory Model F4-2400C15Q-16GRK

1 عدد 298.88 دلار

Gigabyte GeForce GTX 970 Overclocked 4GB GDDR5 PCiE Video Graphics Card GV-N970WF3OC-4GD

2 عدد 800 دلار sli کن حالشو ببر با 400 دلار اضافه میتونی 3 تاش کنی

Samsung 850 Pro 256GB 2.5-Inch SATA III Internal SSD (MZ-7KE256BW)

1 عدد 164.99 دلار

Seagate Desktop ST4000DM000 HDD 4 TB SATA 6Gb/s NCQ 64MB Cache 3.5-Inch Internal Bare Drive 5900rpm

1 عدد 129.99 دلار

Corsair AX1500i 1500 Watts ATX 12V/EPS 12V Power Supply with Titanium Efficiency CP-9020057-NA

1 عدد 387.99 دلار

Corsair Hydro Series Extreme Performance Liquid CPU Cooler H100i 

2 عدد 179.98  دلار

جمع کل به دلار

3917.82

فکر نمیکنم تا 5 یا 6 سال دیگه کسی بتونه به گردش برسه هم بازی سی پی یو محور و هم گرافیک

البته با کم کردن یک سی پی یو و گرافیک و خنک کننده جمعا میشه 2727.83 دلار

داداش زیاد رو این دلارا حساب نکن ... مطمئنا بیشتر از بودجه ایشونه خیلی هم بیشتر...

لینک به دیدگاه

دوستان اگر دوتا 980 ببندم برای گرافیک 4k جواب میده؟

یا منتظر گرافیک های نسل بعد باشم.

ابتدا مشخص کنید که قصد خرید دارین الان یا نه؟ منتظر ماندن برای نسل بعدی!!!

با قطعات موجود شما میتونین به هدف اصلیتون برسین منتها چون 4k در ابتدای مسیرش هست در آینده نزدیک (2 سال) شاهد تغییرات بزرگی خواهد شد! کما اینکه 8k از لحاظ آزمایشگاهی و فروش برای پیشرو های تکنولوژی داره انجام میشه 6 سال دیگه 2020 و شاید جلوتر از اون سال 8k هستش

دو تا 980 به مجموع 8 گیگ می توانند به پهنای باند GB/ 448.6 منتها بر چه بستری؟ مادربرد قوی تعیین کننده ترین فاکتور برای مقصود شما هستش و اینکه چه چیپستی مادربردتون داره

نمیدونم شما در چه حدی اطلاعات از کامپیوتر و سیستم ها دارین؟

لینک به دیدگاه

ابتدا مشخص کنید که قصد خرید دارین الان یا نه؟ منتظر ماندن برای نسل بعدی!!!

با قطعات موجود شما میتونین به هدف اصلیتون برسین منتها چون 4k در ابتدای مسیرش هست در آینده نزدیک (2 سال) شاهد تغییرات بزرگی خواهد شد! کما اینکه 8k از لحاظ آزمایشگاهی و فروش برای پیشرو های تکنولوژی داره انجام میشه 6 سال دیگه 2020 و شاید جلوتر از اون سال 8k هستش

دو تا 980 به مجموع 8 گیگ می توانند به پهنای باند GB/ 448.6 منتها بر چه بستری؟ مادربرد قوی تعیین کننده ترین فاکتور برای مقصود شما هستش و اینکه چه چیپستی مادربردتون داره

نمیدونم شما در چه حدی اطلاعات از کامپیوتر و سیستم ها دارین؟

عزیز من ، من 7 تا 8 ساله دارم با کامپیوتر کار میکنم رشته خودم کامپیوتر هست ولی حالا میخوام یک سیستم جمع کنم و از شما دوستان مشوره بگیرم که آیا دوتا 980 برای کیفیت 4k فعلا جواب میده یا نه ؟ یا باید 3 تاش کنم؟یا اینکه دو تا زیاده؟  اگه سئوالم رو اشتباه پرسیدم برام توضیح بدین که جریان چیه.ok

بله ان شاء ا... تا چند هفته آینده همین سیستمی که گفتم رو میگیرم مادربردش که قویترین هست.

لینک به دیدگاه

کسی نیست بگه با این سیستمی که من میگیرم با چندتا 980 میتوان فریم بالا گرفت.

یا چندتا 970؟

لینک به دیدگاه

اینم سیستمی که سوکتش 2011 هست:

Motherboard :  IGABYTE X99-Gaming G1 WIFI LGA2011-3 X99 Mainboard

Cpu : Intel® Core i7-5820K Haswell-E Processor

Graphics : GIGABYTE GTX 980 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5

Hard Drive : Western Digital caviar Black 2TB H.D.D

Memory : Gskill Ripjaws 4 16GB 4GBx4 2400Mhz DDR4 Ram

Case : GREEN X-9 PREDATOR

Power Supply : Corsair RM1000 80Plus Gold Full Modular PSU

Monitor : ASUS VG278HE 27inch 2ms 144Hz 3D Monitor یا ASUS ROG SWIFT PG278Q 1ms 144Hz WQHD G-Sync 3D Gaming Monitor

Keyboard : Razer BlackWido Expert STEALTH 2014 Mechanical Gaming keyboard

Mouse : Logitech G400s 4000Dpi Gaming mouse

Fan Cpu : DeepCool GAMER STORM Maelstrom 240 AiO Liquid CPU Cooler

SSD : Plextor M5 Pro Xtreme 128GB SATA3 SSD

بلندگو  speaker : Creative SBS A520 5.1 Gaming Speaker

Bluray Writer : ASUS BW-16D1HT Pro 16x SATA Bluray Writer

لینک به دیدگاه

واسه گیمینگ سوکت 2011 خوب نیس یعنی زیاده و به درد نمی خوره همچنین حرارتش خیلی بالاس 

بعدشم داداش یه نصیحت کنم زیاد انگولکش نکن! من خودم پارسال می خواستم سیستم جم کنم یه ماه سردرگم بودم تو این فروم تاپیک زدم هر کی یه چیزی می گفت از نظرات همه استفاده کن بسم الله بگو انتخاب کن و بخر زیاد حساس شی اعصابت خورد میشه 

لینک به دیدگاه

من اگه بخوام یک 980 دیگه اضافه کنم در آینده با این پاور به مشکل بر نمیخورم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من اگه بخوام یک 980 دیگه اضافه کنم در آینده با این پاور به مشکل بر نمیخورم؟

خیر 

لینک به دیدگاه

صبر کنین برای R9 390 !!!!!!

به نظرت کارت گرافیک AMD با سی پی یو های اینتل مشکلی نداره؟

انویدیا رقیبی برای R9 390 نداره؟

لینک به دیدگاه

به نظرت کارت گرافیک AMD با سی پی یو های اینتل مشکلی نداره؟

انویدیا رقیبی برای R9 390 نداره؟

به هیچ عنوان مشکلی نداره ، و حتی فکرش رو هم نکنین ! AMD فعلا سی پی یو جدید و قوی نمیزنه و بیشتر خودشون هم تست ها رو با سی پی یو اینتل میزارن . . .

رقیب r9 390x احتمالا TITAN II هست و دیر تر از 390 عرضه میشه

390 واقعا فوق العاده خواهد بود و ارزش پولی که برای خریدش میدید واقعا بالاست و جای پشیمونی نداره !

به نظر من شما صبر کنین 2015 برسه اوایل سال کارت عرضه میشه  . . . . یک عدد 390X + سی پی یو 4790K + مانیتور 4K سامسونگ با FREE SYNC اوایل 2015 عرضه میشه تهیه فرمایین و لذت ببرین !

به نظر من GTX 980 ارزش خرید در برابر این کارت نداره اگر انویدیا میخواین بخرین صبر کنین این شرکت هم کارت های 16 NM خودش رو بده بیرون

ویرایش شده توسط iMPACT
لینک به دیدگاه

سلام

بروبچه های لیون حسابی راهنمایی کردن و زحمت کشیدن،فقط یه نظر هم بنده بدم.چونکه میخواین 8یا9 میلیون هزینه کنین،یه مین ddr4 ساپورت بگیرین بهتره.

موفق باشین

لینک به دیدگاه

به هیچ عنوان مشکلی نداره ، و حتی فکرش رو هم نکنین ! AMD فعلا سی پی یو جدید و قوی نمیزنه و بیشتر خودشون هم تست ها رو با سی پی یو اینتل میزارن . . .

رقیب r9 390x احتمالا TITAN II هست و دیر تر از 390 عرضه میشه

390 واقعا فوق العاده خواهد بود و ارزش پولی که برای خریدش میدید واقعا بالاست و جای پشیمونی نداره !

به نظر من شما صبر کنین 2015 برسه اوایل سال کارت عرضه میشه  . . . . یک عدد 390X + سی پی یو 4790K + مانیتور 4K سامسونگ با FREE SYNC اوایل 2015 عرضه میشه تهیه فرمایین و لذت ببرین !

به نظر من GTX 980 ارزش خرید در برابر این کارت نداره اگر انویدیا میخواین بخرین صبر کنین این شرکت هم کارت های 16 NM خودش رو بده بیرون

ممنون.

به نظرتون r9 390 چقدر در میاد؟ و تاریخ عرضش دقیقا کی هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...