رفتن به مطلب

راهنمایی برای خرید پرینتر

..sajjad..
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه پریتر می خوام تا  250تومن سیاه سفید اگه رنگی هم شد چه بهتر ؟

لیزری باشه چون پرینت کم می گیرم خشک نشه

در مورد کارتریج هم یه توضیح بدید؟میشه دوباره پرش کرد؟ چقدر هزینه ی پر کردنش می شه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

درود عزیز

بهترین چیزی که میتونی بگیری این مدل هست:

http://www.digikala.com/Product/DKP-38975/Samsung-Xpress-M2020W-Laser-Printer/%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D9%85-2020-%D8%AF%D8%A8%D9%84%DB%8C%D9%88

رنگی قیمتش از 500 شروع میشه، مگر اینکه جوهر افشان بگیری

قابلیت شارژ هم دارن، حدودا 30 تا 100 بسته به جوهر و کارای دیگه!

اصولا تا 3-4 بار شارژ میشن، بعدش باید عوض کنی تونر رو، که قیمتش همون حدود 100 هست

معمولا هم چیپ رو تعویض میکنن که باز بتونی پرینت بگیری

لینک به دیدگاه

درود عزیز

بهترین چیزی که میتونی بگیری این مدل هست:

http://www.digikala.com/Product/DKP-38975/Samsung-Xpress-M2020W-Laser-Printer/%D8%B3%D8%A7%D9%85%D8%B3%D9%88%D9%86%DA%AF-%D8%A7%DA%A9%D8%B3%D9%BE%D8%B1%D8%B3-%D8%A7%D9%85-2020-%D8%AF%D8%A8%D9%84%DB%8C%D9%88

رنگی قیمتش از 500 شروع میشه، مگر اینکه جوهر افشان بگیری

قابلیت شارژ هم دارن، حدودا 30 تا 100 بسته به جوهر و کارای دیگه!

اصولا تا 3-4 بار شارژ میشن، بعدش باید عوض کنی تونر رو، که قیمتش همون حدود 100 هست

معمولا هم چیپ رو تعویض میکنن که باز بتونی پرینت بگیری

مرسی

این پرینتری که معرفی کردید برای کار های خونگی و پرینت معمولی خوبه؟

لینک به دیدگاه

مرسی

این پرینتری که معرفی کردید برای کار های خونگی و پرینت معمولی خوبه؟

خواهش

بله عزیز

برای این کارها مناسبه، چون مقدار پرینت پایین هست

لینک به دیدگاه

دوستان پولم شد 500 تومن حالا چی می تونم بگیرم

می خوام همه کاره باشه رنگی باشه و...

یه دستگاه خوب باشه و عالی

لینک به دیدگاه

دوستان پولم شد 500 تومن حالا چی می تونم بگیرم

می خوام همه کاره باشه رنگی باشه و...

یه دستگاه خوب باشه و عالی

چه سریع افزایش بودجه دادین

اگر رنگی لیزری چند کاره میخواین که قیدش رو بزنید، چون قیمتش بالای 850 هست!

اگر جوهر افشان میخواین که میشه یه چیز هایی پیدا کرد!

اگر فقط پریتر میخواین، که میشه لیزری رنگی پیشنهاد کرد، حالا کدوم؟

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بهتره که از سری پرینترهای hp یا canon  بگیرین

چون قطعات و مواد مصرفیشون قیمت مناسسب تری داره و هم اینکه کیفیت خوبی دارن و در کل میشه گفت بین پینتر ها تک هستن

به نظرم سامسونگ نگیرین بهتره چون معمولا قطعات و مواد مصرفیشون قیمت بالا تری داره و اینکه تو هر بار شارژ کارتریج ممکنه نیاز به چیپ و ریست نرم افزاری داشته باشه که هزینه بیشتری رو به همراه داره تا اگه نرم افزار ریستش رو گیر بیاری.

حالا اگه پرینتر خالی می خوایین هموم مدل hp1102 یا canon -LBP6020 بگیرین.قیمتاشونم بین 290 تا 310 تومن هست.

و اگه می خوایین علاوه بر پرینت کپی و اسکن هم داشته باشین از این سه تا مدل یکی رو انتخاب کنین HP LaserJet Pro M1132  یا HPlaserjet pro PMF M125nw یا                             canon i-sensys mf4410 رو انتخاب کن.قیمتاشونم تقریبا بین 500 تا 560 تومن هست

من یه چند سالیه تو کار تعمیر پرینتر و کپی هستم و تا حالا سخت جونترین پرینترهایی که دیدم اچ پی بودن و بدون مشکل از نظر شارژ کارتریج و تهیه قطعات.

در ضمن اگه زیاد پرینت رنگی نمیگیری تو خونه بهتره یه سیاه و سفید بخری خیالت راحت باشه.پرینتر هایی هم هستن که چاپ دو رو بزنن ولی واسه استفاده کردن تو خونه زیاد مناسب نیستن.

بازم اطلاعات بیشتری خواستی در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز بهتره که از سری پرینترهای hp یا canon  بگیرین

چون قطعات و مواد مصرفیشون قیمت مناسسب تری داره و هم اینکه کیفیت خوبی دارن و در کل میشه گفت بین پینتر ها تک هستن

به نظرم سامسونگ نگیرین بهتره چون معمولا قطعات و مواد مصرفیشون قیمت بالا تری داره و اینکه تو هر بار شارژ کارتریج ممکنه نیاز به چیپ و ریست نرم افزاری داشته باشه که هزینه بیشتری رو به همراه داره تا اگه نرم افزار ریستش رو گیر بیاری.

حالا اگه پرینتر خالی می خوایین هموم مدل hp1102 یا canon -LBP6020 بگیرین.قیمتاشونم بین 290 تا 310 تومن هست.

و اگه می خوایین علاوه بر پرینت کپی و اسکن هم داشته باشین از این سه تا مدل یکی رو انتخاب کنین HP LaserJet Pro M1132  یا HPlaserjet pro PMF M125nw یا                             canon i-sensys mf4410 رو انتخاب کن.قیمتاشونم تقریبا بین 500 تا 560 تومن هست

من یه چند سالیه تو کار تعمیر پرینتر و کپی هستم و تا حالا سخت جونترین پرینترهایی که دیدم اچ پی بودن و بدون مشکل از نظر شارژ کارتریج و تهیه قطعات.

در ضمن اگه زیاد پرینت رنگی نمیگیری تو خونه بهتره یه سیاه و سفید بخری خیالت راحت باشه.پرینتر هایی هم هستن که چاپ دو رو بزنن ولی واسه استفاده کردن تو خونه زیاد مناسب نیستن.

بازم اطلاعات بیشتری خواستی در خدمتم

حیف دیر جواب دادید رفتم یه دونه سامسونگ 2160 گرفتم بازش کردم

حالا پشیمونم من کپی اسکن هم لازم دارم

تا 500 تومن کدوم یکی از گزینه ی های بالا بهتره رنگی نمیشه گرفت؟؟؟؟!!!!!

کیفیش هم خوب باشه

هزینه ی پر کردن کارتیج ها چنده

هر چند بار یک بار باید کارتریج عوض بشه وهزینه اش چقدره

ویرایش شده توسط ..sajjad..
لینک به دیدگاه

مبارک باشه

تا 500 فک نکنم رنگی بشه گرفت.البته نگیرین بهتره چون واسه کارای خونگی صرف نداره واستون و هزینه شارژ و نگهداریش نسبتا بالاست.

2160 پرینتر خوبی هستش

فک کنم تقریبا یه 2000 تایی پرینت بزنه واستون البته بستگی به چاپ و اینکه چقدر تونر مصرف می کنه داره

نگران شارژشم نباشین شارژ میشه فک کنم منصف باشه طرف بین 15 تا 20 تومن شازرژش در میاد

اگه فکس و کپی و اسکن و پرینت می خوایین داشته باشین این مدل HP LaserJet Pro MFP M127fn Multifunction Printer

اگه کپی و اسکن و پرینت می خوایین این مدل HP LaserJet Pro M1132 Multifunction Printer

لینک به دیدگاه

مبارک باشه

تا 500 فک نکنم رنگی بشه گرفت.البته نگیرین بهتره چون واسه کارای خونگی صرف نداره واستون و هزینه شارژ و نگهداریش نسبتا بالاست.

2160 پرینتر خوبی هستش

فک کنم تقریبا یه 2000 تایی پرینت بزنه واستون البته بستگی به چاپ و اینکه چقدر تونر مصرف می کنه داره

نگران شارژشم نباشین شارژ میشه فک کنم منصف باشه طرف بین 15 تا 20 تومن شازرژش در میاد

اگه فکس و کپی و اسکن و پرینت می خوایین داشته باشین این مدل HP LaserJet Pro MFP M127fn Multifunction Printer

اگه کپی و اسکن و پرینت می خوایین این مدل HP LaserJet Pro M1132 Multifunction Printer

کپی اسکن و پرینت میخوام منطورتون اینهhttp://www.digikala.com/Product/DKP-37552/HP-LaserJet-Pro-MFP-M125nw-Laser-Printer/%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D9%84-LaserJet-Pro-MFP-M125nw

من 2160 سامسونگ رو که دیشب گرفتم(از نمایندگی)باهاش پرینت هم نگرفتم ولی درش را باز کردم به نطر شما پس می گیره؟؟؟؟

الان توی کارتن 2160 کابلی که پریتر را به کامپیوتر وصل می کنه نیست این hp توش کابل داره یا باید جدا بگیرم؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دقیق نمی دنم

بهتره با نمایندگی صحبت کنین شاید پس بگیره

بعضی مدل ها کابل یو اس بی رو دارن بعضیا ندارن

بله دقیقا همون مدلی که لینک دادین

دستگاه خوبی هستش

http://www.digikala....-Pro-MFP-M125nw

لینک به دیدگاه

دقیق نمی دنم

بهتره با نمایندگی صحبت کنین شاید پس بگیره

بعضی مدل ها کابل یو اس بی رو دارن بعضیا ندارن

بله دقیقا همون مدلی که لینک دادین

دستگاه خوبی هستش

http://www.digikala....-Pro-MFP-M125nw

مرسی

این دستگاه دو رو هم می زنه یا نه؟

شفافیت پرینتش  کپی اسکنش خوبه؟

لینک به دیدگاه

دو رو نمی زنه

کیفیتش خوب

واسه شارژ کردن کارتریج بعد تموم شدن بهتره از پودر اصلی که مال خوه دستگاه هست استفاده کنین

دو رو زن واستون صرف نداره به نظر من

چون قیمتشم بالاست

لینک به دیدگاه

دو رو نمی زنه

کیفیتش خوب

واسه شارژ کردن کارتریج بعد تموم شدن بهتره از پودر اصلی که مال خوه دستگاه هست استفاده کنین

دو رو زن واستون صرف نداره به نظر من

چون قیمتشم بالاست

مگه پودر اضافه هم داره؟

برای همین سامسونگی که گرفتم گفتن بیارین همین جا ما خودمون شارژ می کنیم؟

لینک به دیدگاه

نه منظورم این بود که یه جایی ببری بدی شارژ کنن که کارشون درست باشه .و پودر بی کیفیت نریزن تو دستگاه

لینک به دیدگاه

نه منظورم این بود که یه جایی ببری بدی شارژ کنن که کارشون درست باشه .و پودر بی کیفیت نریزن تو دستگاه

باشه مرسی

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم دوست عزیز

موفق باشی

بازم کاری داشتی خوشحال می شم کمک کنم

در پناه حق

لینک به دیدگاه

خواهش می کنم دوست عزیز

موفق باشی

بازم کاری داشتی خوشحال می شم کمک کنم

در پناه حق

مرسی متشکر

اگر http://www.digikala.com/Product/DKP-2118/HP-LaserJet-M1132-Multifunction-Laser-Printer/%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1-%D8%AC%D8%AA-%D8%A7%D9%85-1132پیدا نکردم http://www.digikala.com/Product/DKP-45631/HP-LaserJet-Pro-MFP-M125a-Laser-Printer/%D9%BE%D8%B1%DB%8C%D9%86%D8%AA%D8%B1-%D9%84%DB%8C%D8%B2%D8%B1%DB%8C-%D8%A7%DA%86-%D9%BE%DB%8C-%D9%85%D8%AF%D9%84-LaserJet-Pro-MFP-M125aاین را بگیرم خوبه

کیفیتش خوبه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان یه دونه brother dcp j100 گرفتم  خوبه یا باز نکنم برم پس بدم؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان بازش کردم نرم افزارشم نصب کردم حالا روی دست گاه این ارورر را میده کسی می دونه مال چیه؟؟؟؟

cannot detect mag enta lnk re instul slowly

این یکی هم نمیدونم مال چیه؟

http://upload7.ir/imgs/2014-12/76146768495048188170.png

لطفا راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...