رفتن به مطلب

فروش سی پی یو نایاب 2700k، رم کورسیر 8 گیگ، واتر کولر H70، پاور گرین 600eu

Recommended Posts

هر وقت ازشون دل کندی خبر بده !

فکر کنم هنوز دوسشون داری ! :D

قیمت به نظر من منطقی نیست . چون الان 2600 کا 600 گیر میاد که از لحاظ پرفرمنس فرقی با 2700 نداره . 150 بیشتر بابت 1 درصد قدرت منطقی نیست.

برای همین کسی نیومده جلو تا حالا .

البته نظر شخصیم بود امیدوارم به کارت اومده باشه .

ممنون بابت نظر مخربتون!

ایشالله طالبش پیدا میشه..

شب زیبا.

:-)

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

تصاویر ارسال شده

سلام دوست گرامی 

تعویض هم دارید یا فقط فروش؟

لینک به دیدگاه

بنظر من قیمت پردازنده مناسب هست.

خوب بفروشی دوست عزیز

ممنون دوست عزیز...

شبتون زیبا باشه..

سلام دوست گرامی 

تعویض هم دارید یا فقط فروش؟

قابل شما رو نداره دوست گرامی..

فقط فروش..

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مبلغ کولر واریز شد دوست عزیز

فردا زحمتش رو بکشید

یا حق

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم

طبق گفته خودتون و قوانین فروم کولر رو فوری خریدارم

واتر کولر به اقا نوید با قیمت فوری فروخته شد..

فردا اول وقت براشون ارسال میشه..

لینک به دیدگاه

مبلغ کولر واریز شد دوست عزیز

فردا زحمتش رو بکشید

یا حق

حتما دوست عزیز خیالتون راحت..

شبتون زیبا..

لینک به دیدگاه

رم و پاور رو پایه خریدارم

رم و پاور به دوست عزیزمون با قیمت پایه فروخته شد..

مبارکشون باشه، ایشالله فردا صبح براشون ارسال میشه..

لینک به دیدگاه

با اجازه از استارتر محترم آرش جان . من نمی دونم چرا دوستان اصلا برای قوانین ارزش قائل نیست . وقتی داخل این فروم عضو شدید ینی قوانین این فروم رو هم پذیرفتی . این قوانین برای این گذاشته شده که حق کسی ضایع نشه و تا حد ممکن عدالت بین کاربران حفظ شه این قوانین رو برای اینکه دوستان ببینن اینجا میزارم.

8 - در صورت مشخص کردن قیمت پایه ، خریدار مجاز به دادن قیمت پایینتر از آن در تاپیک نمیباشد و می تواند به صورت پیغام خصوصی پیشنهاد خود را ارائه دهد . مگر اینکه صاحب تاپیک در پست اول ، دادن قیمت را آزاد اعلام کند .

12 - کم ارزش نشان دادن کالای ارائه شده در داخل تاپیک ممنوع است .

و در آخر قیمت cpu باتوجه به پرفورمنس و اینکه دیگه از این پردازنده تولید نمیشه مناسب هست . این سی پی یو 13 درصد ضعیف تر از پردازنده 4770k می باشد. و برای کسی دنبال این پردازنده باشه قیمت مناسبه مخصوصا وقتی که پردازنده رو این دوست عزیز تنهایی برای فروش گذاشتن و نگفتن باندل فروش میره. عزیزان یه چیزی هست به اسم گزارش که گزینه اش کنار نقل قول چندگانه هست که می تونید از اون استفاده کنید و مدیران رو در جریان بذارید .مطمئنا کمتر شاهد نقض قوانین خواهیم بود.

لینک به دیدگاه

من در پرشین تولز اولین نفر بودم رم و پاور رو پایه خواستم حتی زودتر از این فروم

چرا قوانین رعایت نمیشه

ای بابا

لینک به دیدگاه

من در پرشین تولز اولین نفر بودم رم و پاور رو پایه خواستم حتی زودتر از این فروم

چرا قوانین رعایت نمیشه

ای بابا

داداش من به شما پیغام دادم! ندادم؟ شمارمم دادم! ولی جواب ندادید چون منم عجله داشتم معامله رو با نفر بعدی انجام دادم..

دیگه مارو ببخش برادر چون کوتاهی از خودتون بود..

شب زیبا..

لینک به دیدگاه

با اجازه از استارتر محترم آرش جان . من نمی دونم چرا دوستان اصلا برای قوانین ارزش قائل نیست . وقتی داخل این فروم عضو شدید ینی قوانین این فروم رو هم پذیرفتی . این قوانین برای این گذاشته شده که حق کسی ضایع نشه و تا حد ممکن عدالت بین کاربران حفظ شه این قوانین رو برای اینکه دوستان ببینن اینجا میزارم.

8 - در صورت مشخص کردن قیمت پایه ، خریدار مجاز به دادن قیمت پایینتر از آن در تاپیک نمیباشد و می تواند به صورت پیغام خصوصی پیشنهاد خود را ارائه دهد . مگر اینکه صاحب تاپیک در پست اول ، دادن قیمت را آزاد اعلام کند .

12 - کم ارزش نشان دادن کالای ارائه شده در داخل تاپیک ممنوع است .

و در آخر قیمت cpu باتوجه به پرفورمنس و اینکه دیگه از این پردازنده تولید نمیشه مناسب هست . این سی پی یو 13 درصد ضعیف تر از پردازنده 4770k می باشد. و برای کسی دنبال این پردازنده باشه قیمت مناسبه مخصوصا وقتی که پردازنده رو این دوست عزیز تنهایی برای فروش گذاشتن و نگفتن باندل فروش میره. عزیزان یه چیزی هست به اسم گزارش که گزینه اش کنار نقل قول چندگانه هست که می تونید از اون استفاده کنید و مدیران رو در جریان بذارید .مطمئنا کمتر شاهد نقض قوانین خواهیم بود.

خیلی گلی داداش...

بچه ها قوانین رو رعایت کنین دیگه! :دی

لینک به دیدگاه

کوتاهی از من بود ! عجب

برو قوانین رو کامل بخون بعد بیا فعالیت کن

اولویت با نفر اول هست که پایه خواسته بعد اون  اولویت با نفری خواهد بود که پیشنهاد بالاتری داده
پیشنهاد بالاتر هم که نبود پس اولویت با من بود

بعدشم شما باید زما مشخص میکردی مثلاتا ساعت 12 شب اگه بالاتر از پایه نبود فروخته میشه نه ایتکه یکی دیگه پایه خواست بدین بره

لینک به دیدگاه

تایید میشه پاور و رم توسط بنده خریداری شد خیلی ممنون از اقا ارش گل واقعا معامله کردن با ایشون لذت بخشه. بنده از پایه بیشتر خریدم پاور و رم + 10

درمورد cpu این مدل حرف نداره و اگه پول داشتم حتما حتما قیمت فوری این cpu رو میخریدم . از اقا ارش هم خواهش میکنم کمتر نده چون واقعا حیفه.

لینک به دیدگاه

کوتاهی از من بود ! عجب

برو قوانین رو کامل بخون بعد بیا فعالیت کن

اولویت با نفر اول هست که پایه خواسته بعد اون  اولویت با نفری خواهد بود که پیشنهاد بالاتری داده

پیشنهاد بالاتر هم که نبود پس اولویت با من بود

بعدشم شما باید زما مشخص میکردی مثلاتا ساعت 12 شب اگه بالاتر از پایه نبود فروخته میشه نه ایتکه یکی دیگه پایه خواست بدین بره

شما کمتر از قیمت پایه خواسته بودین ومنم گفتم مقدور نیست، پس اولویت با شما نبود..

شب زیبا..

لینک به دیدگاه

تایید میشه پاور و رم توسط بنده خریداری شد خیلی ممنون از اقا ارش گل واقعا معامله کردن با ایشون لذت بخشه. بنده از پایه بیشتر خریدم پاور و رم + 10

درمورد cpu این مدل حرف نداره و اگه پول داشتم حتما حتما قیمت فوری این cpu رو میخریدم . از اقا ارش هم خواهش میکنم کمتر نده چون واقعا حیفه.

مرسی داداش گلم..

لینک به دیدگاه

قضاوت با شما

28670930644330831918.jpg

هیچ وقت دروغ نگویید حتی اگه به تموم شدن زندگیتان بیانجامه  حضرت علی (ع)

لینک به دیدگاه

دوستان  آبرو و حرمت رو حفظ کنید . لطفا مشکلتون رو با مدیران در پیام خصوصی حل کنید. مطمئنا آقای حسینی با توجه به تجربه ای که دارند می تونن بین شما قضاوت کنن.

لینک به دیدگاه

برادر من 4 صبح دیشب تو فروم همسایه گفتی من خریدارم تازه اونم نه به قیمت پایه! غیبت زده تا الان! بیشتر از 20 ساعت نبودی منم گفتم نمیای فروختم به کسی که پایه خواسته بود...

درکل فروش رفتن برادر خودتو خسته نکن..

ویرایش شده توسط Arash-Kooshki
لینک به دیدگاه

مبارک خریدار باشه

بحث قطعه نیست بحت رعایت قوانین و از همه مهم تر بحث حق برادر حق

ویرایش شده توسط real fc
لینک به دیدگاه

مرسی داداش..

مبارکشون باشه..

شب همگی زیبا..

لینک به دیدگاه

تو معامله همیشه باید تند و تیز باشی دیر بجنبی یکی دیگه میخره  منم امروز دیر تصمیم گرفتم دوستمون کولرو خریدن که مبارکشون باشه  .. دیگه نباید دنبال حاشیه رفت 

لینک به دیدگاه

قضاوت با شما

28670930644330831918.jpg

هیچ وقت دروغ نگویید حتی اگه به تموم شدن زندگیتان بیانجامه  حضرت علی (ع)

@};-  @};-  @};- اقای کاربر real fc شما که انقد به قوانین احترام میذاری و انسان راستگویی هستی

یادته تقریبا 10 ماه پیش شایدم بیشتر در باره خرید مین و سی پی یو شما به توافق رسیدیم تلفنی بعد من مین و سی پی یو خودم رو رو حساب حرف شما دادم رفت بعد من برای واریز تماس گرفتم شما گفتی داداش شب اومدم کامپیوتر رو روشن کنم روشن نشد(فاصله تماس من با شما 3 ساعت بود)!!!!!!!!!بنده رو حساب حرف شما 800 تومن رفت تو پاچم

با عرض پوزش از استارتر محترم و دوستان لیونی @};-

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...