رفتن به مطلب

سیستم پیشنهادی برای طراحی وب؟؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

یه سیستم برای انجام کارهای طراحی وبسایت نیاز دارم

برنامه های Photoshop ، Dream Weaver ، کروم و فایرفاکس با تب های زیاد باز می مونن. بقیه برنامه های باز همزمان از اینا خیلی سبکتر هستن

خودم در نظرم یه کانفیگ core i3 همراه یه مادربورد raid-1 ساپورت با 4xUSB3 و 16 گیگ رم 1600 هر برندی با تاخیر بالا که مناسب در بیاد

رم ها رو 16 گیگ میخوام تا سیستم کلا به استفاده از pagefile و مستهلک کردن هارد نیازی نداشته باشه

قصدم بستن دو هارد به صورت mirror هست که اطلاعات کاری ایمن بمونن. ترجیها وسترن 1 ترا

پاور هم نظری ندارم ولی فکر کنم 380 گرین راهم بندازه.

از اونجا که سیستم های amd ارزونتر درمیاد خواستم نظر شما استادان گرامی رو بدونم و اگر کانفیگ مناسبتر و ارزانتری مدنظرتون هست بفرمایید استفاده کنم

و لطفا بفرمایید اگر از آقای شعبانی در فروم همسایه پاور دست دو تهیه کنم (برای کاهش هزینه) مشکلی برای سیستم پیش نمیاد؟

لینک به دیدگاه

سلام

یه سیستم برای انجام کارهای طراحی وبسایت نیاز دارم

برنامه های Photoshop ، Dream Weaver ، کروم و فایرفاکس با تب های زیاد باز می مونن. بقیه برنامه های باز همزمان از اینا خیلی سبکتر هستن

خودم در نظرم یه کانفیگ core i3 همراه یه مادربورد raid-1 ساپورت با 4xUSB3 و 16 گیگ رم 1600 هر برندی با تاخیر بالا که مناسب در بیاد

رم ها رو 16 گیگ میخوام تا سیستم کلا به استفاده از pagefile و مستهلک کردن هارد نیازی نداشته باشه

قصدم بستن دو هارد به صورت mirror هست که اطلاعات کاری ایمن بمونن. ترجیها وسترن 1 ترا

پاور هم نظری ندارم ولی فکر کنم 380 گرین راهم بندازه.

از اونجا که سیستم های amd ارزونتر درمیاد خواستم نظر شما استادان گرامی رو بدونم و اگر کانفیگ مناسبتر و ارزانتری مدنظرتون هست بفرمایید استفاده کنم

و لطفا بفرمایید اگر از آقای شعبانی در فروم همسایه پاور دست دو تهیه کنم (برای کاهش هزینه) مشکلی برای سیستم پیش نمیاد؟

از اونجایی که خودمم دستی تو وب دارم سیستمی مثل سیستمی که خودم بستم رو واسطون جمع کردم

قیمت کاملا مناسب و کار های شمارو تا ده سال دیگم جواب میده :D

12155141775801214486_Untitled-1.jpg

لینک به دیدگاه

از اونجایی که خودمم دستی تو وب دارم سیستمی مثل سیستمی که خودم بستم رو واسطون جمع کردم

اصلا طراحی وب یه همچین سیستمی نمیخواد  برای سایتم واسه فتوشاب کارای سبکی استفاده میشه تا در نهایت سرعت لود صفحه کم شه نمیخوای بنر 5 متری باهلش درس کنی که رم 16 بخواد در کل سیستم خیلی ارزانی میشه جمع کرد من خودم 6 سال طراحی وب تو شرکت اسب زرد کار میکنم همچین سیستمی توش ندیدم واسه طراحی وب مخصوصا با این گرافیک

لینک به دیدگاه

عکس باز نمیشه

سیستم برای وب رو خودم چون خیلی کار کردم دیدم یه cpu متوسط جوابگو هست و چون برنامه زیاد باز میشه اگر رم پایین باشه مجبورم pagefile رو فعال نگه دارم که از هارد استفاده میشه و هم سرعت ضمن این اتفاق کم میشه و هم به مرور زمان

بقیه قطعات هم فقط برای 5-6 سال کار کنند کافیه فکر کنم :)

لینک به دیدگاه

اصلا طراحی وب یه همچین سیستمی نمیخواد  برای سایتم واسه فتوشاب کارای سبکی استفاده میشه تا در نهایت سرعت لود صفحه کم شه نمیخوای بنر 5 متری باهلش درس کنی که رم 16 بخواد در کل سیستم خیلی ارزانی میشه جمع کرد من خودم 6 سال طراحی وب تو شرکت اسب زرد کار میکنم همچین سیستمی توش ندیدم واسه طراحی وب مخصوصا با این گرافیک

تا اونجا که توی تصویرم میبینم من 8 گیگ رم پیشنهاد دادم .

خرید کارت گرافیک هم اجباری نیست ایشون میتونن درصورت عدم استفاده گرافیک رو کلا از لیست حذف کنن و آنبرد استفاده کنن .

الان دیگه گرافیک های DDR3 قیمت 300 350 دارن پس صد تومن گذاشتن روی قیمت و گرفتن چنین کارتی خیلی بهتر از گرفتن DDR3 ه .

شرکتی هم که شما توش طراح وب بودی و همچین گرافیکی ندیدی باید به کارشون شک کرد ! گرافیستی که توی گروپ ورک ما کار میکنه دوبرابر این گرافیک هم کارش رو جوابگو نیست . طراحی وب توی برنامه نویسی در نوت پد خلاصه نمیشه .

درکل این سیستم بدون گرافیک زیر 1500 هزینش میشه ، شما اگه سیستم با بی کیفیت ترین قطعات موجود بازار رو هم بنویسید به 1 تومن میرسه .

پس هزینه 1470 برای ده سال ، بهتر از هزینه 1000 برای یک ساله .

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...