رفتن به مطلب

i5 بخرم یا i3 مساله این است!!!:D

اشتراک گذاری

Recommended Posts

رزولوشن چقدر هست؟

سی پی یو چی هست؟

cod aw 4 msaa رو امتحان کردی؟

چقد فریم گرفتی؟

دوست عزیز رزولوشن 1080 فول اچ دی و پردازنده هم تو امضام هست گفتم تازه خریدمش 4690K با 4msaa هم بدون کندی و روان اجرا کردم کال اف جدید رو فریم رو نمیدونم ولی با مانیتور تو امضام با 75Hبازی کردم

لینک به دیدگاه

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

دوست عزیز رزولوشن 1080 فول اچ دی و پردازنده هم تو امضام هست گفتم تازه خریدمش 4690K با 4msaa هم بدون کندی و روان اجرا کردم کال اف جدید رو فریم رو نمیدونم ولی با مانیتور تو امضام با 75Hبازی کردم

اگه اینطور که شما میگین باشه پس تمام محدودیت رو سی پی یو ایجاد میکنه درسته؟

لینک به دیدگاه

اگه اینطور که شما میگین باشه پس تمام محدودیت رو سی پی یو ایجاد میکنه درسته؟

بله دقیقا من قبل از این cpu مدل G2030 از سوکت 1155 داشتم ادم حالش گرفته میشد تو بازی و حتی محیط کار با ویندوز باوجود گرافیک GTX770 و GTX 660 که داشتم ولی با سیستم جدید اصلا مشکل گرافیکی ندارم بیشترین هزینتو رو CPU کن و کارت نمیگم ارزون و اشغال بخر ولی حداقل پردازنده i5 بردار و یه گرافیک تا 500 تومن پیشنهاد من برای شما GT740 OC از برند گیگابایت با حدود قیمت 420 تومن هست من موقعی که تازه وارد ایران شد خریدم 460 تومن و برای پردازنده هم 4690 معمولی و اگر مطمین میخوای باشی 4690K هست موفق باشی عزیزم. :)  @};- سوالی بود فردا انشالا درخدمتم الان باید برم.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من core i7 3770 دارم با گرافیک 7850 اسوس و رم 8 گیگ ولی واچ داگز رو اولترا لگ داره چه جوری شماها با core i3 و i5 مشکل ندارید ؟؟؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من core i7 3770 دارم با گرافیک 7850 اسوس و رم 8 گیگ ولی واچ داگز رو اولترا لگ داره چه جوری شماها با core i3 و i5 مشکل ندارید ؟؟؟

داداش بعضی ها توقعشون از سیستم خیلی کمه! مثلا این دوستمون که با 740 روی رزولیشن 1080p Ultra همه بازی هارو انجام میده و اون افت فریم رو متوجه نمیشه. ولی بعضی ها مثل شما با 7850 با یک لگ کوچیک مشکل دارن و دلسرد میشن! مشکل شما هم کارت گرافیک هست میتونید بفروشید و کارت های GTX 970 یا R9 290X بگیرید از بازی روی Ultra با فریم مناسب لذت ببرید!

البته اینم بگم، Ultra خیلی فشار زیادی به کارت میاره و تفاوتش با High و تنظیمات دستی خیلی کمه. با غیر فعال کردن چند گزینه کوچیک میتونید فریم بازی به طور چشم گیری افزایش بدید!

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون میشه راهنمایی کنید D;

آخه یک لگ کوچیک نیست توی فضای باز لگ کشخصه .

ویرایش شده توسط qoqnoos
لینک به دیدگاه

خیلی ممنون میشه راهنمایی کنید D;

آخه یک لگ کوچیک نیست توی فضای باز لگ کشخصه .

من که واچ داگز رو بازی نکردم و چیزی از تنظیمات گرافیکی بازی نمیدونم :D به هر حال، با کم کردن آنتی آلازینگ (فکر کنم :D ) و کم کردن کیفیت سایه ها و تکسچر ها، فریم رو افزایش بدید.

لینک به دیدگاه

حرف زیبایی زدی.

منم میخواستم بگم ولی دیگه زحمتش با شما شد.

لایک

نوکریم داداش @};-

اینم اضافه کنم برای اینکه اسپم نشه، CPU های i7 برای گیم زیاد بدرد نمیخوره و فقط خرج اضافی هست. بهتره خرجی که میذارید پای CPU های i7، بزارید روی خرید SSD, رم با حجم بالا و کارت گرافیک قوی...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکله شما از گرافیکتون هست 

یه 280x  تست کنید بعد میفهمید 

قطعات دیگه تو خوبه 

لینک به دیدگاه

فناوری برطرف کردن لک بازیها فقط در تراشه های جدید انویدیا و ای ام دی وجود دارد 

مانند سری ماکسول انویدیا در سری های پایین در بازیهای جدید لک وجود دارد 

به سایت انویدیا هم مراجعه کنید در این خصوص توضیح داده شده

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

داداش بعضی ها توقعشون از سیستم خیلی کمه! مثلا این دوستمون که با 740 روی رزولیشن 1080p Ultra همه بازی هارو انجام میده و اون افت فریم رو متوجه نمیشه. ولی بعضی ها مثل شما با 7850 با یک لگ کوچیک مشکل دارن و دلسرد میشن! مشکل شما هم کارت گرافیک هست میتونید بفروشید و کارت های GTX 970 یا R9 290X بگیرید از بازی روی Ultra با فریم مناسب لذت ببرید!

البته اینم بگم، Ultra خیلی فشار زیادی به کارت میاره و تفاوتش با High و تنظیمات دستی خیلی کمه. با غیر فعال کردن چند گزینه کوچیک میتونید فریم بازی به طور چشم گیری افزایش بدید!

عزیز دل خوبی داداش بحث سر توقع نیست ببین من گوشی دستم Galaxy S5 نسخه اروپا G900F دارم همون روز اول امد بازار خرداد ماه 93 به قیمت 2 میلیون خریدم خوب الانم من بدانم چیزی قانعم نکنه درجا فروختم و قدرتمندتر رو جایگزین میکنم شما حتما کارت 740 رو اول یه امتحانی کن بعد نظر کارشناسی بده که خوبه یا بده من خودم 3 سال تو کرمانشاه مغازه داشتم الانم 15 ساله تو کار PC و موبایل هستم اراده کنم همین امروز GTX 970 و GTX980 که اسونه کارخریدش درنمایندگی اواژنگ کرمانشاه کار 3 سوته تا بازار میرم 1 ساعته میخرم ولی نیازم نیست این کارت گرافیک خدایی هست واسه خودش اول تست کن بعد بیا نظر بده.موفق باشی عزیزم

لینک به دیدگاه

بله دقیقا من قبل از این cpu مدل G2030 از سوکت 1155 داشتم ادم حالش گرفته میشد تو بازی و حتی محیط کار با ویندوز باوجود گرافیک GTX770 و GTX 660 که داشتم ولی با سیستم جدید اصلا مشکل گرافیکی ندارم بیشترین هزینتو رو CPU کن و کارت نمیگم ارزون و اشغال بخر ولی حداقل پردازنده i5 بردار و یه گرافیک تا 500 تومن پیشنهاد من برای شما GT740 OC از برند گیگابایت با حدود قیمت 420 تومن هست من موقعی که تازه وارد ایران شد خریدم 460 تومن و برای پردازنده هم 4690 معمولی و اگر مطمین میخوای باشی 4690K هست موفق باشی عزیزم. :)  @};- سوالی بود فردا انشالا درخدمتم الان باید برم.

میتونید بازی های شاخی که کردید با نرخ کمترین فریم که داخل هر بازی گرفتید بگید please

لینک به دیدگاه

میتونید بازی های شاخی که کردید با نرخ کمترین فریم که داخل هر بازی گرفتید بگید please

درود دوست خوبم علاقه اتیشی به بازی ندارم فقط بیشتر بازی های اکشن مثل Call Of و Sniper 3 و Crysis3 رو زدم تنظیمات همه رو میزنم درجه اخر معمولا هم نکشه درجا قطعات رو عوض میکنم 

تمامی این بازیا رو هم با رزولوشن FULL HD و 60 یا 75 هرتز بازی میکنم وبقیه تنظیمات هم اخرین درجه. :)  @};- 

لینک به دیدگاه

عزیز دل خوبی داداش بحث سر توقع نیست ببین من گوشی دستم Galaxy S5 نسخه اروپا G900F دارم همون روز اول امد بازار خرداد ماه 93 به قیمت 2 میلیون خریدم خوب الانم من بدانم چیزی قانعم نکنه درجا فروختم و قدرتمندتر رو جایگزین میکنم شما حتما کارت 740 رو اول یه امتحانی کن بعد نظر کارشناسی بده که خوبه یا بده من خودم 3 سال تو کرمانشاه مغازه داشتم الانم 15 ساله تو کار PC و موبایل هستم اراده کنم همین امروز GTX 970 و GTX980 که اسونه کارخریدش درنمایندگی اواژنگ کرمانشاه کار 3 سوته تا بازار میرم 1 ساعته میخرم ولی نیازم نیست این کارت گرافیک خدایی هست واسه خودش اول تست کن بعد بیا نظر بده.موفق باشی عزیزم

دوست عزیز درسته شما خیلی خیلی خیلی شاخ هستید !!!!!! اما دلیل نمیشه بیاید غیر واقعی نظر بدید. همه میدونن کارت GT740 اونقدر قدرت نداره که بتونه همه ی بازی هارو 1080p ultra 60FPS جواب بده. شما باید دقیق تست بگیرید و بعد حرف بزنید. بهتره برای تست FPS از نرم افزار Fraps استفاده کنید و از بازی های:

BF4 - Bioshock Infinite - CoD AW - Crysis 3 - AC Unity - FarCry 4

تست بگیرید و نتایج رو اعلام کنید. توی این بازی هایی که نام بردم کارت های قویتر از کارت شما هم نتونستن روی 1080p Ultra جوابگو باشن و 60 فریم بدن اونوقت شما دارید خودتون رو خفه میکنید که این کارت خیلی قوی هست و خوبه و ...! توی چند تا تاپیک دیگه هم مشاهده کردم. (حتی اپیک مشاوره)

به هر حال، کاری که گفتم رو انجام بدید باید جالب باشه!

موفق باشی گــُـلــم :)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز درسته شما خیلی خیلی خیلی شاخ هستید !!!!!! اما دلیل نمیشه بیاید غیر واقعی نظر بدید. همه میدونن کارت GT740 اونقدر قدرت نداره که بتونه همه ی بازی هارو 1080p ultra 60FPS جواب بده. شما باید دقیق تست بگیرید و بعد حرف بزنید. بهتره برای تست FPS از نرم افزار Fraps استفاده کنید و از بازی های:

BF4 - Bioshock Infinite - CoD AW - Crysis 3 - AC Unity - FarCry 4

تست بگیرید و نتایج رو اعلام کنید. توی این بازی هایی که نام بردم کارت های قویتر از کارت شما هم نتونستن روی 1080p Ultra جوابگو باشن و 60 فریم بدن اونوقت شما دارید خودتون رو خفه میکنید که این کارت خیلی قوی هست و خوبه و ...! توی چند تا تاپیک دیگه هم مشاهده کردم. (حتی اپیک مشاوره)

به هر حال، کاری که گفتم رو انجام بدید باید جالب باشه!

موفق باشی گــُـلــم :)

داداش دعوا که نداریم الان نرم افزار رو دانلود میکنم فریم میگیرم

نرم افزار رو دانلود کردم بفرما چطور باید باهاش کارکنم وفریم بگیرم

:D

ویرایش شده توسط Ali~tech
لینک به دیدگاه

کار اسونه باهاش اجراش کن بعد

برو توی بازی یک صحنه ی خیلی شلوغ رو ببین چقد فریم میده و با کلید f9 یک عکس بگیر هم عکس رو بزار هم خودت بگو چند نشون داد اون موقع. چون بعضی وقتا توی عکس فریم کم میوفته

لینک به دیدگاه

کار اسونه باهاش اجراش کن بعد

برو توی بازی یک صحنه ی خیلی شلوغ رو ببین چقد فریم میده و با کلید f9 یک عکس بگیر هم عکس رو بزار هم خودت بگو چند نشون داد اون موقع. چون بعضی وقتا توی عکس فریم کم میوفته

منتظرم دوست عزیز از تنظیمات هم یه عکس بزار

لینک به دیدگاه

داداش دعوا که نداریم الان نرم افزار رو دانلود میکنم فریم میگیرم

نرم افزار رو دانلود کردم بفرما چطور باید باهاش کارکنم وفریم بگیرم

:D

66425008252936933719.jpg

بفرما داداش.

بعد از تنظیم کردن این آپشن ها، برنامه Fraps رو باز نگه دارید و وارد بازی هایی که گفتم بشید. تمام تنظیمات بازی رو روی Ultra قرار بدید و دکمه F11 رو بزنید، خودش شروع میکنه به گرفتن بنچمارک فریم، شما هم همینطوری به بازی خودتون ادامه بدید. بعد از 120 ثانیه خودش قطع میشه.

توجه: از تنظیمات گرافیکی بازی هم عکس بذارید.

موفق باشید! منتظر بنچ مارک های فوق العاده این کارت هستیم!!

ویرایش شده توسط HiKa
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست خوبم علاقه اتیشی به بازی ندارم فقط بیشتر بازی های اکشن مثل Call Of و Sniper 3 و Crysis3 رو زدم تنظیمات همه رو میزنم درجه اخر معمولا هم نکشه درجا قطعات رو عوض میکنم 

تمامی این بازیا رو هم با رزولوشن FULL HD و 60 یا 75 هرتز بازی میکنم وبقیه تنظیمات هم اخرین درجه. :)  @};- 

شما تنظیمات رو بزار رو 1080 

و این تنظیمات رو هم بزار رویه Ultra + اینکه Antialising رو بزار روی 8X  بعد اگه 10 فریم گرفتی بیا بگو 

دوسته عزیز 

بنده با r9280X DCII TOP  رو 1080 نهایت 28 فریم گرفتم تو ته تنظیمات (خصوصا تو مرحله welcome to the jungle (

crysis3.jpg

لینک به دیدگاه

عکس با کلید F10 بگرید بعد تو 

C:\Fraps\Screenshots

این ادرس عکس پیدا میکنید

لینک به دیدگاه

ممنون دوست خوبم با توجه به تنظیمات شما تا شب ساعت 10 قرار میدم الان باید برم معذرت فعلا :)  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون دوست خوبم با توجه به تنظیمات شما تا شب ساعت 10 قرار میدم الان باید برم معذرت فعلا :)  @};-

تنظیمات برنامه را روی کدوم گزینه بزارم که تو بازی دما وفریم را نشون بده

فایل رو بگیر 

یه فایل HTML  هست 

هر قسمتی که میخای نمایش داده بشه رو باید تیک بزنی 

چون الان گرافیک آنبرد دارم GPU TEMP و GPU Loud غیر فعال هست 

بعد از فعال کردن این طور میشه 

post-11230-0-13242600-1417676411_thumb.jpg

http://www.guru3d.com/files-details/msi-afterburner-beta-download.html

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...