رفتن به مطلب

فروش دو گرافیک HD5750 و HD5770 کارکرده ولی سالم

vivid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

قصد فروش گرافیک های سیستم رو برای ارتقاء دارم

گرافیک اول HD5750 سایلنت بدون فن و با یک سینک بزرگ از برند Power Color هست که خیلی دوستش دارم و تا الان هیچ بازی رو کم نیاورد ولی الان داره رو بازی Far Cry 4 لنگ میزنه

1 گیگ DDR5 هست عکسهاش مشخصه جعبه و متعلقاتش هم موجوده گارانتی نداره شات GPUZ هم براتون گذاشتم

گرافیک دوم HD5770 هست که این هم برند Power Color هست 1 گیگ DDR5 جعبه رو باید بگردم ایشاله که پیدا بشه تو وسیله هام ولی کاملاً سالم هست

عکسها و شات GPUZ هم توی عکسها گذاشتم

قیمت برای هرکدام کمترین قیمت رو قرار دادم چون هنوزم این 2 گرافیک خیلی عالی عمل می کنند هر گرافیک 200 تومان بدون هزینه پستش گذاردم

یعنی 2 گرافیک 400 هزار تومان قیمتش + 15 هزینه بسته بندی و پست که به عهده خریدار محترم می باشد

ایشاله که زیر قیمت پایه قیمت ندید چون قبول نمیکنم

منتظر خریدار محترم هستم و هیچ عجله ای هم در فروش ندارم چون در صورت فروش سیستم از کار میوفته تا خرید گرافیک جدید give_rose.gif

ارادتمند وحید سرابندی

44600706506952810564_thumb.jpg                         69900039051611825265_thumb.jpg                                49192289874755062131_thumb.jpg                              38339221952820531689_thumb.jpg          90851713006461215575_thumb.jpg

یادم رفت فروش در بیرون از فضای مجازی هم برقرار است.

ویرایش شده توسط vivid
لینک به دیدگاه

داداش یه سوال لنگی که داخل بازی گفتید داره منظورتون برای خود کارت 5750 بود یا در حالت کراس هر دو کارت لنگ مشاهده کردید

لینک به دیدگاه

سلام

ایشاله که مشتری برای هر دو کارت باشه که با همدیگر فروش برود اگر نبود من در خدمتت هستم

منظورم اینه که فریم پایین می دادن هر دو کارت در حالت کراس فایر چون من عادت دارم در حالت High Quality بازی میکنم این گرافیک جوابگو نبود البته در سایتها دوستان انگار گفته بودند که این بازی هنوز کرک خوبی براش نیامده و مشکلاتی از همین دست براش پیش میاد

در مورد بحث اعتماد سازی برای چندین بار که این مساله پیش میاد البته بهتون حق هم میدم

من شناخته شده در سایتها هستم تاریخ عضویت من گویای سابقه من هست سایت شهر سخت افزار عضو تیم هستم و مدتهاست که فعالیت دارم همینجا هم دوستانی هستند که من رو میشناسند بازم من در خدمتت هستم

ویرایش شده توسط vivid
لینک به دیدگاه

کارکردشه چقدره؟

حدود 2 سال کارکرد دارند دوست عزیز

لینک به دیدگاه

سلام

ایشاله که مشتری برای هر دو کارت باشه که با همدیگر فروش برود اگر نبود من در خدمتت هستم

منظورم اینه که فریم پایین می دادن هر دو کارت در حالت کراس فایر چون من عادت دارم در حالت High Quality بازی میکنم این گرافیک جوابگو نبود البته در سایتها دوستان انگار گفته بودند که این بازی هنوز کرک خوبی براش نیامده و مشکلاتی از همین دست براش پیش میاد

در مورد بحث اعتماد سازی برای چندین بار که این مساله پیش میاد البته بهتون حق هم میدم

من شناخته شده در سایتها هستم تاریخ عضویت من گویای سابقه من هست سایت شهر سخت افزار عضو تیم هستم و مدتهاست که فعالیت دارم همینجا هم دوستانی هستند که من رو میشناسند بازم من در خدمتت هستم

اوکی دوست عزیز مشکلی نیست فقط اگر تصمیم به تک فروشی داشتید حتما اول به بنده یه اطاع بدید که اگه کارت تهیه نکرد بودم مامعله کنیم

لینک به دیدگاه

عجله برای فروش نیست مدتی صبر میکنم ایشاله که هر دو کارت باهم فروش برود اگر نشد در خدمتت دوستان که کارت تکی میخواهند هستم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

همینجا هم دوستانی هستند که من رو میشناسند بازم من در خدمتت هستم

سلام استاد وحید عزیز ، ارادت داریم خدمتتون  @};-

لینک به دیدگاه

سلام استاد وحید عزیز ، ارادت داریم خدمتتون  @};-

سلام داداش شما سالاری آقایی مخلصیم

سلام 5770 رو 210 خریدارم

سلام کمی صبر میکنم اگر کسی حاضر نشد هر دو گرافیک رو بخره در خدمتتون هستم

لینک به دیدگاه

پایین ترجفتشون باهم خریدارم

شرایط اعتماد سازی به چه صورته؟

لینک به دیدگاه

سلام

پایینتر از پایه خیلی دیگه پایین میشه قیمت خیلی خوبی دادم نهایت تخفیف که بتونم بدم هزینه پست هم پای خودم

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیزم

من در خدمتت هستم ولی اونطوری که شما گفتی کمی مشکل هست برای من

کارتهای من کاملاً سالم هست و خدایی ناکرده نمیخواهم که اعتبار خودم رو زیر سوال ببرم

این همه سال در سایتها در کنار دوستان و اساتید کار کردم هرگز بخاطر چنین مواردی کنار نمیخواهم بکشم

به شما هم حق میدهم که فرصت تست می خواهید چون خوب تو این زمانه نباید اعتماد کرد

شما بفرمایید چه تستی بگیرم تا من همون تست رو انجام بدم فیلم بگیرم شات بزارم هرکاری شما صلاح میدونید تا مطمئن بشوید سالم هستند

بازم در خدمتت هستم به محضی که مبلغ رو واریز کنید من به ادرس خودتون کارت رو میفرستم @};-

ویرایش شده توسط vivid
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...