رفتن به مطلب

مشکل در بازی call of duty advanaced warfare

Recommended Posts

اره یه چیزیه مثل اون تو مانیتور معمولی 1080 میشه روزولیشن 4kرو فعال کرد تو بازی تاثیر زیادی داره

لینک به دیدگاه

والا من 1 بار dsr فعال کردم فرق نکرد هیچی فک کنم پایین تر هم اومد ولی فریممو به شدت کم کرد

لینک به دیدگاه

انویدیا رو نمیدونم ولی تو amd واسه من خوب جواب میده تو بازی فار کرای هم همین کار رو میکنم 

بازدهی بیشتر شده ولی دمای کارت بیشتر شده 

لینک به دیدگاه

انویدیا رو نمیدونم ولی تو amd واسه من خوب جواب میده تو بازی فار کرای هم همین کار رو میکنم 

بازدهی بیشتر شده ولی دمای کارت بیشتر شده 

رو چه رزولوشنی میزاری با چقدر فریم؟

لینک به دیدگاه

مانیتور من 1920.1080هست که میشه 3200.1800 من فار کرای رو با نهایت تنظیمات وانتی انالیز 8x رو 34 فریم بازی میکردم 

الان انتی انالیز رو خاموش میکنم روزولیشن رو میزارم رو 3200 45فریم میگیرم

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید کسی میتونه کمک کنه این نرم افزار بیخود و چرت چه جوری  حذف کنم      rolling%20on%20the%20floor.gif             keyboard changer mrt

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید کسی میتونه کمک کنه این نرم افزار بیخود و چرت چه جوری  حذف کنم      rolling%20on%20the%20floor.gif             keyboard changer mrt

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به عنوان کسی که بیش از 12سال گیمر بوده توصیه میکنم از خود بازی لذت ببرین نه از دیدن high و extra در تنظیملت بازی ...

این که از گرافیک 4گیگ شما 3.5 اش رو میشناسه آنچنان هم عجیب نیست من گرافیک خودم 2 هستش ولی میزنه 1.7 ...

در رابطه با sli هم تا جایی که من میدونم همانطور که یکی از دوستان هم گفت  دربخش حافظه فقط مال  یک کارت را میزند همان طور که برای شما 3.5 زده ... ولی اگر درست sli کرده باشین از قدرت 2کارت استفاده میکنید ... برای  superSampling هم بعضی وقت ها بجای این که کیفیت بده بدتر میکنه و صفحه مات به نظر میاد صرف اینکه فقط فعالش کنین 90% تاثیر خودش را میزاره نیاز نیست که حتما 16x باشه  تا تاثیرش رو ببینین .

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به عنوان کسی که بیش از 12سال گیمر بوده توصیه میکنم از خود بازی لذت ببرین نه از دیدن high و extra در تنظیملت بازی ...

این که از گرافیک 4گیگ شما 3.5 اش رو میشناسه آنچنان هم عجیب نیست من گرافیک خودم 2 هستش ولی میزنه 1.7 ...

در رابطه با sli هم تا جایی که من میدونم همانطور که یکی از دوستان هم گفت  دربخش حافظه فقط مال  یک کارت را میزند همان طور که برای شما 3.5 زده ... ولی اگر درست sli کرده باشین از قدرت 2کارت استفاده میکنید ... برای  superSampling هم بعضی وقت ها بجای این که کیفیت بده بدتر میکنه و صفحه مات به نظر میاد صرف اینکه فقط فعالش کنین 90% تاثیر خودش را میزاره نیاز نیست که حتما 16x باشه  تا تاثیرش رو ببینین .

درود

بله sli درست هست و فعال هم شده . دقیقا باید 1 کارتو بزنه و کلا در sli حافظه تغیری نمیکنه.و اینکه سمپلینگ 16 برا من مشکل داره با 4 بازی کردم .

لینک به دیدگاه

مانیتور من 1920.1080هست که میشه 3200.1800 من فار کرای رو با نهایت تنظیمات وانتی انالیز 8x رو 34 فریم بازی میکردم 

الان انتی انالیز رو خاموش میکنم روزولیشن رو میزارم رو 3200 45فریم میگیرم

برا من کیفیت تصویر فرق نکرد

ویرایش شده توسط ralf4
لینک به دیدگاه

شما سیستمت رو بابازیهای دیگه تست کن مثل فار کرای 4 ببین با نهایت تنظیمات چه فریمی بهت میده

لینک به دیدگاه

شما سیستمت رو بابازیهای دیگه تست کن مثل فار کرای 4 ببین با نهایت تنظیمات چه فریمی بهت میده

فارکرای 4 با نهایت تنظیمات ممکن متوسط بالای 100 فریم میده

لینک به دیدگاه

خوب پس معلومه سیستمت فقط با این بازی مشکل داره 

آره شنیدی cod aw رو میشه 2 روز مجانی تو استیم انلاین بازی کرد؟؟!

لینک به دیدگاه

سلام.

دلیل تیک زدن یا خر خر تو صدا موقع لود بازی چی هست؟ تو بازی هیچ مشکلی نیست اما لود تیک میزنی و طولانی هست و صدا خر خر میکنه و تیکه تیکه میشه.

ببخشید که تو همین تاپیک کامنت میزارم چون سوالم مربوط به همین بازی هست.

تشکر.

لینک به دیدگاه

سلام.

دلیل تیک زدن یا خر خر تو صدا موقع لود بازی چی هست؟ تو بازی هیچ مشکلی نیست اما لود تیک میزنی و طولانی هست و صدا خر خر میکنه و تیکه تیکه میشه.

ببخشید که تو همین تاپیک کامنت میزارم چون سوالم مربوط به همین بازی هست.

تشکر.

سلام از داخل کیس صدا میاد؟

لینک به دیدگاه

سلام از داخل کیس صدا میاد؟

یا ابرفرض! نه بابا صدا چیه! صدایی نمیاد از تو کیس. فقط موقع لود این بازی صحنه ها تیک میزنن و صدا هم طبیعتا تیکه تیکه میشه و لودش بالای 3 دقیقه طول میکشه!

یه جا خوندم که زمان لود به صورت مستقیم به هارد و سی پی یو ربط داره. ssd دارم و بازی رو هارد هست هردو6Gb/S هستن و سرعت هاشون خوبه. تو بازی های دیگه هم سریع هستن نمیدونم چرا تو این بازی اینجوریه. تا اونجایی که یادمه از قدیم کال اف ها تو سیستمم لودشون هم طول میکشید هم تیک میزد. 7 سالی هست گراف و سی پی یو فقط AMD دارم. از این میتونه باشه؟ شاید از تکنولوژی های n vidia تو این بازی استفاده شده که برای لودش تیک میزنه!

لینک به دیدگاه

یا ابرفرض! نه بابا صدا چیه! صدایی نمیاد از تو کیس. فقط موقع لود این بازی صحنه ها تیک میزنن و صدا هم طبیعتا تیکه تیکه میشه و لودش بالای 3 دقیقه طول میکشه!

یه جا خوندم که زمان لود به صورت مستقیم به هارد و سی پی یو ربط داره. ssd دارم و بازی رو هارد هست هردو6Gb/S هستن و سرعت هاشون خوبه. تو بازی های دیگه هم سریع هستن نمیدونم چرا تو این بازی اینجوریه. تا اونجایی که یادمه از قدیم کال اف ها تو سیستمم لودشون هم طول میکشید هم تیک میزد. 7 سالی هست گراف و سی پی یو فقط AMD دارم. از این میتونه باشه؟ شاید از تکنولوژی های n vidia تو این بازی استفاده شده که برای لودش تیک میزنه!

خب این بازی خیلی سنگینه و اگر هم که لگ میشه یا به قول شما تیک میزنه مشکل سخت افزاری داری الان گرافیک شما برای تنظیمات پایین بازی هم کمه دیگه نمیدونم شما رو چه تنظیماتی بازی میکنی ولی اینطور که مشخصه تو بازی هم افت فریم دارید در نتیجه صدا هم همراه تصویر دچار مشکل میشه

لینک به دیدگاه

بازی رو با تنظیمات های حداقل 30 فریم دارم بازی میکنم!. رو مدیوم بزارم به راحتی 60 فریم پر میشه.

مشکل من با لود طولانی هست.

هیچ کدوم از دوستان به این مشکل نخوردن؟

یه چیز جالب هم که تست کردم تنظیمات رو تا ته بالا ببرم که فریم زیر 10 بیاد یا مینیمم بزارم که به 100 میرسه لودش یه مدت طول میکشه! یعنی اصلا ربطی به تنظیمات گرافیک بازی نداره! مشکل از همون قضیه AMD هست؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...