رفتن به مطلب

مقایسه

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید.

خواستم بدونم بین دو کارت ASUS GTX TITAN 6GB GDDR5   وووو  ASUS GTX 980 DCII OC STRIX 4GB GDDR5 کدوم بهتره از همه لحاظ.من میخوام بکی ازین دو رو بخرم ولی دو به شکم کدوم بهتره بعضیا میگن 980 بعضی ها میگن تایتان. ولی گفتم بیام تو انجمن شما متخصص ترین  از شما بپرسم چند چنده ماجرا.

اگه پست هم بدجایی زدم تازه کارم نمیدوستم.شرمنده.

لینک به دیدگاه

بنظرتون تا چند وقت دووم میاره؟همه بازیهارو رو ultra جواب میده؟far cry 4 رو تنظیمات NVIDIA روی تایتان بیشتر جاهاش لگ داشت روی 980 لگ پگ نداره.من استرس دارم لگ پک داشته باشه.:((((

لینک به دیدگاه

معماری نسل جدید بیاد نسل قدیمی هر چقدر هم قوی باشه نیمتونه برابری کنه 

مسلما سری ماکسول عملکرد بهتری دارد ..دوره تایتان  تموم شد 

در معماری ماکسول از فناوری  سخت افزاری کارت برای بهینه سازی لک های بازیها استفاده شده 

فعلا فقط در دو کارت 980 و 970 

سری تایتان از این قابلیت بی بهره است 

منبع سایت انویدیا بخش جیفورس

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

پایان کارت 980 سال 2016 است که انویدیا کارت جدید خودشو برپایه معماری پاسکال معرفی میکنه 

این کارت از حافظه 3 بعدی استفاده میکنه و میتونه حجم عظیمی از داده رو انتقال بده 

لینک به دیدگاه

سایت های مقایسه کننده نظیر http://gpuboss.com قابل اعتماد هست؟ چون من تایتان رو با 980 مقایسه کردم بلکه با همه ی کارت ها مقایسه کردم تایتان امتیاز بیشتری نسب به بقیه داشت.حتی با titan z & black هم مقایسه کردم تایتان معمولی برتری داشت.

لینک به دیدگاه

استفاده از dsr یا داینامیک سوپر رزولوشن مخوص رزلوشن های 2k , 4k 

VXGI  voxel global illumination  بهبود نورپردازی -شیدر و رفلکتورها

هر دو این دو این فناوری ها مختص سری ماکسول است 

لینک به دیدگاه

مدل asus به نظر من قدرت بیشتری داره حالا شما فقد بخاطر کولرش میگی؟

ویرایش شده توسط Dark Shadow
لینک به دیدگاه

نه ایسوس خنک کنندگیش ضعیفه ، و کلاکش پایین تره پس فریم پایین تری میده فقط یکمی خوشگل تره

ویرایش شده توسط stars
لینک به دیدگاه

تايتان واسه گيم از 980 ضعيف تره و بيشتر واسه کار هاى طراحي سه بعدى و بازى سازى خوبه

980 از نظر پرفورمنس گيم ها فوقولاده هست و حالاحالاها جواب گوى تمام بازى ها هست

لینک به دیدگاه

پس مدل GIGABYTE GTX 980 G1 Gaming WF3X OC 4GB GDDR5 رو بگیرم بهتر تا ASUS GTX 980 DCII OC STRIX 4GB GDDR5.مساله 2600ههه هاااا.

لینک به دیدگاه

دوستان راست میگن سریه 900 گیگا  محشره .من خودم 980 ایسوز داشتم بعد از اوری که کردم تو بازی فار کرایی4 دماش به 85 رسید ده دقیقه هم نشد پرید بیرون.فروختمش دو تا 970 گیگا گرفتم نهایت اورش دماش به 67 رسید لازم به ذکره با این اوری که کردم یکدونه 970 گیگا به 980 ایسوس رفرنس میرسه هرچند اورشده ی ایسوزم مالی نیست.عملا خرید ایسوز سری 900 دور ریختن پوله .

لینک به دیدگاه

بنظرتون تا چند وقت دووم میاره؟همه بازیهارو رو ultra جواب میده؟far cry 4 رو تنظیمات NVIDIA روی تایتان بیشتر جاهاش لگ داشت روی 980 لگ پگ نداره.من استرس دارم لگ پک داشته باشه. :((((

چطور امکان داره؟من با 780 رو اخر همه تنظیمات هیچ لگی ندیدم مگر چند صحنه جزئی احتمالا سیستم کمبودی چیزی داره  واین کارت تنها دو گیگ رم بیشتر داره از 980 و در عوض جی پی یوش خیلی قدیمی تره و دو گیگ رم نیاز نیس مگر رو رزولوشن های بالاتر ! و اه خود سیستم رمش بیشتر باشه خود گرافیک مقداری از اونو در واقع مقداری که نیاز داره رو به هعنوان shared memoy برمی داره الان گرافیک من 3 گی رم داره ولی تو تنظیمات نوشته 6831 مگ رم!!!! 

لینک به دیدگاه

من فعلا گرافیکم 560ti 1gig هستش و بازی رو روی high با کمی لگ اجرا میکنم و گرافیکم تا جد انفجار میره بالا و بیرون نمیپره و تا حالا تو هیچ بازی بیرون نپریده بخاطر دماش

لینک به دیدگاه

چطور امکان داره؟من با 780 رو اخر همه تنظیمات هیچ لگی ندیدم مگر چند صحنه جزئی احتمالا سیستم کمبودی چیزی داره  واین کارت تنها دو گیگ رم بیشتر داره از 980 و در عوض جی پی یوش خیلی قدیمی تره و دو گیگ رم نیاز نیس مگر رو رزولوشن های بالاتر ! و اه خود سیستم رمش بیشتر باشه خود گرافیک مقداری از اونو در واقع مقداری که نیاز داره رو به هعنوان shared memoy برمی داره الان گرافیک من 3 گی رم داره ولی تو تنظیمات نوشته 6831 مگ رم!!!! 

این سیستمی که میگم رمش 16 هست.سی پی یو i7 و گرافیک تایتان. و بنظرم احتمال میدم از گرافیک باشه چون قدیمی تر بودن gpu با فناری های جدید بکار برده شده در بازی هاس همین باعث میشه فشار بیشتر بیاد روش.

لینک به دیدگاه

یچیز دیگه.خواستم بدونم تایتان تا کی بازی هارو رو اولترا جواب گو هست؟؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان الان من خرید مدل گیگا واقعا راضیم.یعنی فوق العاده است این گرافیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...