رفتن به مطلب

پیشنهاد یک لپ تاپ خوب بدید !

JavadiMoheb
 اشتراک گذاری

کدام مدل از نظر شما ؟  

14 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام مدل از نظر شما ؟

• Lenovo IdeaPad Z510 - Corei7,ram8
    • Lenovo IdeaPad Z50-70-GeForce 840M (4GB-6144 MB)
    • ASUS VivoBook F550LD-Corei7,ram6
    • HP ProBook 450 G2 - J4S97EA -Corei7,ram8
      0

Recommended Posts

با سلام و درود بر کاربران انجمن !

بنده میخواستم یک لپ تاپ با سخت افزار بسیار مناسب و قیمت 2 الی 2.5 خریداری کنم .

سخت افزار مد نظر خودم ؛ Cpu : core i7 - ram 6 & 8 با یک گرافیک خوب بقیه موارد هم زیاد مهم نیست. تو چند تا سایت دیدم هست تو این کانفیگ لپ تاپ به طور مثال ؛

1 - Lenovo IdeaPad Z510
2 - Lenovo IdeaPad Z50-70
3 - ASUS VivoBook F550LD
4 - HP ProBook 450 G2 - J4S97EA

لطفا ابتدا نظرتون رو در مورد 4 لپ تاپ پیشنهادی اعلام کنید ، سپس در صورت امکان لپ تاپ پیشنهادی خودتون در این رنج قیمت اعلام کنید .
در نظر سنجی هم شرکت کنید !

اگر بیشتر تونستید راهنمایی کنید ممنون خواهم شد .

ارادتمند شما

لینک به دیدگاه

سلام

لنوو z510 اصلا بهش فكر نكنين چون واقعا صفحه نمايش آشغالى داره خيلى بى كيفيته من از نزديك ديدم

لنوو flex 2 هم خوبه صفحه ips full hd touch داره البته دور بر ٢٨٠٠ هست ولى صفحه عاليه

مدل ايسر v3 571 g هم سخن افزار عالي داره بايد دنبالش بگرديد كمياب شده full hd ips

به نظر من full hd ips بگيرين حالشو ببرين عمر صفحات tft سر اومده

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

من یه ساله z510 دارم. صفحه نمایش خوبی نداره ولی اصلا آشغال نیست!

کلا اگر سخت افزار خوب میخواید بهتر از این در این رنج قیمت نیست

لینک به دیدگاه

فقط این مدل ازz510 هم بهتره :-?  :cool:  :cool:  :cool:

http://www.digikala.com/Product/DKP-53271/Lenovo-ThinkPad-E540-F/لپ-تاپ-لنوو-تينک-پد-E540

لینک به دیدگاه

سلام

دیگه ترجیحا اسیوس بگیر.

فقط چون کیفیت ساخت بهتری داره.

ویرایش شده توسط bzargar
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز

فقط پردازنده z510 از نوع 4 هسته واقعی و 8 ترید هست. در واقع 3 تای دیگه اصلا core i7 نیستن. گول تبلیغات رو نخورید... اینها رفتن corei5 رو جای corei7 غالب میکن. حواستون به سری u باشه...

از بین این 3 لپتاپ پردازنده 4702 بطور قابل توجهی میتونه بقیه را جا بگذاره... از این پردازنده قوی تر هم هست، 4710hq هست. که تو این رنج مدلی نداره... البته طبیعی هست که پردازنده های با تعداد هسته بیشتر مصرف بیشتری هم داشته باشن. مثلا سری u حداکثر مصرف 15 وات دارن. اما 4702 حدود 37 وات و 4710hq حداکثر 47 وات مصرف داره. اگه قدرت براتون مهمه عاقلانه هست که سراغ سری U نرین.

ایسوس در سری پایین کیفیت خوبی نداره...

من پیشنهاد خاصی ندارم.. :D

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

من هم بهتون مدل Lenovo ThinkPad E540 رو پیشنهاد می کنم. یکی دیگه از دوستان هم بالاتر پیشنهاد داده بود. لینک

کلا سری تینک پد به خرکار بودن و بالا بودن کیفیت قطعات معروفه (یه چیزی معادل سری Latitude دل). پردازنده هم چهار هسته ای هشت ترید هست. رم و گرافیک هم کاملا مناسبه (با توجه به قیمت)

همونطور که یکی از دوستان هم بالاتر گفته بودن، اصلا سراغ سری U نرید.. بنچ مارکهای سایتهای معتبر رو نگاه کنید متوجه می شید چرا سری U نباید بخرید..

موفق باشید 

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز

فقط پردازنده z510 از نوع 4 هسته واقعی و 8 ترید هست. در واقع 3 تای دیگه اصلا core i7 نیستن. گول تبلیغات رو نخورید... اینها رفتن corei5 رو جای corei7 غالب میکن. حواستون به سری u باشه...

از بین این 3 لپتاپ پردازنده 4702 بطور قابل توجهی میتونه بقیه را جا بگذاره... از این پردازنده قوی تر هم هست، 4710hq هست. که تو این رنج مدلی نداره... البته طبیعی هست که پردازنده های با تعداد هسته بیشتر مصرف بیشتری هم داشته باشن. مثلا سری u حداکثر مصرف 15 وات دارن. اما 4702 حدود 37 وات و 4710hq حداکثر 47 وات مصرف داره. اگه قدرت براتون مهمه عاقلانه هست که سراغ سری U نرین.

ایسوس در سری پایین کیفیت خوبی نداره...

من پیشنهاد خاصی ندارم.. :D

درود

طبق گفته دوستمون تنها لپتاب بین این چهار گزینه که از همه در قدرت بالاتر هست Z510 لنوو میباشد

سری u پردازنده ها بخاطر مصرف فوقالعاده کم و فرکانس پایین قدرت چندانی ندارن ترجیحا لپتاب با پردازنده u نگیرید

پردازنده i7 سری u چهار رشته پردازش با فرکانس پایین رو میتونه ارایه بده در حالی که 4702MQ میتونه تا 3.2Ghz رو پوشش بده با هشت رشته پردازش @};-

ویرایش شده توسط Assass1n
لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

acer یک مدل V5 داره توی ایران زیاد نیست ولی توی سایت ها پیدا می‌کنی

گرافیکش GTX 850 هست

لینک به دیدگاه

دوست من بنده تمامی این لبتاب هایی که نوشتید رو باهاشون کار کردم

بدون شک بهترین گزیه برای شما : http://www.digikala.com/Product/DKP-37173/

مطمئن باشید بهترین گزیه هست

این لبتاب محفظه حافظه SSD داره و میتونید به راحتی در آینده SSD اضافه کنید ( اینطور که شنیدم )

و به غیر از اون فاقد درایو نوری اینترنال هست که مزیت خیلی بزرگیه ! چرا که وزن به شدت کاهش پیدا میکنه و همینطور مصرف باتری بهتر میشه و خود لبتاب هم باریک تر

اینو هم در نظر بگیرید که فاقد بودن درایو نوری به هیچ وجه نقطه ی ضعف نیست و مزیت بزرگیه

درایو های نوری اینترنال زیاد عمر نمیکنن و قدرت چندانی ندارن ، شما میتونی صد تومن یک درایو پایونیر اکسترنال با بهترین کیفیت بگیری و توی کیف لبتابت همیشه داشته باشی

این لبتاب GT750m رو استفاده میکنه که چندین برابر از gt840m که روی z510 استفاده شده قوی تره

اینو در نظر بگیر که gt840m که روی z510 استفاده شده نسخه ی ضعیف gt840m هست ، این گرافیک دو معماری داره ، 64 بیتی و 128 بیتی که لنوو با ترفند خوبی 64 بیتی رو استفاده کرده و میندازه به مردم ، این کارت قدرت خیلی کمی داره ، حتی کمتر از gt630 کامپیوتر

و در آخر که انقدر روی پردازنده متمرکز نشین ، من نمیفهمم چرا هموطنان ایرانی تمرکز خیلی شدیدی روی پردازنده دارن و حتمی میخوان Core i7 و هر چه هسته بیشتر استفاده کنن

دوستان تفاوت پردازنده حتی از i3 تا i7 برای کاربر های معمولی بسیار اندکه و فقط بحث صدم ثانیه اختلافه که مطمئنم 90 درصد مردم به هیچ وجه اصلا متوجه هم نمیشن

چیزی که واقعا همه باهاش مواجه میشن گرافیکه ، لطفا تمرکزتون رو روی گرافیک بذارید تا مثل من پشیمون نشید

من تقریبا تمامی لبتاب هایی که توی پست اول هست رو خریدم و مدام عوض کردم ، و برای همسایمون ایسر رو پیشنهاد دادم و به شددت پشیمونم که چرا خودم ایسر رو نگرفتم

ویرایش شده توسط amir.coder
لینک به دیدگاه

اصلا سمت لنوو نرو.موس پدش خیلی اشغاله.

ایسوس رو بخر.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...