رفتن به مطلب

کمک عاجزانه برای برگرداندن اطلاعات فرمت شده

STRIX
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

این اولین باره که این اتفاق تو ی 20 سالی که با کامپیوتر سر کار دارم برام میوفته امروز pc رو که روشن کردم drive i ارور میداد و باز نمی شد و تو متن پیغام ارور میگفت باید فرمت بشه و چون من چنتا مموری رو کوییک فرمت کردم و با نرم افزارهای ریکاوری بر گردوندم رو این تجربه درایو رو هم کویک فرمت کردم ولی متاسفانه با هر نرم افزار ریکاوری که فک کنم یه 15 تای امتحان کردم یا چیزی پیدا نمی کنن یا یه فایلهای عجیب غریب برام ریکاوری می کنن عاجزانه ازتون در خاست کمک دارم .

لینک به دیدگاه

با این برنامه تست کردی

EASEUS.Data.Recovery.Wizard.Unlimited.8.5.0

لینک به دیدگاه

اگر توش فایل خانوادگی نداری بدی بیرون سریع برات ریکاوری میکنن

من خودم یک هارد 2 ترا وسترن دارم چون توش پره فیلم و عکس از خانوادم نمیتونم بدم ریکاوریش کنن

ویرایش شده توسط Analyser
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز این نرم افزار Recover My Files

عالیه

شما میتونید  با  این برنامه انتخاب کنید که  چه نوع فایلی رو باز یابی کنید .

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

متاسفانه پر از عکس و فیلم خانوادگیه.

با تشکر از دوستان تست میکنم خبرشو میدم.

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام.با نرم افزار r-studio ریکاوری کنید.آموزشش هم با یه سرچ ساده میتونید پیدا کنید.واقعا عالیه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز، نرم افزار های معرفی شده، نرم افزار های خوبی هستند ولی از بخش Partition Recovery این نرم افزار ها باید استفاده کنید و نه File Recovery

شما هارد رو Quick Format کردید، این یعنی اطلاعاتتون هیچ دستی نخورده و فقط جدول آدرس دهی فایلها تغییر کرده بعبارتی پاک شده

هر چند پارتیشن شما گم نشده یعنی Lost نشده، ولی از نرم افزار هایی که کار پیدا کردن پارتیشن های گم شده رو انجام میدند استفاده کنید، مثل:

http://www.partition-tool.com/partition-recovery-wizard/recover-lost-partition.htm

http://findandmount.com/

این رو هم عرض کنم که به هیچ عنوان اطلاعات پیدا شده رو توی همون درایو ذخیره نکنید ( این برای حالتیه که شما از File Recovery استفاده کنید و نه از Partition Recovery )

نرم افزاری که در لینک اول هست رو مشاهده کنید، در تصاویر موجود براحتی متوجه ی چگونگی رفع مشکل خودتون می شید.

لینک به دیدگاه

چیزی که من بارها و بارها ازش استفاده کردم و جواب داده.

GetDataBack for NTFS

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پایتخت طبقه 4 و 5 و 6 ساختمان   a  ریکاوری حرفه ای انجام میدند 

لینک به دیدگاه

همین بلا سر منم اومده بود با برنامه partition recovery و find and mount تونستم برگردونم شما هم تست بزن

لینک به دیدگاه

active partition recovery  رو بی‌آزما. باید آگاهی دقیق درباره‌ی پارتیشن بندی پیشین هاردت داشته باشی و گرنه خراب‌کاری خواهی‌کرد.

همچنین GDB NTFS , O&O Media Recovery

توجه کن که  دست کم به اندازه‌ی هارد فرمت شده ات نیاز به فضای خالی‌پیوسته روی یک هادرد دیسک دیگه داری.

اگر نتونستی با این نرم‌افزارها کار کنی با استفاده از تیم‌ویور یا اولترا و‌‌ن‌س می‌تونم از راه‌دور استارتش رو برات بزنم و بقیه‌اش با خودت.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سیستم عامل ات و رسانه‌ای که اطلاعاتش از دست رفته چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز. 

نرم افزار recovery my files ورژن جدید کارتون راحت میکنه ، اگر بلد نیستین میتونم با team viewr براتون انجام بدم . میتونید پ خ بدید 

لینک به دیدگاه

همونطور که قبلا گفتم با r-studio تست کنید به همون پوشه بندی قدیم براتون بازیابی میکنه.خیلی هم کار باهاش آسونه.آموزشش هم هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

R-Studio بهترین برنامه ریکاوری هست فوق العاده اس! حتما امتحانش کن، یکبار زندگی منو نجات داد :D  به خاطر نوسان برق یکی از هاردهام به مشکل برخورد یه پروژه چند میلیونی مشتری هم روش بود با همین R-Studio موفق شدم برش گردونم (*)

لینک به دیدگاه

اول درایو فقط پاک کن بعدش هارد جدا کن بزار رو یه سیستم دیگه و با این برنامه پارتیشنو برگردون  EASEUS.Partition.Recovery

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...