رفتن به مطلب

کولرمستر و آواژنگ، کالای خوب گارانتی خوب تر

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کولر مستر کمپانی تولید کننده قطعات کامپیوتری در سال 1992 در کشور تایوان تاسیس شد و در سالیان گذشته با کیفیت مناسب خود توانست در دنیا و ایران جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین شرکت های ارائه کننده در زمینه پاور و کیس معرفی کند اما بازار منبع های تغذیه با ورود به دوره جدید در ایران به حالت سکون در آمد تا به جایی که نام برند های معتبر پاور و کیس در ایران دیگر کمتر شنیده میشد. سرانجام بعد از مدت ها دوری این برند دوست داشتنی از بازار ایران، شرکت آواژنگ اقدام به توزیع این کالا در بازارهای کشور کرده است که شامل کیس ، منبع تغذیه و خنک کننده از این کمپانی است.
L68.jpg

گروه محصولات منبع تغذیه با عرضه 12 مدل از ظرفیت 450 وات تا 1200 وات در محصولات خنک کننده با عرضه چهار مدل خنک کننده هیبریدی و 4 مدل خنک کننده پره ای و در سبد کیس با 12 مدل برای کاربران عادی و کاربران حرفه ای کامل ترین رنج محصولات را در ایران در اختیار کاربران قرار می دهد، این کالاها با گارانتی 1 تا 7 سال آواژنگ در بازار های کشور در دسترس می باشد.

منبع

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

نبلیغ خوب تبلیغ ضایع تر:)

تا به حال کسی رو ندیدم از شرکت های گارانتی کننده راضی باشه

از اونجایی که اینجا یک انجمن هست بهتره قضاوت در مورد شرکت های گارانتی کننده جمعی صورت بگیره 

من این مطلب رو ارسال کردم که اگر کسی از گوگل به این جا رسید منحرف نشه چون حقیقت مهمه:)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نبلیغ خوب تبلیغ ضایع تر :)

از اونجایی که اینجا یک انجمن هست بهتره قضاوت در مورد شرکت های گارانتی کننده جمعی صورت بگیره 

من این مطلب رو ارسال کردم که اگر کسی از گوگل به این جا رسید منحرف نشه چون حقیقت مهمه :)

درسته در ایران گارانتی ها خیلی عملکرد خوبی ندارند ولی شرکتهائی مثل آواژنگ و ماتریکس همواره عملکرد خیلی بهتری نسبت گارانتی های مثلا معتبر ویستا و سازگار ارقام دارد .

به شخصه در مراجعاتی که به آواژنگ و ماتریکس و ویستا و سازگار ارقام داشتم گارانتی آواژنگ و ماتریکس بیشترین همراهی را داشتند و گارانتی هائی مثل ویستا و سازگار ارقام با رفتارشان به گونه ای عمل کردند که تا آنجا که امکان داشته باشد دیگر سمت اینجور گارانتی ها نمیروم .

بطور مثال گارانتی آوژنگ یک مادربرد معیوب را در مدت یکهفته با مادربرد نو عوض کرد ولی گارانتی ویستا در مدت 50 روز  :( ( قطعا میدونید که منتظر بودن به مدت 50 روز برای نتیجه گرفتن از وضعیت قطعه کاریست بیهوده و قطعا هر کسی مثل من بود به این نتیجه میرسید که باید یه قطعه جدید از بازار تهیه کند کاری که خود من کردم و بعد از 10 روز اقدام به تهیه مادربرد کردم )

لینک به دیدگاه

نبلیغ خوب تبلیغ ضایع تر :)

من این مطلب رو ارسال کردم که اگر کسی از گوگل به این جا رسید منحرف نشه چون حقیقت مهمه :)

درود دوست عزیز

لطفا بدون مدرک شرکت و زیر سوال نبرید.

به شخصه خودم از همه بهتر آواژنگ و تایید میکنم وقبول دارم بهتر از همه است.وهمه جوره پاسخگو؛هنوز هیچ کدوم از مشتریهایی که بنده داشتم ناراضی نبودن،

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود دوست عزیز

لطفا بدون مدرک شرکت و زیر سوال نبرید.

به شخصه خودم از همه بهتر آواژنگ و تایید میکنم وقبول دارم بهتر از همه است.وهمه جوره پاسخگو؛هنوز هیچ کدوم از مشتریهایی که بنده داشتم ناراضی نبودن،

سلام

من تاپیک دارم که ناراضی بودم

میدونین کلاً مونده چی از آب در بیاد نمیشه ملاک قرار داد. شما میگی خوبه من میگم بده

پس این هیچ موقع نمیشه سند

لینک به دیدگاه

سلام

من تاپیک دارم که ناراضی بودم

میدونین کلاً مونده چی از آب در بیاد نمیشه ملاک قرار داد. شما میگی خوبه من میگم بده

پس این هیچ موقع نمیشه سند

سلام عطا جان

ممنون میشم که تاپیک و ببینم.

لینک به دیدگاه

گارانتی آواژنگ واقعا واقعا گارانتی خوبیه! من خودم به شخصه باهاش کار کردم میدونم هر قطعه ای خراب بشه راحت برات درستش میکنن یا تعویض! موقع خرید قطعه هم اگه ببینم گارانتی آواژنگه اصلا به مارک توجه نمیکنم! چون میدونم یه گارانتی کننده خوب، قطعه رو داره ساپورت میکنه و خیالم راحت میشه! کولر مستر، گیگابایت و مارک های معتبر دیگه رو آواژنگ پشتیبانی میکنه و این عالیه! 3>

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ماله خیلی وقته . در مورد همین بوردم بودش / حتی تاپیک هم هست در مورد آواژنگ اونجا هم مطرح کردم

باز پیدا کنیم لینک میدم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان

ممنون میشم که تاپیک و ببینم.

http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=4563&p=48199

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مدت تو نمایندگی گارانتی آواژنگ بودم. روزی نبود که سر تبلت های آکستروم دعوا بر پا نشه :D  :D

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...