رفتن به مطلب

آپدیت بایوس و بالا نیامدن سیستم

masoud.10
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

نمیدونم عزیز ولی هرشرکتی بوده باشه تا حالا گارانتیش تموم شده ...

فقط یه نمایندگی معتبر میخوام که مادربردهای msi رو پشتیبانی کنه !

گارانتی ماتریس نماینده محصولات MSI در تهرانه:

http://matris.co.ir/contact.php

ویرایش شده توسط m.mohebbi
لینک به دیدگاه

اگرم گارانتی نداشته باشه مهم نیست ماتریس بهتون خدمات میده نهایتش اینه که شما هزینه رو میدی.

ولی دست خدمات معتبر می افته.

چرا بایوس رو اپ کردی معمولا برا مین قدیمی ها اپدیت بایوس زیاد افزایش پرفورمنس نداره.

مین قدیمی نیست عزیز !!! تو قابلیت هاشم برگشت بایوس رو داره با تکنولوژی M-Flash ولی نمیدونم چطوری باید اینکارو انجام بدم

http://us.msi.com/product/mb/A75AG35.html#hero-overview

حالا اون به کنار ، هزینش حدودا چقدر میشه که بخوام بفرستم تهران و برام انجام بدند ؟!

من استان مرکزی هستم .

ویرایش شده توسط masoud.10
لینک به دیدگاه

عزیز شما به کدوم ورژن آپ کردید.مین شما مشابه مین منه.من آپ کردم مشکلی ندارم.

لینک به دیدگاه

سی دی راه انداز رو بزار درون درایو فکر کنم مراحل ریکاوری داره به صورت اتوماتیک.

لینک به دیدگاه

عزیز شما به کدوم ورژن آپ کردید.مین شما مشابه مین منه.من آپ کردم مشکلی ندارم.

به آخرین ورژن که مال 2013 هست و حجمش سه مگه ! از خود ام اس آی دانلودش کردم ...

فایل رو روی فلش ریختم و اجراش کردم بعد از پر شدن یه لحظه سیستم هنگ کرد و ریست شد اما دیگه چیزی نیومد ...

لینک به دیدگاه

آخرین ورژن بایوس این مین ورژنV3

هست عزیز که حجمش 5.96 هست.حتما ورژن قدیمی رو دان کردی و دانگرید کردی به جای آپدیت

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من یکی که کلا دیگه دست به بایوس مین msiنمی زنم از 5تا مینی که با این مارک آپدیت کردم 2تاش دیگه بالا نیومد تا بردم فلشش کردند.دقیقا تعمیرکار هم نظر منو داشت که این msiبایوسش یک باگی چیزی داره می گفت حداقل ماهی 3-4تا برد msiبایوس پریده داره :D

عزیز مین راببرید یک تعمیرکار فلش کنه .نیازی هم نیست 20-30تومن هزینه اضافه ارسال تا تهران و دریافت بدهید .کار مشکلی برای یک تعمیرکار نیست آی سی را درمیاره فلش میکنه میرنه سر جاش سرش خلوت باشه همون جا بشینید انجام میده بهتون تحویل میده.قرار نیست چیپ اصلی عوض کنه که نگران باشید تجهیزاتش خوب باشه

ویرایش شده توسط nightkiler
لینک به دیدگاه

پیشنهاد میکنم هیچ وقت از محیط ویندوز این کار نکنید دقیقا همین اپدیت رو ویندوز انجام دادم اخرای اپدیت ارور داد شانس اوردم فایل نشناخت و اپدیت نشد

رفتم تو بایوس  و اپدپیت زدم اونم 3 بار پشت سرهم تو 10 مین این کار کردم دوبار اول بایوس قدیمی تر اپدیت کردم بعد اپدیت اخر 

در کل بایوس فقط نه ویندوز

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

من یکی که کلا دیگه دست به بایوس مین msiنمی زنم از 5تا مینی که با این مارک آپدیت کردم 2تاش دیگه بالا نیومد تا بردم فلشش کردند.دقیقا تعمیرکار هم نظر منو داشت که این msiبایوسش یک باگی چیزی داره می گفت حداقل ماهی 3-4تا برد msiبایوس پریده داره :D

عزیز مین راببرید یک تعمیرکار فلش کنه .نیازی هم نیست 20-30تومن هزینه اضافه ارسال تا تهران و دریافت بدهید .کار مشکلی برای یک تعمیرکار نیست آی سی را درمیاره فلش میکنه میرنه سر جاش سرش خلوت باشه همون جا بشینید انجام میده بهتون تحویل میده.قرار نیست چیپ اصلی عوض کنه که نگران باشید تجهیزاتش خوب باشه

بردمش پیش یه تعمیرکار گفت که آی سیش روی مادربرد لحیم شده ، نمیتونم درش بیارم و ما انجام نمیدیم باید ببریش تهران ... !

حالا باز باید بپرسم ببینم کی انجام میده ...

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حتما روش زیرو امتحان کن مال من هم مثل شما بود ولی با روش زیر سیستم بالا اومد

سیستمو خاموش کن کلید on&off پشت پاور رو روی off بزار بعد ۲۰ ثانیه رو on بزار و زود سیستمو روشن کن اینجوری تصویر بالا میاد

امتحان کن بعد خبرشو بده

لینک به دیدگاه

دوست عزیز حتما روش زیرو امتحان کن مال من هم مثل شما بود ولی با روش زیر سیستم بالا اومد

سیستمو خاموش کن کلید on&off پشت پاور رو روی off بزار بعد ۲۰ ثانیه رو on بزار و زود سیستمو روشن کن اینجوری تصویر بالا میاد

امتحان کن بعد خبرشو بده

من الان به سیستم دسترسی ندارم ولی بیست ثانیه خاموش بودن و زود روشن کردنش چه ارتباطی به اومدن تصویر داره ؟!

چون بایوس ورژنش تغییر کرده پس به نظرم باید اون درست بشه ...

اما بازم امتحان میکنم و خبرشو میدم ...

در هر صورت مرسی عزیز !

لینک به دیدگاه

ببخشید ولی طرف تعمیرکار نبوده.

من خودم این کار رو انجام می دهم ولی پیشنهاد می کنم بفرستید خدمات شرکت ماتریس چون مطمئن تر هست.

لینک به دیدگاه

ببخشید ولی طرف تعمیرکار نبوده.

من خودم این کار رو انجام می دهم ولی پیشنهاد می کنم بفرستید خدمات شرکت ماتریس چون مطمئن تر هست.

آره به نظر میومد که طرف چیز زیادی بلد نباشه اما باز دمش گرم که گفت بلد نیستم و تحویل نگرفت ...

حالا آی سی که لحیم شده رو چجوری باید درآورد ؟!

لینک به دیدگاه

[-Xبا هیتر ولی کار شما نیست چون ممکنه همراهش چندتا چیز دیگه هم اضاف دربیارید/

لینک به دیدگاه

[-Xبا هیتر ولی کار شما نیست چون ممکنه همراهش چندتا چیز دیگه هم اضاف دربیارید/

اوهوم ! پس با این حساب اگه نتونم اینجا کسی رو پیدا کنم که بتونه درستش کنه باید بفرستمش به همین شرکت ماتریس که دوستان گفتند ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز مگه کدوم شهری؟درآوردن این آی سی که خیلی برای تعمیرکار ساده است .تعمیرکار موبایل آی سی در میارند 10برابر از این مشکل تر .اگر شهر بزرگ هستید ببرید مرکز کامپیوتر شهرتون خیلی ساده انجام میدهند .اما اگر آخرش ته دلت چرکینه بفرستید تهران

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام . 

بنظر من 2 راه دارید 

اول ببیرید گارانتی تا خودشون دست بزنند و گارانتی پا بر جا باشه 

دوم چیپ بایوس مادربورد های MSI به بورد لحیم شده و باید با هیتر در آورده بشه ، بعد از درآوردن میتونید روی پروگرامر سوار کرده و نسخه ی قبلی که خوب کار میکرد رو فلش و رایت کنید . 

لینک به دیدگاه

عزیز مگه کدوم شهری؟درآوردن این آی سی که خیلی برای تعمیرکار ساده است .تعمیرکار موبایل آی سی در میارند 10برابر از این مشکل تر .اگر شهر بزرگ هستید ببرید مرکز کامپیوتر شهرتون خیلی ساده انجام میدهند .اما اگر آخرش ته دلت چرکینه بفرستید تهران

من ساکن خمین هستم.

نه اونجوریام نیست که کسی انجام نده اما من فقط رفتم پیش یکی دو نفر و کیس رو به یکیشون دادم ولی حوصله اینم ندارم که هی بخوام برم از اینور به اونور !

اون یکی دوجایی که رفتم هم هی میگند باید کیس رو بیاری تا ببینمش ...

لینک به دیدگاه

دوستان دیروز بالاخره موفق شدم درستش کنم !!! :D

با استفاده از روشی که در این لینک از خود سایت Msi پیدا کردم :

http://service.msicomputer.com/msi_user/support/TechFAQdetail.aspx?formid=3046

------------------------------------------------------------------------------------------

امیدوارم اگه دوست عزیز دیگه ای مثل من دچار این مشکل شد بتونه اینطوری رفعش کنه ...

ممنون از همه که کمک کردند @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...