رفتن به مطلب

کمک در مورد نحوه ی ساپورت رم

mina22
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ببخشید یه سوال دارم شاید اینجا جاش نباشه ولی دیم افراد مطلع وجود دارم ممنون می شم کمکم کنید

من مین giga _ma77ot-ud3p دارم که رم ddr3 ساپورت میکنه روش نوشته بایاس 1666 ولی تو تبلیغات شرکت نوشته بایاس 1333 ساپورت می کنه من رم 1600 (بایاس) انداختم روش مشکلی برام پیش نمی آره یعنی برا مین یا اینکه سیستم هنگ کنم لطفا راهنایی کنید دارم از دودلی میمیرم:D(

لینک به دیدگاه

سلام ببخشید یه سوال دارم شاید اینجا جاش نباشه ولی دیم افراد مطلع وجود دارم ممنون می شم کمکم کنید

من مین giga _ma77ot-ud3p دارم که رم ddr3 ساپورت میکنه روش نوشته بایاس 1666 ولی تو تبلیغات شرکت نوشته بایاس 1333 ساپورت می کنه من رم 1600 (بایاس) انداختم روش مشکلی برام پیش نمی آره یعنی برا مین یا اینکه سیستم هنگ کنم لطفا راهنایی کنید دارم از دودلی میمیرم:D(

با نرم افزار CPU-Z چک کنید ببیندید الان رمهاتون در چه فرکانسی فعالیت میکنند.نتیجه رو اعلام کنید.

لینک دانلود نرم افزار CPU-Z:

http://www.cpuid.com/download/cpuz/cpuz_153_setup.exe

لینک به دیدگاه

درود :

من هم مادربرود قديميم تا باس 667 ساپورت مي كرد اما بعد دوتا رم يك گيگ باس 800 انداختم روش مشكلي براس پيش نيامد

لینک به دیدگاه

دوستان مشکل به بحث خوندن بر نمیگرده به فرکانسی که داره فعالیت میکنه.!!!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

مادربورد فركانس حافظه‌ها رو در حداكثر فركانسي كه پشتيباني مي‌كنه تنظيم مي‌كنه و از اين لحاظ مشكلي نيست.

ويرايش:

به اين معني كه اگر مادربورد شما از حداكثر فركانس 1333 مگاهرتز پشتيباني بكنه حافظه اي با فركانس 1600 مگاهرتز بر روي اسلات هاي رم نصب بكنيد مادربورد حافظه ها رو بر روي فركانس 1333 تنظيم مي كنه.

اما خلاف اين قضيه صدق نمي كنه؛ يعني اگر مادربوردي از حداكثر فركانس 1600 پشتيباني بكنه و حافظه اي كه بر روش نصبه داراي فركانس 1333 باشه در فركانس 1600 تنظيم مي شه كه كاملا كذب هست.

ویرایش شده توسط LORD5
لینک به دیدگاه

دوستان این ربطی به مادربورد نداره...کنترلر حافظه در سوکت am3 مانند سوکت های قبلی درون سی پی یو هست athlon II x2 تا 1066 و فنوم ها هم حداکثر تا1333 پشتیبانی میکنن ...برای بالاتر بردن این مقدار باید رم ها اور بشن

لینک به دیدگاه

mina22 عزیز شما Divider رو روی 1:4 تنظیم کنید(که به احتمال زیاد در بایوس موجود هست)روی 1600 تنظیم میشه.

ویرایش شده توسط Maximus
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...