رفتن به مطلب

کمک فوری برای مشکل کولینگ 4870

اشتراک گذاری

Recommended Posts

راستش دقیق اینو نمیدونم بستگی به کارکرد فن داره ممکنه با این کار دمای کارتت از قبل هم کمتر بشه ممکن هم هست بیشتر بشه ولی مهم اینه که احتمال اینکه با این روش در کمترین زمان و صرف کمترین هزینه کارت رته بیوفته خیلی بالاس

اگه این روش جواب بده ( که احتمالا هم همینطور بشه ) شما یه 3-4 روز سعی کن دمای کارتت رو زیر نظر بگیری تا خوب جا بیوفته

ایشاا... از اولش هم خنکتر بشه:(

خوب امروز از صبح ساعت 9 تا 2 رفتم دنبال فن و سینکو و ....

1-همه گفتن که فنهای 8 سانتیمتر به خاطر دور پایینشون کارتو خنک نمیکنه

2-همه گفتن پایه ذوب نشده بلکه خورد شده و به خاطر کیفیت پایین جنس فن کارت گرافیک بوده

3- چی کار کنم دوستان پیشنهاد بدن

4-اقای حسینی بفرستم پیش شما میتونید ردیفش کنید لطفا هزینه نسبیشم بگید

5-الان این طوریم :D

لینک به دیدگاه

• ارسال 53
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

2-همه گفتن پایه ذوب نشده بلکه خورد شده و به خاطر کیفیت پایین جنس فن کارت گرافیک بوده

5-الان این طوریم

راههایی که داری ایناس :

1- یه فن 8 سانتی دور بالا بگیری

2- اگه فن سی پی یو ( مثلا از این intel lga775 های معمولی که 8 تومنه ) داری فنش رو در بیار و به جای فن کارتت استفاده کن یا یه دونه فن سی پی یو نو بخر ، بزارش رو سی پی یوت بعد اون فنی که قبلا رو سی پی یوت بود رو وردار و فن رو از هیتسینکش جدا کن و روی کارت قرارش بده ( فن های معمولی سی پی یو های اینتل که 8 تومنه 3000 rpm هستند وکارتت رو خنک میکنه )

کلا من راه حل دوم رو پیشنهاد میکنم احتمالا مورد دوم بت جواب بده در ضمن حسن مورد دوم علاوه بر اینکه فن 3000 rpm هست به جای مربع شکل دایره شکله و راحت میتونی به جای فن سابقت که خراب شد قرار بدی

اینم مشخصاتشه

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=1225

اینم هست http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=1171

ویرایش شده توسط amirsss
لینک به دیدگاه

خوب کلا گارانتی که تو ایران میدونم یعنی ...................!!! اما شما فقط بگید چرا کارتی که بهش دست نخورده و تو کیس بوده یهو همچین مشکلی واسش باید پیش بیاد !!!!!! واقعا عجیبه !!!

دوست گلم دوست دارید چه جوابی بهتون بدم . بفرمایید تا بهتون همون جواب رو بدم که راحتتر باشید . این همه کالا فروختیم همچین مشکلی بر نخورده کالای شما این مشکل براش پیش اومده چی کار باید کرد ؟

لینک به دیدگاه

5-الان این طوریم :D

دوست عزیزم هر وقت از مورد 5 در اومدید من در خدمتم

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

بنده برای اینکه از پستهای قبلی بنده سوء تعبیر نشه یه سری توضیحات در اینجور اتفاقات میدم .

چند مورد در این تاپیک وجود داره :

1 - عنوان تاپیک مغایر با قوانین فروم هستش که گفتیم برای عنوان هر تاپیک یک عنوانی انتخاب کنید که سنخیت با مورد تاپیک داشته باشه . مثلا همین عنوان یعنی چی ؟ میشه اینها رو استنباط کرد :

الف : این کارت رو میخوام بخرم

ب - میخوام بفروشم

ج - مشکل داره

د - کسی اینو داره دراویر میخوام

همینجوری میشه براش مورد اورد .

2 - وقتی مشکلی پیش میاد اول باید خونسرد بود تا مشکل رو با خونسردی حل کرد . چون هر طوری که شما سوال رو مطرح کنید دیگران مثل همون جوب خواهند داد .

3 - اینجا دوستان فقط نظر میدن و حالا ایا جواب بده یا نده با شماست . مثل پست 20 رو مطالعه کنید .

4 - سوال میکنید دوستان هستن که پاسخ بدن ولی بستگی به نوع طرح سوال شما داره .

5 - وقتی کالا خراب میشه اول دنبال مقصر نباشید دنبال این باشید که چطور میشه مشکل رو حل کرد و از کمک دیگران با احترام کامل استفاده کنید و در اخر نتیجه بگیرید .

موارد مختلفی وجود داره که دیگه از حوصله خارجه .

مثلا مشکل این دوستمون اونقدر زیاد نیستش ولی به دلیل عدم رعایت قوانین و عدم انتخاب عنوان مناسب خیلیها وارد این تاپیک نمیشن و پست نمیدن .

در کل راه حلهایی برای مشکل این دوستمون هستش ول ایشون از اونجایی که میگن همه میگن از کیفیت پایین فن هستش متاسفانه نمیشه به ایشون کمک کرد مگر اینکه به پست قبلیه بنده عمل کنن .

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

بنده برای اینکه از پستهای قبلی بنده سوء تعبیر نشه یه سری توضیحات در اینجور اتفاقات میدم .

1 - عنوان تاپیک مغایر با قوانین فروم هستش که گفتیم برای عنوان هر تاپیک یک عنوانی انتخاب کنید که سنخیت با مورد تاپیک داشته باشه . مثلا همین عنوان یعنی چی ؟ میشه اینها رو استنباط کرد :

ب - میخوام بفروشم

ج - مشکل داره

2 - وقتی مشکلی پیش میاد اول باید خونسرد بود تا مشکل رو با خونسردی حل کرد . چون هر طوری که شما سوال رو مطرح کنید دیگران مثل همون جوب خواهند داد .

3 - اینجا دوستان فقط نظر میدن و حالا ایا جواب بده یا نده با شماست . مثل پست 20 رو مطالعه کنید .

5 - وقتی کالا خراب میشه اول دنبال مقصر نباشید دنبال این باشید که چطور میشه مشکل رو حل کرد و از کمک دیگران با احترام کامل استفاده کنید و در اخر نتیجه بگیرید .

مثلا مشکل این دوستمون اونقدر زیاد نیستش ولی به دلیل عدم رعایت قوانین و عدم انتخاب عنوان مناسب خیلیها وارد این تاپیک نمیشن و پست نمیدن .

در کل راه حلهایی برای مشکل این دوستمون هستش ول ایشون از اونجایی که میگن همه میگن از کیفیت پایین فن هستش متاسفانه نمیشه به ایشون کمک کرد مگر اینکه به پست قبلیه بنده عمل کنن .

مثل اینکه شما سو بداشت کردید اقای حسینی اون مورد 5 به خاطر خستگی هنگام برگشت از بازار بود بعدشم من گفتم گفتن نه گفتم مطمینم !! در ضمن شما جایی دیدید من بی احترامی کنم به کسی !!! من فقط خواستم شما به خاطر تجربیات بیشترتون منو راهنمایی کنید همین.

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

درود بر دوستان

ب - میخوام بفروشم

ج - مشکل داره

من کجا دنبال مقصر گشتم شما عنوان تاپیکم بخونبد نوشتم کمک !!! با عنوان تاپیک موافقم که اشتباست اما دیگه بلد نیستم درستش کنم .

لینک به دیدگاه

کاشکی شما به جای اینکه اینقدر منو بکوبید یه راهی پیشنهاد میکردید که مشکلم حل شه . من اگه این کارت باعث سوختن کل سیستمم میشد مطمین باشید هیچوقت خارج از ادب با کسی صحبت نمیکردم

لینک به دیدگاه

البته امیدوارم تاپیک رو به بیراهه نبرم

ولی بعنوان یه آدم بی طرف نظرم رو میگم :

به نظر من آقای حسینی یه طوری غیر مستقیم بتون گفته کاری از دستش بر نمیاد ، بالاخره شغل اصلی ایشون فروشندگی قطعاته نه تعمیر اونها ،

من حرف شما رو قبول دارم که میگید دستی به کارت نخورده اما چطور میتونید ثابت کنید شاید شما هم از نگهداری از کارت قصوری داشتید (مثل حودم که در خراب شدن 3870 که داشتم قصور نداشتم ولی بازاریریها از من ایراد میگرفتن )

منم حرف شما رو قبول دارم ممکنه آقای حسینی زیادی بتون گیر داده ( اینو میگم چون در این تا پیک http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=4094&page=2 و در پست11 و 13 من ایرادی رو که آقای حسینی از شما گرفته عینا از کسی که تاپیک داده گرفتم ولی هیچ کس به ایشون اعتراض نکرد و حتی با اینکه همه به من معترض بودن بعدا معلوم شد که حق با من بوده چون ایشون بعطی روزهای بعد اصلا به تاپیکشون سر هم نزد و سوالات دوستان رو بی جواب گذاشت ) باشه و لی شما هم زیادی به ایشون گیر دادی

فعلا کار اصلی دنبال راه حل گشتنه نه ملامت و سرزنش یا ناراحت شدن :

راه حل شما بنظر من پست 27 هست ، سعی کن امتحانش کنی فعلا این راه میتونه کمکت کنه وگرنه البته نمیخوام ناراحتت کنم یا باید بزاریش برا بعد عید یا اینکه کلا به فکر تهیه یه کارت باشی ، البته امکانش هست مشکلت هم براحتی حل شه که بستگی به وجود لوازمات کامپیوتری در مشهاد داره

لینک به دیدگاه

درود بر دوستان خوبم

دوست عزیزم من نگفتم شما بی احترامی کردید . حالا من دلیل این نوشته رو بهتون میگم که همه دوستان ممنون میشم که دقت کنن . هر سایت و فرومی قانون خودش رو داره شما این بخش قوانین رو ببینید http://lioncomputer.ir/forum/forumdisplay.php?f=89 که چند نفر بازدید کردن 6000 تا کاربر 700 تا بازدید از قوانین یعنی توجهی بهش نمیشه . عنوان تاپیکتون طوری بود که بنده بار اول وارد شدم و شنبه از یادم رفته بود که موضوع این تاپیک چیه و به دلیل مشغله زیاد نیومدم توش تا اینکه شما بهم پی ام دادید .

من این مسائل رو برای نه تنها برای شما بلکه برای همه دوستان خوبم نوشتم عزیز که بیشتر دقت کنن به قوانین هر چقدر قوانین رعایت بشه و عنوانهای مناسب و مطالب مناسبی به کار گرفته بشه به نفع خودتون و دیگران هستش .

ببنید اینترنت ایران ضعیفه و اگر موضوع خوب انتخاب نکنید دیگران وارد تاپیک میشن و کلی وقتشون گرفته میشه بعد متوجه میشن که اون چیزی نبود که میخواستن .

در کل بگذریم . و بنده دوست ندارم که مشکل کسی حل نشه ولی طوری عنوان کنید که بشه واقعا کمک کرد .

به نظر من آقای حسینی یه طوری غیر مستقیم بتون گفته کاری از دستش بر نمیاد ، بالاخره شغل اصلی ایشون فروشندگی قطعاته نه تعمیر اونها ،

جسارتا این مطلب رو قبول ندارم و بنده حتی اگر کاری که به بنده مربوط نیستش رو سعی میکنم به دوستان کمک کنم چه برسه دوستی که کالا رو از ما خریده باشه

دوست عزیزم اول اینکه کارت شما از گارانتی ساقطه و بهترین راه اینه که یه فن برای کارتتون تهیه کنید و بنده فن دارم و در ضمن اگر به تاپیک زیر برید دقیا همچین کارتی خراب برای فروش هستش و اگر اون کارت کار شما رو راه نمیندازه بنده یه فن دارم زروترم 8800 که به کارت 4850 خورده ولی روی 4870 امتحان نکردم اگر میخواید سریع بفرمایید تا من انجام بدم و یا اینکه کارتتون رو برای بنده بفرستید .

در کل در خدمتم و سعیم رو میکنم که کارتون راه بیافته .

لینک به دیدگاه

درود

کاربران عزیز هنگام انتخاب عنوان تاپیکتون جهت راهنمایی بهتر خود شما و حفظ نظم انجمن عنوان رو به نزدیکترین مساله مورد نظرتون انتخاب کنید و از به کار بردن عناوینی مثل کمکککککککککککککککککککک و ... خاهشا خودداری کنید و صرف نوشتن همون کلمه فوری در ابتدای عنوان به ضرورت امر شما دلالت داره تا دوستان رسیدگی کنند.

پیشنهاد شخصی بنده به دوست خوبمون و صاحب ایت تاپیک این هست که شما به هیچ وجه دست در هیچ قسمت کارت نبرید و بازش نکنید حتی اگر ایراد ظاهری داره و شما که از فروشگاه لیون خریداری کردید هر چند که خرید جدا از گارانتی هست به دلیل مشتری مداری مدیریت لیون کامیپوتر همونطور که جناب حسینی فرمودن کارت رو براشون ارسال کنید و مطمعن باشید بهترین اقدام رو برای حل مشکل شما انجام خاهند داد و بحث پیرامون علل وقوع این مشکل از جمله اتصالی و .... رو به عهده دوستان تعمیرکار متخصص بخش گارانتی کارتتون محول کنید

لینک به دیدگاه

درود

کاربران عزیز هنگام انتخاب عنوان تاپیکتون جهت راهنمایی بهتر خود شما و حفظ نظم انجمن عنوان رو به نزدیکترین مساله مورد نظرتون انتخاب کنید و از به کار بردن عناوینی مثل کمکککککککککککککککککککک و ... خاهشا خودداری کنید و صرف نوشتن همون کلمه فوری در ابتدای عنوان به ضرورت امر شما دلالت داره تا دوستان رسیدگی کنند.

پیشنهاد شخصی بنده به دوست خوبمون و صاحب ایت تاپیک این هست که شما به هیچ وجه دست در هیچ قسمت کارت نبرید و بازش نکنید حتی اگر ایراد ظاهری داره و شما که از فروشگاه لیون خریداری کردید هر چند که خرید جدا از گارانتی هست به دلیل مشتری مداری مدیریت لیون کامیپوتر همونطور که جناب حسینی فرمودن کارت رو براشون ارسال کنید و مطمعن باشید بهترین اقدام رو برای حل مشکل شما انجام خاهند داد و بحث پیرامون علل وقوع این مشکل از جمله اتصالی و .... رو به عهده دوستان تعمیرکار متخصص بخش گارانتی کارتتون محول کنید

ممنونم از بابت کمک شما.منم همین قصد و دارم اما من چون باید کارتو با پست بفرستم یه سری مشکلاتی هست که خوب اینجا جای بیانش نیست.البته اقای حسین گفتن از مشهدی ها خاطره خوش ندارن شاید اینم به یکی از خاطره های بدشون اضافه بشه اما من قصد اذیت کردن کسی رو ندارم و میخوام کارتم درست شه !!! مشکل دیگه ای که دارم بحث هزینست خوب من اگه بخوام 80 50 یا 70 تومن خرج این کارت کنم که یعنی 380 هزار تومن پول یه کارت دادم البته میدونم از نظر اقای حسینی وهمه دوستان این مشکل منه !! حالا هر کس مشکلات خاص خودشو داره :D

ویرایش شده توسط hamhami_333
لینک به دیدگاه

درود بر دوستان خوبم

دوست عزیزم من نگفتم شما بی احترامی کردید . حالا من دلیل این نوشته رو بهتون میگم که همه دوستان ممنون میشم که دقت کنن . هر سایت و فرومی قانون خودش رو داره شما این بخش قوانین رو ببینید http://lioncomputer.ir/forum/forumdisplay.php?f=89 که چند نفر بازدید کردن 6000 تا کاربر 700 تا بازدید از قوانین یعنی توجهی بهش نمیشه . عنوان تاپیکتون طوری بود که بنده بار اول وارد شدم و شنبه از یادم رفته بود که موضوع این تاپیک چیه و به دلیل مشغله زیاد نیومدم توش تا اینکه شما بهم پی ام دادید .

من این مسائل رو برای نه تنها برای شما بلکه برای همه دوستان خوبم نوشتم عزیز که بیشتر دقت کنن به قوانین هر چقدر قوانین رعایت بشه و عنوانهای مناسب و مطالب مناسبی به کار گرفته بشه به نفع خودتون و دیگران هستش .

ببنید اینترنت ایران ضعیفه و اگر موضوع خوب انتخاب نکنید دیگران وارد تاپیک میشن و کلی وقتشون گرفته میشه بعد متوجه میشن که اون چیزی نبود که میخواستن .

در کل بگذریم . و بنده دوست ندارم که مشکل کسی حل نشه ولی طوری عنوان کنید که بشه واقعا کمک کرد .

جسارتا این مطلب رو قبول ندارم و بنده حتی اگر کاری که به بنده مربوط نیستش رو سعی میکنم به دوستان کمک کنم چه برسه دوستی که کالا رو از ما خریده باشه

دوست عزیزم اول اینکه کارت شما از گارانتی ساقطه و بهترین راه اینه که یه فن برای کارتتون تهیه کنید و بنده فن دارم و در ضمن اگر به تاپیک زیر برید دقیا همچین کارتی خراب برای فروش هستش و اگر اون کارت کار شما رو راه نمیندازه بنده یه فن دارم زروترم 8800 که به کارت 4850 خورده ولی روی 4870 امتحان نکردم اگر میخواید سریع بفرمایید تا من انجام بدم و یا اینکه کارتتون رو برای بنده بفرستید .

در کل در خدمتم و سعیم رو میکنم که کارتون راه بیافته .

شما هر راهیرو به من بگید من انجام میدم من هیچ تخصصی در زمینه تامیر کارت ندارم پس من نمیتونم بگم می خوام یا نمیخوام شما بگید درست میشه من میگم میخوام . ممنون میشه هزینه این کار رو هم قید بفرمایید !!

لینک به دیدگاه

البته امیدوارم تاپیک رو به بیراهه نبرم

ولی بعنوان یه آدم بی طرف نظرم رو میگم :

من حرف شما رو قبول دارم که میگید دستی به کارت نخورده اما چطور میتونید ثابت کنید شاید شما هم از نگهداری از کارت قصوری داشتید (مثل حودم که در خراب شدن 3870 که داشتم قصور نداشتم ولی بازاریریها از من ایراد میگرفتن )

منم حرف شما رو قبول دارم ممکنه آقای حسینی زیادی بتون گیر داده ( اینو میگم چون در این تا پیک http://www.lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=4094&page=2 و در پست11 و 13 من ایرادی رو که آقای حسینی از شما گرفته عینا از کسی که تاپیک داده گرفتم ولی هیچ کس به ایشون اعتراض نکرد و حتی با اینکه همه به من معترض بودن بعدا معلوم شد که حق با من بوده چون ایشون بعطی روزهای بعد اصلا به تاپیکشون سر هم نزد و سوالات دوستان رو بی جواب گذاشت ) باشه و لی شما هم زیادی به ایشون گیر دادی

فعلا کار اصلی دنبال راه حل گشتنه نه ملامت و سرزنش یا ناراحت شدن :

راه حل شما بنظر من پست 27 هست ، سعی کن امتحانش کنی فعلا این راه میتونه کمکت کنه وگرنه البته نمیخوام ناراحتت کنم یا باید بزاریش برا بعد عید یا اینکه کلا به فکر تهیه یه کارت باشی ، البته امکانش هست مشکلت هم براحتی حل شه که بستگی به وجود لوازمات کامپیوتری در مشهاد داره

مساله بزرگ اینه که من این کارنو واسه ایام عید لازم دارم !!! ممنونم از راهنماییاتون اما من حاظرم یه مقدار بیشتر خرج کنم اما این کار به دست افرادی که اهل فن هستن مثل اقای حسینی انجام بشه .من شمارو نمیشناسم اما واقعا ممنوندار شما هستم

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم سلام

اگر فقط مشکل فنه سریع برام بفرستید لطفا طوری بفرستید که تا همین هفته دستم باشه و متاسفانه هفته اینده اکثر بازار دنبال تسویه حساب هستن و مشکل پیش میادش

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم سلام

اگر فقط مشکل فنه سریع برام بفرستید لطفا طوری بفرستید که تا همین هفته دستم باشه و متاسفانه هفته اینده اکثر بازار دنبال تسویه حساب هستن و مشکل پیش میادش

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم سلام

باشه من واستون فردا صبح میفرستم فقط شما بازم قیمتی نگفتید

لینک به دیدگاه

باشه من واستون فردا صبح میفرستم فقط شما بازم قیمتی نگفتید

اگه بخوام این مورد رو با تعویض فن حل کنم حدودا بین 40 تا 50 تومان هزینه میخوره

لینک به دیدگاه

در ضمن یکی از دوستان یه دونه 4870 خراب داره که فنش ریفرنسه که کارت رو 30 میده در لینک زیر . در ضمن کارتش دست منه و اینجاست میتونی باهاش معامله کنی این هم راه حل خوبیه :

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=2963&page=5

لینک به دیدگاه

در ضمن یکی از دوستان یه دونه 4870 خراب داره که فنش ریفرنسه که کارت رو 30 میده در لینک زیر . در ضمن کارتش دست منه و اینجاست میتونی باهاش معامله کنی این هم راه حل خوبیه :

http://lioncomputer.ir/forum/showthread.php?t=2963&page=5

بعد فن اون کارت رو کارت من سوار میشه ؟مشکلی ایجاد نمیکنه !!!

لینک به دیدگاه

بعد فن اون کارت رو کارت من سوار میشه ؟مشکلی ایجاد نمیکنه !!!

تا 99 درصد امکان پذیره عزیز . این معامله باعث میشه هم اون دوستمون کارتش رو فروخته و هم شما مشکلت حل شده .

در ضمن شما از دست بنده بابت پستهای قبلی ناراحت نشید و به بنده حق بدید و در اخر اینکه خیالتون از این بابت که جای بدی کالا رو نخریدید عزیز و بنده بارها شده که از جیب ضرر کردم ولی کار دوستان رو انجام دادم و هیچ منتی روی کسی ندارم و کسانیکه از ما خرید میکنن سر ما منت میگذارن

لینک به دیدگاه

تا 99 درصد امکان پذیره عزیز . این معامله باعث میشه هم اون دوستمون کارتش رو فروخته و هم شما مشکلت حل شده .

در ضمن شما از دست بنده بابت پستهای قبلی ناراحت نشید و به بنده حق بدید و در اخر اینکه خیالتون از این بابت که جای بدی کالا رو نخریدید عزیز و بنده بارها شده که از جیب ضرر کردم ولی کار دوستان رو انجام دادم و هیچ منتی روی کسی ندارم و کسانیکه از ما خرید میکنن سر ما منت میگذارن

راستی اقای حسینی این فنای 8 سانتی که دور بالایی دارن و دوستمون گفتن کارم راه نمیفته که هزینشم کمتر باشه !!! در ضمن من فردا صبح کارت واسه شما میفرستم

شما لطف دارید

ویرایش شده توسط hamhami_333
لینک به دیدگاه

راستی اقای حسینی این فنای 8 سانتی که دور بالایی دارن و دوستمون گفتن کارم راه نمیفته که هزینشم کمتر باشه !!! در ضمن من فردا صبح کارت واسه شما میفرستم

شما لطف دارید

نمیودنم اگر میخواید با فنها مشکل رو حل کنید . گفتنیها رو بهتون گفتم

لینک به دیدگاه

نمیودنم اگر میخواید با فنها مشکل رو حل کنید . گفتنیها رو بهتون گفتم

من امروز ساعت 8 کارتو واسه شما فرستادم با پست پیش تاز ایشالا فردا دستتونه اقای حسینی دیگه جون شما جون این کارت من :D

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیزم امروز کارتتون به دستم رسید و فن کارت خودمون رو روش گذاشتیم و call of duty , crysis رو به راحتی و بدون مشکل باهاش به مدت 30 دقیقه باری کردن بچه های ما .

مبارکتون باشه و امیدوارم مشکل دیگری براش پیش نیاد .

هزینش هم 3000 تومان هزینه پستی و بسته بندیش میشه به اضافه 30000 تومان خود فن جمعا میشه 33000 تومان واری کنید و ادرس رو برام پیغام حصوصی کنید سریعا کارت براتون ارسال میشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...