رفتن به مطلب

فروش 4 عدد هارد ، DVD گیم ، مودم و قطعات دیگر

Recommended Posts

به نام خدا
با سلام خدمت کاربران محترمی که از تاپیکم دیدن میکنند ، چند عدد هارد همراه با دیتا + قطعات اکثرا قدیمی دیگه برای فروش گذاشتم همراه با تست و تصاویر .
بیشتر از دو سال هست که دوست داشتم دیتا بفروشم ولی نشد ، بنابراین تصمیم گرفتم تمام هاردهام را همراه با محتویاتشون به فروش بگذارم ، اطلاعات دست چینی که با زحمت و وسواس گردآوری شدند و تضمین میکنم یکبایت فایده بیهوده یا بی مصرف و فضاپرکن در آرشیو ندارم ، دیتاها به روز و واقعا ارزشمند هستند .

1- هارد دوترا وسترن گرین ساتا سه که تا تاریخ 28-12-2015 ضمانت سازگار داره ، با کارکرد 8 روز + کابل دیتا
قیمت : 270 تومان ( به همراه دوترابایت دیتا به انتخاب خریدار از لیست )
به خریدار این هارد سه مورد از موارد 8 الی 15 هدیه داده میشه ( به انتخاب خریدار ) ، همینطور 2 ترابایت دیتای روز به انتخاب خریدار از لیست که خود دیتاها از سوی منصفترین فروشنده دیتا 100 هزینه داره .

نکته : در تصویر تستی که از این هارد گذاشتم تیک Quick Scan را زدم به خاطر اینکه کارکرد هارد بالاتر نره ، خریدار نهایی خواست در حالت معمول هم تست میگذارم که خیالش راحت باشه .
----------------------------------------------------------------------
2- هارد دو ترا وسترن گرین ساتا 3 که تا تاریخ 14-01-2015 ضمانت سازگار داره + کابل دیتا
قیمت : 230 تومان ( به همراه دوترابایت دیتا به انتخاب خریدار از لیست )
به خریدار این هارد دو مورد از موارد 8 الی 15 هدیه داده میشه ( به انتخاب خریدار ) ، همینطور 2 ترابایت دیتای روز به انتخاب خریدار از لیست که خود دیتاها از سوی منصفترین فروشنده دیتا 100 هزینه داره .

نکته : به عدد کارکرد این هارد اهمیت ندید ، هارد برای آرشیو استفاده شده ، اینطوری نبوده که مداوم روی اون کپی یا پیس صورت بگیره یا ویندوز نصب باشه و یا اینکه بازی و برنامه نصب شده باشه ، فقط به خاطر اینکه کابل برق هارد وصل بوده کنتور انداخته اما هارد به هیچ عنوان تحت فشار و کار نبوده ، سیستم بنده اکثر ساعات روز روشن هست و بالارفتن ساعت کارکرد طبیعی .

3- هارد دوترابایت وسترن گرین ساتا 2 که تا تاریخ 15 ماه می 2014 ضمانت آواژنگ داشته و الان فاقد ضمانت هست + کابل دیتا
قیمت : 200 تومان ( به همراه دوترابایت دیتا به انتخاب خریدار از لیست )
به خریدار این هارد دو مورد از موارد 8 الی 15 هدیه داده میشه ( به انتخاب خریدار ) ، همینطور 2 ترابایت دیتای روز به انتخاب خریدار از لیست که خود دیتاها از سوی منصفترین فروشنده دیتا 100 هزینه داره .

نکته : به عدد کارکرد این هارد اهمیت ندید ، هارد برای آرشیو استفاده شده ، اینطوری نبوده که مداوم روی اون کپی یا پیس صورت بگیره یا ویندوز نصب باشه و یا اینکه بازی و برنامه نصب شده باشه ، فقط به خاطر اینکه کابل برق هارد وصل بوده کنتور انداخته اما هارد به هیچ عنوان تحت فشار و کار نبوده ، سیستم بنده اکثر ساعات روز روشن هست و بالارفتن ساعت کارکرد طبیعی .

فروخته شد
4- هارد یک ترابایت سامسونگ که ضمانت نداره ، 800 گیگ اول هارد سالم و قابل استفاده ( تضمین میکنم ) و 130 گیگ آخر هارد بدسکتور زیاد داره و غیر قابل استفاده ، با نرم افزار هم بدسکتورها رفع نشدند . همراه با هارد 800 گیگ دیتا به انتخاب خریدار از لیست به صورت رایگان تقدیم میشه .
قیمت : 90 تومان ( به همراه هشتصد گیگابایت دیتا به انتخاب خریدار از لیست )

فروخته شد
---------------------------------------------------------
نکته اول : تمامی تست هایی که از هاردها در ادامه میبینید بر مبنای ساتا دو صورت گرفته ، به این دلیل که مادربورد بنده از ساتا سه پشتیبانی نمیکنه ، همراه با هاردهای دوترابایت یک عدد کابل دیتای هارد تقدیم میشه .
نکته دوم : هزینه دوترابایت دیتا در فروم همسایه و از سوی منصفترین فروشنده ها 100 تومن در میاد ! پس مطمئن باشید قیمتی که تعیین کردم برای مشتری ای که دنبال دیتا هست بسیار مناسب خواهد بود ، ضمن اینکه تضمین میکنم یکبایت فایل بی کیفیت و بیهوده در آرشیو موجود نیست .
نکته سوم : هاردها بدون دیتا فروخته نمیشه به خاطر اینکه اگر بخوام بدون دیتا بفروشم باید شیفت دلیت کنم روی دیتاهایی که با زحمت دانلود و آرشیو کردم ، بنابراین ترجیح میدم یه نفر استفاده ببره تا اینکه بدون استفاده پاک کنم .
نکته چهارم : برای دریافت لیست دیتا در تاپیک درخواست بدین تا برای شما ارسال کنم ( آپدیت 23 دی )
5- تعداد 127 عدد DVD از بازی های کامپیوتر که همگی برای آرشیو کردن رایت شدند ، اصلا استفاده نشده اند ، بدون حتی یک خط و خش و همگی تست شده هستند و تمام بازی ها به صورت کرک شده یا همراه با کرک هستند ، دارای باکس هستند و بدون اینکه روی دی وی دی چیزی نوشته شده باشه با کاغذ و چسب نواری عدد گذاری شدند .
عناوین بازی ها غالبا مربوط به سال های 2006 الی 2011 و یا 2012 هستند ، و فکر نمیکنم دیگه در اینترنت موجود باشند !
مناسب برای دوستانی که اهل گیم هستند و سیستم های متوسط دارند ، بازی های خوب با گرافیگ خوب در این مجموعه زیاد هست.
لیست بازی های موجود در این پکیج : http://uplod.ir/lt7bhxptu3dc/Game_DVD_List.rar.htm
قیمت : 43 تومان

فروخته شد

-------------------------------------------------------
6- تعداد 68 عدد بهترین عناوین بازی Playstation One و 4 عدد PS2 همراه با کاورهای جداگانه و مجزا که غیر از 6 عدد از بازی های PS1 ، سی دی های دیگر حتی یک خش هم ندارند و بسیار تمیز هستند .
قیمت : 15 تومان

فروخته شد

نکته : برای کسی که موارد 5 و 6 را با هم بخواد روی هم 50 حساب میکنم.

7- مودم ADSL برند تی پی لینک مدل TD-8816 ، این رو نزدیک 3 سال قبل خریدم برای استفاده شخصی ولی به دلیل عدم پوشش منطقه اصلا استفاده نکردم ، اصلا به برق زده نشده و یک ثانیه هم کار نکرده ، فقط به خاطر کنجکاوی پلمپ جعبه باز شده ، به همراه تمام کابل ها و متعلقاتش .
قیمت :  25 تومان
8DVD ROM LG همراه با کابل هاش که آخرین بار سالم بود و دربش هم سالم بود ، اما تضمین نمیکنم حتما سالم باشه.
قیمت : 8 تومان
9- CD writer کاملا سالم همراه با کابلش
قیمت : 7 تومان
10- فلاپی درایو کاملا سالم به همراه کابلش و 2 عدد فلاپی
قیمت : 4 تومان
11- سی پی یو سوکت 478 مدل Intel Celeron D 2.66 همراه با فن
قیمت : 6 تومان
12- مودم Dialup اینترنال
قیمت : 5 تومان
13- مودم Dialup اکسترنال + جعبش + کابلش + سی دی
قیمت : 8 تومان
14- کابل برق پاور کیس + کابل افزایش پورت USB
قیمت : 2 تومان
15- موس سالم ( آبی رنگ در تصویر )
قیمت : 4 تومان
16- موس خراب فراسو ( خاکستری رنگ ) ، واسه هرکی خواست.
17- گرافیک AGP مدل 5200 که خراب هست ، واسه هر کی خواست .

نکته :
1- لطفا کارشناسی نکنید ، تمام گفتنی هارو گفتم اگر سوالی یا ابهامی هست بفرمائید پاسخگو هستم .
2- به هیچ عنوان به پیام خصوصی پاسخ داده نخواهد شد ، تاپیک برای این هست که حرفتون را بزنید همه چیز شفاف باشه .
3- هزینه ارسال بر عهده خریدار بوده و با پست پیشتاز از استان اصفهان وابسته به وزن ارسالی حداقل 13 تومان در میاد ، بنابراین این رو در نظر داشته باشید که بعدا با هزینه های کمتر انتظار ارسال نداشته باشید ، برای شفافیت ازین موضوع از رسید پستی عکس میگیرم و در اختیار خریدار میگذارم ، هر چی بیشتر داده بود برگشت میزنم .
4- قیمت پایه و فوری نداریم ، هر دوستی که اول خواست و واریز انجام داد معامله صورت میگیره .
5- زیر قیمت پیشنهاد ندید ، با خریدار واقعی تا جایی که بشه راه میام ، ممنونم

یوزر من در فروم همسایه : http://forum.persiantools.com/members/data4u.240220

هدیه برای خریدار واقعی :

به خریدار مورد اول ( هارد دو ترابایت ) سه مورد از موارد 8 الی 15 هدیه داده میشه ( به انتخاب خریدار )
به خریدار مورد دوم ( هارد دو ترابایت ) دو مورد از موارد 8 الی 15 هدیه داده میشه ( به انتخاب خریدار )
به خریدار مورد سوم ( هارد دو ترابایت ) دو مورد از موارد 8 الی 15 هدیه داده میشه ( به انتخاب خریدار )
به خریدار موارد 5 و 6 با هم یا 5 و 7 با هم یا 6 و 7 با هم ، یکی از موارد 9 الی 15 هدیه داده میشه ( به انتخاب خ
ر )

post-17719-0-14405200-1418326252_thumb.jpg

post-17719-0-09296800-1418326294_thumb.jpg

post-17719-0-16875500-1418326319_thumb.jpg

post-17719-0-32744700-1418326365_thumb.jpg

post-17719-0-16311000-1418326379_thumb.png

post-17719-0-95164700-1418326388_thumb.png

post-17719-0-40438100-1418326399_thumb.png

post-17719-0-35450600-1418326408_thumb.png

post-17719-0-32784400-1418326419_thumb.png

post-17719-0-19035400-1418326431_thumb.png

post-17719-0-44720900-1418326447_thumb.png

post-17719-0-38150400-1418326458_thumb.png

ویرایش شده توسط data4you
لینک به دیدگاه

سلام کجایی؟

کیبورد نداری؟

سلام ، اصفهان هستم

کیبرد ندارم داداش

لینک به دیدگاه

سلام بر همشهری عزیز

حضوری امکان معامله هست؟اگرجواب +هستش آدرس با شماره تماس پخ شود
ممنون

لینک به دیدگاه

سلام بر همشهری عزیز

حضوری امکان معامله هست؟اگرجواب +هستش آدرس با شماره تماس پخ شود

ممنون

سلام عزیز ، به صورت خصوصی پاسخ داده شد .

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز هارد 1ترا اگه صدای اضافه نداره خریدارم با دیتا که گفتید

البته دو تا دیگه کالا دیکه هم از همون ارزون قیمتها هم میخوام باشه که خدمتتون میگم چی هستند بعدا

دی وی دی رام  ساتا یا ای دی هست

ویرایش شده توسط mohamad_PC
لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز هارد 1ترا اگه صدای اضافه نداره خریدارم با دیتا که گفتید

البته دو تا دیگه کالا دیکه هم از همون ارزون قیمتها هم میخوام باشه که خدمتتون میگم چی هستند بعدا

دی وی دی رام  ساتا یا ای دی هست

درود بر شما

هارد یک ترا هیچ صدایی نداره ، دی وی دی رام مدلش هست : LG GCC-4522B ، خودتون سرچ کنید ببینید چی هستش

لینک به دیدگاه

قیمت اکثر قطعات رو کاهش دادم ، لیست 200 گیگابایت دیتای خارج از لیست پست اول به زودی قرار میگیره

لینک به دیدگاه

قیمت سه هارد دو ترابایت برای آخرین بار کاهش یافت ، کسی خواست اعلام کنه ، خریدار نباشه نگه میدارم برای خودم .

سال دیگه گرونتره ^_^

لینک به دیدگاه

نگه دار داداش دلار داره میره بالا 

ممنونم از شما

اگر خریدار واقعی نباشه همین کار رو میکنم ! قیمت ها واقعا خوبه برای مصرف کننده .

با بهترین اینترنت کسی بخواد دوترابایت دیتا دانلود کنه باید روزها و ساعت ها وقت خودش رو تلف کنه ، دنبال لینک مستقیم بگرده و کلی هزینه صرف اینترنت بکنه .

اگر خودم حوصله و وقت استفاده از دیتاها را داشتم به هیچ عنوان نمیفروختم چونکه دیتاها همه با وسواس دانلود و آرشیو شدند نه دیمی و باری به هر جهت .

داخل دیتاها هم هر چیزی فکر کنید پیدا میشه جز برنامه های آموزشی . 1.5 ترابایت گیم کامپیوتر ( بهترین و پر طرفدارترین عناوین ) + 6 ترابایت دیتای ویدئویی

لینک به دیدگاه

فروش مورد دوم کنسل شد ، مورد سوم خارج از تاپیک فروخته شد .
هارد مورد 1 و مورد 4 + قطعات دیگر موجود ...
------------
قطعات فقط فروش ، تعویض ندارم .

لینک به دیدگاه

به خریدار مورد اول ( هارد دو ترابایت ) یکی از موارد 8 الی 15 هدیه داده میشه ( به انتخاب خریدار )

به خریدار  مورد چهارم ( هارد یک ترابایت ) یکی از موارد 9 الی 15 هدیه داده میشه ( به انتخاب خریدار )

به خریدار  موارد 5 و 6 با هم یا 5 و 7 با هم یا 6 و 7 با هم ، یکی از موارد 9 الی 15 هدیه داده میشه ( به انتخاب خریدار )

این هم تخفیف برای خریدار واقعی ...

لینک به دیدگاه

قطعات موجود ...

یک عدد دوربین فیلمبرداری JVC با 16 گیگابایت حافظه داخلی قیمت 250 موجود می باشد .

اطلاعات بیشتر : http://lioncomputer.ir/forum/index.php?showtopic=37828

ویرایش شده توسط data4you
لینک به دیدگاه

هارد یکترابایت ( مورد چهارم ) 105 تومان و بدون دیتا فروخته نخواهد شد .

تصویر دیتاهای خارج از لیست به زودی اضافه خواهد شد ...

لینک به دیدگاه

لیست دیتاها با 200 گیگابایت دیتای جدید ( فیلم خارجی و ایرانی ، گیم ) به روز شد ، برای دریافت لیست در تاپیک درخواست بدین
فروش هاردها همراه با دیتاهای گلچین ، بهترین و جدیدترین عناوین

لینک به دیدگاه

درود

استارتر عزیز ایا مشکل ای دیتون حل شد ؟

همین الان تست کردم خدا را شکر درست شد ، لینک بازیابی رمز عبور واسم ایمیل نمیشد تا الان که تست زدم .

از شما خیلی ممنونم که پیگیر هستید ، درود بر شرف شما

ویرایش شده توسط data4you
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...