رفتن به مطلب

دوستان عرب زبان ، میتونن این آهنگ رو برام پیدا کنن ؟؟

AtAgAmEr
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

یکی از دوستان ...بوک پیدا کرد برام

Wafeeq Habib - Layky Layky 
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باریکلا ... بوکیا

ولی آقا جو آهنگ یه جوریه نمیشه اصلا اسپم نزنیم . چراغ بنزینتون الانه که روشن شه :)  :D صدا ضبتتون هم زیاده بزنین کنار... پارکینگ... جریمه

لینک به دیدگاه

شرمنده دیر دیدم و حل شده

کاری در این موارد داشتی بهم پخ بده. :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

باریکلا ... بوکیا

ولی آقا جو آهنگ یه جوریه نمیشه اصلا اسپم نزنیم . چراغ بنزینتون الانه که روشن شه :)  :D صدا ضبتتون هم زیاده بزنین کنار... پارکینگ... جریمه

بابا این ماشین برا من نیست ماله یه دختر عرب هستش اونم اینستاگرام بودش . =)) =)) @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شرمنده دیر دیدم و حل شده

کاری در این موارد داشتی بهم پخ بده. :)

دشمنت شرمنده

ممنونم/ حتماً مزاحم میشم @};- @};- :x @};- @};-

حالا معنی این چی میشه ؟؟

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

عطاخان از کی تا حالا اهنگ عربی گوش میدی و نمیدونستیم؟؟؟؟بت نمیاد با عربا بگردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطاخان از کی تا حالا اهنگ عربی گوش میدی و نمیدونستیم؟؟؟؟بت نمیاد با عربا بگردی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! =))

یکی بود و یکی نبود که شد این

همین جوری خوردیم بهش . من زبون ترکی خودم رو به زور حرف میزنم :wub: :wub:

درسته تو دوره راهنمایی و دبیرستان جوری درس دادن که زده شدیم ولی برخی از آهنگ ها خیلی حال میده با اینکه هیچی حالیم نیست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بابا این ماشین برا من نیست ماله یه دختر عرب هستش اونم اینستاگرام بودش . =)) =)) @};-

ما که میدونیم اینجوری میگین دلمون جاده و آهنگ بلنند شاد  و تخلفات رانندگی پی در پی نخاد. عیبی نداره آقا. شما نبودین باشه :D  ;)

ویرایش شده توسط fireinpole
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ما که میدونیم اینجوری میگین دلمون جاده و آهنگ بلنند شاد  و تخلفات رانندگی پی در پی نخاد. عیبی نداره آقا. شما نبودین باشه :D  ;)

=)) =)) =)) =)) @};- :x @};-

لینک به دیدگاه

دشمنت شرمنده

ممنونم/ حتماً مزاحم میشم @};- @};- :x @};- @};-

حالا معنی این چی میشه ؟؟

عطا جان

خیلیه. همش رو ترجمه کنم؟

لیکی لیکی لیکه معنی خاصی نداره. برای ریتم کل آهنگ و شعره. برای هم قافیه شدن با عینی علیکه و ... هست.

شایدم معنی داشته باشه من ندونم. چون میدونید این آهنگا عربی فصیح نیستن و منطقه ای زبونا تفاوت دارن. اینم انگار مصریه.

میگه چشمم دنبالته و رفتی و برنگشتی ، کار و زندگی ندارم جز پرس و جو درباره احوالاتت ( این چندبار تکرار میشه )

کلی خواستی بگو سر حوصله همش رو خط به خط ترجمش کنم.

ویرایش شده توسط gosbe
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عطا جان

خیلیه. همش رو ترجمه کنم؟

لیکی لیکی لیکه معنی خاصی نداره. برای ریتم کل آهنگ و شعره. برای هم قافیه شدن با عینی علیکه و ... هست.

شایدم معنی داشته باشه من ندونم. چون میدونید این آهنگا عربی فصیح نیستن و منطقه ای زبونا تفاوت دارن. اینم انگار مصریه.

میگه چشمم دنبالته و رفتی و برنگشتی ، کار و زندگی ندارم جز پرس و جو درباره احوالاتت ( این چندبار تکرار میشه )

کلی خواستی بگو سر حوصله همش رو خط به خط ترجمش کنم.

ممنونم از لطفت @};- @};- :x @};- @};-

همین کافیه / سوزن شده بود رو زبونم می خواستم بدونم چیه. ممنون/ از شوهر خالمم پرسیدم گفت نمیدونم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم از لطفت @};- @};- :x @};- @};-

همین کافیه / سوزن شده بود رو زبونم می خواستم بدونم چیه. ممنون/ از شوهر خالمم پرسیدم گفت نمیدونم

آقا حین رانندگی سوال نپرس با تشکر...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا حین رانندگی سوال نپرس با تشکر...

از خونه زنگیدم :smug: :smug:  با سپاس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خدا رو شکر همه گوشی اندرویدی دارن.

:}

نرم افزار soundhound رو دانلود و نصب کنید هر اهنگ معتبری رو براش پخش کنی شناسایی میکنه بعد تو گاگول سرچ میکنی و دانلود میکنی.

خلاص نمونش اهنگ دوستمون.

@};-

بله دارم هم رو گوشی هم رو تبلتم ولی چندبار زدم پیدا نکرد برام که مجبور شدم پست کنم

و الا وقت گرانبهای دوستان رو نمی گرفتم @};- @};-

ممنون از همه دوستان و با اجازه تاپیک رو می بندم :x :x

ویرایش شده توسط atagamer
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از اسپیکر دور و نزدیک کن یه جا بذار که صدا رسا و واضح باشه منم بار اول پیداش نکرد یکم دور کردم گرفتش.

هرف نداره خداییش

دست سازنندش طلا

آره واقعاً حرف نداره ماله 50 سال پیشم میدی بهش میره پیدا میکنه ولی لامصب امروز هرکاری کردم پیدا نشد

99dacka0s8yh_t.jpg

آهنگ اولیه رو هم خیلی دوست دارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از خونه زنگیدم :smug: :smug:  با سپاس

باشه هر جوری میخایم مچ شما رو بگیریم که فیلم شماست و شما پشت فرمونین نمیشه. حواستون کاملاً جمه.  ایرادی نداره آقا. شما فکر کن هیشکی ندیدتتون تو جاده

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...