رفتن به مطلب

سوال درباره آنلاین بازی کردن call of duty advanced warfare

Recommended Posts

سلام امروز خبری رو دیدم که بازی cod aw به مدت 2 روز روی استیم رایگان هست و میشه انلاین زد . من بازی رو تو استیم انتخاب میکنم ولی میزنه باید 35.5 دانلود کنی در حالی که خودم بازی رو دارم. میخوام بدونم کسی امتحان کرده؟ اگر نه راهنمایی کنید به چه صورت هست؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

برای اجرای بازی حتما باید بازی به جدیدترین اپدیت ها به روز باشه

انلاین بازی کردن هم مپ های خاص خودش رو داره اون 35 گیگ دلیلش همینه

لینک به دیدگاه

سلام

برای اجرای بازی حتما باید بازی به جدیدترین اپدیت ها به روز باشه

انلاین بازی کردن هم مپ های خاص خودش رو داره اون 35 گیگ دلیلش همینه

سلام. پس همین طوری نمیشه! خود 35 گیگ مپ یه هفته کم کم طول میکشه دانلود شه . مرسی.

لینک به دیدگاه

درود شما ببینید وقتی دانلود میزنید با چه پوشه ای نام بازی ثبت میشه بازی رو توی اون پوشه کپی کنید احتمالا جواب میده رو بتل 4 جواب داد.

مثلا شما بازی رو از استیم  تو درایو  D نصب کنید بعد شروع که به دانلود کرد سریع  لغو کنید بعد اون پوشه که نصب رو لغو کردید بازی خودتون رو داخلش برزید بعد دوباره بازی رو از استیم نصب کنید ببینید چقدر دیگه دانلود می خواد.

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بله تایید میشه

درود شما ببینید وقتی دانلود میزنید با چه پوشه ای نام بازی ثبت میشه بازی رو توی اون پوشه کپی کنید احتمالا جواب میده رو بتل 4 جواب داد.

مثلا شما بازی رو از استیم  تو درایو  D نصب کنید بعد شروع که به دانلود کرد سریع  لغو کنید بعد اون پوشه که نصب رو لغو کردید بازی خودتون رو داخلش برزید بعد دوباره بازی رو از استیم نصب کنید ببینید چقدر دیگه دانلود می خواد.

تایید میشه

فراموش کردم تو پستم این توضیح رو بدم

استیم فایلهایی رو که موجود داری شناسایی میکنه و کم و کسری رو دانلود میکنه

لینک به دیدگاه

سلام. یعنی خود استیم یه فایلی میسازه به نام استیم. بعد بازی رو همونجا کپی کنم؟

لینک به دیدگاه

سلام. یعنی خود استیم یه فایلی میسازه به نام استیم. بعد بازی رو همونجا کپی کنم؟

شما مثلا تو درایو D بازی رو نصب میکنید یه پوشه ای با نام بازی درست میشه شما بازی رو داخل اون کپی کنید ودوباره بازی رو نصب کنید.

استیم برای شناسایی   بازیتون باید ادرس پوشه بازی رو داشته باشه

ویرایش شده توسط mahdise7en
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببین زمانی که دکمه INSTALL بازی کال اف تو استیم رو میزنی به یه مرحله میرسه که ادرس میخواد که زمانی که داره دانلود میشه اونجا ریخته بشه

شما از این مرحله هم گذز کن تا دانلود شروع بشه بعد دانلود رو قطع کن سپس کل پوشه بازی که داری به همون مسیر بالا منتقل کن و دوباره مرحله INSTALL تو استیم رو شروع کن

اینجوری درصد دانلود یهو به اعداد بالاتر پرش میکنه

لینک به دیدگاه

شما مثلا تو درایو D بازی رو نصب میکنید یه پوشه ای با نام بازی درست میشه شما بازی رو داخل اون کپی کنید ودوباره بازی رو نصب کنید.

استیم برای شناسایی   بازیتون باید ادرس پوشه بازی رو داشته باشه

نفهمیدم :|

لینک به دیدگاه

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\common

بازی های استیم اگه محل نصب رو تغییر نداده باشید، به صورت پیش فرض در فولدر بالا نصب میشن، شما اونجا اسم فولدر بازی رو دقیقا بیاد بدونی چی هست و یه فولدر به همون نام ایجاد کنی و فایلها رو بریزی توش ، کرک بازی رو نریز.

نکته: Steam مثل Origin نیست یعنی فایلهایی که دانلود میکنه رو پس از نصب به اونجا انتقال میده یعنی تا 100 درصد دانلود نشه به اونجا منتقل نمیشه . پس باید از یکی که قبلا بازی رو نصب کرده اسم فولدرشو بپرسی.

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

ببین زمانی که دکمه INSTALL بازی کال اف تو استیم رو میزنی به یه مرحله میرسه که ادرس میخواد که زمانی که داره دانلود میشه اونجا ریخته بشه

شما از این مرحله هم گذز کن تا دانلود شروع بشه بعد دانلود رو قطع کن سپس کل پوشه بازی که داری به همون مسیر بالا منتقل کن و دوباره مرحله INSTALL تو استیم رو شروع کن

اینجوری درصد دانلود یهو به اعداد بالاتر پرش میکنه

اها الان امتحان میکنم ببینم چی میشه

لینک به دیدگاه

بازی های استیم به صورت پیش فرض اگه محل نصب رو تغییر نداده باشید . تو فولدر بالا ایجاد میشن، شما اونجا اسم فولدر بازی رو دقیقا بیاد بدونی چی هست و یه فولدر به همون نام ایجاد کنی وفایلها رو بریزی توش.

برا من تو D:\Program Files (x86)4\Steam رفته الانم دارم بازی رو همونجا کپی میکنم ببینم چی میشه بعد دانلود رو ادامه میزنم

لینک به دیدگاه

اسم فولدرشم احتمالا همینه:

Call of Duty Advanced Warfare

اره فولدر بازی هم اسمش مثل همینه

لینک به دیدگاه

فایل بازی رو کپی کردم دوستان بعد ادامه دانلود زدم ولی بازم همون 36.5 هست !

لینک به دیدگاه

Capture80990.png

اسم فولدرو به این تغییر بده

Call of Duty Advanced Warfare - Multiplayer

اگه بازم نشد، از طریق استیم فایلهای قبلی که تا حالا دانلود شده رو uninstall کن . بعد عین فولدر که درست کردی رو اینبار تو مسیر زیر درست کن

و دوباره در استیم روی install کلیک کن و مسیر نصب رو درایو C به صورت دیفالت بزار. بعد اگه خواستی بزنی تو یه درایو دیگه اول با خود استیم از بازی بک آپ بگیر بعد از طریق فایل بک آپ میتونی هر زمان هر جا بخوای نصب کنی تازه حجمش فشرده میشه و میتونی از درایو c پاک کنی .

ویرایش شده توسط MAGNUM
لینک به دیدگاه

من هم تمام این مشکلات رو داشتم بعد از اینکه 7gb حروم کردم آخر فهمیدم باید چیکار کرد

شما فقط کافی بازی کرکیتون رو که از قبل داشتین با نام فولدر Call of Duty Advanced Warfare در آدرس steam/steamapps/common بریزین بعد از استیم بازی Call of Duty Advanced Warfare را install بزنید دقت کنین که Call of Duty Advanced Warfare - multiplayer رو install نزنید بعد بازی رو شروع به دانلود میکنه که شما باید pause بدید از استیم کاملا خارج شید و دوباره وارد شین و ادامه بدین اینطوری حجم کمی برای دانلود میخواد بعد از اتمام نصب حالا برین سراغ multiplayer ودقیقا همین کاررو بکنید 

مراحل رو دقیقا به همین صورت برین تا مثل من ترافیکتون رو حروم نکنید

دوستان من 2 عدد گیفت از این بازی دارم که به قیمت خوب میدم اگر کسی خواست برای توافق پخ بدید

لینک به دیدگاه

Capture80990.png

اسم فولدرو به این تغییر بده

Call of Duty Advanced Warfare - Multiplayer

اگه بازم نشد، از طریق استیم فایلهای قبلی که تا حالا دانلود شده رو uninstall کن . بعد عین فولدر که درست کردی رو اینبار تو مسیر زیر درست کن

و دوباره در استیم روی install کلیک کن و مسیر نصب رو درایو C به صورت دیفالت بزار. بعد اگه خواستی بزنی تو یه درایو دیگه اول با خود استیم از بازی بک آپ بگیر بعد از طریق فایل بک آپ میتونی هر زمان هر جا بخوای نصب کنی تازه حجمش فشرده میشه و میتونی از درایو c پاک کنی .

اسمو چجوری تغیر بدم؟ اگه نشد راه بعدی رو انتخاب کنم!

ویرایش شده توسط ralf4
لینک به دیدگاه

من هم تمام این مشکلات رو داشتم بعد از اینکه 7gb حروم کردم آخر فهمیدم باید چیکار کرد

شما فقط کافی بازی کرکیتون رو که از قبل داشتین با نام فولدر Call of Duty Advanced Warfare در آدرس steam/steamapps/common بریزین بعد از استیم بازی Call of Duty Advanced Warfare را install بزنید دقت کنین که Call of Duty Advanced Warfare - multiplayer رو install نزنید بعد بازی رو شروع به دانلود میکنه که شما باید pause بدید از استیم کاملا خارج شید و دوباره وارد شین و ادامه بدین اینطوری حجم کمی برای دانلود میخواد بعد از اتمام نصب حالا برین سراغ multiplayer ودقیقا همین کاررو بکنید 

مراحل رو دقیقا به همین صورت برین تا مثل من ترافیکتون رو حروم نکنید

دوستان من 2 عدد گیفت از این بازی دارم که به قیمت خوب میدم اگر کسی خواست برای توافق پخ بدید

والا نمیدونم چیکار کنم فایل steamapps داره ولی common رو نداره کسی تو یاهو میتونه کمک کنه؟ ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

والا نمیدونم چیکار کنم فایل steamapps داره ولی common رو نداره کسی تو یاهو میتونه کمک کنه؟ ممنون میشم.

برای این نداره که تا حالا بازی از استیم نگرفتی یه بازی دانلود کنی خود به خود می سازه.

لینک به دیدگاه

خودتون بسازین این فولدرو

mehdi_kooshan@yahoo.com

اینو اد کنین راهنمایی کنم

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

برای این نداره که تا حالا بازی از استیم نگرفتی یه بازی دانلود کنی خود به خود می سازه.

اها

لینک به دیدگاه

خودتون بسازین این فولدرو

mehdi_kooshan@yahoo.com

اینو اد کنین راهنمایی کنم

مرسی ادد کردم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

زمان دانلود بازی اینجا ریخته میشه حتما دانلود رو بزنید تا این پوشه ساخته بشه

C:\Program Files (x86)\Steam\steam\games

لینک به دیدگاه

سلام

زمان دانلود بازی اینجا ریخته میشه حتما دانلود رو بزنید تا این پوشه ساخته بشه

C:\Program Files (x86)\Steam\steam\games

اونجا فقط آیکون ها ذخیره میشه .

هنگام دانلود از استیم فایل های نصب تو اینجا دانلود میشه

C:\Program Files (x86)\Steam\SteamApps\downloading

ولی تا کامل دانلود نشه قابل استفاده نیس چون فایلاش فقط توسط استیم شناسایی میشه .

البته تست نکردم شاید بشه بک آپ رو تو یکی از پوشه های عددی در این فولدر که مربوط به گیم موردنظر هست بریزی و شناسایی بشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...