رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کارت گرافیک Zotac GTX 970

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان نظرتون چیه درمورد خرید این کارت گرافیک قدرتمند هست؟مرسی

http://lioncomputer.ir/product/4682/Zotac+GTX+970+AMP%21+Extreme+Edition+4GB+GDDR5/

post-17702-0-48784800-1418486081_thumb.jpg

post-17702-0-66067300-1418486101_thumb.jpg

post-17702-0-33358300-1418486122_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

تقریبا در حد 780ti رفرنس هست ولی یک یا دو فریم کمتر میده

لینک به دیدگاه

290x نزدیک ترین رقیبشه که بالای 2 میلیونه و ضعیفتره.

نسخه ی Zotac معمولی بخر. اکستریم ارزش 300 تومن بالاتر رو نداره.

لینک به دیدگاه

والا میگم میخ خودمو محکم بکوبم وخلاص خودم الان Gt740 دارم راضیم منتها دوستان انجمن کچلم کردن هی گفتن فریم نمیده وکم میاره و فلان قیمت فروش Gt740 oc GIGABYTEخودمو چند بزارم برا فروش به نظرتون 3 سال گارانتی داره 2 ماهش رفته بقیش مونده

ویرایش شده توسط Ali~tech
لینک به دیدگاه

والا میگم میخ خودمو محکم بکوبم وخلاص خودم الان Gt740 دارم راضیم منتها دوستان انجمن کچلم کردن هی گفتن فریم نمیده وکم میاره و فلان قیمت فروش Gt740 oc GIGABYTEخودمو چند بزارم برا فروش به نظرتون 3 سال گارانتی داره 2 ماهش رفته بقیش مونده

330 الی 340 راحت فروش میره

ویرایش شده توسط poorya_2
لینک به دیدگاه

دوستان کارت های زوتاک هم 3 سال گارانتی دارن مثل گیگابایت چون تو لیون نوشته گارانتی اواژنگ

لینک به دیدگاه

دوستان لینکی که کاربر عزیز rezagtx برا بررسی کارت Zotac مدل 970 گذاشته بود پیداش نمیکنم لینکشو لطف میکنید مرسی.

لینک به دیدگاه

دوستان لینکی که کاربر عزیز rezagtx برا بررسی کارت Zotac مدل 970 گذاشته بود پیداش نمیکنم لینکشو لطف میکنید مرسی.

بررسی GTX 970 ACX 2.0 EVGA در کنار GTX 970 Zotac AMP EX
لینک به دیدگاه

دویت عزیز مدل معمولیش رو بخر . قیافه کارت گولتون نزنه.

مدل معمولیش که در سایت لیون موجود هست حتی برد مرجه GTX670 استفاده می کنه.

افت قیمت کارت های سری حرفه یی واقعا بالا هست.

این سری قرار نیست زیاد عمر کنه زیاد روش حساب نکنید و خرج اضافه نکنید.

همین مدل رو تهیه کنید بوستش زیاد کنید. ولی خودمونیم یک مدت که بگذره پشتیبانی درایور کم بشه دیگه اورکلاک شده این کارتا ارزش خاصی ندارند و ممکنه حتی کمتر از 1 فریم افزایش کارایی بده به شما.

این نظر من هست با احترام به نظر دیگر دوستان.

لینک به دیدگاه

عزیز بخاطر حرف کسی نری یک و نیم پول کارت بدی اگه واقعا از کارتت راضی هستی پس دیگه هیچی . هر کس میره 980 یا 970 میخره هدفش لذت بیشتر از بازی هست. اگه 740 تو رو راضی میکنه دلیلی نداره کارت قوی تر بخری مگر اینکه خودت به این نتیجه رسیدی که خرید کارت قویتر برام لازمه و 740 من رو راضی نمیکنه. اون روز هم دوستان بخاطر حرفای غیر واقعی در مورد کارت 740 بهت گیر دادن نه اینکه مجبورت کنن ۹۷۰ یا ۹۸۰ بگیری.

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

اگه با 740 از بازی لذت میبری.با970 تقریبا 5برابر لذت میبری. اینو وقتی استفاده کنی میفهمی.

ویرایش شده توسط **pouya**
لینک به دیدگاه

آقا منم نیت دارم فردا یه 970 زوتاک استاندارد (نه رفرنس) بگیرم. مدل amp omega یا amp extreme واقعا به قیمتاشون نمی ارزن؟ من تو هر بنچمارکی گشتم خبری از خود مدل استاندارد نبود و فقط amp omega یا amp extreme بررسی شده بود!!!

لینک به دیدگاه

ممنون از نظرات دوستان اقا جریان این رفرنس و اینا چیه؟مدل معمولی 970 چرا بهتره؟چطوریه؟ :)  :x

ویرایش شده توسط Ali~tech
لینک به دیدگاه

ممنون از نظرات دوستان اقا جریان این رفرنس و اینا چیه؟مدل معمولی 970 چرا بهتره؟چطوریه؟ :)  :x

970 رفرنس ( یعنی با برد و فرکانس و خنک کننده ی انویدیا ) وجود نداره در بازار.

مدل معمولی 970 یعنی با فرکانس های نزدیک به رفرنس.

در زوتاک معمولی بهتره به خاطر قیمتش.

لینک به دیدگاه

قیمتشو ول کنید قدرت و کیفیت برام مهمه حالا کدام مدل زوتاک رو بخرم 970؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

خودم این مدل مدنظرم هست بخرم این رو البته لیون تموم کرد

http://lioncomputer.ir/product/4682/Zotac+GTX+970+AMP%21+Extreme+Edition+4GB+GDDR5/

لینک به دیدگاه

طبق گفته ها اختلاف فریم مدل استانداردی که لیون گذاشته با مدل omega و omega با extreme هر کدوم بیشتر از 2-3 فریم نیست. البته اینا به هیچ وجه مستند نیست! به همین علت میگن benefit/cost مدل استاندارد بیشتره

لینک به دیدگاه

په همون مدل استاندارد وبگیرم ؟یعنی اونی که 1600 قیمت زده لیون با مدل استانداردی که 1300 قیمت خورده فرقی نیست؟مگر میشه؟

یکی از دوستان مدیر یا همه تن حریف بالا بیاد با دلیل و منطق و متن طولانی برا من توضیح بده کدومو بخرم از مدلهای زوتاک به شرطی قانعم کنه ممنوش میشم اینجوری یه خط توضیح دادن و بحث های شک برانگیز به جایی نمیرسیم خداوکیلی یا علی منتظرم :)  @};-  :x  :clapping: 

لینک به دیدگاه

300 هزار تومن برای حداکثر 6-7 فریم بالاتر ارزش نداره. کارت معمولی رو هم میشه اورکلاک کرد.

طول کارت اکستریم هم بیشتره (نمیدونم چقدر) شاید جا نشه در کیس ات.

بعد یه اختلاف مهم دیگه هم هست درکانکتورهای پاور که اکستریم به 2 تا 8 پین نیاز داره ولی معمولی به 2 تا 6 پین.

ویرایش شده توسط Core_i6
لینک به دیدگاه

300 هزار تومن برای حداکثر 6-7 فریم بالاتر ارزش نداره. کارت معمولی رو هم میشه اورکلاک کرد.

طول کارت اکستریم هم بیشتره (نمیدونم چقدر) شاید جا نشه در کیس ات.

بعد یه اختلاف مهم دیگه هم هست درکانکتورهای پاور که اکستریم به 2 تا 8 پین نیاز داره ولی معمولی به 2 تا 6 پین.

این کانکتور Pci Express پاورم هست دو عدد 8 پین داره درسته؟

post-17702-0-12798000-1418562114_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

الان که کلا زوتاک 970 ناموجود شد ، بعید میدونم توی بازار هم موجود باشه

لینک به دیدگاه

الان که کلا زوتاک 970 ناموجود شد ، بعید میدونم توی بازار هم موجود باشه

موجود میشه دوست عزیز انشالا  @};-  :x  :)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...