رفتن به مطلب

کمک کمک کمک گرافیک 5830 دست دوم تصویرنداد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان بنده دیروز یک عدد کارت گرافیک دست دوم سافایر 5830 خریدم اما بعد که نصب کردم روی مادربرد روشن کردم تصویر نداد مثل اینکه اصلا کابل مانیتور را به گرافیک وصل نیست و همش یه نوشته داخل مانیتور دور میزنه  راستی اول کار که روشن میکنم سه تا بوق میزنه مادربرد و فن گرافیک فول میچرخه

مادربردی که گرافیک را نصب کردم ASUS P5QL PRO

پاور کامپیوترم هم 500 وات OCZ هست

روی یه مادربردی دیکه اینل هم تست کردم باز هم تصویر نداد

اما به فروشنده که گفتم گفت بیارش تا برات تست کنم رفتم روی مادربرد سوکت 1366 نصب کرد تصویر داد

گیچ شدم نمیدونم مشکل از کجاست

ویرایش شده توسط mohamad_PC
لینک به دیدگاه

گرافیک جا زدی بعدش یکم فشارش بده دقت کن پاورتم باید خوب باشه و حد اقل ۳۸۰  باشه  و اگه پاورت صدا میده نه صدایه فن یه صدا مثل زوزه ولی خیلی کمه ماله چک یا خازنشه

لینک به دیدگاه

گرافیک جا زدی بعدش یکم فشارش بده دقت کن پاورتم باید خوب باشه و حد اقل ۳۸۰  باشه  و اگه پاورت صدا میده نه صدایه فن یه صدا مثل زوزه ولی خیلی کمه ماله چک یا خازنشه

داداش پاورم 500 وات هست نو هم هست تازه خریدم

لینک به دیدگاه

سلام با چه پورتی  مانیتور رو به گارت کرافیک وصل میکنید؟ اگر با دی وی آر وصل میکنید انو به وی جی ای تغییر بدید ببینید تصور میده یا اگر اچ دی ام ای وصل میکنید به دی وی آر یا وی جی ای تغییر بدید ببینید تصویر میده؟

ویرایش شده توسط sh.m
لینک به دیدگاه

دوتا برق اضافه ميخوره وصل کرديد؟

کارت اگه رو سيستم خودش تست کرده خوب سالمه

يا کابلاشو (احتمال زياد) وصل نکردى (واسه خودم هم که 5850 دارم همين اتفاق افتاد) يا درست جا نرفته , و از اونجاى که مادربورد بوغ ميزنه نشان دهنده اينه مه يک قصمت از وصل شدن گرافيک به سيستم اشکال داره و گرافيکو نميشناسه

تو يه اسلات ديگه تست کن

لینک به دیدگاه

سلام

گرافیک معمولی هست یا برق اضافه نیاز داره ؟ 6pin PCI-E

کانکتورهاش را هم تمیز کن شاید جرم داشته و اتصال ناقص بوده

لینک به دیدگاه

سلام با چه پورتی  مانیتور رو به گارت کرافیک وصل میکنید؟ اگر با دی وی آر وصل میکنید انو به وی جی ای تغییر بدید ببینید تصور میده یا اگر اچ دی ام ای وصل میکنید به دی وی آر یا وی جی ای تغییر بدید ببینید تصویر میده؟

درود دوست عزیز همه را تست کردم روی هیچکدام تصویر نمیداد

دوتا برق اضافه ميخوره وصل کرديد؟

کارت اگه رو سيستم خودش تست کرده خوب سالمه

يا کابلاشو (احتمال زياد) وصل نکردى (واسه خودم هم که 5850 دارم همين اتفاق افتاد) يا درست جا نرفته , و از اونجاى که مادربورد بوغ ميزنه نشان دهنده اينه مه يک قصمت از وصل شدن گرافيک به سيستم اشکال داره و گرافيکو نميشناسه

تو يه اسلات ديگه تست کن

دقیقا مشکل همینجا بود که شما عرض کردید پاور بنده یک عدد شش پین داره من هم فکر میکردم که با همون یک عدد باید کار بده چونکه قبلا 450 داشتم که بدون 6پین هم کار میکرد اما این حتما باید هر دو عدد 6پین را وصل کنید تا بشه از کارت استفاده کنید

سلام

گرافیک معمولی هست یا برق اضافه نیاز داره ؟ 6pin PCI-E

کانکتورهاش را هم تمیز کن شاید جرم داشته و اتصال ناقص بوده

خیر داداش داری دو عدد 6پین هست که مشکل من این بود که یک عدد 6پین وصل میکردم

برق های 6 پینش رو زدید. یکبار شکاف PCI Express مادربرد رو تمییز کنید.

اره داداش من فقط یکی از شش پینها را زده بودم که اونطوری بود وقتی رفتم یک عدد تبدیل تهیه کردم زدم خیلی عالی کارت تصویر داد

لینک به دیدگاه

دوستان بنده الان میخواستم برای عزیزان نمره مثبت ثبت کنم اما پیام میده که شما مجوز انجام این عمل را ندارید کسی اطاع داره مشکل از کجاست

لینک به دیدگاه

شما بايد حد اقل 50 تا پيام ارسال کنين تا بتونين امتياز بديد فکر کنم

الان 49 تا فرستاديد يکي دو تا ديگه بفرستيد تا به 50 برسه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش پاورم 500 وات هست نو هم هست تازه خریدم

یه لینک از پاور بده 

برق گرافیک رو هم متصل میکنی 

لینک به دیدگاه

اره داداش من فقط یکی از شش پینها را زده بودم که اونطوری بود وقتی رفتم یک عدد تبدیل تهیه کردم زدم خیلی عالی کارت تصویر داد

دوست عزیز شنیدم استفاده از تبدیل برای گرافیک مشکل درست میکنه

اگه پاورتون توانایی دو تا 6 پین را داشت حتما خودشون میگذاشتن

لینک به دیدگاه

شما بايد حد اقل 50 تا پيام ارسال کنين تا بتونين امتياز بديد فکر کنم

الان 49 تا فرستاديد يکي دو تا ديگه بفرستيد تا به 50 برسه

اخه دوست عزیز من قبلا برای دوستان امتیاز ثبت کردم مگر اینکه که این قانون جدید باشه

لینک به دیدگاه

یه لینک از پاور بده 

برق گرافیک رو هم متصل میکنی 

داداش اسم کامل پاور بنده OCZ TECHNOLOGY) 500WAT)

مشکل همیجا بود که هر دو تا برق را به گرافیک نمیزدم

این هم عکس از پاورم

post-14196-0-39176900-1418646494_thumb.jpgpost-14196-0-11355600-1418646645_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شنیدم استفاده از تبدیل برای گرافیک مشکل درست میکنه

اگه پاورتون توانایی دو تا 6 پین را داشت حتما خودشون میگذاشتن

خیر دوست عزیز این حرف صحت نداره

کابل شش پین یعنی رسانی برق 12 وات به گرافیک که همون کابل زرد رنگ میشه اگر تا الان داخل پاور را دید باشید تمام کابهای زرد رنگ همه از یکجا گرفته شده که از همین کابهای زرد رنگ برای همه سوکتهای IDE هم داد شده که شما با استفاده از تبدیل برق 12 وات را انتقال میدید به گرافیک

اما برای تبدیل IDE  به ساتا خیر حرف شما درسته چونکه تمامی تبدیلها از 4شاخه سیم استفاده شده که فاقد سیم پنجم سیم نارنجی رنگ هست میباشد

داداش خود سازند گرافیک ذکر کرد که پاور 500 وات کفایت میکنه برای کارت خوب الان شما یه پاور500 وات اسم بیارید که دو تا شش پین داشته باشه

لینک به دیدگاه

سعی بفرمایید همیشه منبع تغذیه رو کمی بالاتر از درخواست سیستمتون انتخاب کنید 

70 درصد از مواقع نارسایی منبع تغذیه باعث خرابی میشه 

لینک به دیدگاه

خیر دوست عزیز این حرف صحت نداره

کابل شش پین یعنی رسانی برق 12 وات به گرافیک که همون کابل زرد رنگ میشه اگر تا الان داخل پاور را دید باشید تمام کابهای زرد رنگ همه از یکجا گرفته شده که از همین کابهای زرد رنگ برای همه سوکتهای IDE هم داد شده که شما با استفاده از تبدیل برق 12 وات را انتقال میدید به گرافیک

اما برای تبدیل IDE  به ساتا خیر حرف شما درسته چونکه تمامی تبدیلها از 4شاخه سیم استفاده شده که فاقد سیم پنجم سیم نارنجی رنگ هست میباشد

داداش خود سازند گرافیک ذکر کرد که پاور 500 وات کفایت میکنه برای کارت خوب الان شما یه پاور500 وات اسم بیارید که دو تا شش پین داشته باشه

دوست عزیز شما درست میفرمایید ولی منظور اینه که درسته شما 12 ولت میگیرین ولی شاخه 12 ولت پاور توانایی ارائه دو تا شش پین به گرافیک را نداره که اگه داشت حتما خودشون میگذاشتند تا کارایی پاورشون بیشتر بشه بنابراین ممکنه مشکل ساز بشه

حواستون باشه یکی از دوستان همین فروم به خاطر استفاده از پاور ضعیف و چند مورد دیگه که مربوط به پاور بود کل سیستمشون که شامل سه تا گرافیک 290 بود به فنا رفت

به نظر من آدم توی سیستم بستن میتونه از هرچیزی کم بگذاره ولی از پاور نه، چون میزنه کل سیستم را نابود میکنه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما درست میفرمایید ولی منظور اینه که درسته شما 12 ولت میگیرین ولی شاخه 12 ولت پاور توانایی ارائه دو تا شش پین به گرافیک را نداره که اگه داشت حتما خودشون میگذاشتند تا کارایی پاورشون بیشتر بشه بنابراین ممکنه مشکل ساز بشه

حواستون باشه یکی از دوستان همین فروم به خاطر استفاده از پاور ضعیف و چند مورد دیگه که مربوط به پاور بود کل سیستمشون که شامل سه تا گرافیک 290 بود به فنا رفت

به نظر من آدم توی سیستم بستن میتونه از هرچیزی کم بگذاره ولی از پاور نه، چون میزنه کل سیستم را نابود میکنه

به امید خدا در اولین فرصت که بتونم پاور را ارتقاع میدم ولی فکر کنم برای استفاده 9 تا 10 روز از همین پاور مشکل ساز نباشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...