رفتن به مطلب

راهنمایی برای حل مشکل وزوزگوش

Ata_Se7en
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه
با عرض سلام و درود فراوان خدمت عزیزان و سخت افزار دوستان عزیز / امیدوارم هر کجا و در هر شرایطی هستین سلامت و خوشحال باشین 

tinnitus-3.19.2012.jpg

دوستان بزرگوار یه چند وقتیه من دچار ( Tinnitus ) یا به اصطلاح ( وزوزگوش ) شدم که ماشالله مشهورم هست و چون مشهوره نصیب ما هم شده! و بدجوری اعصاب و روانم رو به هم ریخته / چندتا دکتر رفتم از متخصص داخلی گرفته تا متخصص گوش و حلق و بینی ولی چیزی خاصی بهم نگفتن و فقط دارو نوشتن و هیچ تشخیص درستی نداشتن زالو در مانی هم کردم ولی باز هم جواب نداده و تصمیم گرفتم با شما دوستان عزیز در میون بزارم تا شاید شما خدای نکرده اگر تجربشو داشتین و مشکل رو تونستین برطرف کنین به بنده هم راهنمایی کنین یا شاید پدر یا مادر بزرگوارتون دکتر یا متخصص باشه و بتونه کاری کنه برام / خداوکیلی بدجوری رو اعصابه و اجازه یه لحظه آرامش رو بهم نمیده 

گوش سمت راستمه و گاهی وقتا هم سمت چپی وزوز میکنه و خیلی کم و خیلی زود هم قطع میشه ولی سمت راستی

کلا دستش رو گذاشته رو بوق ! 
هیچ دارویی مصرف نمیکنم  
مشکل عصبی که کمی عصبی هستم و زود از کوره در میرم البته متاسفانه 
مشکل خاصی هم ندارم از قبیل فشار خون و چربی و اوره و قند و کلکسترول و غیره ...
خیلی تو نت گشتم ولی چیزی پیدا نکردم که صددرصد حل کنه مشکل  رو چون در واقع هنوز علتش ناشناخته  هست ( اینم از شانس ما ) 

خلاصه نیازمند یاری سبزتون هستم ...

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

• ارسال 69
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام عطاجان ان شاءالله  که هرچه زودتر الله شفاتون بده

اللهم اشفی مرضانا ومرضی المسلمین

این لینک هم ببین  http://www.persianpersia.com/health/hdetails.php?articleid=20191&parentid=69&catid=145

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز عطاخان

من هم دو سالی هست این مشکل را دارم و متاسفانه الان دائمی شده، ناچارا عادت کردیم شما هم عادت میکنین

گاها وقتی که خوابم برای 2 ثانیه شدید میشه و به معنای واقعی از جام میپرم اگه بخوام دقیقا این لحظه را در شما القا کنم اینجوری بگم که اتوبوسی به فاصله 10 سانت از پشت سر شما با زدن بوق بنزی شدید با سرعت 180 کیلومتر رد بشه!!!

من به شخصه فکر میکنم تاثیر امواج و مضرات دستگاههای دیجیتال علی الخصوص باند 850 900 1800 و نسل دوم، 3g و مثل اینهاست که مایکروویو هستن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان به امید بهبودی هر چه سریع تر

سعی کن تا جایی که میشه از محیط های خیلی ساکت پرهیز کنی چون اینجور محیط ها باعث میشه وزوز رو بیشتر متوجه بشی

یکی از زمان هایی که برای همه درد به سراغشون میاد شب موقع خواب هست(نمیدونم چه صیغه ای هست) :D  برای خلاص شدن ازش که خیلی رو مخت نره یه مدت قرص خواب بخور شاید به مرور مشکلت بر طرف بشه

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطاجان ان شاءالله  که هرچه زودتر الله شفاتون بده

اللهم اشفی مرضانا ومرضی المسلمین

این لینک هم ببین  http://www.persianpersia.com/health/hdetails.php?articleid=20191&parentid=69&catid=145

سلام و تشکر از محمد جان عزیز و بزرگوار / خیلی ممنون خدا از دهنتون بشنوه 

به روی چشم دارم میخونمش البته خیلی مطالب خوندم در حدی که اگر امتحان بدم هممین لحظه دکترام رو میگیرم 

سلام دوست عزیز عطاخان

من هم دو سالی هست این مشکل را دارم و متاسفانه الان دائمی شده، ناچارا عادت کردیم شما هم عادت میکنین

گاها وقتی که خوابم برای 2 ثانیه شدید میشه و به معنای واقعی از جام میپرم اگه بخوام دقیقا این لحظه را در شما القا کنم اینجوری بگم که اتوبوسی به فاصله 10 سانت از پشت سر شما با زدن بوق بنزی شدید با سرعت 180 کیلومتر رد بشه!!!

من به شخصه فکر میکنم تاثیر امواج و مضرات دستگاههای دیجیتال علی الخصوص باند 850 900 1800 و نسل دوم، 3g و مثل اینهاست که مایکروویو هستن

سلام خدمت شما دوست عزیز 

عجب دردیه این وزو ... شما هیچ علاجی پیدا نکردین براش ؟ هر دو گوشتون هست یا یکیش ؟ چه صدایی میده ؟ 

امان از دست ایت تکنولوژی و پیشرفت که هر چقدرم خوب باشه ضرر و زانش بیشتره .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان به امید بهبودی هر چه سریع تر

سعی کن تا جایی که میشه از محیط های خیلی ساکت پرهیز کنی چون اینجور محیط ها باعث میشه وزوز رو بیشتر متوجه بشی

یکی از زمان هایی که برای همه درد به سراغشون میاد شب موقع خواب هست(نمیدونم چه صیغه ای هست) :D  برای خلاص شدن ازش که خیلی رو مخت نره یه مدت قرص خواب بخور شاید به مرور مشکلت بر طرف بشه

سلام و عرض ادب خدمت مهدی جان / هنرمند عزیزمون 

والا اگه اینطوری کنم که باید سر به بیابون بزارم چون به حد کافی ذهنم درگیر این وزوز هست به خدا 

شب به این ساکتی ولی من در حسرت یه لحظه آرامش / دیوانه نشم بهتره 

لینک به دیدگاه

دنبال متخصص خوب گوش حلق و بینی و اعصاب باش 

این دو متخصص رو در نت جستجو کن ببین کدوما بهترن دنبالش برو وقت بگیر 

دنبال زالو و این مسایل غیر بهداشتی هم نباش چون به بدنت اسیب میرسونه 

شاید یوگا هم بتونه به شما کمک کنه البته این رو از روی علم نمیگم و فقط گمان من است 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آقا عطا سلام

امیدوارم زودترخوب خوب بشی.

ولی اگه خدا به بنده هاش نیروی کمک کردن نداد. از خودش مستقیم بخاه. 

لینک به دیدگاه

سلام و تشکر از محمد جان عزیز و بزرگوار / خیلی ممنون خدا از دهنتون بشنوه 

به روی چشم دارم میخونمش البته خیلی مطالب خوندم در حدی که اگر امتحان بدم هممین لحظه دکترام رو میگیرم 

سلام خدمت شما دوست عزیز 

عجب دردیه این وزو ... شما هیچ علاجی پیدا نکردین براش ؟ هر دو گوشتون هست یا یکیش ؟ چه صدایی میده ؟ 

امان از دست ایت تکنولوژی و پیشرفت که هر چقدرم خوب باشه ضرر و زانش بیشتره .

دقیقا اگه بخوام بگم صدای ز ممتد 6000 تا 7000 هرتز در هر دو گوش، علاجی هم پیدا نکردم دکترم میگه از دخانیات هستش

یک نمونه 7500 هرتزی دقیقا با این صدای من همخوانی داره ، این نمونه را گوش کنید مورد من صدای تپ را نداره ATA_Tinnitus_7500Hz_Tone.mp3

ویرایش شده توسط esi-esi
لینک به دیدگاه

دقیقا اگه بخوام بگم صدای ز ممتد 6000 تا 7000 هرتز در هر دو گوش، علاجی هم پیدا نکردم دکترم میگه از دخانیات هستش

یک نمونه 7500 هرتزی دقیقا با این صدای من همخوانی داره ، این نمونه را گوش کنید مورد من صدای تپ را نداره attachicon.gifATA_Tinnitus_7500Hz_Tone.mp3

خدا واقعا به دادت برسه

واقعا ۳ ثانیه گوش دادم موجی شدم الان !!!

یعنی الان شما این صدا رو میشنوی!!!

لینک به دیدگاه

درود

عطاجان به طور کلی وقتی معابینه های بالینی و بررسیهای ازمایشگاهی پزشکی به نتیجه و علت خاصی نمیرسه اون مشکل به اعصاب نسبت داده میشه.متاسفانه در جامعه امروزی به دلیل مشغولیات فکری روزمره و چالش های زندگی شخصی و کار و ... نعمت اعصاب راحت از خیلیها گرفته شده که این موضوع به نسبت حساسیت فرد تشدید میشه.توصیه دارم مدتی از مواردی که ذهنتون رو درگیر میکنه دور باشید و روشهایی رو برای تسلط بیشتر به اعصاب و حساسیت کمتر به مسائل پیدا کنید که در این زمینه میتونید از مشاوره درمانی و در صورت نیاز داروهای روانپزشکی برای نتیجه گیری سریعتر استفاده کنید البته تقویت قوای بدنی و ورزش های مفرح مثل شنا و .. هم بی تاثیر نیست.انشالله که سریعتر شفا پیدا کنید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

یکی از اقوام بنده هم چندین سال با این مشکل مواجه بود و با وجود مراجعه به پزشکان تخصص و حتی فوق تخصص بسیاری در تهران و شیراز کماکان با این مشکل مواجه بود تا اینکه با معرفی به دکتر منوچهر امیری دوان ایشون تشخیص درستی دادند و طی یک عمل جراحی مشکلشون تقریبا بطور کامل رفع شد

گرچه دلایل اون و راه های درمان اون می تونه متفاوت باشه و یک نسخه یکسان برای هر شخص با اون مشکل جواب نخواهد داد احتمالا...

ولی خبر بد اینجاست که این دکتر ارزشمند متاسفانه چند وقت پیش دار فانی رو وداع گفتند :(

ویرایش شده توسط MiladIT
لینک به دیدگاه

سلام عطا خان

چند پیشنهاد دارم که امتحانشون ضرری نداره.

1.‏ شستشوی گوش توسط متخصص، خیلی تآسیر داره.

2.‏ شاید خندتون بگیره، برید پیش یک عطاری معتبر و مشکلتون را در میان بگزارید . این عطارها دارو هایی دارن که توی هیچ داروخانه ای نیست.

برای سلامتی اقا عطا و همه مریض ها سلوات.....

لینک به دیدگاه

گوشت را شستشو دادی ؟ اگر این کار را نکردی ببر انجام بده

از صداهایی هم که باعث بهم ریختن عصابت میشن خودت را دور نگه دار

من این مشکل را ندارم ولی من باشم این کارها را انجام میدم و براکس شما من گوش راستم خوب نمیشنوه گوش پاک کن تا ته رفت تو گوشم 10 12 سال پیش که عادت کردم و مشکلی هم ندارم

ولی من شدیدا از صداهایی که من را عذیت میکنن دوری میکنم که عصبی نشم مثل یدای TV مخصوصا وقتی تبلیقات شروع میشه

در اصل این مشکل گوش نیست همون مشکل عصاب هست شما باید سعی کنی در جاهایی که سروصدا نیست باشی تا مغزت استراحت کنه

اکثر مردم مشکلات عصبی دارن و دکترها هم که گوشت کوبیده را با ........ تشخیص نمیدن

کار خوبی کردی که مشکلت را با دوستان در میان گزاشتی

لینک به دیدگاه

یکی از دوستان این مشکلو داشت غواصی زیر دریا این مشکل حل میکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دنبال متخصص خوب گوش حلق و بینی و اعصاب باش 

این دو متخصص رو در نت جستجو کن ببین کدوما بهترن دنبالش برو وقت بگیر 

دنبال زالو و این مسایل غیر بهداشتی هم نباش چون به بدنت اسیب میرسونه 

شاید یوگا هم بتونه به شما کمک کنه البته این رو از روی علم نمیگم و فقط گمان من است 

سلام و تشکر از حسن توجتون

والا پیش چندتا متخصص رفتم ولی هیچ تشخیص 100 درصدی ندادن و فقط قرص و ویتامین نوشتن

الانم وضعیت هزینه ها خیلی سنگینه و برخی دکترها هم فقط دنبال پول و خالی کردن جیبامون هستند 

والا در مورد زالو که تو کلینیک پرسیدم گفتن هر کی مشکل رو داشته حل شده ولی به ما که رسید زالو هم کم آورد 

یوگا هم فکر کنم بهتر باشه 

آقا عطا سلام

امیدوارم زودترخوب خوب بشی.

ولی اگه خدا به بنده هاش نیروی کمک کردن نداد. از خودش مستقیم بخاه. 

سلام علی جان / مخلصم 

هنوز که دارم از بنده های خوبی مثل شما و دوستان عزیز کمک میگیرم و نا امید نمیشم 

خودش هم بهمون عقل داده که برای مشکلاتمون تلاش کنیم پس باید سلسله مراتب رو رعایت کنم علی جان 

یک نمونه 7500 هرتزی دقیقا با این صدای من همخوانی داره ، این نمونه را گوش کنید مورد من صدای تپ را نداره attachicon.gifATA_Tinnitus_7500Hz_Tone.mp3

اره دقیقا مال بنده هم مثل همینه ولی گاهی وقتا بمش زیاد میشه یا زوزه میکشه و زنگوله مانند میزنه به صورت ممتد و دیوانه وار 

لینک به دیدگاه

یه چند تا tip ترجمه کردم از بنیاد وزوز گوش امریکا:

تشخیص و درک وزوز گوش شما

• وحشت نکنید. اکثرا  وزوز گوش نشانه ای جدی از وضعیت پزشکی نمیباشد.
  • مسائل را بررسی کنید. صدایی را که می شنوید در واقع ممکن است صدای ایجاد شده توسط بدن در حال کار انسان باشد.
  • به دکتر متخصص شنوایی و یا متخصص صدا شناس مراجعه کنید، دکتر حلق و بینی نیز در زمینه درمان این مشکل با تجربه هستند.
  • با دکتر متخصص خود مواردی از قبیل داروهایی که استفاده می کنید (نسخه دار، بدون نسخه، ویتامین ها و سایر مکمل ها) را برای پیدا کردن علل احتمالی وزوز گوش خود بررسی کنید.
  • در موارد تشخیص نا امیدانه پزشک و یا مشاوره مثل، "هیچ چیزی در مورد وزوز گوش شما نمی شود انجام داد. برو خانه و سعی کن بهش عادت کنی. " احتیاط کنید.
  • مثل یک مفتش، دنبال علت آنچه باعث وزوز گوشتان میشود بگردید.
  • در مورد وزوز گوش اطلاعاتتان را بروز کنید.
  • هر روز بیشتر از قبل تحقیقات به وسیله بهترین متخصصان ما را به درمان موفق و علاج برای وزوز نزدیک تر میکند.

مراقبت از خود

• به خودتان مهربانی کنید. بیشتر شدن وزوز گوش بدین معناست که شما دستخوش تغییر فیزیکی، عاطفی و شاید تغییر قابل توجهی در سبک زندگی خود داده اید.
  • تلاش کنید برای زندگی تان راه هایی برای از بین بردن و یا کاهش برخی از استرس ها در برهه های مختلف زندگی پیدا کنید. استرس غالبا باعث بدتر شدن وزوز گوش میشود.
  • یک به یک به آنچه که می خورید دقت کنید. منابع تشدید وزوز گوش ممکن است، مثل: نمک، شیرین کننده های مصنوعی، شکر، الکل، نسخه دارویی و داروهای بدون نسخه(خود درمانی)، تنباکو و یا کافئین باشند. (داروهای خود را بدون مشورت پزشک یا مشاوران پزشکی قطع نکنید.)
  • اگر درمان شما جواب نداد ناامید نشوید. شاید یکی از درمان ها بتواند صدا را کمتر کند و تاثیر مثبتی بگذارد .
  • در موقعیت های اجتناب ناپذیر از رفتن به مکان های پرسر و صدا و برای جلوگیری از آسیب، گوشتان را با چیزی مثل گوش بند محافظت کنید.

اهمیت نگرش شما

• برای وزوز گوش خود هیچ وقت قصه منفی نبافید، مثل "این دیگه درست بشو نیست." روی بهتر شدن تمرکز کنید.
  • به دقت گوش کنید (گوش به زنگ باشید). در اکثر موارد  مردم با وزوز گوش "خو" گرفته اند، یعنی به آن عادت کردند و از ابتدا به فکر چاره نبودند.
  • در بهبودی خود مشارکت عمومی داشته باشید. خودتان را بخشی از تیم درمانی خود در نظر بگیرید.
  • وقتتان را با سرزنش خودتان برای وزوز گوش تلف نکنید. علل وزوز گوش زیاد هستند و تشخیص قطعی آن دشوار است.

لینک سورس

و تصادف جالب اینکه سایت بنیاد وزوز امریکا www.ata.org هستش.

عطا جان عجب بنیادی داری تو

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

عطاجان به طور کلی وقتی معابینه های بالینی و بررسیهای ازمایشگاهی پزشکی به نتیجه و علت خاصی نمیرسه اون مشکل به اعصاب نسبت داده میشه.متاسفانه در جامعه امروزی به دلیل مشغولیات فکری روزمره و چالش های زندگی شخصی و کار و ... نعمت اعصاب راحت از خیلیها گرفته شده که این موضوع به نسبت حساسیت فرد تشدید میشه.توصیه دارم مدتی از مواردی که ذهنتون رو درگیر میکنه دور باشید و روشهایی رو برای تسلط بیشتر به اعصاب و حساسیت کمتر به مسائل پیدا کنید که در این زمینه میتونید از مشاوره درمانی و در صورت نیاز داروهای روانپزشکی برای نتیجه گیری سریعتر استفاده کنید البته تقویت قوای بدنی و ورزش های مفرح مثل شنا و .. هم بی تاثیر نیست.انشالله که سریعتر شفا پیدا کنید.

سلام خدمت جناب خسروی عزیز / تشکر میکنم از توجهی که داشتین به این موضوع 

بله کاملا درست میفرمایین ولی خب ما توش گیر افتادیم و کاریشم نمیشه کرد و فقط باید خدا خدا کنیم که درست میشه چون از دست دکتر و دوا و درمون کاری ساخته نیست

من خودم هفته ای یک یا دوبار به یاد قدیما تو سالن با بچه های دوران کونگ فو یه دوری ورزش میکنیم و اگر فرصت داشته باشم هم جمعه ها کوه میرم با دوستان 

خدایی خیلی تلاش میکنیم که افکارمون رو آروم کنیم ولی خداوکیلی نمیشه که نمیشه 

ولی طبق راهنماییتون باید یه مشاوره ببینم چون به نظر خودمم کارسازه و میتونه مشکلم رو حل کنه 

گاهی وقتا به خاطر این مشکل به قدری اعصابم میریزه به هم که حتی داخل منزل هم یک کلمه حرف نمیزنن یا تلوزیون رو روشن نمیکنن یا ظهر که میام منزل 

و میبینن که خوابم برده واسه نهار بیدارم نمیکنن و کلا انگار تو این دنیا نیستم و خیلی ناراحت کنندست و چی بگم ..... 

بازم تشکر میکنم ازتون 

لینک به دیدگاه

خدا واقعا به دادت برسه

واقعا ۳ ثانیه گوش دادم موجی شدم الان !!!

یعنی الان شما این صدا رو میشنوی!!!

با تشکر دوست عزیز

چیزی که شنیدی دقیقا تو سرمه همیشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

یکی از اقوام بنده هم چندین سال با این مشکل مواجه بود و با وجود مراجعه به پزشکان تخصص و حتی فوق تخصص بسیاری در تهران و شیراز کماکان با این مشکل مواجه بود تا اینکه با معرفی به دکتر منوچهر امیری دوان ایشون تشخیص درستی دادند و طی یک عمل جراحی مشکلشون تقریبا بطور کامل رفع شد

گرچه دلایل اون و راه های درمان اون می تونه متفاوت باشه و یک نسخه یکسان برای هر شخص با اون مشکل جواب نخواهد داد احتمالا...

ولی خبر بد اینجاست که این دکتر ارزشمند متاسفانه چند وقت پیش دار فانی رو وداع گفتند :(

سلام خدمت شما 

خدا رحمتش کنه / فک کنم مشکل ایشون یه چیز دیگه بوده که به عمل جراحی متوسل شدند 

سلام عطا خان

چند پیشنهاد دارم که امتحانشون ضرری نداره.

1.‏ شستشوی گوش توسط متخصص، خیلی تآسیر داره.

2.‏ شاید خندتون بگیره، برید پیش یک عطاری معتبر و مشکلتون را در میان بگزارید . این عطارها دارو هایی دارن که توی هیچ داروخانه ای نیست.

برای سلامتی اقا عطا و همه مریض ها سلوات.....

سلام دوست عزیز 

در مورد شتشو که از دکتر پرسیدم گفت گوشت تمیزه و هیچ شی خارجی توشش نیست و نباید بی خودی بشوریش چون گوش حساسه و عادت میکنه 

نه اصلا خندمون نمیگیره چون همین عطاری ها هستند که به داد مردم میرسن و یه چندتا ترکیب گیاهی بهم گفته که کم یاب هم هستند مثل گیاه جینکو 

که سفارش داده برام بفرستن /  خیلی ممنون 

یکی از دوستان این مشکلو داشت غواصی زیر دریا این مشکل حل میکنه

سلام

والا دریامون که خشک شد و رفت پی کارش و موندیم بی دریا و فک کنم باید به همون استخر و عمق 5 متر اکتفا کنیم 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گوشت را شستشو دادی ؟ اگر این کار را نکردی ببر انجام بده

از صداهایی هم که باعث بهم ریختن عصابت میشن خودت را دور نگه دار

من این مشکل را ندارم ولی من باشم این کارها را انجام میدم و براکس شما من گوش راستم خوب نمیشنوه گوش پاک کن تا ته رفت تو گوشم 10 12 سال پیش که عادت کردم و مشکلی هم ندارم

ولی من شدیدا از صداهایی که من را عذیت میکنن دوری میکنم که عصبی نشم مثل یدای TV مخصوصا وقتی تبلیقات شروع میشه

در اصل این مشکل گوش نیست همون مشکل عصاب هست شما باید سعی کنی در جاهایی که سروصدا نیست باشی تا مغزت استراحت کنه

اکثر مردم مشکلات عصبی دارن و دکترها هم که گوشت کوبیده را با ........ تشخیص نمیدن

کار خوبی کردی که مشکلت را با دوستان در میان گزاشتی

سلام خدمت شما 

نه چون از دکتر متخصص پرسیدم گفتن نیازی نیست و داخل گوشتون تمیزه و با شستن حل نمیشه 

والا هر بار میرم محل کار یه ذره پنبه میکنم تو گوشم که هیچ صدایی نشنوم و اینطورم خیلی سخته چون 

باید دائم سرم رو مثل صدایاب اینور و اونور کنم 

بله برخی امواج و صداها هستند که گوش رو آزار میدن و در واقع استاندارد نیستن 

بله بلا نسبت برخی دکترها فقط به فکر خالی کردن جیب هستند تا حل مشکل و تا بتونن دارو مینویسن تا عوضش دربیاد 

خیلی ممنون /  راهنمایی دوستان رو به هر دکتر و دوا و معجزه ای ترجیح میدم حتی اگر حل نشه 

لینک به دیدگاه

چی بگم  %-(

ناراحت شدم داداش  :(  :(  :(  :(  :(  :(  *dry#  *dry#  *dry#  *dry#  *dry#  *dry#  ایشالا خوب بشی والا  یکم صدا توخونه باشه خوابم نمی بره میفهمم چه مشکل بزرگی داریی

ایشالا بزودی خوب بشی / خدایا این عطا یک نگاهی بهش بکن بدجور بنده خوبی هست بهش سلامتی عنایت کن /  تشکرازهستی بخش   

تو نت روش ها غیره هم هست 

اولیش اینه شما استرس زیاد دارید سعی کن یک مدت اروم باشی کارتو ترک کن یا خلاصه تو بحث شرکت نکن

استرس کم بشه

دکتر روانشناس هم برید برای ارامش

این مشکل روی مغز تاثیر میذاره حتما یک دکتر خارج رفته درست حسابی برید تازه دکترا فقط قرص سرماخوردگی میدن :D  :(  :(

و در اخر دعا هم گاهی جواب میده  :)  البته منظورم رفتن پیش دعا نویس نیست !

ارزو سلامتی شما . موفق باشی

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

دکتر نراقی خیلی خوبه و دست کم تو ایران نفر اول گوش و حلق و بینیه

شمارش این بود نمیدونم عوض شده 88881376

پول زیاد میگیره ولی الکی نه

ولی به این زودیها وقت نمیده نه اینکه ادا داشته باشه وقت نداره . یه امتحانکی بکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این صدایی که دادی رومن صبح ها بعد ازبیدارشدن به مدت یک دقیقه میشنوم:) با مثلا وقتی فشارم میفوته

منم این بیماری رو دارم ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چی بگم  %-(

ناراحت شدم داداش  :(  :(  :(  :(  :(  :(  *dry#  *dry#  *dry#  *dry#  *dry#  *dry#  ایشالا خوب بشی والا  یکم صدا توخونه باشه خوابم نمی بره میفهمم چه مشکل بزرگی داریی

ایشالا بزودی خوب بشی / خدایا این عطا یک نگاهی بهش بکن بدجور بنده خوبی هست بهش سلامتی عنایت کن /  تشکرازهستی بخش   

تو نت روش ها غیره هم هست 

اولیش اینه شما استرس زیاد دارید سعی کن یک مدت اروم باشی کارتو ترک کن یا خلاصه تو بحث شرکت نکن

استرس کم بشه

دکتر روانشناس هم برید برای ارامش

این مشکل روی مغز تاثیر میذاره حتما یک دکتر خارج رفته درست حسابی برید تازه دکترا فقط قرص سرماخوردگی میدن :D  :(  :(

و در اخر دعا هم گاهی جواب میده  :)  البته منظورم رفتن پیش دعا نویس نیست !

ارزو سلامتی شما . موفق باشی

سلام خدمت دوست ارزشمندم / ممنون که توجه کردین 

بله متاسفانه استرس چیز جدانشدنی تو این شرایط زندگی هست ولی خیلی تلاش میکنم که خنثاش کنم 

متاسفانه تاثیر مستقیم داره بر روی اعصاب و روان  طبق راهنمایی جناب خسروی عزیز و چند تن از دوستان یه وقتی گرفتم و خواهم رفت 

در مورد دکتر خارج رفته که سخته بهش دست پیدا کنی ولی یه ببرسی میکنم 

تشکر میکنم از شما 

دکتر نراقی خیلی خوبه و دست کم تو ایران نفر اول گوش و حلق و بینیه

شمارش این بود نمیدونم عوض شده 88881376

پول زیاد میگیره ولی الکی نه

ولی به این زودیها وقت نمیده نه اینکه ادا داشته باشه وقت نداره . یه امتحانکی بکنید

سلام خدمت شما 

رفتن پیش چنین دکتری برای بنده کمی سخته چون بنده مشکل دارم با هزینه های بالا البته این مشکل منه 

خیلی ممنون

این صدایی که دادی رومن صبح ها بعد ازبیدارشدن به مدت یک دقیقه میشنوم :) با مثلا وقتی فشارم میفوته

منم این بیماری رو دارم ؟

سلام و درود خدمت شما 

البته خدا نکنه که دائمیباشه ولی خوشبختانه مال شما با علائم اخطاری بروز میکنه و خوشبختانه چیزی نمیتونه باشه 

چون لحظه ای و گذراست و تموم میشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...