رفتن به مطلب

مشکل کارت صدا یا مشکل اسپیکر

vahab
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان عزیز .

من یه اسپیکر وکر (vker) دارم 10000 وات . مشلک اینجاست وقتی یه اهنگ باس دار یا هم اهنگ معمولی میذارم درست پخش نمیکنه خود باس رو نمیذاره بیاد بیرون همراه با هواست شبیه صدای باده نمیذاره درست اهنگ پخش شه نمیدونم چطوری بهتون عرض کنم یه کارت صدای 8کاناله porsche که 16000 هزار تومان خریدم بودم ولی صدا هیچ کیفیتی نداره نمیدونم مشکل از کجاست از کارت صداست یا از اسپیکر من اسپیکرو 120000 هزارتومن خریدم حلا نمیدونم چرادرست صدا پخش نمیکنه تفکیک پذیر نیست اگه میشه کمکم کنید 120000 هزارتومن دادم اسپیکر ولی اون صدایی که میخوام پخش کنه نمیشه اگه میشه کمکم کنید اگه راهی هست بگید کمک کنیدzhbci5bdtl8m8qrfk469.jpg

21xn81ely49lldxzn7j.jpg

phvvv1tytanb4jbd7a77.jpg

ویرایش شده توسط vahab
لینک به دیدگاه

شما یک کارت صدا خوب بگیر مثل کریتیو audiogy یا xfi

این کارت به احتمال زیاد چیپش cmedia هست که کیفیت خوبی ندارد

لینک به دیدگاه

سلان ممنون که جواب دادین من حلا کدومشون بخرم که کم هزینه باشه و بتونه برای این اسپیکر جوابگو باشه لطفا راهنمایی کنید ه عکسی هم ازش دارید بذارید قیمتش چنده . ممنون میشم :D

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوست عزیز من خودم به صدای با کیفیت خیلی اهمیت میدم

در کل من به این اسپیکرهای ویکر (وکر) اعتقداد ندارم

دوست من 10000 وات :Dساختمون رو میاره پایین البته اگه واقعی باشه

البته خرید اسپیکرهای خوب هزینه بر است مثل مارک

m-audio

ولی در کل اگه مشکل از کارت صدا باشه کارت صداهای کریتیو سری xfi کارتون رو راه میندازه

موفق باشین

لینک به دیدگاه

راه ورود هوا به پشت ساب رو با کیسه نبستی؟؟؟ به نظر من با یک وسیله مثل mp3 player هم تست کن!

لینک به دیدگاه

درود

وهاب جان اگر به سایت ما مراجعه کرده باشید متوجه میشید که بخش محصولات ویکر خالیه . دلیل داره عزیزم . این کالا یه زمانی دارای کیفیت خوبی بود و تبلیغ خوبی شده بود براش فق به دلیل کیفیت خوبش که اینجوری بگم که ما یکی از اولین کسانی بودیم که این کالا رو کار میکردیم ولی کم کم به دلیل اینکه سود بیشتری ببرن زدن تو کیفیتش و داغونش کردن و این اسپیکر به این گندگی رو میفرستادیم شهرستان برای همکاران خوبمون ولی متاسفانه با این همه هزینه ای که میشد خراب بود . شرکت هم براش مهم نیستش میخواد جنسهاشو بفروشه در کل کالای خوبی نیستش و حتی همکارانی که از ما میخریدن به این نتیجه رسیدن و دیگه نفروختیم از این کالا .

اکثر این کالاها مشکل داره خاطرت جمع باشه .

حالا برای حل مشکلت اگر تهران هستی ببر شرکتش همونجا برات درستش میکنه . این اسپیکر فقط حجم صدا داره و هیچ کیفیتی ازش در نمیاد متاسفانه .

میدونم ته دلتو خالی کردم ولی این حرفها رو میتونم ثابت کنم

لینک به دیدگاه

سلام اقا مدیر سایت ممنون که کمکم کردید من یه چند ماهی است مه این ایسپیکر لعنتی رو خریدم من اهل شیرازم و گارنتی هم داره تو شیراز فکر میکنید میشه درستش کرد مشکلش ازچیه من فقط گول شکلش خوردم خیلی باری خرید عجله کردم.

از همه دوستان متشکرم که کمک کردید

لینک به دیدگاه

سلام اقا مدیر سایت ممنون که کمکم کردید من یه چند ماهی است مه این ایسپیکر لعنتی رو خریدم من اهل شیرازم و گارنتی هم داره تو شیراز فکر میکنید میشه درستش کرد مشکلش ازچیه من فقط گول شکلش خوردم خیلی باری خرید عجله کردم.

درود :

دوست عزيز براي خريد اسپيكر بهتره كه يا creative يا edifire بخري كه خوب باشه

من الان يك دونه كريتيو مدلt6100 دارم و ازش راضي هستم البته 76 وات واقعي هست ولي عاليه

ویرایش شده توسط Alireza_Pc
لینک به دیدگاه

فکر نکنم مشکلت در شیراز حل بشه شما بفرصت تهران به شرکت اصلیش

لینک به دیدگاه

البته کارت صدای ایشون در عمل توانائی ساپورت اسپیکر قوی رو نداره .

لینک به دیدگاه

• 8 ماه بعد...

سلام

من یه لپ تاپ دارم که چند وقتی هست وقتی فیلم میبینم یا آهنگ گوش میدم

کیفیت صدا خیلی بد میشه همش خش خش میکنه و قطع و وصل میشه

میشه منو راهنمایی کنین.

مرسیsigh.gif

لینک به دیدگاه

منم اون موقع كه آقاي حسيني وكر تو فروشگاه داشتن يكي ازشون برداشتم برا يكي از رفقا

همون اول كه رسيد براتست روشنش كردم يه خورده كه بهش ولوم دادم كلا تعطيل شد جالب اينجاس كه كنترل تو كارتنش اصلا كار نميكرد رو دستگاه

فرستادم برا تعويض خوشبختانه تعويضيه كيفيتش عالي بود از دست وكر در رفت  يك تو هزار خوب از آب درومد

USB هم  داره اين رفيق ما خيلي ازش راضيه باحاش حال ميكنه 

لینک به دیدگاه

سلام

میشه منو راهنمایی کنین.

مرسیsigh.gif

من این مشکل رو در لپ تاپ داشتم. ایراد هم از نرم افزاربود . مشکل هم از این بود که فایل های سیستم ویندوز xp به هم ریخته بود و یکی از core های cpu با فرکانس پایین کار می کرد. مشکل هم با تعویض ویندوز حل شد.

لینک به دیدگاه

من این مشکل رو در لپ تاپ داشتم. ایراد هم از نرم افزاربود . مشکل هم از این بود که فایل های سیستم ویندوز xp به هم ریخته بود و یکی از core های cpu با فرکانس پایین کار می کرد. مشکل هم با تعویض ویندوز حل شد.

ولی مشکل من با تعویض ویندوز حل نشد

لینک به دیدگاه

سلام .یه اسپیکر دیگه بهش وصل کن ببین صدا همونه. اگه همون بود شاید از چیپ ست صدا باشه یا موقع نصب درایور صدا مشکلی نداری؟

لینک به دیدگاه

اپ ديت درايور كارت صدا - اپ ديت dirctx حتي تعويض جك اسپيكر با مدل مرغوب

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

دوستان من يه سوال دارم

من از اينكه اسپيكر سالمه مطمعنم اما وقتي اسپيكر و يا حتي هدست رو وصل ميكنم به خروجي كيس اسپيكر راست نميخونه

مشكل كجاست و بايد چي كار كنم؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان من يه سوال دارم

من از اينكه اسپيكر سالمه مطمعنم اما وقتي اسپيكر و يا حتي هدست رو وصل ميكنم به خروجي كيس اسپيكر راست نميخونه

خوب میتونه جک خروجی صدا مشکل پیدا کرده باشه یا چیپ آنبورد صدا مشکل پیدا کرده باشه و یا در تنظیمات پخش تو مدیا پلیر R/L تنظیم نباشه

تو کنترل پنل برو و تو قسمت صدا ببین اسپیکر ولوم درسته

h5pnou9a5clmblbk5qhl.jpg

لینک به دیدگاه

خوب میتونه جک خروجی صدا مشکل پیدا کرده باشه یا چیپ آنبورد صدا مشکل پیدا کرده باشه و یا در تنظیمات پخش تو مدیا پلیر R/L تنظیم نباشه

تو کنترل پنل برو و تو قسمت صدا ببین اسپیکر ولوم درسته

دوست عزيز اسپيكر ولوم و چك كردم مشكل از اون جا نيست

حالا اگه مشكل از چيپ آنبورد باشه

يا جك خروجي بايد چي كار كنم؟؟؟؟؟:-?

لینک به دیدگاه

سلام

میشه منو راهنمایی کنین.

مرسیsigh.gif

مدل لپ تاپ چیه؟ چند وقته دارید؟ زمین یا ضربه نخورده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزيز اسپيكر ولوم و چك كردم مشكل از اون جا نيست

حالا اگه مشكل از چيپ آنبورد باشه

يا جك خروجي بايد چي كار كنم؟؟؟؟؟:-?

1. تعمیر کارت صدا که هزینه بر هست

2. خرید یه کارت صدا حدود 6-7 تومن

لینک به دیدگاه

دوستان من يه سوال دارم

lمن هم یه همچین مشکلی دارم اما وقتی جک رو با کمی قدرت بیشتر فرو میکنم اونوقت هر دو اسپیکر راست و چپ راه میفته!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

اینو مورد رو حتما چک کن

frtaudio.jpg

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوست عزیزم برو کارت صدای کریتیو سری xfi رو بخر مشکلت صد در صد حله ولی از این به بعد خواستی اسپیکربخری فقط مارک معروف ماننده کریتیو یا ا دی فایر بخر موفق باشی:-<

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...