رفتن به مطلب

طرف میره 20 میلیون میده تلویزیون 4K اونوقت بهش ایکس باکس میزنه بازی کنه!

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

توی یکی از سایتهای فروش اینترنتی دیدم یکی رفته بود 20 میلیون داده بود تلویزیون گرفته بود بعد بهش میخواست XBOX ONE بزنه بازی کنه 

تلویزیون 65 اینچی رو ایکس باکس وان بزنی بازی کنی؟

اصلا اینی که میره 4K میخره میدونه نهایت رزولوشن و جزییاتی که XBOX ONE نشون میده چقدر هستش ؟

یا اصلا مفهوم 4K رو مبتونه بفهمه و یا فقط پول دستش هست و خرج میکنه 

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

• کاربر ویژه

درود

عزیز چرا جوش آوردی؟ :-?

20 تومن؟ :eek:

با صرف نظر از میزان پول،به هرحال قرار نیست همه از اول همه چیز رو بدونن،بعدشم این تاپیک شما اصلا ربطی به تالار انتخابی نداره.(    سخت افزار← مانیتور ، کیبرد ، موس ، قلم نوری) :-t

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

شما جاش رو تعیین کنید من جاش پست بزنم 

بحث در مورد مانتیور و تلویزیون بود فکر کردم جای درستی است 

بحث سر پول داشتن یا نداشتن شخص نیست . موضوع در مورد تحقیق نکردن  برای خرید کالا هست 

فقط کافی هست کسی که میخواد کالایی بخره اول در موردش کمی تحقیق کنه و بعد اقدام به خرید کنه 

شما برای اینکه با رزولوشن درست 4K بازی کنی حتما باید از PC مجهز به کارت گرافیک مناسب استفاده کنید 

نه از کنسول بازی که محدودیت داره 

لینک به دیدگاه

اگه همچین پولی داشتم برای خرید میرفتم یه چیزی حتی بهتر از این مشخصات میخریدم

ضمنان تاپیک در مکان نامناسبی قرار داره شاید آدمای نامناسبی هم بیان :eek: :-? =))

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مثلا دوست من رفته بود سیپیو 5820k خریده بود واسه مادربرد z97 pro  :(

لینک به دیدگاه

ایشون شاید اهل کنسول بودن و از بازی با کامپیوتر لذت نمیبردن. از طرف دیگه تلوزیون معمولا توی حال هست، اونم تلیویزون های 4K که با اون اندازه بزرگشون نمیشه توی اتاق گذاشت (اگه هم بشه اتاق کوچیک هست و نمیشه نزدیک tv نشست). پس شاید هدف اصلی اون آقا استفاده از تلیویزون به غیر از کنسول بوده. کنسول هم معمولا به Tv وصل میشه. اونم وصلش کرده... دلیل نمیشه به خاطر اینکه رزولیشن x1 پایین هست تلویزیون 1080p بخره وقتی میتونه تلویزیون 20 ملیونی 4K بخره!

لینک به دیدگاه

مثلا دوست من رفته بود سیپیو 5820k خریده بود واسه مادربرد z97 pro   :(

مردم عادی و نازنین شیرین کاری های جالبی میکنن

حالا دوست شما این قطه عات را ازکجا خریده؟ فروشنده زحمت یه راهنمایی کوچیک به خودش نداده؟

ویرایش شده توسط esi-esi
لینک به دیدگاه

ایشون شاید اهل کنسول بودن و از بازی با کامپیوتر لذت نمیبردن. از طرف دیگه تلوزیون معمولا توی حال هست، اونم تلیویزون های 4K که با اون اندازه بزرگشون نمیشه توی اتاق گذاشت (اگه هم بشه اتاق کوچیک هست و نمیشه نزدیک tv نشست). پس شاید هدف اصلی اون آقا استفاده از تلیویزون به غیر از کنسول بوده. کنسول هم معمولا به Tv وصل میشه. اونم وصلش کرده... دلیل نمیشه به خاطر اینکه رزولیشن x1 پایین هست تلویزیون 1080p بخره وقتی میتونه تلویزیون 20 ملیونی 4K بخره!

جالب همین جاست که تلویزیون رو برای کنسول XBOX  ONE گرفته بود

لینک به دیدگاه

پول زیاد بدون زحمت از پاپا  خرج میکنن / منم بودم با 4K 65 اینچ  میخریدم قارچ خور بازی میکردم  :laughing: ادم وقتی برا پولش زحمت نکشه هرچیزیی بدون تحقیق میخره

من که پول بذور بدست میارم تا 1000 صفحه بنچمارک و تحقیق نخونم خرید نمیکنم چون می دونم با کار زحمت پول بدست اوردم  :D  :laughing:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

دوست عزیز شخصی که مدعی بود بهترین تبلیقاتچی ASUS هست وسط پاساژ ایران ایستاده بود و داشت با من بحث میکرد همه جمع شدن حرفاش را گوش دادن اخر پرسیدم سیستم خودت چی هست ؟ میگه Z97 دارم با CPU Core I7 4790K که Quad Channel هست...گفتم مادربردت چیه ؟ میگه Rampage IV Black Edition

:-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مردم عادی و نازنین شیرین کاری های جالبی میکنن

حالا دوست شما این قطه عات را ازکجا خریده؟ فروشنده زحمت یه راهنمایی کوچیک به خودش نداده؟

من رفته بودم لندن . دیدم برام ایمیل زده با کلی اب و تاب که برام این سی پیو رو بگیر عالیه . نظر من هم پرسید منم تو اسکایپ باهاش صحبت کردم و گفتم که چیز خوبیه...... پرسیدم مین برد نمیخوای گفت : نه خودم خریدم منم چیزی نپرسیدم فردای اون روز هم دوباره بهم خبر داد براش واتر کولر با کارت گرافیک هم بگیرم

من بعد چند روز برگشتم و قطعات رو دادم  چند روز بعد به من زنگ زد برای یک کار دیگه . پشت تلفن گفت الان داره سیستم رو میبنده منم پرسیدم مین بردت چیه . گفت صبر کن سی پیو رو بزارم الان میگم منم با شوخی گفتم که زودتر اسم مین رو بگه گفت 97 پرو با حالت تعجب مدل رو تکرار کردم

گفتچیه مگه خیلی خفنه ؟؟ گفتم بچه جان سی پیو به این نمیخوره و این حرفها .... امان ازدست این بچه ها خخخخخ نمیگفتم بهش میزد روشنش هم میکرد :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شخصی که مدعی بود بهترین تبلیقاتچی ASUS هست وسط پاساژ ایران ایستاده بود و داشت با من بحث میکرد همه جمع شدن حرفاش را گوش دادن اخر پرسیدم سیستم خودت چی هست ؟ میگه Z97 دارم با CPU Core I7 4790K که Quad Channel هست...گفتم مادربردت چیه ؟ میگه Rampage IV Black Edition

:-?

عجب عتیقه ای بوده 

:))) وای مردم از خنده خب بهش میگفتی جلوی بقیه ازخجالت اب بشه 

اخه حتی نمیشه گفت خطای ذهنش بوده کلا پرتو پلا گفته ! 

لینک به دیدگاه

ببخشيد سوال ميپرسم

مانيتور 4k چيه و چه فرفي با معموليا داره؟

لینک به دیدگاه

گفتم مردم خندیدن البته نه همه فقط اونهایی که یه چیزی از سیستم حالیشون بود بقیه که داشتن حرفاشو قورت میدادن ولی از رو نرفت بحثش میدونی سر چی بود ؟ یکی از دوستان پرسید قویترین گرافیکی که بتونم بخرم برای سیستمم چی هست ؟ گفتم 780TI اونم شنید گفت نه قویترین گرافیک تو دنیا R9 295X2 هست و شروع کرد توضیح دادن که من گفتم داداش از نظر شما TITAN Z این وسط نقش چقندر را داره بعد گفت البته اون هم قوی هست و حرف را عوض کرد یارو خدا شاهده چیزی حالیش نبود نمیدونم چطوری استخدامش کردن !!!! اون موقع 970 و 980 معرفی نشده بودن

~x(

ویرایش شده توسط Royal
لینک به دیدگاه

اینکه خوبه یه بنده خدایی رفته 20 میلیون داده تلویزیون خمیده نمیدونم چی  چی  گرفته!!..

با هاش شبکه نمایش میبینه...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هنوز CPU را داره دوستت یا فروخته ؟

داره 

لینک به دیدگاه

@استارتر!

خب تقریبا دیگه یه چیزعادی شده این قضیه؛ طرف اطلاعاتی نداشته و مایَشم زیاد بوده.

خیلی پیش اومده که میان تو مغازه میگن "آقا یه سیستم برام ببند اِسمی باشه" صرف نظر از اینکه برا فیلم دیدن میخواد ولی این مقدار پول براش چیزی نیست!

مثال خودمون، مثلا میریم یه "سیم سَیار" بخریم! طرف میگه این هست 8 تومن اینم هست 11 تومن. 90%مون بدون مکث میگیم همون 11 تومنیرو بده برم!

و اصلا برامون مهم نیست که برا شارژر و چراغ مطالعه میخوایمش! میگیم خوبه کیفیتش بالاس چمیدونم فیوز میوز داره یه وَخت خواستم توش یه بُخاریم بزنم راحتم!

این بابا هم رفته گفته عاقا یه تی وی بده بخندیم! مغازه دار هم قربونش برم نیمیاد که خودشو خسته کنه برا هرکی هرچی میخواد. داد بش رفت دیگه.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

توی یکی از سایتهای فروش اینترنتی دیدم یکی رفته بود 20 میلیون داده بود تلویزیون گرفته بود بعد بهش میخواست XBOX ONE بزنه بازی کنه 

تلویزیون 65 اینچی رو ایکس باکس وان بزنی بازی کنی؟

اصلا اینی که میره 4K میخره میدونه نهایت رزولوشن و جزییاتی که XBOX ONE نشون میده چقدر هستش ؟

یا اصلا مفهوم 4K رو مبتونه بفهمه و یا فقط پول دستش هست و خرج میکنه 

خوشم میاد به چیزایی که اطرافت می گذره اهمیت می دی.

این دردی هست که  اجتماع ما نیاز داره.

موفق باشید.

چیزی که الان تو ایران زیاد شده تیکه پرانی هست به این سری افراد !

عزیز چرا جوش آوردی؟

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

ببخشيد سوال ميپرسم

مانيتور 4k چيه و چه فرفي با معموليا داره؟

سلام بر دوست عزیز

مانیتورهای 4k به مانیتور هایی گفته میشه که تعداد پیکسلهای افقی اونها حدود 4000 پیکسل باشه

حالا کمی بیشتر یا کمترمعمولا گرد میشه و به اونها 4k گفته میشه

که نوع معمول این مانیتور ها 3840 پیکسل در افقی(که نزدیک به همون 4000 هست) و 2160 پیکس در عمودی دارن (تا اینجا اگه موردی داشت اساتید اصلاح کنن)

فرقشون هم که در همون نمایش تعداد پیکسلهای بیشتر نسبت به مانیتور های قدیمی تر هست

که باید دستگاه پخش هم قابلیت  ارئه همچین تصویری داشته با شه که مانیتور اوج کیفیت رو به شما ارئه بده

هنوز هم خیلی از  فیلمها یا دستگاهای پخش یا کنسولها و یا بعضی از بازیها  برا نمایش یا پشتیبانی از این تعدا پیکسل ارئه نشدن(خیلی عمومی نشده)

ویرایش شده توسط mehrxad(سید مهرزاد قائم مقامی)
لینک به دیدگاه

فکر کنم 4k اسمش گول زننده باشه! مثل گیگا بایت با حرف بزرگ و کوچک. منظور سازندگان 4 برابر نمایشگر های FHD هست و خوب بهش UHD هم می گن.

ولی قطعا 4000*4000 هم هست!

لینک به دیدگاه

فکر کنم 4k اسمش گول زننده باشه! مثل گیگا بایت با حرف بزرگ و کوچک. منظور سازندگان 4 برابر نمایشگر های FHD هست و خوب بهش UHD هم می گن.

ولی قطعا 4000*4000 هم هست!

این دو جارو متوجه نشدم!

لینک به دیدگاه

این دو جارو متوجه نشدم!

شاید خوب توضیح ندادم. چند بار بخونید.

منظورم از 4000*4000 هم هست یعنی در جهان وجود خارجی داره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...