رفتن به مطلب

طرف میره 20 میلیون میده تلویزیون 4K اونوقت بهش ایکس باکس میزنه بازی کنه!

Analyser
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود حرفای قشنگی زدی منتها اینم اضافه کنم،بله اسما ادعا مسلمونیمون میشه

خیلیم ادعامون میشه،ولی ما کجا و مسلمون کجا، هیچوقت از خدا گله نکن، مال دنیا

هرچقدر کمتر،بهتر،دردسر کمتر،میگن تو اون دنیا اونایی که مال بیشتری به دست آوردن

بیشتر محاکمه میشن،ببینین همون خارجیا که میگی کافر خیلیاشون از من مسلمون بهترن

شک ندارم توش

من به اون حرفتون عمیقا اعتقاد دارم که خیلی از اونوریا اسمشون مسلمون نیس ولی از بیشتر ما مسلمونا مسلمون ترن 

ولی این طرفم هستن ادمایی که ازارشون به یه مورچه نمی رسه ولی تو فقر دست و پا می زنن  میگم این دوست من مغز بود واسه خودش نابغه بود مومن بود اصلا یه بحثای فلسفی می کرد در مورد دین که ادم می موند 

یه استدلالایی داشت که ... ولی یه دختر از خدا بی خبر این پسر گلو رد کرد می دونی چرا؟ چون یه پسر دیگه تو دانشگاه بود که پولدار بود اونو به این ترجیح داد  به خاطر پول! لامصب پول همه جا رو زده به هم

ابلته من شخصا خودم خوشم نمیاد همسر ایندم به خاطر در امد و موقعیت شغلیم منو قبول کنه ولی متاسفانه جامعه امروز خیلی خراب شده همه چی شده پول اخه کجای اسلام گفته بیای 500 سکه مهریه کنی ها؟ اونایی که ادعای دین و ایمون می کنن چرا موقع خواستگاری دخترشون طرفو رد می کنین به خاطر در امد کم یا مهریه کم مگه اعوذ بلله می خوای دخترتو بفروشی؟؟!  مهریه فاطمه زهرا زره علی بود و بس! ما کی باشیم که بالاتر از اون بخوایم باشیم  یه مراسم عروسی تو ایران ببینید چقدر خرج داره  در حالی که تو خارج تو کلیسا می گیرن تموم میشه میره  حرف زیاده واسه گفتن منتها نمی خوام زخمامو وا کنم دوباره  بذار همونجور بمونن من دیگه به این مملکت امیدی ندارم فقط منتظر اون دنیام  این دنیا همه چیش برعکس شده به قول اون راننده با مرام که پشت کامیونش زده بود : تو دنیایی که یه پسر 40 کیلویی با یه مازراتی میشه مرد رویاها ما همون نامرد باشیم بهتره !

لینک به دیدگاه

• ارسال 54
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

روزهای پر گپ و گفت

یاد اون جکه افتادم که برخورد مردم کشور های مختلف رو نسبت به دیدن یه ماشین مدل بالا تفسیر میکنه، امرکایی میگهاوه خدای من، انگلیسی واو عجب ماشینی، آلمانی بسیار زیباست و ... ایرانی جماعت که میرسه میگه اَی مادرشو .... :|

جداً چرا این دید وجود داره که همه انسان های پولدار دزد هستن ؟ شاید یکی دکترای فیزیک هسته ایی داشته باشه به خاطر علمش خدا تومن پول بگیره، حتماً باید پروفسور سخت افزار کامپیوتر هم باشه ؟ یا شماهایی که ادعای سخت افزار دارید، تو رشته برق کنترل مقاله بین الملی دارید آیا ؟

حتی اگر اون فرد دزد و جانی هم که باشه اینکار عرضه می خواد ! شما هم اگر میتونید برید بدزدید باهاش تلوزیون 4k بخرید. اگر نه ادعای نون حلول خوردن دارید، بهتره بدونید همین الان که دارید راجب این فرد اینگونه قضاوت میکنید اولاً غیبت محسوب میشه دوماً یه طرفه به قاضی میرید در واقع اجازه دفاع اون فرد رو هم نمی دید ! آقایون حلال خور حکم غیبت میدونید چیه حتی اگر غیبتتون درست باشه ؟ :|

بعد توقع دارید تو مملکت همه جا قانون روتون اعمال شه و حق کاملتون هم بگیرید !

نمی دونم چرا توی این تاپیک گزینه مثبت و منفی غیرفعاله...

ولی بازم 101 تا لایککک...

لینک به دیدگاه

درود

ایشون 20 تومن داد خرید نوش جونش :D دیگه کش ندین جریان رو @};- 

من 2 تومن فول گرفتم پول HDMI ندارم PC بهش وصل کنم :laughing:

لینک به دیدگاه

یاد اون جکه افتادم که برخورد مردم کشور های مختلف رو نسبت به دیدن یه ماشین مدل بالا تفسیر میکنه، امرکایی میگهاوه خدای من، انگلیسی واو عجب ماشینی، آلمانی بسیار زیباست و ... ایرانی جماعت که میرسه میگه اَی مادرشو .... :|

جداً چرا این دید وجود داره که همه انسان های پولدار دزد هستن ؟ شاید یکی دکترای فیزیک هسته ایی داشته باشه به خاطر علمش خدا تومن پول بگیره، حتماً باید پروفسور سخت افزار کامپیوتر هم باشه ؟ یا شماهایی که ادعای سخت افزار دارید، تو رشته برق کنترل مقاله بین الملی دارید آیا ؟

حتی اگر اون فرد دزد و جانی هم که باشه اینکار عرضه می خواد ! شما هم اگر میتونید برید بدزدید باهاش تلوزیون 4k بخرید. اگر نه ادعای نون حلول خوردن دارید، بهتره بدونید همین الان که دارید راجب این فرد اینگونه قضاوت میکنید اولاً غیبت محسوب میشه دوماً یه طرفه به قاضی میرید در واقع اجازه دفاع اون فرد رو هم نمی دید ! آقایون حلال خور حکم غیبت میدونید چیه حتی اگر غیبتتون درست باشه ؟ :|

بعد توقع دارید تو مملکت همه جا قانون روتون اعمال شه و حق کاملتون هم بگیرید !

همشون که دزد نیستن 99 درصدشون دزدن / یک درصدم همون که شما گفتی هست وغیره  :laughing:

ویرایش شده توسط naderblue
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...