رفتن به مطلب

خرید مانیتور full HD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام ( سلامی چو بوی خوش آشنایی به ایران بدان مردم دیده ی روشنایی )

میخواستم نظر شما رو در مورد مانیتور زیر بدونم

led samsung xl2370

کیفیت تصاویر این مانیتور در مقایسه با بهترین lcd های موجود در بازار چطوره ؟؟

تفاوت کیفیت به اندازه ی حدود 100 تومن اختلاف قیمت هست ؟؟ یا تفاوت کیفیت اینقدرا نیست ؟؟

بهترین قیمت این مدل led samsung xl2370 چقدر است ؟ و کجا ؟؟؟

کسی خودش با این مدل کار کرده ؟؟؟

لینک به دیدگاه

اصلا نخرید زیرا led ها تازه وارد های هستند که هنوز حالا حالا ها باید قیمت کم کنند و جا دارند در ضمن از بنده به شما نصیحت لوازم الکترونیک را هیچ وقت همون سری اول را نخرید بزارید جواب خودش را بده در ضمن در led ها رنگ واقعی تر اما lcd جذاب تر انتخاب با خودتان

لینک به دیدگاه

اینو بگیر برای مانیتو اگه بخواهی

lg w2261v

full hd

21.5 inch

که البته جدیدش شده فکر کنم w2261vp که کنتراستش شده 5000 به یک مال من مدل قبلی هستش 20000 به یک هستش راضیم ازش

پورت هم hdmi هم داره

لینک به دیدگاه

کاربران عزیز این کنتراست در ال ای دی معنا نداره انقدر روش مانورو نرید این تنها یک حق تبلیغاتیه کره ای ها هست من که می گم نخرید اما اگه می خرید ال جی خیلی بهتر از سامسونگه اما اینا دوباره تاکید می کنم کنتراست یک ویژگی برای ال سی دی بود اما ال ای دی همچین مفهومی نداره و اگه ببینید شرکت های بزرگ همچون سونی هنوز رو ال سی دی تمرکز دارن و ال ای دی هم بحث کنتراست ندارن این تنها یک تخمینه میان پیکسل های ال سی دی و ال ای دی رو رو یه بردار می برن بعد می گن ال ای دی نسبت به ال سی دی می تونه مثلا فلان مقدار کنتراست داشته باشه ولی این اصلا فنی نیست

لینک به دیدگاه

کاربران عزیز این کنتراست در ال ای دی معنا نداره انقدر روش مانورو نرید این تنها یک حق تبلیغاتیه کره ای ها هست من که می گم نخرید اما اگه می خرید ال جی خیلی بهتر از سامسونگه اما اینا دوباره تاکید می کنم کنتراست یک ویژگی برای ال سی دی بود اما ال ای دی همچین مفهومی نداره و اگه ببینید شرکت های بزرگ همچون سونی هنوز رو ال سی دی تمرکز دارن و ال ای دی هم بحث کنتراست ندارن این تنها یک تخمینه میان پیکسل های ال سی دی و ال ای دی رو رو یه بردار می برن بعد می گن ال ای دی نسبت به ال سی دی می تونه مثلا فلان مقدار کنتراست داشته باشه ولی این اصلا فنی نیست

کاملا تایید می شه. من الان لپ تاپ 2170 اچ پی که ال ای دی هست ، را دو روز دارم باهاش کار می کنم. لپ تاپ سونی ar 890 فول اچ دی هم دارم. ال سی دی اون یک سر و گردن بالاتر از اچ پی است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...